Opinie o Kozioł Transport Sp. z o.o. w Kraków

Kozioł Transport Sp. z o.o.
1 1 6 5 1
anonim Nowy wpis

NIE POLECAM, NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ W TEJ BRANZY TO PRACOWAC I NIE DOSTAC WYPLATY OD PARTNERA! ODRADZAM

Tak1Nie1
Sławomir Nowy wpis
@anonim

Miałeś taką sytuację, że nie otrzymałeś wypłaty? Niepokojące informacje przedstawiłeś w tym wątku, dlatego też chciałbym zweryfikować dokładniej, jak to wygląda. Może od czasu kiedy dodałeś ten wpis, udało się wszystko wyjaśnić?

TakNie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Czy pracownicy Kozioł Transport Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

TakNie
qq Nowy wpis
Nazwa działu: Dział Logistyki

Polecam, atmosfera bardzo miła, zarządzanie również. Ani raz nie zdarzyło się by zalegali z płatnościami, co ponoć jest rzadkością :)

Tak1Nie1

konradg

Rzetelna i solidna firma. Współpraca układa się nam znakomicie. Polecam! Moje sugestie dla Kozioł Transport Sp. z o.o.: Rzetelna i solidna firma. Szefostwo bardzo w porządku. Polecam! Lubię atmosferę w Kozioł Transport Sp. z o.o. za: Relacje z innymi pracownikami oraz przełożonymi.

Tak4Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

robik

bardzo zla firma, zalega z wyplatami jako partner ubereats, nieda się dodzwonić, odradzam

Tak17Nie

Zostaw opinię o Kozioł Transport Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Kozioł Transport Sp. z o.o.