Opinie o Partwork Sp. z o.o. w Krzeszowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Partwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Partwork Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partwork Sp. z o.o. w Krzeszowice

Klient

Firma sprostała naszym oczekiwaniom. W przeciwieństwie do innych agencji które opowiadały bajki na spotkaniach marketingowych, PartWork dotrzymało zarówno terminów realizacji zamówienia, jak i utrzymuje pracowników przez odpowiedni dla nas czas.

Piotrek Nowy wpis

Jak czytam ich ogłoszenie na Pracuj.pl, że zapewniają wynagrodzenie na L4 w wysokości 80% pensji to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Szkoda, że nie potrącają połowy pensji... Żałosne.

Edukacja do podstawa Nowy wpis
@Piotrek

Piotrku, ale przecież te 80% to nie jest wymysł firmy a wynika to Kodeksu Pracy. W każdej firmie tak jest gdy pracujesz na umowie o pracę. Żeby obliczyć wynagrodzenie chorobowe, trzeba sumę netto wynagrodzenia podzielić przez 30 dni. Otrzymaną dzienną normę mnoży się razy 80%. Tak wylicza się wynagrodzenie za czas choroby zgodnie z Kodeksem Pracy. Następnie wystarczy je pomnożyć przez liczbę dni spędzonych na zwolnieniu. Tak więc Piotrku nie powinieneś się dziwić że firma PartWork edukuje w treści ogłoszeń kandydatów takimi informacjami, aby później gdy dochodzi już do podpisania umowy o pracę, osoby takie jak Ty często mogą mieć pretensje że ktoś im nie wytłumaczył Kodeksu Pracy… Bo przecież komu by się chciało go czytać. Lepiej ad hock wystawiać komentarze.

Kora Nowy wpis

Hej, czy pracuje ktoś jako specjalista ds. rekrutacji i opowie mi o pracy? Widzę po ogłoszeniu, że można wykonywać ją w 100% zdalnie na czym by mi zależało. W treści wskazana jest też realna możliwość szybkiego awansu i rozwoju. W jakim zakresie?

Martysia Nowy wpis

Do dziś tak jest, że rekruter może przyjść do (usunięte przez administratora) na część etatu? tak było wpisane w takim jednym ogłoszeniu, podobnie jak dowolna forma umowy. Nie mam pojęcia czy teraz przyjęcia byłyby możliwe ale jeśli tak to na jakiej stawce godzinowej się rekrutuje?

Klient

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Partwork Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Marketingu z językiem ukraińskim bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Oksana

Bardzo dobra agencja. Szybko znalezli prace i dali mieszkanie blisko pracy

W mieście Kraków można podjąć prację jako Koordynator Pracowników. Średnie zarobki na tym stanowisku to 9900 . Co sądzicie o pracy w firmie Partwork Sp. z o.o.?

Wiktoria

Poszerzysz ten temat? mam na myśli właśnie te wypłatę, z czego to wynika? jak to jest przedstawione w umowie i czy przy jej podpisywaniu kandydat może być tego świadomy?

Ktos

Usuwają komentarze które nie da przychylne :)

Aleksandra

Dobre warunki pracy. Duże zaangażowanie właścicieli firmy w rozwój zespołu. Dzięki czemu nie można narzekać na monotonie w pracy. W raz ze stażem oraz wzrostem umiejętności przydzielane są ciekawsze zadania, a minimum raz na rok można liczyć na podwyżkę. Plusem dla mnie jest też biuro blisko dworca w Krakowie

@Aleksandra

Widziałam wzmiankę o podwyżce. :) jest cykliczna i każdy otrzyma to samo czy od zasług występuje? Omówisz też te najciekawsze zadania, które Ci się tak podobały?

Aneta z Go….Wok

Czy w czasach niepewności na rynku pracy i dużych wahań zatrudnienia, nie uważasz że dłuższy okres wypowiedzenia jest nie tyle dla pracodawcy bezpieczny, ale przede wszystkim dla pracownika w dobie powrócenia rynku pracodawcy, a nie jak w poprzednich latach rynku pracownika ? Co jeśli pracodawca zwolniłby Ciebie z w ciągu jednego czy dwóch tygodni ? Zawsze można rozwiązać umowe za porozumieniem stron na co pracodawcy dość często się zgadzają wiedząc jak „efektywny” pracownik jest w czasie trwania wypowiedzenia :) Piszesz o braku podwyżek, ale czy pracowałaś w tej firmie dłużej niż rok ? Z reguły wynagrodzenie w polskich firmach jest waloryzowane co rok, lub w przypadku awansu.

Aneta

czyli jak ostatecznie się rozstawało z firmą wtedy? czekano na koniec wcześniejszej umowy? na jaki okres była zawierana, na rok? i jeśli nawet było to faktycznie 30 dni roboczych to co z próbą indywidualnego dogadania się, w tym zakresie akurat nie szli na rękę?

Czy nowo zatrudnione osoby w Partwork Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aneta

No dobra ale to czekaj, piszesz, że jeśli ktoś się sprawdzi... Czyli jak się super wykażę itp., to dochodzi do podpisania wszystkiego i jest szansa na polepszenie warunków odnośnie tego systemu prowizyjnego? W jaki sposób doceniają?

Ada

Krzysztofie, chyba nie przeczytałeś dokładnie tego co napisane zostało powyżej. Nikt nie napisał że pracuje się na czarno. Wręcz przeciwnie, wszystko jest sformalizowane od pierwszego dnia współpracy / pracy / zlecenia. Jedynie warunki dobierane są indywidualnie w zaleznosci od preferencji stron. Jednemu bardziej odpowiadać może umowa b2b, innym umowa zlecenie, innym umowa o prace. Tak jak to w wielu innych firmach tej skali

ATT

Jako obecny klient firmy PartWork uważam że jest to najlepsza agencja z jaką współpracowałem. W przeciwieństwie do wielu innych takich firm, pracownicy dostarczeni przez ich zespół, są stabilni i zaangażowani w swoje obowiązki. W przypadku losowych zdarzeń są w stanie szybko zareagować i rozwiązać problem co nie powoduje przestojów na produkcji.

Bytom
@ATT

Jest to prawda co piszesz. Na początku nasza firma miała obawy przed wprowadzaniem kolejnej agencji, ale elastyczne podejście i umowa PartWork pozwoliło nam najpierw sprawdzić kilku pracowników, a gdy ci okazali się dla nas wartościowi, rozszerzyliśmy współpracę na korzystnych dla nas warunkach co pozwoliło skupić się na produkcji a nie na problemach z pracownikami

Pawel

Bardzo dobra agencja pracy. Pomogli mi z dokumentami na kartę pobytu, za co dziękuję bardzo :)

Olga
@Pawel

Zgadzam się, skutecznie i szybko przeprowadzają proces uzyskania karty pobytu

Katarzyna

bardzo dobra firma, z elastycznym podejściem i innowacyjnymi sposobami działania

PartWork

Szanowna Pani Ado, aplikowała Pani poprzez portal (usunięte przez administratora) na stanowisko specjalisty ds rekrutacji, na które w przeciągu 1 miesiąca zgłosiło się na jedno dostępne stanowisko ponad 1600 kandydatów ( głównie z uwagi na możliwość pracy zdalnej ) co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, a zapotrzebowanie naszej firmy było na dwie osoby. Z dwoma osobami została podpisania umowa na pełen etat, bo takie były założenia firmy. Natomiast z uwagi na wielu innych ciekawych kandydatów, których siłą rzeczy zatrudnić na umowie o pracę już nie potrzebowaliśmy, zaproponowaliśmy Pani jak i kilkunastu innym doświadczonym rekruterkom, współpracę na bardzo elastycznych, ale również oficjalnych zasadach prowizyjnych. Chcieliśmy w ten sposób wyjść na przeciw oczekiwaniom niektórym osobom, które mieszkają w małych miejscowościach i nie zawsze mają możliwość podjęcia pracy na stanowisku związanym z HR. A z uwagi na baaardzo dużą ilość kandydatów w tej branży nie jesteśmy w stanie każdego zadowolić i każdemu z 1600 osób zaproponować pracę na etacie w firmie. W związku z tym, wielu z tych pozostałych kandydatów którzy są w cięższej sytuacji bardzo doceniło nasz model alternatywnej, elastycznej współpracy opartej na dowolnym wsparciu z ich strony usługami rekrutacyjnymi. Dalej, przedstawiła Pani że wynagrodzenie zasadnicze w naszej firmie jest na niskim poziomie, ale nie dodała Pani informacji o wysokości przyznawanej premii, które w naszym modelu jest minimum dwukrotnością wynagrodzenia zasadniczego. Co w branży "rekrutacyjnej" jest dość typowe, podobnie jak w branży "handlowej" - gdzie podstawa jest niższa, ale rekompensuje się to wysokimi premiami za osiągniętą sprzedaż/rekrutację. Dlatego informacje które podaje Pani do opinii publicznej, są bardzo uproszczone i wprowadzają w błąd ich czytelników.

Aneta

Mimo wszystko to wiadomo jak taka ankieta konkretniej może wyglądać i o jakie zadania chodzi? Ciekawa po prostu jestem jak konkretnie weryfikują tutaj kandydatów. Dużo osób się zgłasza, że takie problemy z feedbackiem miałyby być? Jest konkurencja?

PartWork

Szanowny Panie Adamie, spotkanie mieliśmy umówione na godz. 15:10, a 15:11 zdążył nam Pan już wysłać screen na maila że nie dołączyliśmy do Teams. Rozumiemy że stres robi swoje przed rozmowami o pracę, ale proszę trochę wyrozumiałości. Dosłownie spóźniliśmy się 2 (słownie: dwie ) minuty, bo też o tej 15:12 odpowiedzieliśmy Panu na maila że już jesteśmy w Teams. Nie mniej jednak jeśli poczuł się Pan urażony, to najmocniej przepraszamy za tak długie, jedno minutowe oczekiwanie... Życzymy Panu dużo cierpliwości w innych firmach :-)

Michal

Dobrze wykonują swoje zadania. Szybko pomogli mi i mojej żonie znaleźć pracę. Wynagrodzenie wypłacane jest na czas, mogą wypłacić zaliczkę. Nie ma też skarg na mieszkanie. Czysty hostel, odpowiedni sąsiedzi. Postaramy się pracować dla tej firmy dłużej.

Natalia

Pracuję tu od kilku miesięcy. Przyjemne podejście koordynatorów, oferty pracy są bezpłatne. Nikt nie rzuca, wszystko jest oficjalne i zgodnie z dokumentami. Bardzo dziękuję koordynatorce Katarzynie, która bardzo pomogła w wyborze stanowiska i w ogóle w przeprowadzce do Polski.

Dominika
@Natalia

Właśnie dowiedziałam się, że Partwork świadczy usługi wynajmu pracowników i outsourcingu procesów. Obsługują pracodawców w zakresie legalizacji pracy i pobytu pracowników. A możesz mi jeszcze powiedzieć, w ramach jakiej umowy pracujesz?

Ivan

Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony. Wypłata na czas, dobre warunki finansowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Partwork Sp. z o.o. - Krzeszowice

• Jak się pracuje w Partwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Partwork Sp. z o.o.
  • Krakowska 31 lok. 221