Opinie o Partwork Sp. z o.o. w Krzeszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Partwork Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Partwork Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partwork Sp. z o.o. w Krzeszowice

Administrator Nowy wpis

W Kraków Partwork Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

adam81
Kandydat

uwawiają się na interview na teams i nie ma nich żenujace podejście, najpierw odrzucili moja kandudaturę na pracuj.pl, póxniej zaakceptowali, poóźniej nie pojawili sie na spotkaniu tragedia

PartWork Nowy wpis
@adam81

Szanowny Panie Adamie, spotkanie mieliśmy umówione na godz. 15:10, a 15:11 zdążył nam Pan już wysłać screen na maila że nie dołączyliśmy do Teams. Rozumiemy że stres robi swoje przed rozmowami o pracę, ale proszę trochę wyrozumiałości. Dosłownie spóźniliśmy się 2 (słownie: dwie ) minuty, bo też o tej 15:12 odpowiedzieliśmy Panu na maila że już jesteśmy w Teams. Nie mniej jednak jeśli poczuł się Pan urażony, to najmocniej przepraszamy za tak długie, jedno minutowe oczekiwanie... Życzymy Panu dużo cierpliwości w innych firmach :-)

Hanna Nowy wpis
@PartWork

Naprawdę chodziło o dwie minuty? A co do rozmów, to są tylko w formie zdalnej u Was? Że tak przy okazji spytam.

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby w Partwork Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jak długo trwa proces awansu w Partwork Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Partwork Sp. z o.o. na stanowisko РАБОТА НА ПРОИЗВОДСТВE НЕ НАДО ОПЫТА Возле Кракова bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
(706 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Michal

Dobrze wykonują swoje zadania. Szybko pomogli mi i mojej żonie znaleźć pracę. Wynagrodzenie wypłacane jest na czas, mogą wypłacić zaliczkę. Nie ma też skarg na mieszkanie. Czysty hostel, odpowiedni sąsiedzi. Postaramy się pracować dla tej firmy dłużej.

Natalia

Pracuję tu od kilku miesięcy. Przyjemne podejście koordynatorów, oferty pracy są bezpłatne. Nikt nie rzuca, wszystko jest oficjalne i zgodnie z dokumentami. Bardzo dziękuję koordynatorce Katarzynie, która bardzo pomogła w wyborze stanowiska i w ogóle w przeprowadzce do Polski.

Dominika
@Natalia

Właśnie dowiedziałam się, że Partwork świadczy usługi wynajmu pracowników i outsourcingu procesów. Obsługują pracodawców w zakresie legalizacji pracy i pobytu pracowników. A możesz mi jeszcze powiedzieć, w ramach jakiej umowy pracujesz?

Pawel

Bardzo dobra agencja pracy. Pomogli mi z dokumentami na kartę pobytu, za co dziękuję bardzo :)

Ivan

Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony. Wypłata na czas, dobre warunki finansowe.

Masz jakieś aktualne wieści o przedsiębiorstwie Partwork Sp. z o.o. w miejscowości Krzeszowice? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Partwork Sp. z o.o. - Krzeszowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Partwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Partwork Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowska 31 lok. 221
    32-065 Krzeszowice
  • NIP: 6751572154 REGON: 366210202 KRS: 0000656170

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Partwork Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii