Opinie o W Media Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie W Media Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w W Media Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W Media Sp. z o. o. w Wrocław

Kandydat Nowy wpis

Byłam kandydatką na stanowisko w tej firmie, dostałam się do drugiego etapu, zrobiłam 2 rozbudowane zadania rekrutacyjne i nie otrzymałam żadnego feedbacku. Ani pozytywnego, ani negatywnego. Słabe to, ale cóż. To świadczy o profesjonaliźmie, którego w tej firmie najwidoczniej brak (opinie mówią same za siebie).

Marcin Nowy wpis

Ta firma ma Wrocławskiego właściciela ?

Agnieszka Nowy wpis

Nie wiem kto pisze te dziwne opinie. Pracuje od 4 miesiecy i zarabiam ponad 20/h na reke

122 Nowy wpis
@Agnieszka

taa jasne, pewnie poprosili Ciebie o wystawienie tej opinii, albo ktoś z przełożonych pisze tę opinię. Powszechna praktyka w tej firmie, że tworzono fikcyjne, pozytywne oceny aby zasłonić fatalną opinię o tej firmie, która nie wypłaca wynagrodzeń .

Piiotr

NIE POLECAM! Nie wypłacają wynagrodzenia w terminie, naliczają jakieś bezsensowne kary obniżające wynagrodzenie. Obiecują duże pieniądze a okazuje się, że nijak ma się do rzeczywistości. Jednym słowem odradzam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w W Media Sp. z o. o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Dareek

Niczego nie można być pewnym w tej firmie. Praca bardzo niestabilna. Zarobki w ogóle nie zgodne z rzeczywistością. Liderzy to dno bez żadnych kompetencji. Duże kary nakładane na kurierów za głupoty. Śmierdzi na kilometr amatorszczyzną i brakiem profesjonalizmu.

Gutek

Miałem zamiar starać się o pracę ale niepojące informacje piszecie.

Tonik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś wskazówki dla chętnych?

Paktam

Do pracy przyjmują tylko i wyłącznie ze statusem studenta. Niedawno niestety zmienił się system zapisywania na zmiany. Wcześniej można było się zapisać na dowolne dostępne godziny, od teraz ZAZNACZA SIĘ dostępność. W praktyce wygląda to tak, że zapisujesz się np. na niedziele od 10:00-16:00, a przydzielana jest Ci zmiana w niedziele od 16:00-19:00, a jak Ci nie pasuje, to musisz sobie znaleźć zastępstwo, nie ważne, że od dawna masz inne plany. Śmiech na sali. Managerowie z nazwiska upominają pracowników na aplikacji. Zgadzam się również z tym wszystkim, co napisał Freusi, dodam też, że młodzi stażem pracownicy dostają przeważnie zlecenia na bardzo dalekie odległości.

Michal

Nie chcę o nich źle mówić ale niczego tam nie można być pewnym. Zarobki w ogłoszeniu nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Freusi

Nie warto wierzyć w to co pisą w ogłoszeniach - że zapewniają uchwyty itp, ani że zarobki zaczynają się od 18 zł netto - no może gdyby zdarzyły się jakies owocne dwa tygodnie to rzeczywiście by tak wyszło, ale zazwyczaj nowi pracownicy trzymani są "w rezerwie" i jeśl nie ma bardzo dużego ruchu to dostają jakąś paczkę na godzinę by przypadkiem nie zarobili więcej niż minimalna 13,70... Oczywiście kurierzy którzy pracują niemal od początku powstania firmy mają zawsze zapewnione jeżdżenie na nich przerzucane są paczki jesli ich brakuje. A i zapomnec można o wyjściu o tej godzinie o której się zobowiązało - możesz być niemal pewny że np jeśli zmianę masz do 20.00 to chwilę przed 20 dostaniesz paczke i skonczysz po czasie nawet jeśli przesiedziałeś ostatnie 2h na (usunięte przez administratora) Nie polecam.

AdamWro

Odradzam(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o W Media Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w W Media Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy W Media Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

W Media Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • ul. Świętego Mikołaja 58
    50-127 Wrocław