Opinie o Jarexs Plus Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jarexs Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jarexs Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarexs Plus Sp. z o.o. w Legnica

Zdechlak

Pracowałem w tej firmie pseudo zakład pracy chronionej. Koszmar. Napewno nie wolno o nic się upomnieć bo jak to zrobisz to po tobie. Zachorować nie wolno bo kombinujesz a przecież wiadomo że jesteś osobą niepełnosprawną i chorą. Ja pracowałem na takim obiekcie za Legnicą gdzie droga po każdy deszczu była totalną przeprawą. Autem nie dojechales chyba że terenowym. została więc piechotka w gumowcach ponad kilometr po błocie i glinie bo to polna droga. Gdy było tak grupa nie jeździła do nas bo auto się pobrudzi. Wody na obiekcie brak i gdyby jeden z współpracowników nie przywoził to wody zero. Latem przywieźli kilka razy 2 lub 4 butelki po 5 litrów wody na 5 osób i jeszcze głupie pytanie gdy zgłosiłem że brak wody co wy z tą wodą robicie? Mało tego koordynatorka nasza przywiozła 2 butelki wody to wpisała na czerwono w książce służb że dostarczyła wodę. Tak naprawdę mogliśmy odmówić picia wody przywiezionej przez kolegę z obawy o stan i skład tej wody. Służby po 24 godziny więc trzeba pić umyć ręce twarz i szklankę czy talerzyk. Raz siedziałem cały dzień bez wody dopiero wieczorem przywieźli. W baraku latem 39 stopni barak metalowy na otwartym terenie szło schować. Upomniałem się o wentylator to wiadomo jaka była reakcja. Przywieźli ale odczułem to . Tak jak pisałem zachorować nie wolno gdyby mogli to na czworaka by ci kazali iść do pracy. Tak na marginesie osoby niepełnosprawne niepełnosprawne a 24 godziny na krześle szok? Człowiek po tylu godzinach zapomina jak się nazywa. O nic co się należy pracownikowi nie wolno się upomnieć a przecież nikt nie wymaga luksusu tylko tyle aby godnie pracować a przecież biorą za nas z pefronu co miesiąc kasę. Szkoda Państwo nasze nie zainteresuje się komu daje pieniądze i jak naprawdę wygląda praca w zakładzie pracy chronionej. To jest fikcja. Tak naprawdę my chorzy niepełnosprawni musimy więcej wytrzymać niż osoby zdrowe Tak naprawdę to najgorsza praca nocki swieta i jeszcze warunki (usunięte przez administratora). Ja już nigdy nie pójdę do żadnej ochrony. Wolę w dzień 5 dni w tygodniu po 8 godzin zamiatać ulice ale nigdy już ochrona. Pamiętajcie jak chcecie pracować to musicie być jak (usunięte przez administratora) bez własnego zdania nie chorować i o nic się nie upominać. Życzę Wam zdechlaki zdrowia ale i rozumu oraz odwagi nie dajcie się,........... wiecie co i w co? Pozdrawiam

Zaba
@Zdechlak

Ale (usunięte przez administratora) wypisujesz, pracuje tam przeszlo 3 lata, nie ma problemu z l4, jak jestem chora to ide na l4, i nikt nie zwalnia z tego powody, pracuje na obiekcie w wlkp, moim koordynatorem jest Jakub D i z nim nie ma problemu jeśli chodzi o grafik lub inne potrzebne rzeczy, woda zawsze jest na lato, cała zgrzewka na 1 pracownika, te wypociny pisza chyba zwolnione osoby, wiadomo, że w każdej pracy trzeba pracowac a nie "bywać", z reguły po 2 week pracujące, praca po 12 godz, jeśli masz nadgodziny to oddawaja w dniach że masz wolne i nigdy nie było problemu by nie dostać urlopu lub wolne za nadgodziny. Z racji, że zaocznie studiuje mam wolne weekendy i nie było z tym problemu, kwestia dogadania. Osobiście polecam

. . .

Polecam tej firmy bo jak pytałam się pana Piotra kierownika jareks u w Polkowicach to nie wiedział co to są referencje jak prosiłam go to dał mi numer na sekretariat w Lubinie cię w Legnicy nawet prezes Jarek to nie wiedział co to są referencje i że oni takich rzeczy nie wystawiają i wszyscy którzy się na myśl a ją żeby pójść do tej firmy to nie polecam wykorzystują ludzi w święta niż święta czy masz wolne nie masz nie masz płacone za święta w weekendy czy masz wolne czy masz nie wolne to musisz przyjść do pracy bo nie mają ludzi i nie masz żadnych premii do swojej pensji także ludzie zastanówcie się czy chcecie pracować w firmie jareks nie polecam nie polecam tej firmy

Renata
@. . .

A dobra jednak nie polecasz, bo na początku "nie" Ci się zjadło i przez chwilę zastanawiałam się o co chodzi. ;p Czyli z tego co czytam głównie o pieniądze chodzi? A raczej, że mało płacą?

O w mordę
@. . .

Nie polecasz tej firmy, ponieważ nie chcieli ci wystawić referencji? :) No bez jaj....... I kazali do pracy przyjść w święta? A ochrona to niby kiedy pracuje?

Izabela
@. . .

Praca w święta, nie ma premii, to ile ci miesięcznie wychodziło takiej gołej pensji?

Zaba
@. . .

Ojej ciezko zrozumieć o co chodzi, chyba słaba pisownia u cb, osobiście polecam ta firmę jako obecny pracownik z kilkuletnim stażem

Argon871

Ja tam nie wiem skąd u ludzi takie opinie o firmie jarexs plus pracuje w Jarexsie już 9 miesięcy i jest w porządku wypłaty na czas zwroty za leki też mam grafik też jest przyzwoicie zrobiony a pracuje na obiekcie w systemie 16 h i 24 h nawet na patrol dzwonię jak nie mam dojazdu to przyjadą zawiozą odwiozą na obiekt i co najważniejsze u nas koordynator jest bardzo wporzadku i można się dogadać ze wszystkim zadzwonić jak coś wypadnie itp i nie ma problemu a co do grafiki to jak to na ochronie są zmiany i czasem wypadnie że pujde za kogoś ale i mi jak coś wypadnie czy zachoruje dzwonię i problemu nie ma u nas kwestia dogadania sie

Ta firma traktuje ludzi jak zwierzęta. Pani Koordynator ET jest osobą (usunięte przez administratora), dręczy pracowników przez telefon i zastrasza. Zależy im tylko na pieniądzach i na tym by pracownik miał grupę inwalidzką. Jakość pracy praco

Justyna

Ale masz jakieś dowody, że tak się dzieje czy to tylko jakieś plotki? Bo skoro ktoś kogoś zastrasza to czemu nikt z tym nic nie robi?

@Justyna

Przeżyłam to, spychologia, pozory i czekanie na cud. Wystarczający dowód jest taki, że ludzie rotują jak nienormalni. Komu chce się walczyć z ograniczeniem umysłowym.

Aplikowałeś na stanowisko Menadżer ds. Rozwoju Biznesu/ Przedstawiciel Handlowy oferowane przez firmę Jarexs Plus Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Kick

Często brak mundurów, jak są to używane. Osoby z orzeczeniem mogą zapomnieć o jakichś benefitach z tego tytułu. Polecam takim osobom do innych firm.

Kazimierz
@Kick

Czemu tak jest? Przecież pracodawca dostaje dofinansowanie do stanowiska z PRFON-u. Nie może odpowiednio przystosować stanowiska albo skrócić czasu pracy jak się należy? Próbowałeś rozmawiać na ten temat z szefem?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jarexs Plus Sp. z o.o.? Ktoś coś?

o

spoko luz.

Ciężko i nie płaca za nocki

Obiecują wczasy pod grusza podwyżki gruszki na wierzbie i na tym koniec. Aby tylko wziąć dofinansowanie a później maja cie gdzieś

JanNiezbedny

Jak to nie płacą? I godzisz / godzicie się z tym ? (usunięte przez administratora) info zgłoszenie na papierze i od razu masz wyrównanie wraz z odsetkami. I nie bój się - inspektor jak idzie na kontrol to nie mówi, że hodzi tylko o ciebie, tylko bierze z 10 osób ( w tym ciebie) i je sprawdza. (usunięte przez administratora)

Piters

Praca po 12/12 to jest ok tylko po 24to dopiero jest męczące a po 16 godzin ok człowieku wyluzuj na to rarytas

Nie, ja pracuje 6lat i nie narzekam, nam skad te opinie ludzie biora

Natalia
@Marta

Ludzie mają rózne opinie nie wszystkie są prawdziwe. Więc trzeba weryfikować. A ogólnie przez te 6 lat wzrosły Ci zarobki? Są jakieś szanse na awans czy premie?

Anonymous

Nie polecam tej firmy Macie pracować tyle ile chcą Idziecie na l4 to już kombinujecie Za nadgodziny nie płacą dają wolne potem tego wolnego nie chcą dać bo nie mają kogo dać w zastępstwie Uciekajcie z tej firmy Masz grupe umiarkowana lub znaczna jest ok Jak Ci się kończy grupa dają wypowiedzenie W święta macie pracować niema żadnych premii Najgorsze to mobbing pracowników na portierniach

Renata
@Anonymous

Z tym l4 to tylko narzekają, większych konsekwencji nie ma? I ogólnie to co dokładnie się na tych portierniach dzieje? :/

ochrona

Jeśli tak zła sytuacja będzie trwała dalej na posterunku zwrócimy się o jej rozwiązanie. Mamy niezbyt mocne dowody więc nic więcej nie piszemy.

Ryzykant
@ochrona

Pracuję w ochronę 11 lat i po raz pierwszy zetknąłem się z takim cyrkiem a bywało różnie na chwilę obecną nie polecam. Gdybym wiedział że tak jest nigdy bym nie podpisał umowy a tak czekam do wygaśnięcia umowy to tylko 2 mc poczekam, chyba, że coś znajdę wcześniej.

nr telefonu do ksiegowosci

nr telefonu do ksiegowosci

Globtrotera

Jak jesteś głupi i bez ambicji to poszukaj pracy w Jarexs.A przekonasz się w jakie (usunięte przez administratora) wpadłeś.Powodzenia .

JanNiezbedny
@Globtrotera

No to grubo pojechałeś :)

Iza

A tutaj jest tylko system 12/12?

Żaba

Nie polecam pracy w Jarexie na zetkamie w Ścinawce Średniej same konfidenci nawet brygadzistka kapuje placowi nawet nie mają posiłków regeneracyjnych na zimę co się należy od listopada

mr

w ofercie pracy piszą 2 soboty a rzeczywistość jest całkiem inna po drugie na sortowni na doczyszczaniu jest jeden jego mość z mpgk katowice co lubi stosować wobec pracownika jarexu (usunięte przez administratora)jak mu nie przypadniesz do gustu to gada jaki zły jaki nie dobry ze źle nawet raz użył wobec pracowników sformułowania za takie sortowanie to w obozie koncentracyjnym byście już nie żyli imię tego mościa to Mariusz. Jak mu ktoś nowy nie przypadnie do gustu to po miesięcznym okresie próbnym wy lotka ogólnie nie polecam

Wszyscy którzy czują się (usunięte przez administratora) powinni zgłaszać się do Sądu Pracy. Pisanie na forum przestrzega potencjalnych przyszłych pracowników przed podjęciem w tym zakładzie pracy, ale nie wyrównuje szkód poniesionych przez obecnych czy byłych pracowników. Złodziejska firma powinna być oceniana i karana przez Sąd Pracy.

Bo
@Piotr

Tam pracują ludzie co ledwo piszą i mocno piją gorzałe ich się (usunięte przez administratora) niektórym daje się fory i premie ale to tym co są w układzie z kierownictwem. Jarexs wie że w sądzie to nie tak prosto jest dla niekumatego robotnika więc jadą na biednych ludziach i doją kogo się da i jak się da. Najlepiej nie podejmować pracy w tej firmie.

Globtrotera

Ta firma t.j."Jarexs"okrada z urlopu w CAŁEJ polsce szukają głupich i bez wykształcenia ludzikow do pracy a. potem kopa i zglowy. Jak jesteś"głupi" to Cię oszwabia w bardzo krótkim czasiePozdrawiam

@Globtrotera

co na to sąd pracy?

G.J.

Praca w firmie Jarexs Plus jest ok. wypłata na czas,pełne umundurowanie , jak ktoś szuka pracy żeby się wyspać to nie tu.

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Jarexs Plus Sp. z o.o. w miejscowości Legnica? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Globttroter

Jak nie miales kłopotów to w Jarexs-e je napewno je znajdziesz!!! Jak to mowia poszukaj " pracy u brata. Jest tak jak moi Przedowcy pisza tak jest w calej w/w firmie.pozdrawiam

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Globttroter

Nie próbuj bo nie warto!!!!!!

Mikro

Jak wy to robicie; serce nie pokazuje się Anni :)

Nie polecam pracy w Zetkamie w Ścinawce Średniej bo tu brygadzistka ma ludzi za nic firma o tym wie i nic z tym nierobią

Zostaw merytoryczną opinię o Jarexs Plus Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Jarexs Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jarexs Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarexs Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarexs Plus Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Korczaka 16 C
    59-220 Legnica