Opinie o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ceramika Końskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ceramika Końskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

funo

Trzeba dzisiaj zdobyć cennik konkurencji i jeszcze przed targami zaproponować klientom lepsze ceny.

bloni

W tym roku to będzie sukces na targach w Bolonii!!!!! Będziemy tam jako jedyny producent z Polski!!!!

B32
@bloni

Prosiliśmy już wszystkich na nasze stoisko, nawet klientów konkurencyjnych firm.

oliwka
@bloni

Najlepiej sprzedać wszystko na Węgry oni biorą w tym roku każdą ilość bo wiedzą co jest najlepsze.

IL

Pytanie czy(usunięte przez administratora) z firmy Tuboul/Israel to jakiś wasz przedstawiciel ?

włoski sposób

Najlepiej jak zostaną zrobione u nas jakieś testy płytek w porównaniu z produktami Cerradu, Ceramiki Paradyż, Tubądzin czy Marazzi i będzie pokazane, że nasze są mniej pękliwe, pokazać to klientowi włoskiemu, dodatkowo przytrzymać niższą cenę przez dwa miesiące aż do targów we Włoszech.

Roverto
@włoski sposób

Tym razem Raclawska powinna zostac w Konskich zamiast leciec na targi do Wloch.

rara
@Roverto

dlaczego?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak kontaku po rozmowie pozostawia duży niesmak....szkoda tracić na nich czas. Każdy zasługuje na szacunek nawet gdy propozycji pracy nie otrzymuje. Profesjonalne firmy zawsze dziękują kandytadatom za wzięcie udziału w rekrutacji, ale to nie tu.

Pytania standardowe

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
plan produkcji

Moim zdaniem liczy się cena a nie jakość. Swoją drogą do końca roku trzeba przejąć klientów ceramiki Marazzi. Najlepiej niech tym zajmie się Racławska bo zna włoski a włoski rynek jest najważniejszy.

robi

Czerwiec będzie rekordowym miesiącem jeśli chodzi o sprzedaż płytek, wyprzedzamy konkurencję.

cero

Od przyszłego miesiąca za polecenie kogoś do pracy, trzeba będzie dać takiemu pracownikowi 1000 zł premii.

Asia

Trzeba zatrudnić jeszcze dodatkowych dwóch dyrektorów, to będzie jeszcze większa sprzedaż.

Od przyszłego miesiąca trzeba podwyższyć stawki za transport surowców do fabryki. Koniecznie.

makaron

W tym roku będziemy błyszczeć na targach we Włoszech , w porównaniu z innymi polskimi producentami będziemy mieć ładniejsze stoisko. My to już wszystko wiemy!

projektant
@makaron

Dodatkowy milion wydany na targi we Włoszech zapewnę się zwróci i to z nawiązką.

BHP

Pewnie o tym nie wiedzieliście, ale pylica płuc nie jest już zaliczana do grupy chorób zawodowych.

glinka

Co sądzicie o pomyśle aby przecenic wszystkie płytki po 7 zł/m2 , wtedy przeceniona płytka nie podlega reklamacji i zwrotowi. Zaoszczedzimy na reklamacjach!!!

piątek

A nam dziewczynom imponuje (usunięte przez administratora) która ustawia wszystkich facetów, zresztą nie macie wrażenia,że faceci w branży ceramicznej są tacy zniewieściali.

betonB15
@piątek

Jak ta Ewa R. jest taka cwana to poprosiłem swoich ziomali od przetargów aby przy wybieraniu płytek nie wybierali tych z Końskich. Ciekawe jak zareagują inni męscy płytkarze, murarze, kostkarze........?

Koń

Mojego konia zawsze polecam!!!!

Anon

Szukam stałej pracy na produkcij. Są przyjęcia do pracy?

Według analityków rynku pracy rok 2019 to rok, kiedy będzie się opłacało zmienić pracę na inną niż w ceramika końskie.

Potrzebuję info jakie wynagrodzenie na produkcji i w jakim systemie?

dado
@Zainteresowany

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to zależy, przy jakim piecu pracujesz, jeśli to jest produkcja dla włochów to zarabiasz więcej. Dla nowych pracowników,którze się określą że chcą pracować przy włoskiej produkcji to dostaniesz w przeliczeniu minimum włoskie wynagrodzenie ok. 1000 -1200€ tj. nawet 4000złotych na miesiąc do ręki.Tak samo jak w naszej fabryce we Włoszech. Ale są ludzie, którzy wolą pracować przy polskiej produkcji i zarabiać mniej.

Eop
@dado

Gdzie można złożyć papiery bo chcę się z CP wyrwać?

mamba

Najlepsze jest to , że lecimy do Hiszpanii na targii, tam ma być świetne jedzenie i do tego faceci hiszpanie!!!!!! To jak wakacje , napijemy się winka, odpoczniemy, żeby tylko pogoda dopisała!! Pozdrawiam wszystkie koleżanki co zostają i będą musiały pracować..

wow

Słyszeliście ma być zwiększona w tym roku sprzedaż całej grupy o 100% na rynku polskim. Nie widzę żadnego problemu.

letni blond

Przecież dyr. sam tłumaczył, że jest zwiększona tolerancja przy sortowaniu odnośnie kalibru płytki i że to wstyd czasami wysyłać do klienta. Jeśli np. w serii Oslo będą różne kalibry w paczce to zrobi się przecenę na 5 pln/m2 i będzie sprawa załątwiona?

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Końskie Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Końskie Sp. z o.o.
  • Ceramiczna 5
    26-200 Końskie

Ceramika Końskie Sp. z o.o.