Opinie o Arrow Services Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arrow Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arrow Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arrow Services Sp. z o.o. w Kraków

Maxi

Bylo ok jak firma byla na starej lokalizacji /Biurze. Od przenosin na Armii Krajowej masz byc (usunięte przez administratora)i sluchac robic co ci rozkażą. Firma ma gdzies nasze zdrowie ..rok temu jak ostatni w KRK zaczelismy prace zdalna w sierpniu po padl rozkaz ze caly czas z biura jak pandemia szalala..dopiero nas ewakuowali jak bylo kilku chorych..co przed nami ukrywali..teraz mamy rozkaz powrotu od sierpnia..a na horyzoncie kolejna fala na jesien..plus godziny pracy nie do zycia 10-18...teraz 2 x w tygodniu do 18:30...zanim skonczysz to bedziesz w domu przed 20 liczac 1 h dojazd..chyba szukaja ludzi co tylko chca spac i pracowac co nie maja znajomych dziewczyn chlopakow i nie chca slonca na oczy ogladac. Podwyzki nie bylo od 3 lat! Trzymac sie z daleka jak od ognia !

Matka
@Maxi

Potwierdzam. Firma chwali się hasłami work life balance, udogodnieniami dla rodziców,a godziny pracy 10-18, a po zapytaniu czy można jakoś od 9 zacząć, to odpowiedz, że sorki,taki rynek, więc albo trza się pogodzić albo odchodzić,co ostatnio zdarza się coraz częściej

M

Jestem w firmie od roku i jestem zadowolona. Kasa jest ok (chociaż wiadomo, że zawsze mogłoby być więcej :D), ale też jest luźno, nie ma potrzeby robienia nadgodzin, nikt o to nie goni. Podoba mi się to, że można samemu zarządzać swoim czasem, a jak są luźniejsze dni, bo niewiele się dzieje, to nie trzeba udawać, że się jest nie wiadomo jak zajętym tylko można sobie pochillować. Sama praca też jest ok, nic szczególnie trudnego ani też super nudnego, nie jest to co prawda dla mnie jakoś mega fascynujące, ale najważniejsze, że nie sprawia mi to trudności i frustracji. Trafiłam do naprawdę super zespołu i super TL, więc chętnie chodzę do biura, bo mam się wtedy z kim pośmiać, ale też sporo osób korzysta ile może z pracy zdalnej. Atmosfera jest naprawdę super :) a z tego co zauważyłam, to ludzie najczęściej odchodzą, bo dostają oferty lepiej płatnej pracy (tutaj nie trzeba mieć szczególnego doświadczenia, a jak się je już tutaj zdobędzie to można się wybić dalej).

Ilona
@M

No to spoko, że zadawala Cię kasa, a zdradzisz ile dokładnie to jest? Jak ktoś się uprze to można popracować nadgodziny czy nie ma tu czegoś takiego? Powiedz na jakim jesteś dokładnie etacie.

Cześć

Cześć, Pytanie do pracowników: Czy warto aplikować do krakowskiego oddziału firmy Arrow do działu sprzedaży na rynek UK? Jaka jest atmosfera? Jak jest z pracą hybrydową w praktyce? Jak z nadgodzinami? Zdarzają się? Są płatne? Czy jest mobbing? Czy w tym dziale można w ogóle jakoś "zawalać robotę"? Jak z jakością sprzętu? Proszę o szczere i możliwie obiektywne opinie.

@Archer2833

O ile średnio wyższa była pensja, to jakieś regularne kwoty? Jeśli komuś zależy na rozwoju to może brać udział w wielu szkoleniach i kursach? Jest ograniczony budżet szkoleniowy? Co rozumiesz przez elastyczność, godziny pracy są dowolne?

Deutschland Nowy wpis

Wszyscy tu piszą o tym, jak pracuje się w dziale UK, a ja powiem, jak pracuje się w (dużo mniejszym!) dziale niemieckim. Godziny są trochę bardziej cywilizowane, bo 9-17. Chcieliśmy, żeby była 8-16, ale dostosowujemy się do niemieckiego rynku, bycie w pracy na 8 to raczej wyjątek, ale czasem można tak przyjść. Pensja jest lepsza niż w dziale brytyjskim, ale no język też bardziej poszukiwany. Dużo rozmawiamy z Niemcami, rzeczywiście lubią zadzwonić, a nie tylko wymieniać maile. Natomiast jesteśmy "na drugim planie" i najczęściej dzwonią do nas ludzie z naszej firmy, dużo, dużo rzadziej klienci. Niemniej jednak, trzeba być gotowym na mówienie w tym języku. Atmosfera jest świetna, z ludźmi da się naprawdę pożartować i wychillować, jak są jakieś luźniejsze dni. Zasady zdalnej są takie, jak dla UK - 60 % z biura, 40% z domu. Polecam. Z tym językiem da się znaleźć pracę z lepszą kasą, ale jeśli nie macie jeszcze wielkiego doświadczenia i gdzieś chcecie je zdobyć, albo zależy Wam na dobrej atmosferze, to warto. Ja póki co zostaję :)

@Deutschland

A jak ktoś by przychodził cały czas na 8 to wtedy może kończyć o tej 16 czy lepiej zostać w tym przedziale 9-17? Jakby podczas rozmowy z klientami okazał się jakiś problem z językiem to można liczyć na czyjeś wsparcie?

Cześć

Karola
@Cześć

A kogo tam szukają do działu sprzedaży? Może i ja się zainteresuje, myślałam że nic nie ma teraz. Wiadomo, czy rekrutacja online czy w siedzibie?

@Cześć

1. Nie warto 2. Zależy gdzie trafisz, u mnie była okropna i z tego co wiem, w większości jest cienko 3. Praca hybrydowa zależna od TLa, przysługują Ci 2 dni w tygodniu zdalnego. 4. Nadgodziny się zdarzają, szczególnie na zamknięcie kwartału albo jak jest ogrom roboty (prawie cały czas, w zależności od teamu), są płatne, ale musisz mieć na nie zezwolenie. 5. Jest (usunięte przez administratora) i można zawalać robotę. 6. Jakość sprzęty zależy od tego czy Ci dadzą nowy czy stary komputer, nigdy nie wiesz. Nie polecam za nic, są lepsze firmy lepiej płatne.

Archer2833
@Cześć

Cześć, Z firmą Arrow jestem związany już dość długo, dlatego mogę sobie pozwolić na sprawdzoną & dość obiektywną odpowiedź na powyższe pytania - jedziemy ;) 1) Warto - jest to bardzo dobra firma do rozpoczęcia przygody z korpo / IT światem oferująca dalszy rozwój zarówno w kierunku technicznym jak i zarządzania personelem. 2) Atmosfera jest jednym z największych atutów firmy. Atmosfera jest luźna, nie mamy formalnego 'dress-code'. W ramach zdrowego rozsądku oraz pewnych ogólnie przyjętych norm jest czas zarówno na pracę & jak i na kawę / papierosa / swobodną rozmowę. Dopóki korzysta się z tego rozsądnie - to nikt ze stoperem nie liczy czasu spędzanego na przerwie. 3) Praca hybrydowa występuję w modelu 60-40, gdzie 60% czasu pracy spędza się w biurze, 40% czasu można pracować zdalnie. Należy również pamiętać o przysługujących 24 dniach dodatkowej pracy zdalnej w skali roku. 4) Firma oczekuję nadgodzin w ostatnie dni kwartału - wtedy należy spodziewać się konieczności pozostania dłużej w pracy. Poza tym nadgodziny można robić dobrowolnie (po uzgodnieniu tego z Team Leaderem) jeśli chce się coś dokończyć w danym dniu. Nadgodziny są płatne lub do odbioru. 5) Nie spotkałem się z przypadkami mobbingu, chyba że ktoś 'mobbingiem' nazywa wyciąganie konsekwencji dyscyplinarnych w stosunku do osób, które "zawalają robotę". Nie wiem czy dobrze rozumiem drugą część pytania - przyzwolenia na "zawalanie roboty" oczywiście nie ma, natomiast niezależnie od tego jak łatwa praca by nie byla - zawsze istnieje możliwość, że coś pójdzie nie tak. 6) Komputery są wymieniane co 36 m-cy, także można trafić na używany sprzęt, ale na pewno będzie w stanie pozwalającym na wykonywanie swoich obowiązków w 100%. Mam nadzieję, że to odpowiada na Twoje pytania :) Pozdrawiam!

Jarek
@Archer2833

A jakie szczeble kariery już przeszedłeś, jako wieloletni pracownik? Z czym wiąże się możliwość brania udziału w szkoleniach, jeśli występuje? Można w następstwie liczyć na podwyżkę i / lub awans? Jaką satysfakcję zapewniają zarobki?

Archer2833 Nowy wpis
@Jarek

Pozwolę sobie na nie wymienianie liczby/nazw stanowisk, gdyż wolę pozostać anonimowy. Każdy awans wiązał się z wyższym stanowiskiem w strukturach firmy oraz wyższą pensją. Arrow oferuje szkolenia zarówno techniczne jak i te dotyczące kompetencji miękkich - zdecydowana większość tych szkoleń przeprowadzana jest zdalnie lub są to kursy online. Udział w szkoleniach nie prowadzi do podwyżek - podwyżki otrzymuje się w przypadku awansu na wyższe stanowiska. Ja osobiście jestem jestem usatysfakcjonowany swoimi zarobkami. Dodając do tego inne istotne aspekty takie jak atmosferę w pracy, ludzi z którymi pracuję, elastyczność - zdecydowanie jestem usatysfakcjonowany.

Był uczestnik rekrutacji

Brałem udział w rekrutacji odpadłem po pierwszym etapie o czym zresztą zostałem poinformowany. Ale nie o tym będzie moja wypowiedź. Dzień przed rozmową telefoniczną godzina spotkania została chamsko przesunięta bez mojej zgody. Tak trudno było zadzwonić? Załoga Arrow chyba zakłada, że kandydaci mają całe dni wolne? Serio, strasznie to słabe jeszcze nigdy nie przydarzyło mi się coś takiego, a już od sześciu lat aplikuje w różne miejsca Rażący brak profesjonalizmu i poszanowania czasu kandydata

Roxi
@Był uczestnik rekrutacji

Pytanie jak bardzo przesunęli tą rozmowę, to kwestia godziny, dwóch czy w ogóle o innej porze dnia to w końcu było? No i jak wyglądał ten pierwszy etap? Dużo osób z Tobą rozmawiało?

Nie polecam nikomu, NIKOMU. Cieszę się, że udało mi się odejść z oddziału w Krakowie w miarę szybko. Management pozostawia wszystko do życzenia. Wbijają pracownikom noże w plecy kiedy tylko mogą. Jeśli chcesz wejść wyżej, to bez podlizywania się nie ma na to szans. Jeśli chcesz być szanowany i chcesz, żeby Twoja robota była doceniona, to nie idź tutaj. Od niektórych nie usłyszysz nawet głupiego "well done". Brakuje ludzi, roboty non stop więcej, ciągle robisz za mało, chociaż przekraczasz znacząco minimalne wymogi firmy, a te same pieniądze. Jesteś numerem, można Cię szybko zastąpić, jest OGROMNA rotacja, nie dbają o pracowników. O wielu zmianach i decyzjach informują z dnia na dzień. Ogółem Arrow jest fajnym start upem, fajną firmą z mega fajnymi ludźmi z UK, ale sam oddział w Krakowie to śmiech na sali.

Aplikowałeś do firmy Arrow Services Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Arrow Services Sp. z o.o.?

Maxi

Prawda
@Maxi

Wszystko potwierdzam, omijać jak ognia. Są w Krakowie „normalne” firmy. Arrow to karykatura

Franciszek
@Prawda

A co musiałoby się zmienić w Arrow Services, aby Twoje zdanie było nieco lepsze? I co z kolei działa tu jak należy? Fajnie jeśli napiszesz coś więcej następnym razem. :D Czym Cię firma zachęciła do podjęcia pracy? :P

Anonymous1
@Franciszek

Powinniście przestać pisać z tzw. przyczajki bo wiadomo, że to pisze ktoś z działu HR z Gdańska. A co musiało by się zmienić? W pierwszej kolejności należy zlikwidować kolesiostwo i obsadzanie stanowisk po znajomości. Potem część kadry zarządzającej, która lekko mówiąc jest niekompetentna. To tak na początek bo lista zmian była by dłuższa.

@Anonymous1

to jest doskonały przykład jak działa Arrow Najlepsze rozwiązanie problemu to pisanie z jakichś troll kont żeby dostać odpowiedzi na pytania, których odpowiedzi należą do ich obowiązków Już to widzę, jak jedna z drugim wpadli na pomysł "Ej, to spytajmy się ich - ale z emotką! bo to kul - żeby nam powiedzieli jak mamy naprawić wszystkie problemy w naszej firmie -dobre, na pewno sie nie zorientuja!" Najpierw to trzeba się uderzyć w pierś i przyznać, że ma się jakieś problemy. A nie wynajmować ludzi i rozpowiadać jakieś farmazony, że ich nie ma i uznać, że sprawa załatwiona. Jesli firma musi kłamać zeby was "zwabic" to mysle, ze jest to duza czerwona flaga Na Twoje pytanie Franciszek, czym mnie ta praca zachęciła? Wiesz, lubię nie umierać z głodu i mieć dach nad głową. Żadnych innych potrzeb tutaj nie zaspokoisz (rozwoju nie ma, pensja przez brak podwyzek nie jest tak atrakcyjna) Sami nie wiedza co robia to jak mozna sie od nich czegos nauczyc? Jak się zastanawiacie jaka jest atmosfera w firmie to na kilkaset osób na benefisie z okazji 5 lecia było mniej niż 40 osób (z czego i tak 30 to pewnie byli sami TL i M - bo musieli albo znając niektórych bardzo chcieli sie pokazać na swoim DUZYM I WAZNYM stanowisku :)

Anonymous1
@Andrzej

Było 40 osób dlatego, że postanowiono celebrować pięć lat fimy online PO godzinach pracy od 18.30 do 20.30. Naprawdę tęgie umysły stwierdziły ze komukolwiek po 8h pracy będzie się chciało zostawać dodatkowe 2 godziny. Może dla niektórych TLow to spoko bo przez większą część dnia i tak nie robią nic poważniejszego.

Matka

Ilona
@M

Czy pracodawca Arrow Services Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Anon

Głównie lekko-pólsmiesznymi townhallami na których maluje się trawę na zielono.

Arrow Services Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży w miejscowości Katowice. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

francaeleganca

W Katowicach nie ma oddziału Arrow. Rekrutacja jest zapewne do oddziału w Krakowie. Uwaga - nie ma mozliwości pracy zdalnej jak w większości firm na rynku teraz. Jest hybrydowo ale proporcje są... nizbyt komfortowe.

Agnieszka
@francaeleganca

Niekomfortowe... Za dużo home office, czy za dużo biura? Komfort to bardzo subiektywna kwestia, ja np. bym się cieszyła z pracy w biurze :)

fdh
@Agnieszka

widocznie pracujesz na front desku i to jedyna szansa aby w ogóle pracować.

Co jaki czas w Arrow Services Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Prawdziwek

Nigdy nie ma dobrego czasu. Na prawdę. Przez nieudolność kadry po pytaniu o podwyżkę i otrzymaniu odpowiedzi ludzie odchodzą z firmy. Żeby przez przypadek nie dać Ci więcej…

Małgorzata
@Prawdziwek

A małe macie wypłaty czy jest całkiem ok? Bo może to wcale nie jest problem a co innego jest :P

XD

O co się ubiegać? XD

Lisun

Nie, od 5 lat podwyżek brak

JaToJa

Co jaki czas mozna się ubiegać o podwyżkę? Tak często jak dasz coś od siebie, co wpłynie na lepsze wyniki firmy. I to udokumentujesz i pokażesz liczby. Większość osób czeka na podwyżkę przez zasiedzenie, ale to tak nie działa.

5 years out

Ubiegać można się zawsze, ale dostać - nigdy.

Szkoda, ze nikt z firmy nie kontaktuje się z kandydatem , który przeszedł wszystkie etapy rekrutacji ,żeby go poinformować, ze zatrudnili kogoś innego.

Koko

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku Customer Service Specialist with English (wg opisu: Back Office Support, tworzenie ofert cenowych dla handlowców z UK oraz partnerów itd) czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tym dziale, warto?

Renata

Jak pracuje się Wam w dziale Logistyki w Arrow Services- czy polecilibyście pracę tam osobie bez doświadczenia w branży? No i oczywiście, czy taka osoba miałaby w ogóle szansę w procesie rekrutacyjnym.

k
@Renata

nie, nie polecilabym tej pracy nikomu.

Paulina
@k

A dlaczego byś nie poleciła pracy w Arrow Services? Mogłabyś przybliżyć do czego masz zastrzeżenia? :P Co jest nie tak i co byś zmieniła? Które warunki zatrudnienia nie są dla Ciebie zadowalające?

o
@Paulina

"A dlaczego byś nie poleciła pracy w Arrow Services? Mogłabyś przybliżyć do czego masz zastrzeżenia? :P" Do warunków zatrudnienia, braku kultury, hipokryzji, chamstwu, kłamstwom

Franciszek
@o

Okej, każdy może mieć swoje zdanie, ale może jednak uargumentujesz to jakoś i podasz szczegóły? Co konkretnie sprawiło że masz takie zdanie o Arrow Services?

PioterNietz

Dzień dobry. . Firma w Kraków szuka specjalisty z językiem niemiecki. Jakie są realne możliwości rozwój u? Wymagania językowe? Doświadczenie? Czy panuje atmosfera rodzinna czy czysto korporacyjna? Szukam poważnej odpowiedzi.

CDR
@PioterNietz

Możliwości rozwoju: jak pisały moje koleżanki i koledzy - niestety nie istnieją. Dział HR ignoruje ten aspekt kompletnie Atmosfera: polecam wejść na profil arrow Gdańsk - to ta sama firma i wiele z problemów opisanych tam będzie Ci towarzyszyła na codzień Rodzinna czy korporacyjna ? Nowy manadżer preferuje raczej „barową” Wymagania językowe; w zależności od zespołu

Renata
@CDR

Zdradzisz nam w jakim dziale pracowałeś w Arrow Services? Jak oceniłbyś zakres obowiązków w stosunku do wysokości wynagrodzeń- proporcjonalny?

CDR
@Renata

Niestety nie mogę bo mogłoby to zaszkodzić komuś, a nie chciałabym tego (taka firma) Nie ma czegoś takiego jak „zakres obowiązków” - stale się to zmienia i nie ma rozgraniczenia kto co robi na danym stanowisku Nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo to zależy do jakiego zespołu zostaniesz przypisana... jeśli jesteś pracowita to nie jest to proporcjonalne, jeśli nie - jak najbardziej.

Mario

Po ponad 2 latach pracy moge powiedziec kilka slow. Bylo wszystko ok jak firma byla w starej lokalizacji, po przeniesieniu na A.K firma nie poznania. Tylko nacisk wymagania, czepianie sie na sile o byle co. Nowi TLowie wstawieni po znajmosci..Po 2 latach zero podwyzki itp. Firma wydala kase na nowe ,,Posh'' biuro a dla pracownikow nic, siedz cicho i pracuj i ciesz sie ze masz prace..slowa naszego TLa..Trzymac sie z daleka. Plus chore godziny pracy nie do zycia 10:00-18:00. Najgorszemu wrogowi bym nie polecam tu przychodzic.

Geronimo

Mocno tu pachnie opiniami byłych pracowników - relegowanych z firmy za lenistwo, niekompetencje & notoryczne nie przychodzenie do pracy pod pretekstem lewych zwolnień lekarskich. Mam szczerą nadzieję, że każda z tych osób znalazła firmę, do której nie musi przychodzić - a jeśli już musi przyjść do pracy - to może tam przyprowadzić swojego psa, który cały czas rozprsza koleżanki & kolegów z pracy, może spedzać pół dnia na przerwach na kawę - a drugą połowę na oglądaniu Netflixa i Zalando. Howgh!

Była zatrudniona
@Geronimo

Nie zostałam zwolniona. Sama złożyłam wypowiedzenie. Firma robiła złe wrażenie nawet na samym końcu współpracy. Nie chciała mi wypłacić trzynastej pensji za przepracowany poprzedni rok. Zmieniła zdanie, nagle, kiedy zgłosiłam ja do państwowej inspekcji pracy. Wtedy nagle tez udało się rozwiązać umowę z panem, ktory został oskarżony o molestowanie seksualne.

@Była zatrudniona

Mam świadomość tej sytuacji - nigdy nie kryłem się z tym, że jest przeciwnikiem takiej polityki. Jeśli pracownik przepracował okres po którym należy się bonus / trzynasta pensja - powinno to zostać bezdyskusyjnie wypłacone. Niestety - z własnego doświadczenia wiem, że nie jest to tylko problem Arrow - a znacznie szerszy na rynku pracy w Krakowie. Nie zmienia to w żadnym stopniu mojej opinii o tej firmie, jako o środowisku przyjaznym pracownikowi.

Abc
@Geronimo

Nie spotkałam się z inna firma, która nie wypłaca bonusu zawartego na umowie pracownikowi, któremu się to nalezy. Gdyby nawet istniała taka firma to usprawiedliwienie 'łamiemy prawo bo inni też tak robia' jest żenująca i nieprofesjonalna

@Abc

A ja znam, gdyż sam w takiej wcześniej pracowałem - ale nie zamierzam operować nazwami, gdyż nie o tym teraz mówimy. W żadnym punkcie nie napisłem, że to usprawiedliwiam - polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Polecam również podręcznik do gramatyki - składnia szwankuje. Proszę nie zarzucać mi braku profesjonalizmu & bycia żenującym - nie znamy się aż tak dobrze ;)

Tymon
@Była zatrudniona

A jaki to był dział?

k

gruba skoncz.

M

Pracowałem w Arrow dość krótko. Niestety musiałem zrezygnować z przyczyn osobistych. Pensja w porządku, możliwości rozwoju i awansu również oceniam pozytywnie. Team leader oraz atmosfera w moim zespole i poza jak najbardziej na plus. Z mojej perspektywy jest to dobra firma dla tych którym faktycznie chce się pracować oraz potrafią pracować w zespole i dogadać się z ludźmi.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Arrow Services Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

CiociaDobraRada

Coś takiego tutaj nie istnieje

Hej, powiedzcie mi, czy warto aplikowac do Arrow? Jak wyglada dzien pracy na stanowisku managerskim? Czy firma oferuje jakies benefity? Czy mozliwe jest home office?Jak ksztaltuja sie zarobki/premie? Jedym slowem, czy warto ryzykowac rzucajac swoja nudna acz stabilna prace na rzecz Arrow?

CiociaDobraRada
@Kandydat

Nie warto. Premie - nie istnieją. Zarobki - przestały być konkurencyjne. Pracując tutaj cofasz się w rozwoju.

to ja, typ niepokorny

Nie polecam pracy w Arrow pod "przewodnictwem" Cogent Networks. Cogent to lider na rynku rozwiązań outsourcingowych — tak mi mówiono na "rozmowie rekrutacyjnej" — natomiast od samego początku były problemy, a to, że zatrudnienie jednak za tydzień, a to, że za dwa, a to idź do pracy bez kontraktu, my to załatwimy. O żadnych benefitach nie było mowy, łaskawie na czas pracy zdalnej pracodawca opłacał internet (tak w połowie, pierwszą ratę zapłacił, drugiej, już nie). w umowach cała masa błędów, i przez to problemy z wypłatami, spóźnienia i wypłacanie na raty — przez Arrow na początku miesiąca (gdzie wypłata wypadała wcześniej, a cogent dopłacał parę dni później). Do teraz czekam na regulamin pracy oraz paski wynagrodzeniowe. Z powodu choroby nie mogłem wykonywać obowiązków, b. późno poinformowałem pracodawcę o niezdolności do pracy, opisując dokładnie problem, ale jednak "lider na rynku rozwiązań outsourcingowych" twierdzi, iż traci przeze mnie kontrakt (bo sama praca to jedna wielka piramida outsourcingowa), no to chyba jednak nie jest takim liderem za jakiego się ma. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam, chyba, że ktoś pilnie potrzebuje pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Arrow Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Arrow Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arrow Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arrow Services Sp. z o.o.?

Arrow Services Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Stawowa 119
    31-346 Kraków
  • NIP: 6772201291 REGON: 356565752 KRS: 0000128206

Arrow Services Sp. z o.o.