Opinie o Mardruk Opakowania Sp. z o.o. w Wieprz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mardruk Opakowania Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mardruk Opakowania Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardruk Opakowania Sp. z o.o. w Wieprz

Lena

Hej pomóżcie proszę czy warto jest ubiegać się o pracę w tej firmie? Jak warunki i zarobki ?

Jamto
@Iza

Byłem ale ponoć 30 było na 2 meisjca tak mi mówił gość i mówił ze odezwie się w piatek i dostałem waidomość ze się nie dostałem

Firma Mardruk Opakowania Sp. z o.o. szukała pracownika na brak. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Olo

Jak brakuje zamówień dłuższy czas, to zwalniają nie wiadomo do końca z jakich względów. Tzn., że możesz dobrze pracować itd., a i tak cię zwolnią. Trudno powiedzieć kto wyleci i z jakich powodów, dobra praca nie gwarantuje, że zostaniesz na dłużej. Nie wiem czy losowo czy jak.

Jarek

Pomimo że pracuję już dobrych kilka lat, nigdy nie widziałem firmy która tak szybko się rozwija i inwestuje w nowe maszyny i nowe technologie. Jeżeli szukasz pracy w której chcesz się rozwijać, to MarDruk jest dla Ciebie. Polecam !

@@pracujący

Ja byłby zainteresowany pracą na produkcji. Jak bardzo jest ciężko że tytko przyjmują facetów? Trzeba coś dźwigać czy potrzebna jest siła w rekach? Weź napisz.

W ogłoszeniu dla operatora maszyn piszą, że są trzy zmiany i trzeba być gotowym na pracę w nadgodzinach. Po ile za nie płacą? Trzecia zmiana ma jakiś dodatek, ciekawe. I czemu w sumie taką gotowość wymagają, kiedy tu piszecie, że jak nie ma zamówień, to są zwolnienia? To trochę tak na wyrost, skoro nie ma pewności, że będzie co drukować.

Olo

Na początku jest różowo, a potem szara rzeczywistość tzn. obiecuję się dużo, a nie realizuje się tego. Coś jak z politykami, stawki jak wszędzie, czyli bez szału.

@Olo

To co takiego jest obiecywane, co później nie jest w ogóle realizowane? Co to znaczy, że stawki są jak wszędzie? Ja tak za bardzo się nie orientuje w tym temacie. Możesz podać widełki? Myślę nad złożeniem cv, więc przyda mi się ta wiedza. :P

Olo

Tzn. pytają ile zarabiałeś do tej pory i dadzą ciut więcej, no chyba, że wymyślisz jakąś kwotę z kosmosu to nie dostaniesz na pewno. Oczywiście obiecają, że co roku są podwyżki, ale nie jest to prawdą. Premia świąteczna jest albo nie ma i to tylko parę groszy, zależy od zamówień czy jest dużo czy mało

@Olo

Ale dadzą tę kwotę i później ile z niej wypłacają? I jak to tłumaczą? Na umowie jaka kwota widnieje? Jeśli jest ta premia świąteczna, to w jakiej wysokości, skoro uważasz, że to tylko parę groszy?

Olo

Jak powiesz np., że chcesz 4 tyś. na rękę to powiedzmy, że dostaniesz i na umowie będziesz miał tyle brutto, żeby ci wyszło te 4000. Premia świąteczna rzędu 300 zł

Wiola
@Olo

A napiszesz, jaki jest max dla operatora na rękę, po którego powiedzeniu oni na to: dziękujemy, do widzenia? Można poza tę czwórkę wyjść, czy nie bardzo?

Olo Nowy wpis
@Wiola

Jak powiesz jakąś kwotę z kosmosu to na pewno nie pogadasz, powiesz więcej niż 4 tyś to myślę, że ci powiedzą ile na tą chwilę mogą ci dać. Ale nawet jak przyjmą to nie znasz dnia ani godziny kiedy i za co cię zwolnią. Ogólnie nie ma tam stabilizacji za bardzo.

@Olo

Cześć, a z czego wynika ten brak stabilizacji, nawet dobrego pracownika firma potrafi zwolnić, czy jak to wygląda?

Olo Nowy wpis

ID

Słuchajcie stawki u konkurencji w Alupol dla drukarzy są 50 % wyższe niż tu. Moi kumple się już o tym przekonali .

@ID

Aż taka różnica w wypłatach? Czemu w firmie nikt nie myśli o podwyżkach skoro konkurencja podbiera pracowników? W nowym roku coś się szykuje czy stawki dalej będą stać w miejscu?

Dopisz jeszcze że premie świąteczne oscylują w granicach 3 tys netto wiem bo pracuje

Czy pracował ktoś jako Export Manager w firmie Mardruk Opakowania Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor ds. finansowych w firmie Mardruk Opakowania Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Cześć, widzę że spora liczba obowiazków jest w tym ogłoszeniu na Księgową, czy będę mogła liczyć na kogoś do pomocy? Widziałam, że to poziom mid/regular, ciekawe czy są jacyś młodsi księgowi też zatrudniani właśnie jako wsparcie. Jak to wygląda? :)

Hej, ja w sprawie oferty na export managera. Firma ma taką na stronie, ale czy jest jeszcze aktualna? Bo nie wiem czy wysyłać CV. Piszą że jest na tym stanowisku atrakcyjne wynagrodzenie wynikowe uzależnione od wielkości sprzedaży. Czy to znaczy że jest jakaś podstawa pensji + premie za sprzedaż? Ktoś się orientuje w widełkach jakie można zarabiać ?

Zibi

Ile zarabia operator mieszali farb

Ewela

Witam. Czy firma przyjmuje kobiety jako operator maszyn?

Jarek

Iwona
@Jarek

A jak to się ma do tych komentarzy odnośnie kryzysu firmy i zwolnień? Bo trochę to przeciwieństwo rozwoju.. Nie ma strachu o utrzymanie posady jednak? Jak z zarobkami, coś wzrosły w tym roku?

pracujący
@Iwona

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, odebrano nam całkowicie dodatek do wczasów, dodatek na święta, i wszelkie inne dodatki, którymi byliśmy zachęcani podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pierwszy raz pracuje w firmie, która nie dała pracownikom nawet symbolicznej złotówki na święta, podwyżki marne, żeby nie powiedzieć znikome. Tak Jarek firma się rozwija :( ale czy pracownicy mają z tego jakieś korzyści, poza tym że jest więcej pracy i tnie się całkowicie socjal?

Danuta
@pracujący

W jaki sposób firma się rozwija, skoro pracownik nie ma nic w zamian? A jeśli się uda wynegocjować podwyżkę to w jakiej wysokości? Pytam, bo na ich stronie jest widoczna oferta pracy na stanowisko drukarza i myślę czy aplikować, mógłbyś jeszcze powiedzieć w jakich godzinach się pracuje? bo w ogłoszeniu jest informacja o pracy trzyzmianowej.

@pracujący
@Danuta

Firma nie przyjmuje kobiet na produkcję bo jest to ciężka praca przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn. Możesz aplikować do biura

@@pracujący

Lena

@Lena

Ja w pon idę na rozmowę o pracę i się (usunięte przez administratora) boję Po tych opiniach już niepewnie stoję

Iza
@Jam to

I co byłeś już na rozmowie? Napisz jakie wrażenia bo też chciałam wysłać CV. Na jakie stanowisko aplikujesz? Jaką umowę no i jakie wynagrodzenie Tobie proponowali? Daj znać bo jestem bardzo ciekawa.

Jamto
@Iza

Xyz

Chciałam zapytać czy jest tam praca dla kobiet i czy praca jest w systemie zmianowym a jeśli tak to w jakim? Proszę o odpowiedź

Akkk
@Xyz

3 zmiany, napewno jest dla kobiet. Ja byłem na rozmowie o pracę a typ mi mówi że na 2 miejsca pracy mają chętnych ponad 30, to na (usunięte przez administratora) dzwonią i mają ogłoszenia na (usunięte przez administratora)? Jedyny pozytyw że mieli dać znać czy się dostałem czy nie i napisali że nie ale przynajmniej wiem że dotrzymali słowa

Xyz

Chciałam zapytać czy jest tam praca dla kobiet i czy praca jest w systemie zmianowym a jeśli tak to w jakim.

@Xyz

Najlepiej przedzwonić na olx pełno jest ofert z mardruk. Praca bodajże na 3 zmiany

DDD

To lipa trochę - ja idę za niedługo tam na rozmowę w poprzedniej firmie było brak zamówień i dali kilkunastom pracownikom wypowiedzenie - i jestem berz pracy kilka miesięcy.

saa
@DDD

Anipol może? tak pytam Ja od końca stycznia bez pracy i idę tam na rozmowę i też po opiniach kipesko ale może na jakiś czas się zatrudnię zobaczymy

Porażka

Proszę się nie kierować "pozytywną" rozmową z P.Marcinem bo zgrywa pozory. Arogancji pajac, który szuka debilów do pracy i ich wykorzystać. Umawia się inaczej niż później jest na umowie. Nie polecam.

K.
@Porażka

Potwierdzam... Facet gdy mu się coś nie podoba zwalnia dyscyplinarnie przez telefon... Księgowe nie znają się na tym co robią a później problemy do pracowników mają.... Ogólnie strata czasu na tą firmę.

@K.

Nie można kogoś zwolnić dyscyplinarnie bez powodu bo wtedy nikt cię inny nie przyjmie. co najwyżej wypowiedzenie

Krzesło

Czy to prawda że firma zwolniła 10 osób a przyjęła kolejne 6? Dziwna praktywa. Można prosić o jakieś wyjaśnienie? Jestem lub byłem zainteresowany pracą w tej firmie ale teraz nie wiem co o niej sądzić?

obecny pracownik
@Krzesło

tak to prawda, takie działania miały miejsce, trudno zrozumieć politykę firmy

Agata

Czy firma przyjmuje kobiety na produkcję?

Zadowolony

Pracuję w Firmie MarDruk ponad 2 lata. Polecam tą firmę, zawsze pensję otrzymuję w całości na czas, umowa o pracę, atmosfera dosyć przyjazna w firmie. Szef, Szefowa i kierownicy w porządku, super imprezy integracyjne. Polecam.

Czy w Mardruk Opakowania Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Były

Z tego co wiem bez zmian jeśli marzysz o karierze na 3 miesiące trzymaj się tego co masz

Ilona
@Były

Ale jak to? Po miesiącu próbnym nie przedłużają umowy czy jak? Każdy tak ma?

Były
@Ilona

Ciesz się jeśli dostaniesz pracę bo firma ,,podobno'' przeżywa kryzys zwolniła 12 pracowników jednocześnie podpisując 6 nowych umów o pracę więc gdzie tu sens

@Były

pytane tylko jaki był powód rezygnacji z poprzedników? a ile osób tu pracuje w sumie tak właściwie?

Mateusz

Też jestem byłym pracownikiem tej firmy i chciałbym tylko ostrzec, żeby kilka razy się zastanowić nad odejściem z konkurencji do tego pracodawcy. Obietnice przeszły najśmieszniejsze moje oczekiwania i na tym kończymy. Pracodawca bardzo, ale to bardzo korzysta z faktu, że zatrudniani są wykwalifikowani pracownicy ze wszystkimi możliwymi uprawnieniami. Koszt przygotowania takiego pracownika to praktycznie ZERO, gdyż nowo zatrudniony przebiera się i jest gotowy do wydajnej pracy. Jak czytam o tym waszym SOCJALU to ręce opadają. Dodatkowe ubezpieczenie, ile warte 50zł? Opieka medyczna, ile kolejne 50zł? Chyba nie wiecie co to jest uczciwy socjal. To co dajecie więcej, żeby ściągnąć do siebie pracownika to 2 razy się nadrabia na prawdziwym socjalu! Tak Pracodawca wypłacał nadgodziny do koperty.

metoksy
@Mateusz

czyżby kolejne osoby przejechala się na tej pseudo firmie?

Mardruk
@Mateusz

Bioły wiemy że to ty ????????

@Mardruk

A to ktoś istotny, że jesteście tacy dumni z tego, że go rozszyfrowaliście? ;p Swoją drogą to serio tak ważne kto to napisał?

@Mardruk

Witam. Czy mogę złożyć CV do państwa firmy. Jestem zainteresowana pracą na produkcji. Proszę o odpowiedź

@Xxx

@Mardruk Dlaczego nikt nie odpowiada na pytania?

@Xxx

Hej, jak widać miesiąc temu tu zaglądał, może nie uznał, że czas żeby na forum wrócić? Chyba się nic nie stanie jakbyś wysłała ale ogólne to wiesz na jaki adres wysłać?

@Xxx

Raczej żadna firma nie będzie dyskutowała na anonimowym portalu, mają stronę www, maila, telefon, a tu to można się wylewać ile się chce.

Robson

Witam, zostałem niedawno przyjęty, myslalem ze firma prężnie się będzie rozwijać a tu dostałem wypowiedzenie. Nawet nie zdążyłem imion zapamiętać a tu już koniec kariery. Po co przyjmujecie ludzi jak po dwóch tygodniach ich zwalniacie. Ze brak zamówień. To nie wiedzieliście tego wcześniej że sytuacja jest nie za dobra? No trudno, bywaj.

@Robson

Co Ty. :( ale to byłeś na jakimś okresie próbnym dopiero czy jak. To przez te 2 tyg pracy niczego podejrzanego nie zauważyłeś?

Popi
@Wanda

Mam te same doswiadczenie, czlowiek niedawno zaczal prace a juz dostaje wypowiedzenie, niby firma ma malo zamówień. To po co ludzi nowych zatrudniają, porazka..

A
@Popi

Potwierdzam. Ja wynająłem mieszkanie licząc na stałą pracę jak mnie zapewniano. Po miesiącu rzucania ze stanowiska na stanowisko dostałem wypowiedzenie. Na drukarce przepracowałem może dwa tygodnie niecałe. Oficjalnym powodem jest brak zamówień. Przyjmują ludzi, biorą za nich kasę a potem zwalniają. Na moje miejsce przyszło 4 następnych (usunięte przez administratora) Omijać z daleka.

@Popi

Ale to nawet nie szło wyczuć, że coś nie tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Mardruk Opakowania Sp. z o.o. - Wieprz

• Jak się pracuje w Mardruk Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mardruk Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardruk Opakowania Sp. z o.o.?

Mardruk Opakowania Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ogrodowa 3
    34-122 Wieprz
  • NIP: 5512620435 REGON: 123227889 KRS: 0000526492

Mardruk Opakowania Sp. z o.o.