Hossa Usługi Finansowe Kinga Carska

Opinie o Hossa Usługi Finansowe Kinga Carska

Joanna

NO CÓŻ PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ OGÓLNIE RZECZ UJMUJĄC TA PANI

Tadeusz J

Spodziewałem się rozwinięcia tematu głębszej analizy właściwie to wszystko już wiedziałem tylko czy na tym polegają szkolenia ?

Karol

Nie zgadzam sie z powyższymi opiniami, wielokrotnie korzystałem z usług firmy tej Pani i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Przeszkoliła wielu moich pracowników i nigdy nie słyszałem złego słowa pod adresem jej adresem. Także z pełną odpowiedzialnością polecam i na pewno jeszcze wielokrotnie skorzystam

oszukany
@Karol 05.07.2016 19:29

To się nie zgadzaj , jak cię zrobi na 5 000zł to się dalej będziesz nie zgadzał?

justyna

Pani teoretyk. Zobowiązała się poprowadzić wniosek. Skasowała pieniadze. Ptem nie odbierała telefonu. Prosiłam kilkukrotnie o kontakt równiez mail. Zostałam zbyta. To pełne OSZUSTWO!!! Przestrzegam - SZKODA CZAU i PIENIĘDZy. Zero pojęcia praktycznego, kłamstwogoni kłamstwo, podobno jest biegłym... Pożal się Boże...

adren
@justyna 22.05.2016 18:27

Większych bzdur nie słyszałem...

Damian

Korzystałem z usług firmy tej pani i zdecydowanie nie polecam. Dużo teorii, opowieści o rzekomym doświadczeniu i sukcesach, słowa bez pokrycia. Przerost formy nad treścią, brak rzetelnej wiedzy praktycznej

jan ezotera

Nie polecam osobiście brak odpowiednich kompetencji w praktyce dużo teorii która nic za sobą nie niesie

Zostaw opinię o Hossa Usługi Finansowe Kinga Carska - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hossa Usługi Finansowe Kinga Carska