Stylogia Firma Handlowo-Usługowa Bożena Ciurla

Bielsko-Biała

Opinie o Stylogia Firma Handlowo-Usługowa Bożena Ciurla

Nie dajcie się odbiorcy zlecenia oszukać, na ciepłe słókwa przy odbiorze. Szybko da papiery o odbiór budowy, i się śmieje z taka tempa blondyna(żoną) jakich idiotów znaleźli. Szkoda mi was, że mu ufaliście.heh... tez ufałem

d3

Nie płaci za noclegi swoich pracowników.

pierwsza praca....

oooo..... Pracowałem u tego oszusta wykładzinowego. 8 zł na godzine , bez umowy (chowanie się przed BHPwcami to standard) po 14-22 dziennie. Zawsze brakowało mu magicznych 500 zł żebym mógł uciec, a gdy już nie wytrzymałem to oczywiście pieniedzy zaległych mi nie dał. Wszystkiego najgorszego dla Ciebie i twoich bachorów Piotruś

dragon

witam ta firma jest drastyczna ha obuz pracy to bajka co sie dzieje w tej firmie szef ma ludzi w głeboko w d..,e. Poprostu lepiej tego nie pszeźyjcie . Pip jest tu poczebny. To śie nauczy co to znaczy szanuj pracownikuw.

Uczciwy

Proszę nie pisać bzdur. Firma jest wypłacalna i wszystkim uczciwie pracującym płaci uczciwe pieniądze. Trudno płacić Panu Brylantowi który był codziennie nsćpany "kryształem" więc ani siły ani chęci do pracy nie było. Praca non stop z telefonem. Osoby , które się tu wypowiadają powinny najpierw napisać coś o jakości własnej pracy a dopiero oczerniać. Ja pracuję i nie narzekam. Trzeba tylko pracować a nie udawać , że się pracuje.

niewolnikWNLC

Widocznie stawia dom.Żona potrzebuje na waciki .Ale nie martw się PIP takie"firmy"dojeżdża

ula

omijaj tą "firmę"!!!

uia

omijaj tą "firmę"

byly pracownik

zatrudnia bez umowy.nie liczy godzin ile sie przepracowalo a dni nie szanuje pracowników a wręcz ich obraza. Osobiscie robilem tam i wiem jak tam bylo. w Ostatni dzien bylem tak odwodniony . Żadnej umowy o prace . Jak najbardziej nie polecam Tego pracowadcy stwarza wielkie problemy. Dziękuje "Brylant"

byly pracownik

Witam kazdy czytajacy niech się dowie ze w tej "Firmie" jesli mozna to tak nazwac panuje niewolnictwo dla mnie osobiscie byla to chora jazda . Praca od godz powiedzmy 6 rano do godziny nie raz poznej w nocy tj 23 i pozniej. Pieniędzy na wyplate brak trzeba czekac po pare dni . Wyplata miala byc 15 nie raz czeka sie tydzien dluzej. Porażka . Kto pracował to wie jeb** taka prace jak dla mnie to jest nie do pomyslenia zeby ludzie zapierdzielali po 20 nie raz godzin a wyplata ? jaka wyplata. prosic sie trzeba o co kolwiek

Zostaw opinię o Stylogia Firma Handlowo-Usługowa Bożena Ciurla - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stylogia Firma Handlowo-Usługowa Bożena Ciurla