4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 19 40 5 1

Opinie o Arch-Garden Sp. z o.o.

Klient

Pozytywna wspolpraca wykonanie na bardzo wysokim poziomie,staw prezentuje się bajecznie, ogród również.Serdecznie polecam

A.D.
 Rekomendacja

Zamówiłam w firmie ARCH-GARDEN projekt ogrodu wykonany został bardzo przejrzyście.Jest trafiony w Moje oczekiwania.Serdecznie polecam.

Klient

Współpraca z firmą przebiegala w bardzo pozytywnej atmosferze.Prace wykonane szybko i co najwarzniejsze dokladnie. Polecam

Mqdt

Firma wykonała pracę, której inni nie byli się w stanie podjąć. W trzy dni doprowadzili do dobrego stanu zaniedbany 2 arowy stary sad. Wycinka chorych drzew, przycinka, wykopanie karp, wywiezienie kilku ton odpadów zielonych i po czyszczeniu terenu. Pracowali zgodnie z ustalonym harmonogramem i umową. Punktualnie, solidnie , profesjonalnie. jestem zadowolona z wykonanych prac. Polecam

Klient

Szczerze nie polecam firmy, odradzam wszystkim zainteresowanym współpracą z tą firmą, w większości przypadków kończy się na drodze sądowej, brak jakości, brak umiejętności, ignorowanie uwag klienta, totalna samowola

O.Klamani
Klient

A czemu nie ma reakcji na reklamacje?

@O.Klamani

Reklamacje nie zdarzają się zbyt często. Nie udzielamy reklamacji w przypadku gdy Klient domaga się prac nie ujętych w umowie, np. pielęgnacji roślin po ukończeniu prac. Również nie udzielamy reklamacji w wypadkach nieprzewidzianych np. zniszczenie roślin przez gradobicie czy plaga szkodników. Bezzasadne są również roszczenia Klienta który nie uregulował spraw finansowych względem naszej firmy, tzn. posiada nieuregulowany dług. Kilkukrotnie spotkaliśmy się również z próbami oszustwa względem naszej firmy.

odpowiedź Nowy wpis

Otóż nie ma odpowiedzi ponieważ firma nie miała sprawy w sądzie i nie zapadł żaden wyrok. Żenujące są wpisy które mają za zadanie podważyć wiarygodność firmy. Na szczęście doświadczenie i praca na dobrym poziomie bronią się same.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Arch-Garden Sp. z o.o.?

Michal Nowy wpis

Nowy wpis

@Michal

Pozdrawiamy i dziękujemy za współpracę

Polecam.

Ewelina
@Klient

Napisałeś, że polecasz Arch-Garden i domyślam się po nicku, że piszesz to z perspektywy ich klienta, zatem z chęcią dowiem się czegoś więcej. Byłoby naprawdę świetnie, gdybyś uzasadnił swoją wypowiedź, wtedy zwyczajnie będzie ona bardziej pomocna. Jakie są plusy tej firmy według Ciebie?

J.K
Klient

Polecam. Współpraca przebiegała w sposób bardzo pozytywny od projektu po wykonanie.

Aktualność
A.D.

@A.D.

Pani Agato, dziękuję za wpis. Cieszymy się że projekt spełnia oczekiwania. Polecamy się co do dalszych prac.

@A.D.

Tutaj wklejam link do Pinterest. Można zobaczyć realizacje naszych projektów: https://pl.pinterest.com/barbara_ogrody/ogr%C3%B3d-z-firm%C4%85-arch-garden-tel519-183-156/

Polecam

Klient

Nie, nie i jeszcze raz nie.(usunięte przez administratora)- raz przez zawyżenie cen wykonania prac, a drugi raz pod względem realizacji, która jest na porażająco niskim poziomie. Nic nie zostało wykonane w taki sposób, jak było ustalone, większość rzeczy wymaga poprawek(usunięte przez administratora)Niestety właściciele nie odbierają telefonów, a wręcz zablokowali nasze numery. Żenada, nie dajcie się nabrać na ich pseudo usługi.

@anonim

Anonim wpisał opinię jako negatywną. Jak dotąd nie odnotowaliśmy kontaktu telefonicznego. Czyżby komuś zalezało aby nasza firma nie prosperowała na rynku? Możemy się pochwalić licznymi realizacjami kiedy klienci byli bardzo zadowoleni z naszych usług.

O.Klamani
@Arch-Garden Sp. z o.o.

Prosimy o odrobinę przyzwoitości, choć to i tak zbyt wiele i przyznanie się, że telefony klientów, którzy próbują reklamować usługę są blokowane, a reklamacje nie są realizowane. Ciężko bowiem odnotować próbę kontaktu, skoro nasze telefony są automatycznie odrzucane. Proszę tylko nie pisać, że numer jest non stop zajęty przez natłok pracy, bo te niby pozytywne komentarze są chyba wypisywane przez was samych-tylko ogólniki, zero konkretów. Jakim cudem zniknęło stąd kilkanaście negatywnych komentarzy? Były niewygodne, czy prawdę ciężko przełknąć? Z naprawianiem szkód po pseudo usłudze walczymy do dzisiaj, a i na wiosnę jeszcze roboty zostało. Spartaczyliście ogród, zabraliście pieniądze i kontakt się urwał. Z takim podejściem do klienta wstyd by mi było firmę prowadzić i usługi ludziom oferować. A nicka zmienił administrator.

Rekomendacja

Polecam.Frma podjęła sie zlecenia które wymagalo wiedzy oraz sprzetu.Efekt Bardzo zadowalajacy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 163 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Arch-Garden Sp. z o.o.?

Firma
Klient

Współpraca od roku przebiega w sposób nieskazitelny. Zajmujemy sie budową i remontem budynków mieszkalnych, oni zaś terenem zielonym. Wspólnie kończymy dziś 6 realizację. Firma godna zaufania

Grzegorz
Klient

Rzetelna firma, pozytywna kadra,zlecenie wykonane szybko. Polecam

@Michal

Uprzejmie dziękujemy za wystawioną opinię. Polecamy się na przyszłość.

Klient

Firma bardzo rzetelna kierownictwo pomocne bardzo dobra jakosc wykonywanej uslugi przy zachowaniu rozsadnej ceny

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Arch-Garden Sp. z o.o.?

Młody
@Pytanie

Jaki awans? Z łopaty na taczkę? Zresztą pracowników wymieniają co 2 tygodnie, więc nie wiem czy się doczekasz. (usunięte przez administratora)

@Młody

Osoba podpisująca się "Młody" prawdopodobnie nie pracowała u nas lub nie pracowała rzetelnie. Chętnie wynagradzamy zaangażowanie i umiejętności. Cenimy sobie stałych pracowników ponieważ to nasza firma poświęca czas i pieniądze na przyuczenie do pracy. Jesteśmy otwarci na przyjęcie na stanowisko "ogrodnik" oraz "brukarz".

Zosia
Klient

Ja tez nie polecam. Praca wykonana nie solidnie . Ciężka współpraca. Brak kontaktu po realizacji. Brak możliwości reklamacji . Powinno się ich oskarżyć

@Zosia

Nie mieliśmy klientki o imieniu Zosia.

Ogrodnik

Pracuję tam od roku i nigdy nie było problemu z wyplatom firma solidna szefostwo miłe i przyjazne, miłe oraz pomocne. Atmosfera w pracy pozytywna

Pracodawca

Chętnie poznamy osobę która się nie podpisała. Jak dotąd nie mieliśmy problemów z kadrą. Osoby pracujące stale są bardzo zadowolone.

Mqdt

Pracodawca

Klientka zlecająca nam prace w swoim ogrodzie była bardzo zadowolona z szybkości i pozytywnej reakcji na jej potrzeby związane z ogrodem. Praca w tym ogrodzie mimo ogromnej ilości i ciężkiej pracy bardzo przyjemna. Sprawił to dobry kontakt z klientką i otwartość na nasze sugestie. Wobec tej klientki zastosowaliśmy rabat oraz wykonaliśmy prace gratis w postaci dodatkowych wywozów śmieci i gruzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Arch-Garden Sp. z o.o. - Bielsko-Biała