NEKERS MICHAŁ PASZEK

Bielsko-biała

Opinie o NEKERS MICHAŁ PASZEK

Edyta

Z tego co widziałam na stronie to w NEKERSIE cały czas poszukują osób z doświadczeniem w obróbce CNC. Od dawna nie pojawiały się, żadne aktualne informacje na temat sytuacji w firmie, więc może jednak coś uległo zmianie na lepsze?

Edyta

Ideą tego serwisu jest wymiana komunikacji między pracownikami @nikon jeśli jakieś wpisy naruszają punkty zawarte w regulaminie gowork.pl to mogą zostać usunięte - zaznaczeniem tylko takie wpisy. Inne nawet negatywne nie mają prawa zniknąć z forum.

nikon

Widzę, że pracodawcy usuwają opinie, które nie są im zbyt przychylne... Gratuluje samokrytyki... Ideą strony gowork.pl jest wysłuchanie przez pracowników ich opinii na temat pracy w Waszym zakładzie. A nie usuwanie tego, co uderza w Waszą dumę.

tib

po tym co się ostatnio dowiedziałem to ciesze się że sie zwolniłem. Miały być zmiany a dalej to samo, jak sie siedzi po uszy w bagnie to sie ciężko wydostac!

@muł no powiem ci ze niestety sa takie firmy w kotrych wyplata nie jest na czas niestety i pwoiem Ci ze coraz częściej z czyms takim niestety się spotykam a czywiscie tak niepowinno być przecież jak jest

Nick

Mojżesz zanim napiszesz taki wywód warto sprawdzić aktualny obraz firmy. Z tego co mi wiadomo, firma od pewnego momentu znacznie zmieniła sposób zarzadzania, czego efektem jest sprawne i wydajne zarządzanie obecna,niewielka załoga. Człowiek z biura (z opisu miewam, ze chodzi o niejakiego kefira), już jakiś czas temu opuścił załogę. Twoje spostrzeżenia, choć może i trafne są już nieaktualne. Firma prężnie się rozwija, otwiera się na nowe kierunki współpracy, wśród pracowników panuje dobra atmosfera. Firma godn polecenia zarówno dla klientów jak i nowych pracowników.

Mojżesz
@Nick 18.08.2016 22:42

W takim razie gratuluje i życzę dalszych sukcesów. Bo sukcesem jest wybrnięcie z tego co opisałem. Pozdrawiam. PS. Nie o kefira chodzi.

Nick
@Mojżesz 19.08.2016 16:49

Podczas pracy w tej firmie miałem jeszcze do czynienia z Kefirem jako pracownikiem z biura. Pewnie od tamtego momentu kilka osob się tam przewinęło. W takim razie, tak z czystej ciekawości kim jest/była ta osoba, która wg twojej subiektywnej opinii wprowadza taką niezbyt ciekawą atmosferę (inicjały) ? Wg mnie takie ogólne odniesienie sprawia, że każdy człowiek z biura może poczuć się urażony takim wpisem.

strit

nie polecam, straszna niestabilność zatrudnienia, niedawno pozwalniali u nas pracowników bo nie było roboty, a teraz nie ma kto pracować bo nabrali tyle zleceń, dlatego spodziewajcie się nowych ofert pracy, jeżeli ktoś szuka krótkiej przygody bez rozwoju zawodowego to pewnie przyjdzie ale rotacja w firmie bardzo duża więc nie zdziwcie się jak po kilku miesiącach was zwonia, nie liczą się wogóle z pracownikami, o podwyżki teraz też się ciężko doprosić a robić trzeba ponad normy godzinowe

Worker

Miałem możliwość pracy w tej firmie przez kilka miesięcy. Moje odczucia co do tej firmy są jednak pozytywne. Sporo rzeczy, które tutaj zostały napisane zostały wyeliminowane. Niestety sposób zarządzania załogą produkcyjną nadal pozostaje na niskim poziomie. Zakres obowiązków, który został podany w ogłoszeniach rekrutacyjnych nijak się ma z rzeczywistością. Przeprowadzany przed zatrudnieniem ( usunięte przez administratora )jest trafnym pomysłem bo pozwala wybrać wyjątkowych ludzi. Najlepszym przykładem są pracownicy biurowi - wielozadaniowcy. Technolog, który zarazem jest i operatorem maszyn CNC. Kolejny to księgowy, kadrowiec, rekruter, logistik i pracownik, który wykonuje wszystkie czynności biurowe i zadania szefostwa.. Piszę to, ku przestrodze potencjalnych pracowników, którzy muszą się przygotować na sporo pracy. Jednakże praca jest przyjemna, załoga ok, wynagrodzenia również. Polecam tą firmę.

No-name

Firma chyli się ku upadłości. Niesamowity brak poczucia stabilności zatrudnienia. Nietrafione decyzje. Zarządzanie niestety na bardzo niskim poziomie.

Do denzel

No tak emtex a nekers prawie jak wybór między dżumą i cholerą. Dobra Piotrek, Michał dajcie sobie już spokój każdy w okolicy z branży wie że waszą "firmę" najlepiej omijać i wasze budowanie dobrego pr w tym nie pomoże. :-)

denzel

Ja też uważam że firma jest ok. robota spoko, zarobki też. Nikt nie pisał wcześniej że na hali jest klima a to w tej branży wcale nie standard. Ci hejterzy powyżej chyba nigdy nie robili w emtexie ;]

Pomocny

Współczuję koledze lol. Najwidoczniej byłeś słaby, nie dawałeś nic z siebie i później masz żal do innych. Firma dobrze prosperująca, dająca szanse młodych i ambitnym ludziom. Wynagrodzenia bardzo dobre, nadgodziny wszystkie wypłacane. Szczerze polecam

lol

tja, napisał szefo albo kefir albo jakaś inna pieta :P Firma kogucik, jak ktoś to trafnie ujął "janusze biznesu", którym się wydaje, że wiedzą wszystko najlepiej. Zbałamucić, wykorzystać, wypier@lić... Tak mniej więcej wygląda przebieg zatrudnienia w tej "firmie" Radze szerokim łukiem omijać to przedsiębiorstwo, dziwię się, że jeszcze PIP i US nie przyłożyły tam swej ręki, a jest do czego. ;)

markiton

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak Cię wywalili z roboty to wiadomo że szefostwo jest be. Na pewno firma uczciwa, nigdy nie musiałem czekać na kasę, nadgodziny wszystkie wypłacane. Jak koledzy wyżej pisali zarobki niezłe, ale to też zależy jak się kto ceni, dla jednych dużo dla innych mało.

Odradzam

Nie warto tam iść nawet na rozmowe bo jeszcze Cię zbałamucą złotymi górami a później będziesz miał/miała wyrzuty do siebie o to. Jest wiele firm w okolicy zajmujących się obróbką które szanują pracownika i w których można się czegoś nauczyć jednak to nie jest jedna z nich, mimo tego co oni zapewniają. I nie daj się zwieść temu że młody zespół bo ludzie którzy się tam utrzymują mają swoje za uszami. Zeresztą to że nie pracuje tam żaden start fachowiec też jest wskazówką czemu.

maryna

w najbliższym czasie mam umówioną rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. po komentarzach tutaj, zastanawiam się, czy w ogóle na nią iść. czy jest ktoś kto ma inne doświadczenia związane z tą firmą?

pejot
@maryna 15.10.2015 13:35

do mnie też dzisiaj dzwonili żeby przyjść na rozmowę (chodzi o produkcję - operatora maszyn z "możliwością" rozwoju), teraz po tych komentarzach nie wiem, czy iść dziś i ryzykować, czy przełożyć rozmowę i dać sobie czas (1-2 dni) do namysłu czy wogóle sobie odpuścić ?

Skiller

Nie polecam mimo stosunkowo nie tak niskich pieniędzy to atmosfera pracy tragiczna. Tak jak było napisane wcześniej, nie do końca jasne działania zaczynając od osprzętu kończąc na umowach. Szefostwo uważające się za najmądrzejszych, ( usunięte przez administratora ) . Obiecywanie złotych gór przed zatrudnieniem a po zatrudnieniu okazuje się iż pracuje się nie na tym stanowisku na które się było umówionym. ( usunięte przez administratora ) Jeśli ktoś ma szacunek do własnej osoby powinien tą firmę omijać z daleka.

cnc

Kwintesencja "Januszów biznesu". Nie polecam nikomu. Dno i dwa metry mułu, mocni tylko w gadce.

Zostaw opinię o NEKERS MICHAŁ PASZEK - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEKERS MICHAŁ PASZEK