Opinie o Enyrun Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Enyrun Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enyrun Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enyrun Sp. z o.o. w Poznań

Jaki jest styl zarządzania w Enyrun Sp. z o.o.?

Witam, Miałem przyjemność współpracować z firmą Enyrun przez prawie 3 miesiące. Od samego początku do samego końca współpracowało się bardzo fajnie, niestety moim zdaniem, nie odnalazłem się po zmianie modelu sprzedaży i dlatego postanowiłem zakończyć naszą przygodę. Mimo wszystko praca była bardzo miła, osoby pracujące w Enyrun bardzo pomocne a co do właściciela, nie można powiedzieć złego słowa. Od samego początku do samego końca służył pomocą, potrafił też "zarazić" pozytywnym nastawieniem do pracy i produktu. W relacjach bardzo konkretny i przy tym profesjonalny. Co do samego produktu, jest bardzo dobrej jakości i tak jak wspomniał ktoś wcześniej, klienci doceniają i chwalą sobie markę. Podsumowując, ja przyzwyczajony byłem do trochę innej sprzedaży (usługi) i dlatego myślę, ciężko było mi się przestawić, ale nie żałuję tego czasu jaki spędziłem w Enyrun. Wszystko czegoś uczy i jedna wskazówka od właściciela utkwiła mi w głowie i przypomniała istotną rzecz jeśli chodzi o zawód handlowca. Firmę na pewno można polecić do osób z branży, chcących zmienić środowisko pracy, z tymi produktami śmiało można się zgłaszać do swoich obecnych klientów, ale i osoba kompletnie świeża sporo się nauczy i zdobędzie doświadczenie. Pozdrowienia dla całej ekipy Enyrun.

Izabela Nowy wpis

Ktoś tu wspominał, że firma oferuje premie zadaniowe, ale ich wysokość jest kwestią dogadania. Ciekawi mnie, jaki w ogóle jest przedział i czy z czasem jest szansa na uzyskanie wyższej kwoty. Czy atmosfera jest komfortowa, można liczyć na rozwój i szkolenia?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Enyrun Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Sebastian Nowy wpis

Zazwyczaj na drugim spotkaniu jest podejmowana decyzja

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Enyrun Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy Enyrun Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Sebastian

Niestety ale nie

Były pracownik / handlowiec

O produkcie na prawdę nie można powiedzieć nic złego. Jest wysokiej jakości i dobrze się sprawdza. Za to dużo można powiedzieć o pracodawcy. Na rozmowie kwalifikacyjnej "Czarujący człowiek, pełen energii i zapału do działania, niezwykle charyzmatyczny!" Dopiero po bliższym/dłuższym poznaniu jednak nie jest tak kolorowo. Gościu jest rozchwiany emocjonalnie. Jeśli on ma dobry humor to Ty też możesz mieć. (usunięte przez administratora) Wiadomo jak w każdej firmie jest ciśnienie na sprzedaż i tutaj nie jest inaczej. Premie zadaniowe i motywujące. Raczej nie ma premii motywujących ale zadaniowe owszem są. Ile? jest to kwestia dogadania. Wypłata na czas.

Darek

Może ktoś słyszał o pracy w firmie. Słyszałem, że są bardzo dobrą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Enyrun Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Enyrun Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enyrun Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enyrun Sp. z o.o.?

Enyrun Sp. z o.o.
  • Osiedle Rusa 105 lok. 2