Opinie o Grang Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grang Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grang Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grang Sp. z o.o. w Zawiercie

Chciałem dopytać o ofertę, w której szukają inżyniera budowy, ale zauważyłem, że piszecie o obniżanych pensjach, więc zastanawiam się czy warto ... Co to dokładnie znaczy? Jak obniżane, tzn. w każdym miesiącu mniej płacą czy jak? Brzmi to dosyć niepokojąco

Marlenka Nowy wpis

Czy ktoś aplikował na kierownika budowy? Firma ma mieszane opinie, czy ktoś z aktualnych pracowników może się wypowiedzieć? I jak z tą pensją, naprawdę ją obniżają? Mąż znalazł ogłoszenie i zastanawia się nad przesłaniem CV

Dramat Nowy wpis
@Marlenka

Nie warto. Pensje obniżane, atmosfera pracy bardzo słaba. Prezes który traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Czy stanowisko Kierownik Kontraktu jest nadal aktualne? Na stronie widnieje takie ogłoszenie, byłbym chętny, ale coś mi mówi, że może być już nieco nieaktualne właśnie. Zastanawiam się jakie widełki oferuje firma, skoro minimalne doświadczenie na tym stanowisku to 5 lat?? Wspominacie też o niewywiązywaniu się z finansów, jak z tym teraz aktualnie? Jest tu co liczyć na stabilność?

M Nowy wpis

Szukasz tutaj odpowiedzi a nie u źródła??? Dziwne? O aktualnosc to chyba nie tutaj pytanie

jakiOny

Zdecydowanie nie polecam pracy dla firmy Grang, a zwłaszcza prezesa, który traktuje wszystkich z góry. Firma nie zapewnia stosownych środków na delegację, a o obiadach i wodzie w gorące dni też można zapomnieć. Jak ktoś upomina się o swoje prawa zawarte w umowie to prezes i kierownicy go wyśmieją i postraszą zwolnieniem. Zmuszanie do pracy w soboty, brak stosownego wypłacania wynagrodzenia za nadgodziny i jeszcze zaniżanie pensji mimo galopującej inflacji. Podsumowując: NIE POLECAM

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grang Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik budowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Biedroneczka

Polecam pracę w tej firmie. Dobre warunki do rozwoju i niezła kasa. Nie decydujesz o niczym, a pieniądze się zgadzają. Nikt Ci tego nie da, co Ci szefunio obieca :)

Biedroneczka
@Biedroneczka

Najpierw ludzi zwalniają/albo sami odchodzą, a później do nich wydzwaniają żeby wrócili.

Katarzyna
@Biedroneczka

A to powiesz ile się zarabia w tej firmie, skoro mówisz, że niezła kasa?

Nie polecam współpracy , nie wywiązują się z zobowiązań finansowych .

Elpaso
@Marcin

Dzień dobry. Czy był Pan firmą podwykonawczą czy pracownikiem firmy?

Inżynier

Jeśli ktoś lubi poświęcać się pracy w 200% i nie otrzymywać za to stosownego wynagrodzenia, to szczerze polecam :) praca po godzinach i w weekendy, oczywiście tylko wtedy kiedy już jest kryzysowa sytuacja i trzeba nadgonić, czyli zawsze. Świetnie trafiona firma dla osób spragnionych potężnej dawki adrenaliny. Polecam ludziom, mającym problemy z podejmowaniem własnych decyzji, prezes zawsze podejmie ją za ciebie lepiej.

Kierownik
@Inżynier

Trafione w punkt :) Nie potrzeba żadnej hierarchii w firmie bo i tak Prezes za wszystkich podejmuje decyzje :)

Magister
@Kierownik

@Kierownik Czyli Prezes ma wszystkie fachy w jednym palcu i za chwile bedzie samowystarczalny? ;)))) to bedzie ciekawe :)

Inzynier
@Magister

Brakuje mu tylko naszych uprawnień do legalizowania swoich genialnych pomysłów :))

Łucja

Przejrzałam sobie opinię na temat tej firmy i widziałam, że w starszym wpisie ktoś wspomniał o tym, że oferują duże możliwości rozwoju dla swoich pracowników. Chciałabym zapytać was, co to dokładnie znaczy, jakie opcje rozwoju dokładnie oferuje pracodawca. Czy w Grang jest realna szansa na awans? Napiszcie proszę.

Inzynier
@Łucja

Otóż to jest tak, możliwości rozwoju są nieograniczone. Podpisujesz umowę na jedno stanowisko, a następnie masz możliwość realizować się jako pracownik każdego działu jednocześnie, stajesz się tak wielozadaniowa, ze sam Chuck Norris by tego nie ogarnął.

Jacek

@Majk a co to za warunki do rozwoju, mógłbyś rozwinąć o co chodzi dokładnie?

Majk

Jako były pracownik mogę śmiało polecić firmę Grang Sp. zo.o. jako pracodawcę. Miła atmosfera, bardzo dobre warunki pracy w miłym zespole, super warunki do rozwoju. Prosta zasada, która powinna panować w każdej firmie jasne przejrzyste relacje, władza otwarta na rozmowę (jeśli pracownik jest w porządku to pracodawca również). P.S. z przyczyn losowych musiałam zrezygnować z pracy zawodowej. MAJK

Zostaw merytoryczną opinię o Grang Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Grang Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grang Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grang Sp. z o.o.
  • Obrońców Poczty Gdańskiej 101