Opinie o Kawiak Karol Acclim w Katowice będzin

Kawiak Karol Acclim
3 2 8 5 1
Administrator Nowy wpis

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja ACCLIM Karol Kawiak na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Będzin i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

quo Nowy wpis

oczywiście to ile się zarabia zależy również od tego, na jakim stanowisku jesteś, teraz się sporo poprawiło i podobno można nawet liczyć na kwartalne premie

luk Nowy wpis
@quo

A na jakim stanowisku chcesz być? Jak jest co ciągle jednoosobowa działalność, której właściciel zawiesza i odwiesza swoją firmę przynajmniej raz w miesiącu, w celu uniknięcia ciągłości płacenia składek ZUS. Wszystko jest do sprawdzenia na stronie https://prod.ceidg.gov.pl w zakładce baza przedsiębiorców. Nie polecam, delikatnie mówiąc

krzych Nowy wpis

ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI O TYM CZŁOWIEKU BEZ STUDIÓW I BEZ ŻADNEJ WIEDZY . TO JAKIŚ PÓŁ-MÓZG ,CZUB I KRETYN NIE ZNAJĄCYM SIĘ NA NICZYM

farma

Pracuje w aptece, która była wyremontowana przez tą firmę. Już na samym wejściu można sie potknąć o wystające kanty płytek podłogowych. Odpadają płytki ze ścian w toalecie. Klimatyzatory grzeją zamiast chłodzić przy 30st na zewnątrz. Jednoosobowa, śmieszna firma, zatrudniająca ludzi z ulicy, od których czuć alkohol. Masakra. Wstyd. Żenada

Ranking
... pełny raport Gemius
r

sprawa w sądzie WYGRANA!!!, hehe

były

zgadzam sie w 100 %. dodam od siebie, ze robilem tez w kilka niedziel, obiecal nadgodziny, na obietnicach sie skonczylo. albo przed swietami skonczylismy robote i cala kase ze zlecenia wzial dla siebie. twierdzil, ze babka mu nie wyplacila. takze na swieta zostalismy z chlopakami bez grosza, doslownie. jak sie pozniej okazalo kupil sobie kurtke skorzana, jak dziecko. brak slow. trzymajcie sie z daleka. sprawa jest w sądzie, beda nastepne!!!

enter

Na początku muszę wspomnieć, że ta aż jednoosobowa firma zajmuje się oprócz klimatyzacji również budowlanką. Jeśli chodzi o tą pierwszą działalność, to ten pan zamontował może w swoim życiu ze 3 klimatyzatory i zrobił 4 przeglądy serwisowe, które polegały na przetarciu szmatką obudowy. Do firm zaś wysyła oferty, w których podkreśla swój profesjonalizm i wykwalifikowanych pracowników. Jeśli chodzi o budowlankę to nie zleciłbym temu panu nawet budowy kurnika. Kompletnie na niczym się nie zna, to raz, a dwa, daje rady (wskazówki) jak coś zrobić chłopakom, którzy zrobili w swoim życiu 100 razy więcej gładzi, kafli itp niż on zrobił kup. Oczywiście zatrudnia ich na czarno. Ten pan chcę zostać kierownikiem budowy, lecz zapomniał o tym, że ma ledwie zdaną zawodówkę. Gdyby jeszcze potrafił załatwiać sobie zlecenia, to byłoby nienajgorzej. Ale nie, po co. Lepiej pos..niejaką panią asię sz., ryczącą 40stkę, starszą od niego o 10lat, a w zamian, w dowód wdzięczności dostawać nagraną robotę. Praca w tej firmie??? - szczerze odradzam, nawet wrogowi!

Zostaw opinię o Kawiak Karol Acclim - Katowice będzin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie