Akm Promo Tech Sp. z o.o.

Adres: Sielecka 11, 42-500 Katowice będzin

NIP: 6252355154 REGON: 240782519 KRS: 0000298347

Akm Promo Tech Sp. z o.o.
4 6 6 5 1

Opinie o Akm Promo Tech Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z AKM promo tech sp. z o. o.?

Alek
 Opinia

Witam, osobiście nie korzystałem z usług firmy AKM promo tech sp. z o. o., ale mój kolega z nimi wyjeżdżał i jest bardzo zadowolony. Ponoć płaca jest dobra, umowa zlecenie lub o pracę zależy od rodzaju stanowiska. Sam zastanawiam się czy nie aplikować.

fiodorek
 Opinia

elektrolux hihihi taka sobie lekko smieszna firma ale akm niemoze za to odpowiadac jako agencja jest OK !!! mam sporo doswiadczenia z agencjami z czech oraz wloch i wiez mi ze jakbys tam trafil to musisz miec nerwy

OLO
 Opinia

Koles mówi o agencji AKM a nie o elektroluksie (usunięte przez administatora)! AKM jest spoko! spoko ludzie i tyle w tym temacie!

byly prac.
 Opinia

przestan pisac takie bzdury bo jeszcze ktos w to uwierzy....ja sie przekonalem jak tam ludzi traktuja...ale jak sie idzie do pracy za 1400 brutto to ze startu maja cie za debila....ja pracowalem w electroluxie ...szwedzi maja cie tez za debila ze tyrasz na tasmie za taka kase wiecw sumie im sie nie dziwie...pracowalekm tam kilka miesiecy ale na szczescie znalazlem cos w swoim zawidzie cnc....a co do akm to agencja jak kazda po prostu jak tyrasz jest ok a jak masz problem to ci nie pomoga i spadowka

dziz_bedzin
 Opinia

Pracowałam przez AKM w firmie produkcyjnej na zasadzie tymczasówki w okresie 3 lat. Jest to godna polecenia firma. Miłe Panie, które tam pracują w obsłudze pracowników zawsze potrafią pomóc czy też rozwiązać problem pracowniczy. Wypłaty zawsze na czas. polecam wzzystkim

Zostaw opinię o Akm Promo Tech Sp. z o.o. - Katowice będzin