Opinie o Bewer Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bewer Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bewer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewer Sp. z o.o. w Warszawa

Roma Nowy wpis

dzień dobry. widziałam dawniejsze ogłoszenie dla handlowca i zastanawiam się czy nie są jeszcze przyjmowani? można było się zatrudnić na dowolnej umowie, mnie by odpowiadała ta o pracę. było też napisane, że można awansować ale na kogo?

Aleksandra Nowy wpis
@Roma

tak, z tego co wiem cały czas dział handlowy się rozwija :)

Blog Nowy wpis

5/5 1 głos Oferteo 5/5 1 opinia Facebook 5/5 2 głosy Podsumowanie opinii w Google Opinie nie są zweryfikowane 5 4 3 2 1 2,5 (8) blog 5 opinii przed chwilą NOWA OSTRZEGAM!! Firma BREWER Jest niegodna zaufania, pan bajerant Jakub Nowak przez telefon zapewniał o gruszkach na wierzbie, natomiast rzeczywistości wyszło tak.. …Więcej 1 Kateřina Lokalny przewodnik·73 opinie·72 zdjęcia miesiąc temu Niech Was nie zmyli adres, siedziba tej firmy jest przy ulicy Jubilerskiej. Unikajcie tej firmy jeżeli nie chcecie zostać wykorzystani i (usunięte przez administratora) Wszystko co piszą o firmie i pani Agnieszce jest prawdą. Przeciągnie, …Więcej 1 Taia Mihailowna 1 opinia miesiąc temu Ja też mam sporo pytań do pani Agnieszki. Nie dostałam całej kwoty wypłaty za grudzień. I nawet nie mogę dostać normalnie odpowiedzi na ten temat od pani Agnieszki, nie odpowiada na moje ani wiadomości ani nic. Tysiąc złotych to nie jest drobiazg !!! 2 ola kowalska 3 opinie 2 miesiące temu Firma krzak.pani koordynator Agnieszka to jakieś nieporozumienie.wszystko ukrywa ,miga się od rozmowy w kwestii wynagrodzenia i umowy.a gdy już podpisze z tobą umowe ...oczywiście zlecenie tego samego dnia wieczorem dziękuję za współpracę i …Więcej 2 Barbara Oksznajczy Lokalny przewodnik·51 opinii·6 zdjęć 2 lata temu Super firma ,koordynatorzy Hubert Łukasik 2 opinie rok temu Таня Будяк 3 miesiące temu Світлана Галій Lokalny przewodnik·31 opinii·72 zdjęcia 3 lata temu Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm blog 5 opinii przed chwilą NOWA OSTRZEGAM!! Firma BREWER Jest niegodna zaufania, pan bajerant Jakub Nowak przez telefon zapewniał o gruszkach na wierzbie, natomiast rzeczywistości wyszło tak.. Panie sprzątające wielu rzeczy nie sprzatneły, okna nie domyte, szafy w środku nawet nie ruszone, a na koniec na siłę zamknęły okno dwuskrzydlowe tym samym uszkadzajac je mechanicznie i nic o tym nie mówiąc, dopiero w chwili kiedy mąż je otworzył okazało się że nie da się zamknąć dopiero wtedy się przyznały że zrobiły to na siłę. Problem chciał uratować Pan który był z ekipą sprzątającą (mam nagranie) i stwierdził że nie da się naprawić bez serwisu od okien, więc przyniósł protokół wypełniłam i podjęłam kilka prób kontaktu telefonicznego z osobą u której zamawiałam ekipę i podpisywałam umowę, niestety bez skutecznie olewał mnie przez kilka dni. Po czym wystawił fv kiedy udało mi się z nim zkataktowac z informacją co się stało i czy czytał moje wiadomości to odpowiedź była znikoma, dziś już mnie wyprowadził z równowagi wysyłając do mnie maila z decyzją góry że nic z tym nie zrobią i już.. Cyrk na kółkach nie zatrudniacie tej firmy!!!

A z jakich przyczyn najczęściej pracodawca rezygnuje ze współpracy z pracownikiem? Ktoś pisał o rezygnacji po dwóch dniach... Od paru dni jest też wystawiona oferta dla doradcy i piszą w niej i widełkach od 5 do 50 tysięcy zł. dobrze byłoby moc wiedzieć w jaki sposób dałoby rade zarobić okolice tego górnego progu. Czy wiecie?

Skrajnie niekompetentne zachowanie Pani Agnieszki i pani kadrowej również. Odwlekanie w czasie umowy. Po trzech tygodniach proszenia się o umowę dostajesz ją na miesiąc a po dwóch dniach od podpisania umowy jesteś zwolniony. Zakres obowiązków i odpowiedzialność dla pracownika serwisu dziennego jest jak dla koordynatora. Niestety pensja pozostaje taka sama, najniższa krajowa. Z chęcią prześle zdjęcia. Umowy, daty wypowiedzenie z data wstecz. Zakres obowiązków i odpowiedzialność za innych pracowników za pieniądze szeregowego pracownika.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Bewer Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.

Faktycznie jest tak jak piszą? Firma ma dużo d ukrycia przez potencjalnymi pracownikami? po prostu moja uwagę zwróciła taka oferta dla doradcy klienta w firmie sprzątającej myślałam, że tu cos o tym poczytam. Czy ktoś już aplikował lub sprawdzał i by się odniósł? Co oferują w praktyce?

Wiecie może, czy w Bewer Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Niklas

Firma bewer ma duzo do ukrycia za uszami pracownicy którzy niedajaja się do pracy podpisujesz amieciowa umowa lew plus put da niewyplacaja pieniędzy pani koordynatorka podpisuje umowy bierze ludzi niewyplaca pieniędzy wraz z kierownictwem firma bewer przyjmuje ludzi zastawiając się stolikami i płatami żeby się niezarazili czasem covida na biurah (usunięte przez administratora) pracownicy robiący pi złości(usunięte przez administratora) niehca wypłacić wypłat na święta pracownik zostaję beż wypłaty

Niklas

Nikt z biura ani pani koordynatorka niezamier,a oddać pieniędzy,y za wykonaną pracę i udają głupa nieodbiera tel kierownictwo nic sobie z tego nierobi

Niklan

Zostawiaja ludzi beż pieniędzy przed świętami niewyplavaja pieniędzy z wypłaty a a tu niemasz co rodzinie kupić na święta biuro odsyła a pani koordynatorka która zatrudnia noezamierza oddać pieniedzy

Padła sugestia o braku umiejętności zdawania konkretnych pytań. To może ja się tego podejmę? Mnie kasa dla handlowca interesuje, musze mieć porównanie. Podacie wiec widełki wprost? Jakie jeszcze przywileje mogą przysługiwać ze współpracy? dostaje się służbówkę na użytek własny?

@123

Nie ma żadnych widełek. Robienie ludzi w balona z tymi zarobkami, możesz nie zarobić nic. Samochód też trzeba oddawać, nie jest na użytek własny.

@000

Czy w takim razie podstawa jest taka, że od stycznia będzie musiała wzrosnąć czy jednak nie? Nie rozumiem za bardzo tego „nic”, ta część jest gwarantowana? Prowizję sugerujesz, że trudno wyrobić? Pytanie czemu? To wina sprzedającego czy jednak produktu?

Rekrutacja fatalna. Zero profesjonalizmu. Prezes sam nie wie czego chce i nie traktuje ludzi poważnie. Wydaje się, że najważniejszym aspektem jest wygląd...

@Anna

Aha, a etapy tej rekrutacji to jakie? I rozmowa ile trwa, o co się tu pytają? I najważniejsze, co z feedbackiem w jakiej formie i po jakim czasie? dasz znać?

xxxWielki
@Anna

Etapy...? Prezes w garniturze za 300 zł. z Marywilskiej, drugi-Członek (usunięte przez administratora) Nie potrafią zadać konkretnych pytań. Proszę nie tracić czasu na spotkania i tak nikt nie zostanie zatrudniony.

Xxx

Czy może ktoś się podzielić aktualną opinią na temat pracy Przedstawiciela Handlowego?

Dorota

Szukam informacji, gdzie można się dowiedzieć o pracy dla osoby sprzątającej? Jakie są stawki teraz, przy tej drożyźnie? Zupełnie jakby nie szukali nowych sprzątaczek, są tylko stare ogłoszenia dla handlowca i dyrektora regionalnego. A ja na szybko muszę mieć robotę..

Zatrudniają ludzi z łapanki do pracy, w większości pracowników z Ukrainy. Zero jakości, opowiadają klientom bajki o standardach, a pracownikow wykorzystują maksymalnie. wielkie kierownictwo i wielka mi firma. Bańka a nie firma. Nie polecam i przestrzegam zarówno klientow jak i pracownikow.

Czyli stwierdzasz, że zatrudnianie tu Ukraińców wpływa na pogorszenie jakości? Dlaczego?

dlatego, że...
@Anna

ukraińska młodzież przybywająca do Polski, chyba po prostu często źle pracuje. Ukraińcy najwyraźniej nie lubią ani Polski, ani Polaków, i mimo dużo wyższych niż tam u nich na Ukrainie pensji, widocznie nie cieszy ich praca w bezpiecznym kraju UE. marnie sprawdzają się Ukraińcy m.in. w supermarketach. ci, których mnie zdarzyło się widzieć w akcji, byli leniwi, niezbyt grzeczni i próbowali jak mogli migać się od wypełniania swoich prostych obowiązków. na pytania o ceny, czy prodkty, albo ich umiejscowienie w nieznanym klientowi sklepie, głównie odpowiedzi typu ''nie wiem''. prośba o ustalenie nienalepionej na produkt ceny, wykręty. cały koszyk produktów już wyłożonych przy kasie, a pani zatrudniona przez sklep, zamiast użyć telefonu, próbuje wmanipulować w ustalanie tej ceny mnie. czyli trzebaby zebrać swoje produkty z powrotem do koszyka i iść z nim do półki, skąd wzięty został produkt bez ceny.... kolejna sytuacja. moja kolej do jednej z kas, a tu, w wylosowanej kasie, klient z dużymi zakupami i dopiero kasjerka zaczyna mu to naliczać. idę do pierwszej kasy przy której pusto, pytam, czy można, zaczynam wykładać moje zakupy, a tu kasjerka Ukrainka. i niegrzeczna. i przepędza mnie i odsyła do kolejki, że niby się wtryniam poza kolejnością. może to zabrzmi kontrowersyjnie, ale Ukrainkom nieźle idzie m.in. prostutucja i sprzątanie. w supermarketach i tym podobnych miejscach niestety średnio sobie radzą. i te bzdety o Polsce w tych ich szkolnych podręcznikach.... może wojna na Ukrainie wzmocni słabą póki co i dość teoretyczną przyjaźń polsko-ukraińską....

Aspirujący

Witam, rozważam zatrudnienie się w tej firmie, polecacie?

@Aspirujący

I co, ostatecznie aspirowałeś czy brak odpowiedzi Cię zniechęcił?

Widzę, że dość sporo kłamstw tu zarzucasz. A masz jakieś wiarygodne dowody na to co napisałeś? Co nie zmienia faktu, że podstawa, o której piszesz jest tragiczna, poważnie takie stawki tu oferują?

Jakie są mocne strony pracodawcy Bewer Sp. z o.o.?

Ty byś nie oszczędzał jakbyś musiał tyle płacić za pracownika? :P Tzn co w końcu jak przychodzi co do czego? Napisałbyś ile masz i nie byłoby dyskusji chyba ze to jakiś sekret

Mario

O firmie nic negatywnego powiedziec nie moge bo po prostu nie podjalem zadnej wspolpracy. Moge natomiast o procesie rekrutacji i ogloszenia na PH w Warszawie. W ogloszeniu wszystko pieknie,ladnie. Podstawa + prowizja,samochod sluzbowy i telefon. Zgadza sie ? No w sumie zgadza. Czy w ogloszeniu klamia ? No w sumie nie klamia. Ale... No wlasnie jest jedno "ale". Podstawa jest jesli wyrobisz odpowiednio spora prowizje. Jezeli jej nie wyrobisz to o podstawie zapomnij. Wystarczy jeden miesiac slabosci i przez miesiac jest sie bez wynagrodzenia. Samochod sluzbowy ? Jest ,ale tylko w teorii. Auto musi byc codziennie zdane na parking firmowy,do domu mozna wracac swoim samochodem albo autobusem. Baza gotowych klientow ? Nic z tych rzeczy. PH w tej firmie to rowniez akwizytor door to door. Pan rekruter na rozmowie bardzo mily facet,prywatnie pewnie bysmy sie polubili. Szkoda tylko straconego czasu poswieconego na rozmowe przez za bardzo przekoloryzowane i nie do konca wyjasnione ogloszenie

kandydat
@Mario

Dokładnie tak właśnie jest Co interesujące mam wrażenie , ze nie wiadomo kogo szukają bo jak się okazało Pan spotkał się osobiście z 50 kandydatami ??? !!! Czyli co?... skoro przyszło 200 CV i spotkał się z taką ilością która spełniała warunki ( bo na tym polega selekcja) to co będzie decydowało ? Wygląd , buty, krawat a może fryzura ?

Paulina

Pracowałam w tej firmie podczas studiów i mogę polecić, grafik elastyczny i spokojnie można dopasować do swoich własnych zajęć, obowiązków. Kontakt bezproblemowy, wszystko zawsze dograne, warunki czarno na białym. Wszystko co potrzebne do pracy jest zapewnione, nie trzeba się o nic upominać. Szefostwo w porządku wobec pracowników, pełna kultura i współpraca. Atmosfera w zespole też ok. Nie mam zastrzeżeń, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bewer Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bewer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewer Sp. z o.o.?

Bewer Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Długa 29 lok. 226
    00-238 Warszawa