Opinie o Voicelab.Ai Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Voicelab.Ai Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Voicelab.Ai Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voicelab.Ai Sp. z o.o. w Gdańsk

Koy

Odradzam pracę jako transkrybent. Jakość nagrań jest zazwyczaj tragiczna, dodatkowo często występują przerwy techniczne w funkcjonowaniu platformy.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Voicelab.Ai Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Alicja Nowy wpis

Tak

JMJ Nowy wpis

PRACA PRZY TRANSKRYPCJACH TO STRATA CZASU.

Koy Nowy wpis

Czym w Voicelab.Ai Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Oczywiście. Premie dla pracowników są przyznawane w zależności od projektów i wkładu danej osoby. Dla programistów jak i działów R&D czy sprzedaży i projektów są przyznawane corocznie (lub w zależności od awansu) podwyżki. Firma zatrudnia wszystkie osoby tak, jak się należy, a stawki są dobre. Często są owoce, można zamówić swój ulubiony napój, wybrać np. mleko roślinne z racji diety, czasem wjeżdża pizza i pingpong ;) Maseczki, dezynfekcja, przyłbice - wyposażenie na miejscu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Voicelab.Ai Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Key Account Manager / Sprzedawca. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy zdarzają się nadgodziny w Voicelab.Ai Sp. z o.o.?

@Pytanie

Tak, w ramach potrzeb projektowych.

Kamila
@Justyna

A w jaki sposób pracodawca rozlicza później pracownika z tych nadgodzin? Zastanawiam się czy są jakoś specjalnie płatne czy może odbiera się je w inne dni. Byłabym też wdzięczna gdybyś napisała mi jak często się one zdarzają?

@Kamila

Płatne lub można odebrać jako dni wolne. Kilka razy w miesiącu.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Umowa o pracę, zlecenie, B2B.

@Pytanie

Odpowiedź udzielona 02.09.2019 14:24 poniżej w komentarzach.

Ile jest zmian w Voicelab.Ai Sp. z o.o.?

@Pytanie

Zmiana jest jedna, ale godziny są elastyczne.

Cezary

Powiedzcie czy potrzebują teraz kogoś? Jakieś wskazówki przed złożeniem cv?

@Cezary

Tak. Rekrutacja jest zawsze otwarta na nowe, świeże, pomysłowe i pozytywne osoby.

Jack

Bardzo się starają. super lokalizacja. Dają szanse i wsparcie młodym, ambitnym osobom do rozwoju. Możliwa praca zdalna. Elastyczne podejście do czasu pracy. Dobre wynagrodzenia. Jeżeli interesujesz się uczeniem maszynowym to miejsce dla Ciebie.

haYden

jak kształtują się widełki płacowe na poziomie wejściowym? (Conversational intelligence) Dają możliwość pracy zdalnej?

Karolina
@haYden

Dają. Widełki płacowe średnie lub powyżej średniej - to oczywiste, zależy czy sprzątasz czy pracujesz nad projektem.

Olga
@Karolina

Super, że odpowiedziałaś, bo mnie także to interesowało. Chciałabym jeszcze pozostać przy temacie związanym z wynagrodzeniem, ale zaciekawiło mnie coś innego. Chodzi mi mianowicie o możliwość pracy zdalnej. Czy Voicelab.Ai pozwala na pracę całkowicie zdalną, czy tylko w pewnym wymiarze?

@Olga

Pozwala.

Justyna P.

Moje sugestie dla Voice Lab Sp. z o.o.: - bardzo dobre warunki pracy - bardzo dobra atmosfera pracy (współpracowicy pomocni w rozwiązywaniu problemów), projekty wymagają pracy w interdyscyplinarnych zespołach - elastyczne godziny pracy (pracę można połączyć ze studiami/innymi zoobowiązaniami) - centrum integracyjno-konferencyjne, stół do ping ponga, smaczna kawa z ekspresu, herbata Bardzo polecam Voicelab szczególnie osobom, które mają motywację do nauki, są kreatywne i chciałyby również realizować własne pomysły.

Olga
@Justyna P.

Dziękuję za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi realiów pracy w Voicelab.Ai. Mam jeszcze pytanie dotyczące warunków zatrudnienia. Czy do zasadniczej pensji są oferowane dodatki pozapłacowe? Chodzi mi o prywatną opiekę medyczną, kartę sportową lub ubezpieczenie na życie. Takie bonusy są często oczekiwane przez kandydatów do pracy.

@Olga

Foll

Piszecie, że atmosfera jest dobra, a czy firma proponuje jakieś benefity dla pracowników? Jak wyglądają premie?

@Foll

Felek

Świetna atmosfera, elastyczne godziny pracy, dobra herbata.

Tester.

Po obyciu stażu stwierdzam, że firma daje pole do popisu młodym osobom programującym, można się wiele nauczyć. Lokalizacja fajna, choć biuro średnie.

z3r0day

Świetna atmosfera, elastyczne godziny pracy, dobra kawa.

Nie ma jeszcze na wątku wieści od Was jeśli chodzi o firmie Voicelab.Ai Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk, może macie jakieś info z pierwszej ręki?

Zostaw merytoryczną opinię o Voicelab.Ai Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Voicelab.Ai Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 7 ocen.