Kaczmarski Group Sp. j.

Opinie o Kaczmarski Group Sp. j.

Marcel

Zarobki są na naprawdę dobrym poziomie. Na traktowanie pracownika też nie ma co narzekać.

Sebastian
@Marcel

A co ten dobry poziom oznacza? :D Podasz jakieś widełki?

Marcel

Wszystko zależy od stanowiska, ale mnie akurat bardzo zadowalają.

@Marcel

Na jakim stanowisku pracujesz?

Duży plus za profesjonalizm i rzetelne podejście do nawet małego klienta.

Urszula

W wielu sytuacjach ta firma potrafiła mi pomóc.

Jako klient nie mam im nic do zarzucenia. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone, warunki współpracy były bardzo korzystne. Na pewno jeszcze nie raz do nich wrócę.

Dariusz
@Marcin

W moim przypadku podobna sytuacja. Współpraca podjęta 4 miesiące temu. Nadal nie mam zarzutów.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Profesjonalnie i bardzo przyjaznej atmosferze

Mam wrażenie, że od ogółu do szczegółu. Na pewno sprawdzili moją kreatywność i umiejętności sprzedażowe.

Nie polecam zero wsparcia, ciagle ciśnienie.. tabelki ważniejsze od człowieka, nadgodziny, wiecznie wszystkim mało. (usunięte przez administratora)

Izabela

Witam, czy jest u Państwa możliwość zatrudnienia osoby z innego miasta i pracy zdalnej na stałe ?

@Izabela

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy takich rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Group

ania

ja jestem zadowolona, pracuje od 3 msc podstawa najniższa krajowa, ale premiami można sobie to wynagrodzić

Oliwer
@ania

Napisali w ogloszeniu 3-8tys ... to czemu ludzie pisza o najnizszej krajowej ? Mialem wysyłać CV, ale widze chyba nie ma sensu.

@Oliwer

Witaj Oliwer, wysokość wynagrodzenia zależy stanowiska, na które aplikujesz, Twoich umiejętności i dotychczasowego doświadczenia, dlatego rekrutując piszemy o takim przedziale kwotowym. Jeśli więc spełniasz opisane w ogłoszeniu wymagania, zachęcamy do złożenia CV. Chętnie Cię poznamy i porozmawiamy. Pozdrawiamy Zespół KG

Oliwer
@Kaczmarski Group Sp. j.

Szybka reakcja :) . Rozważę propozycje. Pozdrawiam !

gregor

Nie narzekam na pracę choć idealnie nie jest. Ale widzę, że „góra” jest też ciekawa opinii innych dlatego może się też sporo zmienić. Liderzy dobrze traktują drugiego człowieka. Dla mnie zawsze to było ważne i rzeczywiście tu to znalazłam.

@gregor

Hej, a co się może zmienić? Chodzi Ci o jakieś konkretne warunki pracy w Kaczmarski Groupie? Co generalnie Ci pasuje w pracy w firmie, co można zaliczyć do plusów?

Czy aplikowac

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca produkt managera w KI? Ostatnio pojawiły się nowe oferty i zastanawiam się czy aplikować. Jak wygląda praca tam, atmosfera, czy możliwa praca zdalna, czy elastyczne godziny pracy, jak w kwestii wynagrodzenia i premii? Jak ludzie i szefostwo? Czy faktycznie jest tak jak w wiekszosci komentarzy, ze ludze, szefostwo, kasa i atmosfera super? W ramach rozeznania byłbym wdzięczny jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć.

Kaczmarski Group

Panie Ramigo, przykro nam, że praca w naszej firmie nie spełniła Pana oczekiwań. Rozumiemy, że w pracy mogą trafić się stresujące dni i nieprzyjemne sytuacje. Nasza kadra zarządzająca jest jednak odpowiednio przeszkolona, aby być wsparciem dla swojego zespołu i oferować pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. Każdy pracownik, jeżeli jego zadania w danym momencie tego wymagają, ma możliwość pracy w godzinach nadliczbowych. Ich wymiar jest ustalany według potrzeb zespołu. Pozdrawiamy Zespół KG

Karol

Narzekający na prawie że godzine przerwy podczas 8 godzinnego dnia pracy ? Ludzie w innych zakladach maja 15 minut przerwy, tutaj masz 40 minut + 15 minut na toalete... ludziom sie nie dogodzi, najlepiej zeby w ciagu 8 godzin pracy pracowali 2 godziny a reszte wykorzystali jako przerwe... Przerwa liczona co do sekundy... Nie wiem z czym jest problem zeby nie przekroczyc tylu minut przerwy...

Aga

Dzisiaj brałam udział w rozmowie o prace i zaprosili mnie o drugiego etapu i trochę się boje bo już mi zaczęło zależeć że nie dostane tej pracy a zapowiada się mega. Jestem tak miło zaskoczona podejściem rekrutatorki do drugiego człowieka, mega miła i fajna kobieta.

Sebastian
@Aga

A jakie są wymagania w Kaczmarski Group względem pracownika? Co konkretnie trzeba umieć aby zdobyć tu pracę i jakie warunki proponował pracodawca na rozmowie? Daj znać jak to tu wygląda. :)

kk

Atmosfera na plus, o ile się miało odrobinę szczęścia trafić na pozytywnych ludzi. Nie powiem trzeba być dość odpornym na stres i nie przejmować się, że cisną o jeszcze wyższe wyniki. Wystarczy na spokojnie robić swoje. Wtedy można być zadowolonym z tej pracy, firmy i ich stosunku do pracowników. Krótko – polecam

wiolka13

Ja pracuje w dziale sprzedaży i bardzo sobie chwale tą prace, nie wiem czemu ludzie tak negatywnie podchodzą do firmy. Nie dość że mega fajna atmosfera w pracy, to pracuje do 16.00, wychodzę i nic mnie już nie interesuje. Ludzie, zacznijcie patrzeć na pozytywy a nie na negatywy !!

@wiolka13

Cześć :) A mogłabyś napisać coś jeszcze o plusach pracy w Kaczmarski Groupie? Jak oceniasz zarobki? Zaliczyłbyś je do pozytywów zatrudnienia? ;) Ile wynosi wynagrodzenie w firmie na dziale sprzedaży?

wiolka13
@Ewa

Cześć, podstawa + premia za wyniki wygląda naprawdę spoko. Wyrobienie celu wymaga jednak trochę pracy i zaangażowania, ale tak to chyba wygląda wszędzie. Mi taki układ odpowiada. Więc to dla mnie na plus. Dużym pozytywem jest mój zespół, który zawsze pomoże, życzę by wszyscy na taki zespół trafili w pracy. Cenię sobie również to, że nie muszę zabierać pracy do domu. Dodatkowo, wiadomo są jakieś różne benefity, standardowo, jak wszędzie. To tak z grubsza.

ana

Nie polecam pracy w dziale informatycznym. Benefity, którymi jest pracownik mamiony w ogłoszeniach nie są realne, gdyż praca jest zdalna. Wiele niedomówień, niedookreślony zakres obowiązków i firma położona na drugim końcu świata. (usunięte przez administratora)

Kaczmarski Group
@ana

Pani Ano, przykro nam, że nie jest Pani usatysfakcjonowana z oferowanych przez nas warunków pracy. Zapewniamy, że zdecydowaną większość benefitów, które gwarantuje nasza firma można wykorzystać w każdej chwili. Z kolei o tych, które z powodów pandemii lub ze względu na wybrany tryb pracy zdalnej są niedostępne, informujemy w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Podobnie, jak o zakresie obowiązków na dane stanowisko. Omawiamy go również podczas rozmowy przez zatrudnieniem. Dodatkowo, już po zatrudnieniu i przydzieleniu do konkretnego zespołu, przełożony ustala z pracownikiem szczegółowy zakres czynności i realizowanych przez niego zadań. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze chętnie odpowiadamy na pytania i zachęcamy, aby je zadawać, tak by uniknąć ewentualnych nieporozumień. Pozdrawiamy Zespół KG

BP

Praca jak praca - premia zależy od wyników wiec parcie jest, ale gdzie go teraz nie ma?atmosfera spoko i ludzie tez, podstawa mogłaby być wyższa ale za to premie są spoko

@BP

Uważam, że wysokość wypłaty zależna od wykonanej pracy jest bardzo motywująca. Powiedz mi @BP, czy w Kaczmarski Group istnieje możliwość zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B? Jeżeli tak, to na jakich warunkach?

BP
@Gabriela

Akurat w moim dziale tylko UOP. ;)

Niedoszły pracownik

Totalna pomyłka. Firma zatrzymała się w latach '90. Przebyte trzy rozmowy rekrutacyjne, każda po pół godziny, w tym jedna stacjonarnie w "biurze". Stracony czas! Po wszystkim lakoniczna odpowiedź - "Poszukujemy osób, których profil zawodowy w większym stopniu spełnia nasze oczekiwania względem tego stanowiska.". Tak jakby moje CV było tajemnicą przed rozmowami. Biuro schowane w jakimś magazynie, po wejściu do środka, ciężko uwierzyć, że da się pracować w takich warunkach. Człowiek na człowieku, łokieć w łokieć, hałas, radio zagłusza każdą myśl, (usunięte przez administratora) Sama rozmowa o sposobie zatrudnienia, zarobkach i systemie premiowania zostawiła podobne wrażenie. Tramwaj daleko więc trzeba uciekać daleko! Szczerze współczuję pracownikom, że muszą pracować w takich warunkach.

@Niedoszły pracownik

Napisałeś, że w odpowiedzi zwrotnej co do rekrutacji powiedziano Ci, że " poszukują osoby, której profil zawodowy w większym stopniu spełni ich oczekiwania". Domyślasz się co mieli na myśli? Jakie cechy/umiejętności powinny cechować idealnego kandydata do pracy w Kaczmarski Group?

Kaczmarski Group Sp. z o.o.
@Niedoszły pracownik

Szanowny Niedoszły Pracowniku, przykro nam, że nie udało się przejść pomyślnie procesu rekrutacji. Rozumiemy zdenerwowanie, jednakże pragniemy zaznaczyć, że żadne z naszych biur nie wygląda tak, jak w powyższym opisie. Cały proces rekrutacji polega na wybraniu najlepiej pasującego kandydata na oferowane stanowisko i często dopiero po odbytych rozmowach mamy pełen obraz sytuacji. Wgląd jedynie w CV na początku aplikacji nie jest w pełni miarodajny. Dodatkowo, pragniemy zaznaczyć, że w obecnej sytuacji bezpieczeństwo naszych pracowników i przestrzeganie obowiązujących przepisów jest dla nas sprawą priorytetową. Praca zespołu jest zorganizowana zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, m.in. zachowujemy odpowiednie odległości biurek oraz udostępniamy środki do dezynfekcji. Pozdrawiamy Zespół KG

Radosław

Dla interesujących się pracą w ramach współpracy jako pracownik terenowy - zdecydowanie odradzam. Trzymajcie się z daleka , (usunięte przez administratora) odpowiedzialni za to pracownicy kłamią , zrzucają odpowiedzialność na innych , generalnie szkoda nerwów takiego braku poszanowania pracownika jeszcze nie widzieliście! (usunięte przez administratora) Aha i jeszcze jedno ;), stawki corazzzzzzzzz niższe , a zleceń co kot napłakał , w zasadzie najbardziej opłacalne to jazda na rowerze :D Zatem zapraszam !!!

@Radosław

A może napiszesz jaka jest proponowana stawka w firmie na start nowym pracownikom? Czy można po czasie liczyć też na jakąś podwyżkę czy jest ona raczej stała? Pewnie wiele osób jest zainteresowanych tym jak dokładniej wygląda kwestia wynagrodzenia w Kaczmarski Group.

J
@Ewa

Tam wszystko jest na zasadzie prowizji. Masz podstawę (najniższą) a jak do tego dorobisz sobie z prowizji No to tyle masz. Generalnie bardzo dziwnie traktują tam pracowników, niby podkreślanie, ze biznes rodzinny a jednak to jedna z tych rodzin, które dobrze wyglądają tylko na zdjęciu...

@J

Cześć @J, zaniepokoiłeś mnie, co to znaczy, że "dziwnie traktują pracowników"? Czy Kaczmarski Group zawsze wywiązuje się z warunków zawartych w umowie?

Gabriela

Czy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta w Kaczmarski Group ( https://kaczmarskigroup.pl/kariera/oferty-pracy/sprzedaz-i-obsluga) mogę liczyć na jakieś kursy, szkolenia mające na celu wsparcie mojego rozwoju zawodowego? Wiem, że niektóre firmy oferują taką możliwość, inne uznają to za zbędne. Jak jest tutaj?

Ax

Bardzo dziwne traktowanie pracowników. Po dwóch etapach rozmów - zatrudnienie. Później 2 tygodnie szkolenia - i w ostatni dzień szkolenia wypowiedzenia na biurko i dziękują 60 % grupy... Wcześniej na szkoleniu gadanie „super, masz doświadczenie z banku/pracy na słuchawce” i nawet nie dali szansy na okresie próbnym...Zostawili ludzi na lodzie. Nie dajcie sobie zamydlić oczu coachingowymi gadkami jacy to nie jesteście wspaniali i jak im na was zależy. Bardzo słaba polityka firmy.

Olo
@Ax

Przylaczam się. 1.5 miesiąca czekania na pracę. W międzyczasie odrzucone parę ofert. 2 tygodnie szkolenia zakuwania do testów a potem żałosny egzamin scenka sprzedażowa. I na 5 osób nagle 2 tylko się nadają. Rozwiązanie umowy tego samego dnia. Kpiny z ludI zachowanie wysoce nieetyczne. Szkoda że nikt nie poinformował że podpisanie umowy to nie wszystko. Nikt nawet nie dał się nam wykazać ze faktycznie damy radę w tej pracy.

Ramigo
@Ax

Mam doświadczenie, znam różne firmy, wiem, że sprzedaż jest trudna, natomiast praca w tej firmie to nic innego jak (usunięte przez administratora) W tej firmie nie jesteś człowiekiem tylko słupkiem. Praca nie raz po 10h i to bardzo często. Przerwy 5 min na każdą godzine liczone co do sekundy, jak się spóźnisz to masz problem. Nie mówie to jako osoba zła lub chcąca oczernić pracodawce, ale nie rozumiem jak w tak niby rozwinietej firmie - KACZMARSKI GROUP w dzisiejszych czasach może być aż tak źle. Nie znam pracy, firmy nawet u innych osób, które przysparzają tyle stresu i nerwów, braku szacunku jak ta firma. NAPRAWDE NIE MOGĘ POLECIĆ NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE. IDŹ LEPIEJ NA PRODUKCJE ZAMIAST TAM. PS: BARDZO FAJNI TRENERZY SPRZEDAŻY NO I PRACOWNICY ;)

@rekrutacja też chciałam się ubiegać o to stanowisko, powiedziałbyś/powiedziałabyś jak przebiegała w ogóle rozmowa, o co pytali ?

rekrutacja
@Ania

o doświadczenie, jakie prace wykonywało się na poprzednim stanowisku; jak radzisz sobie z trudnym klientem, co zrobisz, jeśli klient chce z czegoś zrezygnować, jakich argumentów użyjesz by dany produkt zaproponować; w każdym razie parcie na sprzedaż, dosprzedaż

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Group Sp. j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Group Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Group Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 32 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Group Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Group Sp. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Group Sp. j.