Opinie o MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k. w Gliwice

@Pracodawca Nowy wpis

Szanowny Czytelniku, jeśli tu dotarłeś to prawdopodobnie szukasz opinii o firmie Multipit. Chcielibyśmy abyś przeczytał ten komentarz zanim zaczniesz czytać zamieszczone na niniejszej stronie wpisy.(usunięte przez administratora) Prosimy Cię jednocześnie o zdrowy rozsądek i myślenie przy analizie wpisów i opinii. Podyktowane jest to również tym, że na przestrzeni ostatnich 3-4 lat miały miejsce w Polsce wydarzenia bezprecedensowe związane z pandemią Covid-19 i wojną w Ukrainie. Także i w naszej firmie odczuliśmy skutki przymusowych kwarantann, ograniczenia możliwości realizacji zagranicznych projektów, zerwanych łańcuchów dostaw, w okolicznościach trudnych - konieczności prowadzenia projektów, do których zobowiązaliśmy się w podpisanych wcześniej umowach. Stąd też poniekąd rozumiemy frustrację niektórych mniej doświadczonych pracowników dotkniętych ograniczeniami i nie mogących się rozwijać, lub zarabiać tak, jak sobie założyli. Zawsze zachęcamy do rozmowy z prowadzącym projekt, lub z Zarządem jeśli jakieś kwestie wymagają uwagi. Chcemy się stale rozwijać, poprawiać i rozumiemy, że nie wszystko jest zawsze idealne. Chcemy aby każdy z naszych pracowników czuł, że praca w Multipit zapewnia mu możliwość rozwoju, możliwość uczciwych zarobków i dobrą atmosferę w pracy. Chcielibyśmy również zastrzec, że niektórych z komentowanych sytuacji nie jesteśmy w stanie zidentyfikować jako mające miejsce w naszej firmie. (usunięte przez administratora)Cieszymy się przy tym, że (usunięte przez administratora), na przestrzeni ostatnich lat pozyskaliśmy naprawdę wartościowych ludzi,(usunięte przez administratora) Uważamy, że same wystawianie opinii o danej firmie jest jak najbardziej w porządku i może nieść dużo informacji, bardzo przydatnych dla osób szukających takiej opinii. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym sekretariatem. (usunięte przez administratora) Z wyrazami szacunku Pracodawca

Ewelina Nowy wpis

W ogłoszeniu dla projektanta ePlan/elektromontera piszą, że najważniejsze jest doświadczenie, wymagają go, ale nie podają ile (w latach), a na koniec piszą - korzystne warunki finansowe adekwatne do doświadczenia. Wyście pisali, że to praca dobra dla ludzi bez doświadczenia. To w takim razie ile zarabia się to doświadczenie jednak mając? No, chyba nie najniższą godzinową (22,80 brutto w 2023)?

John Nowy wpis
@Ewelina

Odpowiedz sobie sama na to pytanie mając na uwadze, że od zawsze układ jest taki sam: zrobić projekt młodymi pracownikami zatrudnionymi na staż bądź najniższą krajową na okres próbny 6 miesięcy, ma się zgadzać roczne sprawozdanie finansowe (ogólnodostępne) i cała świta jest zadowolona;)

Hanna

No widzę że stawki są bardzo małe jak na tą branżę. Dają chociaż jakieś dodatkowe benefity czy socjale jeszcze?

Chemia z NIemiec , Robotyka , Nowy wpis
@Hanna

NIe

pe_el_ce

Firma dobra ale tylko jako pierwsza praca, żeby zdobyć jakieś doświadczenie. O podwyżkę ciężko bo zawsze "coś". Awansować też nie można bo struktura firmy jest taka że po prostu nie ma możliwości. Schemat zawsze ten sam, zrobić każdy projekt młodymi zaraz po studiach którym można mało płacić a sprzedać każdego jako mega specjalistę.

Perpetuum stultus
@pe_el_ce

Potwierdzam chociaż przyznam, że jest gorzej. Bo ciężko jest się czegoś nauczyć kiedy świeżo po studiach jesteś wysyłany na uruchomienie a twój przełożony, który powinien ci pomagać, tylko myśli o tym jakby tu się katapultować z projektu i zostawić cię z tym wszystkim samego.

Bogdan
@Perpetuum stultus

Czy nowo zatrudniony pracownik jest odpowiednio przeszkolony ze wszystkich standardów przed rozpoczęciem pracy, czy może jest rzucany na tak zwaną "głęboką wodę"? Po Twoim wpisie bardzo mnie to ciekawi, dlatego nie ukrywam, że chętnie to ustalę. Pomożesz?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k. kandydat na stanowisko Koordynator projektów mechanicznych (m/k/x) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Łatka

@Romek czyli firma jest taka nawet ok ale tylko jako praca pierwsza w życiu, dla posiadania czegoś do cv?

Karol

Jakieś zmiany zaszły w firmie od wybuchu pandemii i stąd taka cisza na forum?

Romek
@Karol

W firmie nic się nie zmieniło. Chcesz zdobyć doświadczenie jako programista za najniższą krajową to zgłaszaj się. Jeżeli miałeś jakiekolwiek kontakt ze sterownikami nawet na studiach rozmowa kwalifikacyjna nie powinna być problemem. Dodam tylko, że zarobki na tym stanowisku jako freelancer nawet z rocznym doświadczeniem to w granicach 35-40 euro na godzinę w tej firmie 15-17, ale złotych po pół roku dostaniesz długo obiecywaną podwyżkę do 20.

Wanda

Napiszecie jakie warunki proponują na stanowisku Administrator Programista? Jakiego doświadczenia oczekują?

PI
@Wanda

Administrator? Nie automatyk programista przypadkiem? Mogą przyjąć cię i bez doświadczenia, ktoś cię szybko przeszkoli, a później na głęboką wodę, bo nowy standard albo sterownik itp.

@specjalista ale to chyba dobrze ze daja szanse rozwijac się młodym pracownikom ?

PI
@Kasia

I tak i nie, brak jest bardziej doświadczonych osób, od których można by zyskać pomoc i skorzystać z ich wiedzy.

Barbara

Więcej mają sekretarek i księgowych niż programistów.

Specjalista

Ogólnie atmosfera w firmie jest ok, niestety to tyle co można pozytywnego napisać. Słaba organizacja. Ciągną projekty młodymi i niedoświadczonymi pracownikami, którzy są sprzedawani do klienta byle był zysk. Straszna karuzela pracowników. Przedmiotowe traktowanie oraz (usunięte przez administratora).

Krzysiek

Słyszałem, że to dobra firma. Może podpowiecie czy potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k. - Gliwice

• Jak się pracuje w MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Toszecka 102
    44-117 Gliwice

MULTIPIT Sp. z o.o. Sp. k.