PLC

Gliwice

Opinie o PLC

Miś

Widziałem sporo dobrych ofert pracy tutaj do Łodzi, Warszawy czy Krakowa i generalnie to polecam całym sercem próbować się tutaj dostać, warto od już, od teraz

lol

wysmienite

lol

dobre

Robi

Co cie zalatwili? Robic nie umisz i poslali do domu lewego, czterdziestu innych umi i pracuje dalij. Mie sie komornicy przez ta firma konczom w tym roku ino kciec sie musi robic.

pracownik kaufland dortmund

zgadzam sie w dortmundzie tak mnie zalatwili ze zostalem na lodzie niewiem jaka ta firma ma wiarygodnosc ale dla mnie nie ma juz zadnej

BYLY PRACOWNIK

FIRMA NIE JEST WIARYGODNA A TO CO MOWIA PODCZAS REKRUTACJI W POLSCE ZUPELNIE MIJA SIE ZE STANEM FAKTYCZNYM JUZ TAM NA MIEJSCU WOGULE TA FIRME OCENIL BYL NA -100 JAK BY SIE TYLKO DALO

Zostaw opinię o PLC - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLC