Opinie o 4Experience Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 4Experience Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4Experience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Experience Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo 4Experience Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko IT Manager. Może ktoś planuje aplikować?

Olga Nowy wpis

Zaniepokoiła mnie ta opinia o braku info zwrotnego po rekrutacji, powiedzcie czy nadal się tak dzieje? Szukają Game Designera, a raczej normą jest robienie zadań rekrutacyjnych na takim stanowisku... Więc nie chciałabym się napracować a potem brak odpowiedzi :/ Czy są elastyczni jeśli chodzi o formę współpracy? W necie widzę tylko info o B2B, ale może są otwarci na negocjacje?

Mariusz Poparda - 4exprience Nowy wpis
@Olga

Hej Olga, pozwól, że wyjaśnię. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami na wstępnych etapach rekrutacji. Natomiast jeżeli jesteś w kolejnych etapach, a tym bardziej na etapie zadania rekrutacyjnego to konstruktywny feedback dostaniesz na pewno. Co do umowy to najbardziej preferowana opcja dla nas to B2B. Jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia (tj. umowa na zlecenie). Pozdrawiam - Mariusz

Bartosz Nowy wpis

Na stronie firmy przejrzysta i zachęcająca informacja o rekrutacji. Bardzo fajne info o szanowaniu każdego kandydata, że każdy otrzyma odpowiedź do 3 dni roboczych. Natomiast nie otrzymałem żadnej odpowiedzi po ponad 2 miesiącach, pełen ghosting. Zapowiadało się bardzo fajnie, natomiast zawiodłem się po całości, nie polecam.

Szymon

Spędziłem już ponad 3 lata w tej firmie. Bywały gorsze momenty jak wszędzie, ale ostatecznie w większości przypadków dało się je z czasem porozwiązywać. Reasumując oceniam pozytywnie tego pracodawce, co nie oznacza że jest to pracodawca idealny, czy też dla każdego. Największe atuty to: #1 Współpracownicy, którym jednak zależy na tym aby finalny produkt był jak najlepszej jakości na dostępny budżet. Są oni również nastawieni w większości na rozwiązywanie a nie eskalacje problemów co poprawia jakość współpracy. Inni są życzliwi i widać że chcą siebie nawzajem wspierać na projektach co jest super. Prawda jest taka, że jest to główny powód dla którego tutaj jeszcze pracuje. #2 Sprzęt jest każdemu pracownikowi zapewniany, oprogramowanie też jeżeli zasygnalizujemy jego niezbędność do realizacji projektu. #3 Praca zdalna nie jest problemem (akurat obecnie zawsze pracuje w biurze, ale dobrze jest wiedzieć, że w sytuacji wyjątkowej jest taka możliwość i nikt nie będzie Ciebie gonił z widłami) #4 Organizacja pracy również się poprawiła. Nie było w tym roku sytuacji żebym nie miał co robić lub którykolwiek z pracowników został wysłany na przymusowe wakacje (to ważna informacja dla ludzi którzy lubią stabilność). Jednak tu jest pole do poprawy dla tej firmy. Sugerowałem bezskutecznie póki co potencjalne możliwe rozwiązanie tego problemu.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w 4Experience Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Account / Portfolio Manager?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Zeus

Pracownicy wyższego szczebla są beznadziejnie ograniczeni umysłowo i fałszywi. Mocno odradzam współpracę z tą firmą. Większość pozytywnych opinii wystawiana jest przez pracowników działu kadrowego.. Porażka!

Sylwia
@Zeus

A masz może na to jakiś niepodważalny dowód? Bo tak napisać to niestety może sobie każdy. :/ Co według Ciebie oznacza to ograniczenie umysłowe?

pracownik z 5 letnim stażem
@Zeus

manipulacja słowna (doskonale wiemy, że to osoba spoza firmy :D )

Sylwia
@pracownik z 5 letnim stażem

o 5 lat stażu to raczej pozytywne podejście masz? ;p Pisząc że to osoba spoza firmy miałeś na myśli jakiegoś byłego? Częste rotacje tutaj bywały czy to jakiś odosobniony przypadek? :/

Noname

Uważam, że 4Experience jest dobrym pracodawcą. Firma odpowiada na potrzeby rozwojowe pracowników, zależy jej, żeby mimo wszystko, w pracy robić to, co się lubi ;) To ważny i miły gest. Można liczyć na przyjazną atmosferę oraz pomoc i otwartość od każdego kto tu pracuje. Bezproblemowość, elastyczność i ludzkie podejście :)

Zeus

Pracownicy wyższego szczebla są beznadziejnie (usunięte przez administratora) i fałszywi. Mocno odradzam współpracę z tą firmą. Większość pozytywnych opinii wystawiana jest przez pracowników działu kadrowego.. Porażka!

PM

4Experience jest firmą, która stawia bardzo mocno na rozwój pracowników. Udział w bardzo ciekawych projektach gwarantuje zdobycie doświadczenia oraz wiedzy. Dodatkowo atmosfera w zespołach jest niesamowita, z przyjemnością przychodzi się do pracy. Podsumowując 4Experience jest firmą dla każdego, młodsi oraz starsi stażem znajdą tu miejsce dla siebie.

Pracowałem już w kilku miejscach i szanuję sobie pracę dla 4Experience. I nie chodzi tu tylko o owocowe czwartki czy wiele innych benefitów, które są miłymi dodatkami. Kultura pracy oraz szacunek do siebie nawzajem są istotą tej firmy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że atmosfera w firmie jest bardzo dobra. W przeciągu ostatniego roku, zespół powiększył się prawie dwukrotnie co pokazuje w jakim tempie firma się rozwija i jak dużo jest projektów. Na brak pracy nie można narzekać.

Robert

Witam. Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Zakładam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie 4Experience? Czy firma dba o pracowników? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Robert

Czy pracodawca 4Experience Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

gimb

Jak pracownik wykupi i wezmie urlop to tak :)

Ada

Cześć! Organizujemy cykliczne Dni Wewnętrzne, na których dzielimy się wiedzą. Dodatkowo w razie potrzeb organizujemy szkolenia dotyczące kwestii wymagających większego 'zgłębienia' z udziałem specjalistów z zewnątrz. Od stycznia 2021 rusza program e-learningowy dla pracowników dotyczący rozwoju skilli miękkich. A co dalej, na razie nie zdradzamy :) Pozdrawiam!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w 4Experience Sp. z o.o.?

Ada

Cześć! Jaki dokładnie kierunek Cię interesuje? Np. awans na ścieżce programisty, Pracownika Office itp. Czekam na Twoją odpowiedź :) Pozdrawiam!

Fantastyczna firma z nietuzinkową atmosferą, cykliczny update/feedback dotyczący mojej pracy potwierdza, że moje zaangażowanie jest docenione, co motywuje do dalszego działania. Firma zapewnia ubezpieczenie zdrowotne, cykliczne spotkania, raz w roku imprezę integracyjną, jak również spotkanie wigilijne. Bardzo cenię sobie elastyczne godziny pracy, chillout room, w którym można odpocząć, jak na rynek bielski warunki finansowe są bardzo dobre.

Roman

Biuro - jest. Przelew - jest. Projekty - są. Atmosfera - ok. Premia - zdarza się. Normalne warunki pracy, a nie wielkie korpo gdzie pracujesz 24/7.

Bazyl
@Roman

Jak w całym IT, zarobki zależą od ilości zrobionych godzin. Nie ma się co łudzić, że 8 h dziennie (de facto, właśnie w takim stylu pracują korporacje) przyniesie kokosy - o czym aż za dobrze świadczy praca w oparciu o godzinówkę. Zespoły pracuja dłużej niż w korpo, często w weekendy i święta (jest taka opcja). Tematu premii nie warto poruszać... Polecam ostro negocjować warunki już na etapie pierwszych rozmów i nie odpuszczać, bo potem będziecie żałować.

@Bazyl

Hej, chciałabym tylko uzupełnić Twoją wypowiedź, bo może kogoś interesuje jak jest 4Experience: W 4E liczymy w okolicach 168h pracy miesięcznie. Regularnie pracuję z miesięcznymi timesheet'ami od ok. 1,5 roku, więc pozwolę sobie nazwać to informacjami z pierwszej ręki. (I nie zmuszamy do pracy w święta - rozumiem, że powyższy komentarz był ogólnym 'wywodem', ale lepiej to doprecyzować.) Myślę, że jednak warto poruszyć temat premii: aktualnie wypłacana jest druga w 'okresie pandemii/kryzysu światowego'. Nowy system bonusów się sprawdza, co mnie osobiście bardzo cieszy. :) I zgadza się - jasna komunikacja oczekiwań jest bardzo ważna, więc warto to nakreślać od początku. I operujemy stawkami godzinowymi. Pozdrawiam :)

Officerka;-)

Również polecam pracę w 4Experience. Cieszę się, że tu trafiłam. Główne plusy dla mnie to świetna atmosfera, ciekawa i bardzo rozwijająca praca, bardzo elastyczne podejście do pracownika. I wiem, że warto się starać - faktyczne wysiłki są bardzo doceniane (dla zainteresowanych - również finansowo). Trochę nie rozumiem komu w interesie było wypisywać tak naciągane, negatywne komentarze. Aż ciężko uwierzyć, że ktoś z tak fajnego zespołu, mógłby tworzyć takie wpisy. No ale każdy ma prawo do opinii, szkoda że w złych intencjach. Ja ze swojej strony bardzo polecam 4Experience jako miejsce pracy. :)

Apache

Straszne rozczarowanie - nie polecam nikomu współpracy z tą firmą.

Jacek
@Apache

Dlaczego ? Od jakiegoś czasu myślałem, żeby aplikować na developera. Jakie są warunki i stabilność zatrudnienia ?

Dev
@Jacek

Jezeli szukasz stabilności - szukaj dalej :)

@Jacek

Warunki takie, jak wynegocjujesz i jakie masz umiejętności, wszystko do dogadania. Najlepiej od razu powiedzieć co cię interesuje a firma stwierdzi czy jest w stanie ci to zapewnić. Więc masz jasność. Nie zdziw się, jeśli to co powiesz będzie sprawdzone podczas rozmowy. Takie podejście ma wiele plusów, także jeśli masz wiedzę aplikuj.

Jestem na umowie B2B, warunki wynegocjowane na początku są dotrzymywane, bez ściemniania że umawialiśmy się inaczej. Kiedy nie poszło z jednym projektem był jasny feedback i propozycja szkolenia wiec takie podejście uważam za normalne.. Jasne że są rzeczy które mogłyby być lepsze, jak w kazdej firmie.

QAZ

Jak dla mnie ok. Pracy dużo bo wpadły nowe projekty. Zarobki wg mnie dobre, zależy kto w jaki pułap celuje. Minusy? Czasami braknie mleka do kawy :)

Donek

Ewidentnie komuś nie pasuje że 4Experience jest firmą w porządku i wylewa swoje żale. Szkoda, bo to swiadczy tylko o tych osobach. Pracuję w firmie od 2018 roku i nie potwierdzam żadnej z tych negatywnych rzeczy. Firma walczy o projekty, ludzie się starają. Pracujemy RAZEM na wspólny wynik i być może to niektórym nie odpowiada. Jest sprzęt, biuro może nie w nowoczesnym biurowcu, ale nie można mieć wszystkiego, jest czysto, jest miejsce i większość się stara żeby wszystkim się dobrze tutaj pracowało. Polecam głównie za atmosferę i projekty, które często są wymagające - mnie to odpowiada.

Laki

Firma i właściciele są ok. Czasami mają różne wizje, ale to już problem CTO :) Fajna atmosfera, projekty które robimy są naprawdę mega. Robię to co lubię i nie mam zamiaru zmieniać firmy. Ludzie też ok, jak trzeba to pomogą, wystarczy poprosić. Zarobki w porządku. Co prawda zdarzył się słabszy miesiąc, ale która firma ma cały czas obroty na najwyższym poziomie. Ja polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Experience Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w 4Experience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Experience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Experience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Experience Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Gen. Władysława Sikorskiego 2 lok. 9
    43-300 Bielsko-Biała