Opinie o Metalkons Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metalkons Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metalkons Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalkons Sp. z o.o. w Zabrze

Byly pracownik

Szczerze odradzam prace w tej pseudo firmie. Ludzi traktuje się tam jak najgorsze śmieci. Dlugo myślałem czy napisac opinie, ale rozmawiając z ludźmi, którzy tam zostali widze, że nic się nie zmieniło i jednak trzeba przestrzec innych przed tym syfem. W firmie "prezesa" jak i jego synalka przyjmowani są ludzie na czarno, pozwalane jest na picie alkoholu w miejscu pracy a jak stanie się wypadek to wielkie haloooo, bhp to tylko nie wkładać palcy do kontaktu i tyle widzieli... Dziwie się, że żadna instytucja się nimi nie zajęła przez tyle lat... a osobiście wiem, że jeszcze jak ja pracowałem ludzie nadsyłali... szczerze niepolecam, omijać ten obóz pracy szerokim łukiem.

Tomasz
@Byly pracownik

Byłem pracowałem całe 2 tygodnie inna rozmowa inne warunki zatrudnienia inne obowiązki na rozmowie inne po. Jeżeli jesteś człowiekiem renesansu od wszystkiego i robisz za zdecydowanie mniej jak inni to miejsce idealne dla ciebie. Możesz sprawdzić się od kontruktora do operatora miotły.

Byly pracownik Nowy wpis

Tomasz Nowy wpis
@Byly pracownik

To dość negatywna opinia o Metalkonsie. Czy pamiętasz też o jakichś pozytywnych zdarzeniach w firmie? Jaka była atmosfera między pracownikami, dogadywaliście się dobrze? Warto wymienić zawsze zarówno plusy, jak i minusy. :)

Lila Nowy wpis
@Byly pracownik

To jest prawda co pan pisze bo mąż miał na rano i nie mógł być na rano i powiedział szefowi że przyjdzie na południe to mu groził zwolnieniem a jego kolega pił w robocie i nie przyszedł dwa dni do roboty dostał urlop tydzień i jeszcze wziął zaliczkę jaka to jest sprawiedliwość poprostu nie ma słów

Tomasz Nowy wpis
@Byly pracownik

Jak pracuje się w Metalkonsie jako serwisant? :) Czy początkową stawkę w firmie można negocjować gdy się posiada spore doświadczenie? Chciałabym również dopytać generalnie o rekrutację na takie stanowisko, jak ona przebiega i ile trwa?

Kamila

czy firma daje szanse zarobić dzięki nadgodzinom ?

Sylwek

Ma ktoś doświadczenie jako tokarz ? Jak warunki pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metalkons Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jebac marka trybule

Najgorsza firma z jaka sie spotkalem pracujac jako spawaxz. Placa grosze a najlepiej nic by placic nie chcieli soboty niedziele nadgodziny stoisz u prezesa pod biurem jak zebrak i czekasz az skurwiex z laska ci wyplaci. Drugi element to obciagacz stsrsgo pan marek trybula ktory jest najlepszym spawsczem na swiecie i wszystko umie zrobic tak serio to jeden (usunięte przez administratora) wielki nierob cwelx i konfident ktory pisze 8h na dzien a tak serio robi po pare godzin w czystych wyjsciowych uraniach. Ty spawasz a ten (usunięte przez administratora) pisze sobie wszystko na siebie i ma 2 wyplaty jedna za akord ze niby on zrobil a druga ma za godziny ktorych w zyciu Nie przerobil a ty masz dziennie uwalona godzine bo cos (usunięte przez administratora) nie pasuje . zlodzieje oszukuja na wyplatach. Zero pozadnego sprzetu do pracy a maja wymagania jak (usunięte przez administratora) wie co by tam nie mieli jedna spawarka 5 spawaczy i kazdy ma spawac na niej konstrukcje zenada zlodziejskie obciagacze!!!!!!!

super spawax

Szysko nie prawda!!!!!!!!!

@super spawax

jak tam wyplaty w tej cudownej firmie w biskupicach do ktorej przeszliscie slyszalem ze placi na raty zycze powodzenia w odzyskaniu pieniedzy i ten zus od najniszej krajowej super zmiana

dudi
@Jebac marka trybule

przykro mi ze wam nie placa w tych biskupicach ale to poczatek na umowienanisza krajowa pozniej przez 3 miesiace nazbiera sie sie zarobiona kasa i powie ze nie ma przelewu i po temacie mozesz sie sadzic tylko jak udowodnisz jak reszty nie masz na umowie nara

@dudi

metalknos jes na biskupicach teraz??????????????

franek

swieta trojca przemus cyprian i jacus a przepraszam ten ostatni juz wyjebany kolej na nastepnych dwoch opowiak najszybciej bo firma tego nie uciagnie

Mistrz
@Jebac marka trybule

Dokladnie (usunięte przez administratora) go starego i młodego

Jaja jak berety

Straszna bida. Stawki glodowe, brak wody w brudnych smierdzacych toaletach na hali po papier chodzisz do narzedziowego. Szef obiecuje podwyżkę i płaci z łaski ostatnią wypłatę dostałem z ręki jak przelew nie przychodził i szefuncio T. Się pomylił o 23zl ale dostalem taki plik że jap.ierdole. Szatnie pamiętają komunę choć wtedy były lepsze. Jeden plus że se można wypić jak ktoś umie. Bo tam każdy tyłem chodzi. Łącznie z majstrem i resztą (usunięte przez administratora) W zime pi.zgawica ale ostatnio ocieplenie????

Mistrz
@Jaja jak berety

Patologia i (usunięte przez administratora) zamknąć ten zaklad to mało jak pip zezwala na prace w takich warunkach szefostwo to stary (usunięte przez administratora) z młodym ciulem uważają się władców gor pedały dwa nie polecam tam nie ma nic

Olaf

Czy wykształcenie wyższe stanowi jakiś atut w oczach pracodawcy? Jak to wygląda z wymaganym wykształceniem?

Olek

Jak się pracuje? Warto starać się o pracę? Tak spokojnie zrobiło się na forum??

Norbi

Dobry pracodawca ale dla dobrego pracownika taka jest zasada!!

@Norbi

metalknos tyros moino nazwa Konstrukcje????????

zaspawany

Witam ogólnie wrażenie bardzo negatywne. Firm poszukuje osób do pracy na stronach PUP Zabrze oraz Gliwice jeżeli udacie się na rozmowę kwalifikacyjną spotka was niespodzianka ponieważ kwota jaka jest proponowaną w ogłoszeniu to kwota docelowa na początek oczywiście najniższa krajowa umowa na 3 miesiące. Jeżeli jednak się zdecydujecie to czeka was kolejna niespodzianka , a mianowicie rozmyte obowiązki musisz sobie uświadomić, że stanowisko na jakim jesteś zatrudniony ma się nie jak do zakresu twoich obowiązków robisz wszystko co do opisu stanowiska nie pasuje. Jeżeli przepracujesz miesiąc w tym miejscu gdzie prezes dumnie wozi się volvo dostaniesz swoje minimum , a o premii produkcyjnej możesz zapomnieć pomimo iż była obiecana na 100 sposobów szkoda waszego czasu na tą firmę.

też sekup wolwo leniu

Grażyna
@zaspawany

Czy w ogłoszeniu była dokładnie sprecyzowana informacja dotycząca warunków finansowych? W wielu firmach wynagrodzenie na tak zwany start jest mniejsza od wynagrodzenia docelowego. Jeżeli ilość obowiązków przedstawionych w umowie, różni się od tych, jakie należy wykonywać rzeczywiście, czy zgłaszałeś ten fakt do szefostwa? Może spokojna rozmowa pomoże w rozwiązaniu tej sytuacji - jak sądzisz?

Dariusz
@Grażyna

To nie jest firma tego typu.

@Dariusz

najleprza firma sie nieznasz

@zaspawany

warto robic w tej firmie ile za godzine dajom

Zostaw merytoryczną opinię o Metalkons Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Metalkons Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalkons Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Metalkons Sp. z o.o.
  • Alojzego Pawliczka 22 lok. A