Opinie o Ei System Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ei System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ei System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ei System Sp. z o.o. w Poznań

Jagoda Nowy wpis

Hej, szukam pracy jako specjalista ds. e-marketingu i okazuje się, że spółka kiedyś dodawała taka ofertę na zewnętrzny portal. nie widzę już niczego aktualnego ale nie wiecie przypadkiem czy ktoś jeszcze nie będzie potrzebny? w dawniejszych opiniach chwalono ten dział, do dziś się to utrzymuje?

Były pracownik Nowy wpis

Cieszę się że zakończyłem swoją współpracę z tą firmą rodzinną. Praca wymagająca i dynamiczna a zarobki żałosne. Pracownicy otwarcie mówią o toksycznym środowisku i nierównościach w traktowaniu. Dużo innych fajnych firm rekrutuje, nie ma sensu marnować się tutaj.

K. Nowy wpis

Pracuję w firmie Ei System od prawie roku. Bardzo dobre warunki zatrudnienia (szeroki wachlarz benefitów, nowoczesne biuro), zespół zaangażowany w pracę. Siłą firmy są jej ludzie oraz otwarty na pracownika i ciekawe idee Zarząd.

Roksana

Pracuje w firmie Ei System w dziale marketingu i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Dla mnie najważniejszymi czynnikami, które definiują dobrej jakości miejsce pracy są: rozwój, wynagrodzenie, nowe wyzwania, atmosfera. Jeżeli w jakieś kwestii coś nie przebiega prawidłowo, nikt nie jest zamknięty na rozmowę i zawsze można każdą sprawę przedyskutować i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Pracowałam w wielu różnych miejscach i wiem, że o dobrą pracę nie jest łatwo w tych czasach, a tę z czystym sumieniem mogę polecić. Ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej pokrywają się z późniejszą pracą w dziale.

Jula Nowy wpis
@Roksana

Miałam przyjemność uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej do działu marketingu i kierowniczka działu to naprawdę bardzo sympatyczna osoba ;) W kwestii wynagrodzenia, proponowane stawki na stanowisku specjalisty są w porządku.

Czy kandydat na stanowisko Serwisant w firmie Ei System Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie o pracę w dziale Animacji i jestem bardzo zadowolony z jej przebiegu. Zostałem wyczerpująco poinformowany o zasadach jakie w firmie obowiązują, ale również mogłem przedstawić mój punkt widzenia. Na każde pytanie uzyskałem zadowalającą mnie odpowiedź. Niestety nie było mi dane dostać się do drugiego etapu, jednak nie mam nic do zarzucenia. Oceniam na 10/10.

Pracuję w Ei System na stanowisku redaktora. Warunki pracy - ok., atmosfera w zespole - bardzo pozytywna, zarząd - rozsądny. Jeśli chodzi o zarobki, to - w porównaniu do innych poznańskich wydawnictw - przyzwoicie. Ogólnie polecam.

Maras

Zazwyczaj ciekawa praca, dobra atmosfera. Ja juz poszedlem dalejz kariera, ale bylo tam bardzo przyzwoicie takz3 dziwie sie troche tym wpisom.

Artur
@Maras

A tu nie mogłeś rozwijać kariery? Jeśli chodzi o awans to dawali takie możliwości czy zrezygnowałeś właśnie z tego powodu?

Mirek

Dno i dwa metry mułu, Januszowe polskie korpo ;) Stawki jak dla kasjera w dyskoncie

Zofia
@Mirek

To zależy o jakim dyskoncie mówimy, w niektórych płacą nieźle ;) a tutaj jak konkretnie wyglądają zarobki?

kandydat

Jakaś firma krzak. Wystawiają ogłoszenie na pracuj, w którym podają określoną stawkę, o której jednak nie wie osoba prowadząca spotkanie rekrutacyjne. Brak odpowiedzi zwrotnie, po próbie kontaktu informują, że znaleźli lepszego kandydata. Parę dni później ogłoszenie z tą samą ofertą zostaję odświeżone...Totalna żenada.

Artur
@kandydat

Faktycznie dziwne. Szczególnie z tą stawka. Przecież to zwykle osoby które rekrutują publikują ogłoszenie. Na rozmowie zaproponowali ci mniejsza kasę? A inne warunki się zgadzały? Np. rodzaj umowy o pracę?

@Artur

Na rozmowie gość pytał ile chciałbym zarabiać, odpowiedziałem że tyle co podano w ogłoszeniu, gość nie znał tej kwoty, podałem mu to się zdziwił. Mają nowe ogłoszenie właśnie widzę, teraz stawka poszybowała w dół, oj nie znajdą się chetni raczej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ei System Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ei System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ei System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ei System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ei System Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań