Opinie o Rapid Solutions Sp. z o.o. w Kraków

Rapid Solutions Sp. z o.o.
1 1 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.
 Pytanie

Ile jest zmian w Rapid Solutions Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Czy twoim zdaniem firma Rapid Solutions Sp. z o.o. w mieście Kraków to pracodawca godny polecenia? Wypowiedz się na naszym forum. Napisz szczerze co wiesz o tej firmie. Twoja wypowiedź może wpłynąć na wiele karier.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bartek Nowy wpis
@Administrator

Witam. Firma pod tym samym NIP i nazwą jest w Poznaniu. Jak mam zatem dodać opinię o tej z Poznania jak firmy identyfikujecie po NIP i z automatu mnie przekierowuje na oddanie opinii nt. firmy z Krakowa ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
~Krakauer Nowy wpis

Proszę o wykasowanie komentarza, ponieważ pomyliłem firmy!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
~Krakauer Nowy wpis

(dodane również na W-wskiej grupie) Dyskusja co prawda dotyczy W-wy, to jednak z racji dużej ilości opinii o Rapida Sp. z.o.o. zainteresowani udadzą się raczej tutaj. Może się to komuś przyda, kto ceni konkrety, nie chce pracować poniżej swoich kwalifikacji i nie lubi, gdy marnuje się jej/jego czas. Rozbieżność informacji pomiędzy rozmową telefoniczną z p. Ireną (dział hr), a rozmową o pracę mówiąc delikatnie może kogoś zjeżyć, co pozwoliłem sobie opisać poniżej, z racji tego, że właśnie wróciłem z firmy Rapida Sp. z.o.o. (ul. Ostatnia 1c Kraków): Rozmowa telefoniczna z p. Ireną: elektroniczna obsługa klienta (maile); ew. telefoniczny kontakt przychodzący; praca jednozmianowa (9-17); umowa o pracę; zgłaszanie wniosków do księgowości; informowanie klienta o przebiegu/ decyzji jego wnioskowania o pożyczkę; to nie jest call center - czyli można powiedzieć, że praca jak to się teraz mówi account manager'a/ referent biurowego Rzeczywistość: p. Irena wspomina w mailu o spotkaniu, nie informując, że się nie odbędzie z nią samą, bo jej nie ma w Polsce, toteż było zdziwienie, że się zjawiłem; przedstawione w rozmowie telefonicznej przez p. Irenę stanowisko nie istnieje, co wiąże się również z zakresem wspomnianych wcześniej obowiązków; nie ma umowy o pracę (jeśli to dopiero po okresie 9 miesięcy); 100% call center; praca zmianowa Przebieg rozmowy f2f w kulturalnej atmosferze, ale niesmak z powodu zrobienia ze mnie idioty nie pozwala na pozytywną weryfikację firmy, jak i samego pracodawcy. Zmarnowano mój czas i zwyczajnie okłamano.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259

Zostaw opinię o Rapid Solutions Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Rapid Solutions Sp. z o.o.