Trans.eu Group S.A (archiwalny)

Opinie o Trans.eu Group S.A (archiwalny)

Mirek

Dzisiaj kolejna awaria na komunikatorze jedyny plus że od razu wzięli się do pracy i próbują go naprawić.

rafcik
@Mirek

Całe szczęście dość szybko reagują jak coś się dzieje, czasami też sam reset pomaga i platforma działa

norbi

Rzeczywiście tej nowej wersji brakuje trochę elementów liczę jednak że to naprawią co raz coś tam nowego wskakuje więc muszą coś ulepszac.

MONIKA załamana

Ten nowy TRANS niszczy nas od wewnątrz, psychicznie jesteśmy wykończeni, rano nie chce iść sie do pracy. Pisze do nich każdego dnia co mi przeszkadza, czego brakuje...a oni jedno i to samo odpisują cyt " W celu poprawienia stabilności prosimy o wyczyszczenie plików cookie przeglądarki Chrome" . Na wszystkie zgłaszane problemy maja ta samą odpowiedź hahahahah. W ogóle nie reagują na nasze uwagi...mało tego ten ich NOWY GENIUSZ programista chyba majątek ich kosztował, TRANS zdrożał od stycznia hahahahahahha. No cóż za ich błędy my musimy płacić. Wracam do domu zmeczona jak bym tydzień nie spała, a siedze raptem ok 6 godz na transie w ciągu dnia..współczuje tym którzy siedzą całe 8 albo i więcej godzin!! Może jakiś mądry człowiek zrobi im konkurencje?? I stworzy giełde na wzór tej starej lub coś w ten deseń???? Programiści do dzieła!! Skoro my klienci TRANSa nie mamy wsparcia, nie liczymy sie dla nich, nasze opinie nie sa wysłuchane, to czas na zmiay.

Krzysiek

@Marcin o jakiej apce mówisz ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Trans.eu Group S.A (archiwalny)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Ta nowa wersja nie zachwyca. Ale jak ją dopracują to będzie majstersztyk. Czasami się tak dzieje że coś nie działa i trzeba to doprecyzować. Myślę że jeszcze będziemy chwalić tą apkę oby jak najszybciej. Pozdro!

paulek

Lepsze wrogiem dobrego.... Bardzo słaba wersja. Nie jest intuicyjna Jeżeli tyle osób negatywnie odnosi się do nowej wersji, to może warto brać nasze , czyli użytkowników zdanie, bo za chwilę zostaniecie na lodzie.

W.K

Nowa wersja to szmelc jakich mało...a komunikator jest nie do przyjęcia ..wszystko się zacina..a oni tylko mówią że to wina łącza... a ja mówię że to wasza wina i tego że uciekliście do Słowacji z biznesem ..czas się pożegnać będzie..

Qadi

nie ma wyjścia, na tej nowej platformie nie da się pracować, jest szansa dla mądrej osoby do stworzenia przyjaznej giełdy transportowej, do której w tym momencie każdy z branży transportowej chętnie przejdzie jako alternatywa do trans.eu

Trans

(usunięte przez administratora)Składam im wypowiedzenie na ten chłam.

Mikołów transport

Porazka totalna, nic tylko zmienić giełdę w (usunięte przez administratora)żenada i dno. Wszystko się wiesza, praca stała się udręką.. opinia -1.

Sysia

Dno..totalne dno, co wersja transa to była gorsza a teraz to już przegieli. Zero konstruktywnej rozmowy; rozmowa z pracownikami na poziomie przedszkola- nie i już.

Sebastian.W

Nowa giełda to porażka. Zaczął się grudzień na zwykłym transie mam ochotę się powiesić a co dopiero 12 jak mi go wyłączycie. obstawiam 100% że nie wytrzymam i osobiście pojadę wam wytłumaczyć co robicie źle. Nie pozdrawiam życzę jak najgorzej.

zbulwersowany

nowa wersja giełdy powoduje że ponosze straty.. auta stoja nie poladowane choć powinny być w ruchu z ładunkami.. to podchodzi pod celowe działanie na niekorzyść przewoźnika a to już jest karalne

bezradny

I cóż poradzimy, są monopolistą i można im naskoczyć. Puki ktoś nie wrzuci na rynek konkurencyjnej aplikacji będą się śmiali z naszych wpisów, płaczów, narzekań. Prawda jest taka, że masa ludzi jest od giełdy uzależniona, i nie ma innej normalnej alternatywy.

koszmarna wersja

straszna wersja giełdy - nic nie pasuje do siebie :( tylko trans.eu uważa inaczej - a ludzie na forach, fejsie i w googlach ... wylewają opinie pełne samych negatywów o tej wersji. NIc do siebie nie pasuje :( Nie ma porządnego komunikatora, tabelki są niby intuicyjne wg twórców - a jak źle zaznaczysz dostajesz fakturę na dodatkowe 3 zł lub 6 zł - czemu nas okradacie na tym transie??? mało Wam klientów? Pokradliście firmy załadunkowe, wyciągając dane w swoich "rzekomych" zleceniach, jakie można wysyłać za waszym pośrednictwem.

Totalna porażka, nie dopuscic do wyłączenia starej wersji !!!

Łukasz

Nowy trans w przeglądarce internetowej totalne dno. Składam im wypowiedzenie.

Dawido

Dla mnie to jest gorzej jak porazka, to jest dodakowy sposob wyciagac kase od uzytnikow. My zrobilismy blad w stawianiu transportu na zla liste i mamy faktury za ogloszenie prywatne. Prosze uwazac.

Użytkownik

Nowa platforma totalnie nie nadaje się do pracy. Nie polecam

Jako przewoźnik mam termin płatności 45 60 dni A tak naprawdę to podchodzi pod 90 a teraz w nowej platformie mam 30 dni na ocenę spedycji która dała fracht i oceny nie można zmienić jak to nazwać Kto tworzył tą platformę osoba która nie ma pojęcia o transporcie czy to jest specjalnie zrobione pod spedycji afrykańskie których pełno na transie dostaną pozytywy potem nie po płacą ludzie będą brali kolejne ładunki a oni nie będą płacić a negatywów nie będzie jedna wielka porażka

Bogdan
@Ania

Na nowej platformie przewoźnik ma 30 dni, żeby ocenić zachowanie Zleceniodawcy przy realizacji zlecenia i aż 120 dni na ocenę płatności.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A (archiwalny) - Wysoka

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A (archiwalny)?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A (archiwalny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A (archiwalny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans.eu Group S.A (archiwalny)