Trans.eu Group S.A (archiwalny)

Opinie o Trans.eu Group S.A (archiwalny)

Wkurzony

Na nowej wersji transa wogole nie wskakuja ladunki, klientow maja w (usunięte przez administratora) nie potrzeba pakietu mobilnosci aby wykonczyli polskie firmy transportowe wystarczy niedowalony trans i po nas....

Mariusz

(usunięte przez administratora)będzie robił co chce głos klientów ma gdzieś ludzi którzy codziennie użytkują ten program siedzą godzinami przy komputerze przy programie szukają ładunków dla kierowców którzy są po całej Europie rozsiani a on wypuszcza w okresie świątecznym program niedopracowany i zmusza wszystkich do korzystania z niego dla niego liczy tylko się kasa a głos klientów ma gdzieś to my użytkujemy ten program a teraz wszystko jest zrobione tak że nic nie pasuje nam także po dziękujemy Do widzenia

JAREK

Na tej nowej wersji się nie da pracować Kto to wymyślił wziął grube miliony za program tak jak ZUS dostał program który nie działał

Waldek

Przypomnienie o płatności faktury potrafią wysłać tydzień przed ale wsłuchać się w swoich klientów użytkowników to nie potrafią

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Trans.eu Group S.A (archiwalny)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Nowa wersja pokazuje 12 ładunków. Na starej 62. W tym samym czasie. te smae kody i parametry. Pani z infolini mowi ze poprawia te błędy. A ja nie moge aut załadować. Leasing czeka. Kierowcy stoja na parkingach po europie i czekaja

Nowa platforma niedopracowana na siłę wciskana uzytkownikom. Teraz naszym kosztem beda bledy wylapywac i poprawiać niesprawny produkt a nam spadly i spadną obroty mniej ładunków na platformie wyświetla niz na programie i okropna szata graficzna. (usunięte przez administratora)

Większego szajsu w życiu nie widziałam! Na tym się pracować nie da! Trans ma w (usunięte przez administratora) klientów. Nikogo nie słuchają! Nowa wersja porażka. Zero szacunku do klienta.

Agata

Nowa wersja jest do kitu!!!

Mateusz Migdał

NIE dla nowej wersji giełdy Trans! Firma Trans postępuje jak monopolista nieliczacy się ze swoimi klientami.

Dominik

Beznadziejna nowa wersja, nie działa prawidłowo, wiesza się !!

Nie dla nowej wersji Trans eu! Dlaczego nikt nie wziął pod uwagę zdania klientów?! Ktoś wziął za to nie małe pieniądze a stworzył coś na czym nie da się pracować!

AND & O

Nowa wersja TRANSa jest nieczytelna, bardzo obciąża komputery nawet nowe , nie da się pracować, nie polecam !!!

M.D.

Nowy wspanialy ulepszony trans ???? nie dziala i nie da sie na nim pracować. Nie polecamy. Czas szukac innej alternatywy.

Grzegorz

Absolutnie nie polecam nowej wersji TRANSa. Monopolista,ktory uwagi i propozycje klientow ma w nosie. Stworzyli gnota na miarę naszych czasów.

Alina Ra

Nowa wersja nie do przyjęcia dlaczego został podwyższony abonament za cos co sie wogóle nie sprawdza kto to testował ?Jak sie cos nowego wypuszcza powinno sie zasięgnąc opini .Czy ktos to sprawdzał dlaczego mamy placic i meczyć sie na jakims gniocie jeszcze Panstwo z transa wmawiają ze to kwestja przyzwyczajenia nie rozumeją o co w tym wszystkim chodzi .Porazka

marcin.o

nowa wersja to dno dna.za bubla płacimy nie małe pieniądze.

kondor

nowa wersja platformy trans.eu jest totalną porażka.. nie da się na tym pracować.. wołają nie małe pieniądze za coś co po prostu nie działa

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A (archiwalny) - Wysoka

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A (archiwalny)?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A (archiwalny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A (archiwalny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans.eu Group S.A (archiwalny)