Opinie o PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A. w Warszawa

Na jakie wsparcie w PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Roman f

21 Lutego w strefie czerwonej zakończyły się główne indeksy giełdowe w USA. S&P 500 spadł o 1,94% do 4700 punktów, Dow Jones stracił 1,07%, a Nasdaq spadł o 3,34%. Wszystkie sektory S&P 500 zamknęły się na minusie. Liderami spadku były branża nieruchomości (-3,22%) oraz firmy technologiczne (-3,13%). Lepiej niż rynek prezentowali się przedstawiciele branży niecyklicznych dóbr konsumpcyjnych (-0,03%).

Tomek Nowy wpis
@Roman f

Witam To w co tera inwestować? Crypto czy waluta?

Roman Figel Nowy wpis
@Tomek

Crypto polecam dobra kasa!!

Mateusz Sofa \Dzial Analityczn Nowy wpis

Dane NFP są kluczowym raportem, który pomaga ocenić obecną sytuacje gospodarki Stanów Zjednoczonych i ma silny wpływ na rynek walutowy, indeksy oraz akcje. Odczyt lepszy od prognoz wskazuje na polepszanie się stanu amerykańskiej gospodarki i często ma pozytywny wpływ na amerykańskiego dolara oraz akcje. Z uwagi na to, że globalna gospodarka jest mocno połączona z tym, co dzieje się w USA, lepsze odczyty NFP mają pozytywny wpływ na wszystkie indeksy. W raporcie publikowanym przez amerykański urząd statystyczny najważniejsze są oczywiście dane o wzroście lub spadku zatrudnienia w sektorze pozarolniczym, ale publikowane są również inne istotne informacje takie jak: stopa bezrobocia w jakim sektorze liczba zatrudnionych wzrosła, a w jakim spadła średnia płaca godzinowa rewizja danych z poprzedniego miesiąca Te wszystkie czynniki razem, powodują, że rynek jest bardzo wrażliwy na dane o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym, które są mocno poza konsensusem ekonomistów. Dlatego też oczekuj dużej zmienności podczas publikacji danych, szczególnie kiedy masz już otwarte pozycje na indeksach lub na parach walutowych z dolarem. Dla wszystkich zainteresowanych handlem walutami Pozdrawiam Capital Alliance

Karol

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jak długo może potrwać wypłacenie większej ilości pieniędzy, powiedzmy 35 000 złotych …. dziękuje za odpowiedź

Ewa Kaputa
@Karol

Jeśli interesuje Cię przelev z konta handlowego na konto bankowe, dla tej kwoty jest to 4-5 dni Pozdrawiam:)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Robert Ryn

Dzień dobry, rozumiem, że kiedy zaczynam handlować na Capital Alliance za pomocą kryptowaluty, nie oznacza to, że kupiłem ją i musiałbym czekać rok, a następnie ją sprzedać, ale przez jakiś czas mam otwartą pozycję, aby z nią handlować potrzebuję u ripple tylko 4 dni, a potem się zamyka i albo zarabiam, albo nie, jeśli sam nie zatrzymam tego dla zysku, tak? Dziękuje

Sebastian Szwagro
@Robert Ryn

Proszę podać numer komórkowy, do Pana zadzwonię i wszystko Panu wytłumaczę. Dziękuję, pozdrawiam Sebastian Szwagro

Witam jestem nowy w tej firmie mam pytanie dlaczego żadne specjalista się zemno nie kontaktuje jak narazie nie mogę wystawić opinj pozytywnej proszę o pomoc

Roman Figel
@Piotr

Prosze o pana mail,i numer telefonu! dziszaj to ogarniemy!

Roman Figel
@Piotr

proszę pana, czy pan może odpowiedzieć?

Milewski

Polecam wszystkim! dobry broker, dobre warunki

Jakub Skorulski

Wczoraj zrobiłem przelew na księgowego, dziś pieniądze są na moim koncie handlowym(trzeba podać numer id konta) dziękuję, jakość, szybko, bez problemów! Polecam!

Adam Borsuk

Szczerze mówiąc — jestem z nimi na publicznym rynku papierów wartościowych od 2002 roku. Jestem przekonany, że otwartość i transparentność działania istotnie przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu z Capital Partners S.A. Kieruje się tymi zasadami w każdym przypadku. Realizowali projekt handlowy dla mnie, a teraz moim celem jest wzrost wartości Mojej Osobistej firmy.

Oskar

był w biurze podpisując umowę! Legalnie wszystko!polecam Mam nadzieję, że teraz dobrze zarobię

@Oskar

Wplacales tez przez biuro?

Oskar

Tak w zlotuwkach! zaliczone jest w USD

Bogdan

spłaciłem długi, radzę wszystkim! :)) wkład własny $500 dług wynosił 180 tys. zł 7 miesięcy! Radzę wszystkim - solidna firma :)

Rafal

wysoka obsługa, menedżerowie wiedzą, jak założyć konto i doladować! Polecam!

Polecam !!Bitcoin-automatyczny program!Polecam Otrzymałem maila że mam 9 tysięcy dolarów zadzwoniłem do firmy, powiedzieli żeby aktywować konto a potem można trochę wypłacić! Zrobiłem tak na początku myślałem, że straciłem 250 $, ale w ciągu 2 tygodni wpłacili na moje konto 1500 $, a za dwa obiecują ponownie!

Bartek

super firma, super analitycy, zapłaciłem 500usd w 2 tyg wyplaciłem 6100usd , wracam do nich Radzę wszystkim, którzy ciężko pracują i nie mają kase , nie pożałujecie

Jozef Kaczorek

za radą analityka zarobiłem w 2 miesiące 14 tys. zł typ handlu :ręcznego i automatycznego Polecam! p.s moja płakała z radości

@Jozef Kaczorek

Kce Chcę zainwestować, możesz dać kontakt jak to zrobić lub lepiej wyjaśnić Dzięki

dziękuję, zgodziłem się na kontakt z agentem jutro! Musisz spróbować! Wielu kolegów zarabia niezłe pieniądze

Grzegorz

Wypróbowałem tego brokera. W zasadzie wrażenia są pozytywne. Handel jest stabilny. Najniższe spready (0,3 punktu) oferowane są dla najpopularniejszej pary euro/dolar. Terminal handlowy MetaTrader4, który jest bardzo popularny, jest również używany na stronie, co wzbudza zaufanie. Ciekawy ... POLECAM!!! POLECAM!!!!!!!!!!

Henryk
@Grzegorz

90 USD dziennie polecam! manual perfekt crypto-rynek

Karol

wszystkie licencje originalne i wydane przez Cypryjski fundusz papierów wartościowych polecam

@Karol

Potwierdzam informacje, byłem w domu brokera krolewska 16\6 piętro, podpisałem umowę, licencje wszystko legalnie polecam!

@Karol

Potwierdzam informacje, byłam w domu brokera krolewska 16\6 piętro, podpisałem umowę, licencje wszystko legalnie polecam!

Tomasz RYS

ludzie do inwestowania nikt nie bierze kredytu, nie inwestuj ostatnich pieniędzy!

@Tomasz RYS

100% prawda

Tadeusz
@Tomasz RYS

Miałem pożyczkę 60tys , zainwestowałem 2400 zł, zapłaciłem pożyczkę 60 tys. zł w 7 miesięcy Polecam Handel manualny

Nikola

solidny broker, dobrzy analitycy!! Polecam

Nikola

Pan Michal Drowanczyk a co?" dobry analityk polecam!!

adam saganski

Zmienił wielu brokerów, odkąd został traderem. Pierwszym był Finn, musiałem się z nim pożegnać ze względu na obecność rekwotowań, co bardzo mnie zdenerwowało podczas aukcji. Potem próbowałem pracować z Capital Alliance , polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A.
4.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Królewska 16
    00-103 Warszawa
  • NIP: 5252199110 REGON: 16637802 KRS: 0000065126

PROSPER CAPITAL DOM MAKLERSKI S.A.