Opinie o Smart Factor Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Smart Factor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smart Factor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Factor Sp. z o.o. w Warszawa

Anon

Porażka. Brak żadnych perspektyw rozwoju w firmie, nie mówiąc już o wypłatach. Od 3 miesięcy nie dostałem zaległego wynagrodzenia. Stanowczo odradzam, unikać szerokim łukiem.

Junior Devops

Niedawno brałam udział w rekrutacji prowadzonej przez Ewę i Piotra (przeszliśmy na Ty ????), pracy nie dostałam, ale było to jedne z najlepszych candidate experience w moim kilkuletnim życiu zawodowym. Szacunek, profesjonalna dociekliwość, konkretne pytania i partnerstwo w rozmowie. Podczas samej rozmowy poszerzyłem swoją wiedzę, kiedy to nie znałem odpowiedzi na pytanie, a Piotr miał czas, żeby mi wytłumaczyć. Na bieżąco byłem informowana o moim statusie w procesie (wręcz myślałem, że mam robotę). Gratuluję reprezentacji! Za rok spróbuję aplikować i wierzę, że się jeszcze spotkamy.

???
@Junior Devops

Piszesz, że nie dostałaś pracy a potem, że mysłałeś, że masz tą robotę. Chyba ktoś tu kręci i mam wrażenie, że napisał tą opinię ktoś bezpośrednio z firmy. Słabe, bardzo słabe.

Marzena
@???

rzeczywiscie dziwnie brzmi ten komentarz ... moze liczyl ze skoro przeszli na ty to robota w kieszeni a tutaj niespodzianka bo był ktos lepszy ? czy odpowiedz negatwyna uslyszales od razu po rozmowie czy dopiero za jakis czas cie o tym powiadomili is tad przekonanie wczesniejsze ze juz jestes prawie zatrudniony ?

Bezkom
@Junior Devops

Za rok to już firma mam nadzieję, że oglosi upadłość, bo to co się tu dzieje jest wręcz żenujące! Partner nie dostał pieniędzy od półtorej miesiąca. Aktualnie żyjemy na mojej pensji, a on na swoich oszczędnościach. Praktycznie od roku co miesiąc ogłaszają, że wypłaty się spóźnią. Nie można nawet nic sobie zaplanować, bo później się okazuje, że człowiek musi planować czy może sobie pozwolić na chleb!

Firma - dno

Firma nie płaci pensji pracownikom. Nie będę nawet się rozpisywała na ten temat, ponieważ w ostatnich dniach jest dużo opinii negatywnych pokazujących w 100% jak jest w tej firmie. Pójście do tej firmy to nie jest praca, to jest wolontariat!!!!! Odradzam z całego serca.

A

Innowacyjność… i na tym kończą się zalety tej firmy. Niestety nie można znaleźć innych pozytywów. Firma nie płaci pracownikom już od 3 miesięcy. Złe zarządzanie projektami i samym funkcjonowaniem tego miejsca nie może oddziaływać na to żeby ludzie byli pozostawieni bez środków do życia. „Szefostwo” stale odciąga termin wypłaty ZALEGŁYCH!!! wynagrodzeń. Rozwój i awanse? Awanse można osiągnąć także w biedronce, z zastrzeżeniem, że tam Ci chociaż za to zapłacą, nie mówiąc już o temacie awans = podwyżka bo to także pozostawia wiele do życzenia. Jeśli macie w planach zacząć tam prace, nie radzę, chyba że ktoś ceni prace charytatywna

asasasa
@A

Innowacyjnie zalegają z wypłatami? To o tej zalecie wspominasz? :D

@A

Czy to oznacza, że firma w niedługim czasie ogłosi upadłość?

A
@asasasa

Dokładnie!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
JD

Nie polecam pracy w SmartFactor: - brak możliwości rozwoju w preferowanym podczas rozmowy rekrutacyjnej kierunku - brak feedbacków po zakończeniu zadania - praca to wolontariat, jak do tej pory ostatnia wypłata była w kwietniu. Pracownicy dostają tylko kolejne przybliżone daty wypłaty pieniędzy.

NN

Zaleganie z płatnościami to największy problem. Brak wynagrodzenia w związku z wykonaną pracą demotywuje młodych, pełnych zapału studentów lub absolwentów uczelni wyższych. Firma jest innowacyjna ale brak płynności finansowej przekreśla pozytywy. Nie polecam rozpoczynania pracy w Smart Factor.

NIE POLECAM!!!!!! Nie płacą

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Smart Factor Sp. z o.o.?

Qwe

Na 3 miesięczne zaleganie z wypłatą pensji.

Franciszek
@Qwe

O kurcze! Wspominano co prawda wcześniej, że zdarzały się kilkudniowe opóźnienia, ale zawsze informowano o tym z wyprzedzeniem, a poza tym, kilka dni, to nie 3 miesiące ... Jak to tłumaczą, i co robią, w związku z tym, że pracownicy nie otrzymują pieniędzy?

@Franciszek

Cały czas robią to samo, czyli podają jakiś termin w którym to niby można spodziewać się jakiś pieniędzy, a gdy ta data się zbliża to nagle pojawia się informacja, że jednak jeszcze trzeba poczekać.

@Franciszek

Jak to co robią? Nic nie robią. Zwlekają z wypłaceniem wynagrodzenia za wykonaną pracę...

Katarzyna

W Smart Factor pracowało się w przyjemnej i produktywnej atmosferze. Dostałam duże możliwości rozwoju w różnorodnych kierunkach, jak również odpowiednią niezależność w rozwiązywaniu problemów. Kultura pracy dość wysoka, otwarta komunikacja. Bardzo pozytywnie oceniam otwartość na proponowane rozwiązania i pomysły. Z perspektywy osoby, która rozpoczyna karierę - świetny start.

max

Proces rekrutacyjny przebiegł wspaniale, niezwykle przyjaźni ludzie z którymi bardzo miło było porozmawiać jednocześnie zachowując formę rozmowy technicznej. Profesjonalnie i bezstresowo.

Kacper

Oceniam moja współpracę z firma na pozytywny przechodziła bez żadnych utrudnień i kompilacji.

K

Rekrutacja w Smart Factor to czysta przyjemność. Rozmowa była miła, ale jednocześnie rzeczowa. Dodatkowym plusem był szybki czas odpowiedzi. Złożyłam aplikację ze względu na ciekawe projekty i duży potencjał do rozwoju.

aaa
@K

Współczuję

MM

Pracowałem w SF od początku powstania firmy. Normalna atmosfera pracy, partnerskie relacje z przełożonymi, możliwości rozwoju, to czynniki, które oceniam pozytywnie. Dla kogoś kto chce zdobywać nowe doświadczenia i czegoś się nauczyć to idealne miejsce. W okresie mojej pracy zdarzały się kilkudniowe opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń, ale zawsze o fakcie późniejszej realizacji przelewu byłem informowany. Ogólnie oceniam pracę w SF na plus.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Smart Factor Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dzień dobry. Staramy się nie doprowadzać do sytuacji, żeby była konieczność realizacji pracy w nadgodzinach. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, pracownik ustala ze swoim przełożonym formę rozliczenia. pozdrawiam Ewa Cabajewska

@_@

Ludzie z którymi się pracowało byli różni, jednak w większości pozytywnie nastawieni do życia i współpracy. Co do zarządzania firmą, dużo gadania , zero działania. Wypłaty opóźnione, wypłacane w częściach. Opóźnienia wynoszące 10 dni I więcej. Nie polecam chyba że ktoś lubi sobie psuć nerwy i wykonywać wolontariat zamiast pracy. Ciekawe czy Państwowa Inspekcja Pracy zajmie się tym co tam się dzieje. Uważajcie na siebie, a SF omijajcie szerokim łukiem.

@@_@

Dzień dobry. Odniosę się do umieszczonej opinii. 1). Zapewniam, że w każdym miejscu gdzie przyjdzie nam pracować ludzie będą różni. Faktycznie większość ludzi w naszej firmie jest pozytywnie nastawiona do życia i współpracy :) 2). Co do zarządzania Spółką…rozumiem, że „@@” masz doświadczenie i porównanie w zarządzaniu stąd prawo w ocenie. Ale sprostuję, że działania jakie są podejmowane przekazywane są na bieżąco. Więc jest i gadanie i działanie ale na efekty w pewnych obszarach trzeba poczekać. 3). Już wcześniej potwierdzaliśmy, że niestety zdarzają się nam opóźnienia. I szacujemy, że do końca roku jeszcze będą. 4). Każda osoba, która była bądź jest członkiem naszego Zespołu jest wynagradzana za wykonaną pracę. Wolontariat u nas nie jest praktykowany, ale jeśli znajdą się chętni to zapraszamy :). 5). Nie bardzo rozumiem, czym PIP miałby się zająć, ponieważ nie robimy nic co jest niezgodnego z prawem, ale jeśli wizyta PIPu miałaby nam w czymś pomóc, aby być lepszym to zapewne skorzystamy. Pozdrawiam i życzę powodzenia Ewa Cabajewska

heh
@Smart Factor Sp. z o.o.

Łamiecie prawo niewypłacając wynagrodzenia na czas.

@heh

Dzień dobry, tak to prawda. Terminowe regulowanie zobowiązań w stosunku do naszych Koleżanek i Kolegów ale też do Partnerów, z którymi pracujemy to nasz obowiązek, z którego nie zawsze jesteśmy w stanie się wywiązać. Aby móc to robić potrzebny jest jednak ciąg wydarzeń, który realizowany z powodzeniem kończy się podpisaniem protokołu, następnie wystawieniem faktury. Później już tylko czekamy na płatność, która również i do nas przychodzi często z opóźnieniem. A nam w tym roku kilka projektów nie poszło tak jak zakładaliśmy i stąd czasowe perturbacje. To nie tajemnica ale nadal nie wszyscy rozumieją, że pieniądze nie biorą się z bankomatu i musimy jako Zespół na nie zapracować. Ten rok pokazał nam również wiele plusów min to, że duża część naszych pracowników to osoby o wysokich kompetencjach i jeśli tylko zdecydują się na zmianę pracodawcy to szybko trafią w dobre miejsce. Za wszystkich tych, którzy podejmą finalnie taką decyzję trzymam kciuki, aby tam gdzie trafią było lepiej.W naszym przypadku ten zły czas się kończy, dokonaliśmy wielu zmian (ale też to jeszcze nie koniec i dużo jeszcze przed nami aby być organizacją taką jak chcemy) aby nie popełnić ponownie tych samych błędów. Nowych się nie ustrzeżemy ale też nie znam wielu firm, które w tak krótkim czasie zdobyły mocną pozycję na rynku, wdrożyły kilka innowacyjnych rozwiązań i były trampoliną do własnego rozwoju. Część osób z naszego Zespołu z tego skorzystała i z nich jesteśmy dumni. W razie jakichkolwiek pytań zawsze byłem i będę do dyspozycji. Czytając tego i inne posty uświadomiłem sobie, że może nie wszyscy mają do mnie kontakt (+48 730 66 14 14). Bezpośrednia rozmowa jest moim zdaniem (Ewa pisała o tym również kilkukrotnie) zdrowsza. pozdrawiam Tomasz Turczynowicz

Kim

Nie polecam. Informacje na rozmowie rekrutacyjnej sprzeczne z rzeczywistością. Brak rozwoju w preferowanym przez siebie kierunku, beznadziejna komunikacja w firmie, brak benefitów, brak innowacyjności wśród kierowników, praca na prymitywnym oprogramowaniu, wieczna praca na umowie zlecenie mimo chęci umowy o prace, opóźnienia w wypłatach. Niestety wizerunek firmy kreowany w internecie jest tylko pozorny.

@Kim

Bardzo dziękujemy za tak złożoną opinię. Z każdą tezą się zmierzymy bo zależy nam na poprawie warunków, komforcie i satysfakcji z pracy naszego Zespołu. Fakty są jednakże następujące: 1) prymitywne oprogramowanie - póki co nikt nam znany na świecie nie wymyślił nic lepszego. Ale będziemy wdzięczni za każdy trop. 2) zła komunikacja - niestety możliwe ale ciągle pracujemy nad poprawą. 3) brak benefitów - no ile razy możemy pisać, że nie planowaliśmy rozdawania benefitów :-) 4) nie innowacyjni kierownicy - najważniejsze, że co innego sądzą nasi Partnerzy i Klienci. Ci cenią nas za zwinność, szybkość podejmowania decyzji i właśnie innowacyjność. A o tym jacy jesteśmy decydują właśnie nasi kierownicy. 5) praca na umowie zlecenie - kompletna nie prawda. Nie mamy ani jednej osoby, która chciałaby zmienić formę zatrudnienia a nie przychyliliśmy się do tej prośby. 6) opóźnienia w wypłatach - tak to prawda. Były przez dużą część tego roku ale dzięki sumiennej pracy całego Zespołu wychodzimy na prostą. Byłoby nam prościej rozmawiać o konkretach osobiście (w szczególności, że od tego w Smarcie jestem), więc zapraszam do kontaktu. Zapewniam, że formę umowy zmienimy od ręki :-) pozdrawiam Ewa Cabajewska

XXX

Nie polecam pracy w tej firmie, brak benefitów, słabe warunki rozwoju.

@XXX

Dzień dobry, potwierdzam co do braku benefitów. Przyczyn podjęcia takiej decyzji było kilka min. obecnie nas na to nie stać i czekamy na lepsze czasy. Ale co najważniejsze uważamy, że to dodatek, który jest zależny od wielu czynników i aktualnych potrzeb poszczególnych osób. Nie chcemy sztampy, nie wszyscy oczekują tego samego benefitu a historycznie patrząc jeśli zbierała się grupa i miała zbliżone zainteresowania to wspieraliśmy je w tym. Co do warunków rozwoju to kompletnie się nie zgadzam z taką opinią. Możliwości jest wiele i Ci co chcą się rozwijać to mają czego i od kogo się uczyć. Tylko przez pierwsze 7 miesięcy tego roku mieliśmy kilka roszad pomiędzy działami i wynikały one właśnie z chęci pójścia do przodu. Ale podkreślam, trzeba chcieć i o tym mówić. Jeszcze nie umiemy czytać w myślach.

@TT

Mogę potwierdzić, że firmy nie stać na benefity. W firmie zdarzają się miesiące w których wypłaty nie przychodzą na czas.

@XXX

Dzień dobry. Tak, zdarzają się sytuacje, że wynagrodzenia u niektórych osób są wypłacane z opóźnieniem. Co do benefitów, to zależy jakie benefity mamy na myśli. Nie zgodzę się z opinią, że nas nie stać. U nas każda osoba może liczyć liczyć na świadczenia w postaci finansowanych przez firmę kursów, konferencji branżowych i szkoleń. Jeśli mamy sygnał, że jest taka potrzeba to zawsze budżet się znajdzie, bo jest to dla nas mega ważne. Wolimy też przeznaczyć pieniądze na to, żeby zespoły działowe mogły sie spotkać we własnym gronie. Móc się integrować, bo nie tylko pracą człowiek żyje. Wolimy sfinansować wyjście na Paintball, do Escape Room, wyjazd na całodniową wycieczkę po górach czy zwykłe spotkanie przy piwie i pizzy. To wszystko tylko w tym roku. Dziękuję za opinię i zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Ewa Cabajewska

XXX

Nie polecam pracy w tej firmie, brak benefitów, słabe warunki rozwoju...

Czy Smart Factor Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TT

Dzień dobry, to zależy od wielu czynników min. charakteru wykonywanej pracy, dostępności a także oczekiwań ze strony pracownika. Bo i one są często różne.

Edyta

Dzień dobry, chciałabym zapytać czy potrzebują Państwo w Trójmieście pracownika na stanowisko administracyjno-finansowe lub personalnej asystentki? Pozdrawiam Edyta

@Edyta

Dzień dobry Pani Edyto. Bardzo nam miło za zainteresowanie naszą organizacją, jednak na dzień dzisiejszy nie mamy otwartej rekrutacji na takie stanowiska. Pozdrawiam Ewa Cabajewska

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Factor Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smart Factor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Factor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smart Factor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Factor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Smart Factor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Factor Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.

Smart Factor Sp. z o.o.