Opinie o Smart Factor Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Smart Factor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smart Factor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Factor Sp. z o.o. w Warszawa

Firma ma potencjał jednak nadal ma zaległości na kilka miesięcy w wynagrodzeniach. Nie są przekazywane żadne informacje o realnych terminach regulowania zaległości.

Dzień dobry, ta oferta dla specjalisty ds. sprzedaży jeszcze jest widoczna i zastanawiam się czy do teraz ktokolwiek już był może na rozmowie? będę aplikować, ponieważ chce sprawdzić jakie warunki zostaną zaoferowane, chyba ze może tu by ktoś wiedział jaka podstawa przypadnie osobie o 3-letnim stażu?

Czy w Smart Factor Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tomasz Turczynowicz Nowy wpis

Dzień dobry, przez ostatnie dwa lata ze względu na kłopoty finansowe szkolenia zewnętrzne ograniczyliśmy do minimum ale do końca marca będą zaplanowane szkolenia dla całego Zespołu, które rozpoczniemy na przełomie maja/czerwca. W tej chili rozmawiamy już z kilkoma podmiotami nad zakresem szkoleń. Do 2021 włącznie regularnie pracowaliśmy również z zewnętrznymi trenerami.

Co z ta pensją o której w zeszłym roku wspomniano? Lipiec wypłacony we wrześniu? To teraz jak mamy luty to co się zadziało? Na stronie widnieje oferta dla analityka biznesowego, zastanawiam się nad oferowanymi zarobkami. kojarzycie widełki? to tryb zdalny, może jeszcze się zgłoszę

X

Co do terminowości wypłat nic się niestety nie zmieniło, dalej są opóźnienia i to spore.

Tomasz Turczynowicz Nowy wpis
@X

Dzień dobry, tak potwierdzam. Zaległości są dwumiesięczne ale to się zmieni jeszcze w tym miesiącu. Do końca miesiąca zostaną spłacone zaległości. W kolejnych miesiącach czekać nas będzie bardzo dużo pracy, zdecydowanie więcej niż dotychczas ale będziemy mogli skupić się już jedynie na pracy bo stabilizacja finansowa będzie zapewniona.

Ktoś potwierdził jeszcze niedawno, że dalej zdarzają się opóźnienia w wypłatach i teraz ciekawi mnie praktyczny ich powód. Chodzi o to, że poszukują do siebie od jakiegoś czasu specjalisty ds. sprzedaży, wstępnie miałam zamiar aplikować, ale stawiam jednak na pewność względem terminowości, chce więc poznać przyczyny problemu

Tomasz Turczynowicz

Dzień dobry, odpowiedź jest jedna i prosta - obecnie nie mamy środków aby spłacić wszystkie zobowiązania. To się zmieni w przeciągu 3 tygodni, jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca. Na teraz mogę zadeklarować, że później będzie już stabilnie co nie znaczy, że będzie można nic nie robić a pieniądze będą. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Odpowiem na każde pytanie. Mój nr to +48 730 66 14 14.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy pensja w Smart Factor Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Asystent / Asystentka, ich ogłoszenie jest 17 lipca na Pracuj.pl.

Nie ma pensji w tej firmie. Nie płacą wynagrodzenia. Ostatnie wynagrodzenia wypłacone za połowę lipca we wrześniu. Brak infornacji, kiedy będzie wyplata kolejnych miesiecy

Cos w czerwcu ktoś pisał o jakiś zaległościach, czy do dziś występują? mnie interesowała taka oferta z kiedyś dla koordynatora projektów, co wiecie o aktualnych warunkach pracy na tym stanowisku? w ogóle jest ono jeszcze dostępne? to ogłoszenie archiwalne, nie wiem gdzie są dodawane te bieżące?

Tak, nadal występują. Ostatnia wypłata była za 1/2 lipca we wrześniu

Ciekawostka

Chciałbym przestrzec przed tym, że każdy pracownik firmy jest instruowany do dodawania pozytywnych opinii/nabijania kliknięć na socjalach - zalecana zimna głowa przy czytaniu tych na domiar pozytywnych. Ogólnie firma spoko, da się natrafić na fajne rzeczy, ale czytając niektóre opinie (tutaj o wypłacaniu wynagrodzeń) naszło mnie na refleksję - jak firma specjalizująca się w malwersacji pieniędzy publicznych może mieć problem z płynnością finansową?

@Ciekawostka

A kiedykolwiek ostatecznie faktycznie ją miała? I to samo instruowanie jak miałoby przebiegać, czym by motywowali do tego? Chyba, że sami z siebie chcą?

@Ciekawostka

Dzień dobry, odniosę się do czterech poruszonych wątków 1) potwierdzam, że często prosimy osoby z naszego Zespołu aby "lajkowały" posty i artykuły ukazujące się w mediach społecznościowych, które dotyczą naszej Spółki. Jedyny cel to oczywiście zwiększenie zasięgu i dotarcie do szerszego grona. 2) tych "fajnych rzeczy" jest moim zdaniem wiele - począwszy od członków Zespołu po projekty, którymi się zajmujemy. 3) "firma specjalizująca się w malwersacji pieniędzy publicznych" - mimo, że odpowiadam za Spółkę od początku jej powstania to coś musiałem jednak przeoczyć. 4) tak, nadal mamy kłopoty z płynnością, z naszej wiedzy dotyka to znaczą część podmiotów działających na rynku. W naszym przypadku z każdym kwartałem są one mniejsze i to jest dla mnie osobiście najważniejsze. pozdrawiam TT

@Wiktoria

Pani Wiktorio, na pytanie po co prosimy naszych Pracowników odpowiedziałem przed chwilą ale oczywiście powtórzę - jedyny cel to zwiększenie zasięgu i dotarcie do szerszego grona odbiorców. Instruowanie jak to Pani nazwała to mail z prośbą o "lajka". Kto ma chęć i czas to to robi a kto nie to nie. Co do stabilności to tak, na 5 lat odkąd funkcjonujemy był taki czas ale przez perturbacje na rynku zamówień publicznych, zmiany w akcjonariacie Spółki, pandemię ale też przez nasze błędy ją straciliśmy. Zakładamy, że odzyskamy ją w tym roku. Czy tak się finalnie stanie będziemy w stanie ocenić za mniej więcej rok. z poważaniem TT

@Tomasz Turczynowicz

1) Nigdzie nie powiedziałem, że jest to złe. Ostrzegam jedynie przed waszą strategią socjalową przez zobaczenie kilku dziwnych wpisów, które wprowadzają w błąd przez zbyt duże pochlebstwo. Pomijając oczywiście kuriozum bezczelności waszego pracownika, kiedy (usunięte przez administratora) na pieniądze i były już pracownik jest nazywany malkontentem oraz zarzuca się mu brak umiejętności gospodarowania budżetem domowym, kiedy to twoja firma nie jest w stanie wywiązać się z umowy. 3) Nie oczekuję od ciebie potwierdzenia, szczerze nie interesuje mnie co robisz i w jaki sposób, ponieważ kontekst wypowiedzi poruszał inny problem. Bez sensu było generalnie twoje zaprzeczenie, ale jak już zdążyłeś to zrobić, to liczę że chociaż w głowie jesteś w stanie zrobić sobie rachunek sumienia i przyznać się do tego przed samym sobą.

Eee
@Ciekawostka

Głupoty piszesz. Firma ma trudności z płynnością, ale Twoje gadanie o instruowaniu do czegokolwiek to bełkot.

@Eee

Spoko, jakby opisuje swoją perspektywę, poza tym nawet twój szef przyznal że moje słowa nie są belkotem - jedynie co zasugerowałem to zachowanie rozwagi przy czytaniu na domiar pozytywnych komentarzy ????. Pytasz czemu? Już odpowiadam. Nikt o zdrowym rozsądku nie nazywałby oszukanego na pieniądze pracownika SF malkontentem, a pozniej pisał o firmie w samych superlatywach. Jeśli popierasz takie wątpliwie moralnie zagrania, to jedyne na co zasługujesz to mela na twarz - zero tolerancji dla braku szacunku do innych. Nie mniej TT lubi takie bezpłciowe organizmy co tańczą nna zagranie, więc życzę świetlanej przyszłości w karierze

Kiler

Firma ma problem z terminowymi wypłatami. Nie wywiązują się z umowy oraz obiecują benefity za opóźnienia ale na obietnicach się kończy. :)

@Kiler

w sumie tak z ciekawości to jakie potencjalne benefity zostały obiecane? i co do tego wynagrodzenia jeśli to prawda to co jest powodem tych problemów?

Siara

Firma nie słowna, spóźniają się z wypłatami. Opinie o braku wypłat w terminie to 100% prawda:)))))

Magdalena

Cześć, jak teraz wygląda temat wypłat i współpracy w firmie po pozyskaniu nowego Inwestora? Czy wahania finansowe dalej się zdarzają? Doszły mnie słuchy, że firma z Olsztyna łączy teraz siły ze Smart Factor, to prawda?

Ewa Cabajewska
@Magdalena

Dzień dobry, idziemy zgodnie z ustalonym harmonogramem i regulujemy zaległości względem pracowników. Mamy plan wejść w nowy rok bez zadłużeń :) pozdrawiam Ewa Cabajewska

Zuzanna

Znalazłam ofertę Koordynator Projektów. Kto poda aktualną stawkę i rodzaj umowy? Może są tu osoby dobrze obeznane z tym stanowiskiem i mi pomogą?

Ewa Cabajewska
@Zuzanna

Dzień dobry, stawka wynagrodzenia jest rzeczą indywidualną i uzależniona od stażu pracy w organizacji. Zapraszam do kontaktu pod nr. 600030222 chętnie udzielę odpowiedzi. Jeśli jednak jest Pani zainteresowana Aplikacją, poproszę o przesłanie swojego CV na adres: ec@smartfactor.pl pozdrawiam Ewa Cabajewska

Polish_Gypsy

Wspaniała firma oferująca ogromne możliwości rozwoju i bardzo ciekawą pracę Zarządzanie firmą stoi na najwyższym poziomie, a wszystkie niesnaski są bardzo szybko naprawiane, do tego ceni się profesjonalne podejście innych pracowników do pracy. Zarobki zdecydowanie powyżej średniej w branży, więc można wybaczyć kilka dni opóźnień. Narzekają tylko ludzie którym nie chce się pracować i którzy nie potrafią zapanować nad własnym budżetem wydając od razu całą pensję (a jest ona naprawdę spora, więc trzeba mieć ogromny talent by to robić!!!). Firma też zapewnia spore możliwości awansu o czym sam się przekonałem. Polecam wszystkim !

Liczykrupa
@Polish_Gypsy

Druga turbopozytywna opinia w 7 min, Pani Ewo szanujmy się chociaż troszkę. Z mojej sporej pensji za kwiecień przeżyłam część maja, cały czerwiec i lipiec do 21go cały czas sumiennie wykonując swoje obowiązki, a Pani śmie takie bzdury i zwyczajne kłamstwa wypisywać. WSTYD.....

...
@Polish_Gypsy

Pracodawcy nie powinno interesować na co wydaje swoje wynagrodzenie Sprzedaje wam swój czas, a wy powinniście dbać o to abym , chciał go wam dalej oferować. Nie pozdrawiam. Ludzie czas się zabierać bo będzie tylko gorzej

Beka

Smiech na sali!!!!! Pani Ewo co za kłamstwa

zenada
@Polish_Gypsy

hahahah xD aż się zasmialam xD Komentarz który napisał prawdopodobnie ktoś z zarządu bądź pani Ewa. Proszę tego nie brać na poważnie, żałosne klamstwa nie mające kszty prawdy w sobie.

XD
@Polish_Gypsy

Stawki są poniżej średniej nie tylko w branży, kasjer w sklepie ma wyższa stawkę, więc przestańcie sami sobie wystawiać laurki. W branży na pierwszej lepszej rozmowie o prace na stanowiskach nie wymagających doświadczenia proponują więcej niż Wy ludziom co już dłuższy czas u was pracują.

@XD

To zastanawia mnie dlaczego przez prawie pięć lat naszej działalności mieliśmy tak małą rotację wśród członków naszego Zespołu skoro wszystko robimy źle a na dodatek tak mało płacimy? Nie mam niestety wiedzy o innych firmach stąd trudno mi się odnieść. Jeśli tak piszesz to z pewnością tak jest. Jednakże w ogromnej większości umów nie mamy zakazów konkurencji a mimo to nie znam przypadku aby ktoś z Zespołu zasilił szeregi konkurencji (której niezmiennie życzymy jak najlepiej). Mimo wielu próśb o rozmowę nadal łatwiej jest pisać anonimowo.

@Liczykrupa

Dobry wieczór, czyli na tym forum możemy czytać tylko negatywne opinie? Zespół Smarta nadal liczy ponad 50 osób i czy to znaczy, że nikt nie może napisać nic dobrego aby nie spotkać się zarzutem manipulacji? Za opóźnienia po raz kolejny mogę przeprosić, cała odpowiedzialność za sytuację w Spółce spoczywa na mnie.

Kekw
@Polish_Gypsy

Te komentarze o umiejętnym zarządzaniu pieniędzmi to jakaś parodia, człowiek dostaje POŁOWĘ wypłaty za marzec w.. czerwcu, gdzie to może być nawet 1500zł, a reszta co? Prąd, internet, rata kredytu czy cokolwiek innego - ile można tak żyć? Ludzie długo pracowali i pracują dalej tylko ze względu na to, że mają wiarę w Tomka i jego wizje, wierzą że będzie super itd, ale to są też ludzie którzy dostają dość spore wybagrodzenie na rękę na wypłatę i mogą odłożyć sobie te kasę, po czym wegetować bez pieniędzy pół roku. Cała reszta to ludzie którzy mieli mniejszy budżet albo po prostu już skończyły im się oszczędności i nie wytrzymali. Fakt, można było puścić sms/maila/cokolwiek do TT i poprosić o coś tam na rachunki czy jedzenie, i te 500zł czy tysiąc się znajdzie, ale nie zmienia to faktu, że tak być nie może. W każdym razie: Komunikacja w pracy między pracownikami 6/10 Komunikacja z przełożonymi 4/10 Wynagrodzenia 0/10 Nowe doświadczenia i umiejętności 7/10, czasem 10/10, temu nie zaprzeczę Można wynieść fajną wiedzę z tej firmy, ale pieniądze, hajs, mamona, sałata, zielone.. to jest problem smarta. Jakby nie te opóźnienia średnia ocen tutaj raczej nie wynosiłaby 2/5 ;)

@Kekw

Umiejeności i doświadczenia tak wysoko? :) Mógłbyś coś więcej o tym napisać?

@Polish_Gypsy

Hahaha! To chyba sam prezes pisał. Opóźnienie w wynagrodzeniach ciągle wynosi około miesiąc do tyłu. Czyli zarządzanie firmą jest na poziomie dna, z uwagi na brak informacji o wyplacie wynagrodzenia i opóznieniu.

Wiktoria

I mimo tego ludzie jakoś to akceptują skoro wciąż tu są? To w zasadzie co innego ich tu trzyma?

Myszon

Będzie długo więc polecam kawę :) Nie pracuje w Smart Factor od około roku (nie liczę drobnych zleceń). Potrzebowałem złapać trochę dystansu żeby napisać opinię. Na początku chciałem ich obsmarować, bo przecież jak można nie płacić na czas. Później mówię neutral bo przecież w sumie po 4 latach w firmie jestem cenionym Seniorem Javy i kurde to tam się tak rozwinąłem nigdzie indziej ( wiadomo dużo swojego czasu i zaangażowania, ale to tam dostałem "zabawki" i możliwość eksperymentowania. Ten kto ma małe dzieci wie że eksperymenty rozwijają najwięcej). A teraz chyba jestem gotowy napisać rzetelnie. Jestem wychowankiem Smart Factor. W trakcie studiów byłem kierownikiem w firmie zajmującej się teletechniką. Na 3 roku zacząłem szukać pracy i tak trafiłem do firmy z grupą przyjaciół i kilkoma różnymi ludźmi m.in. chłop co potrafi sprzedać piasek na pustyni(TT), dobry policjant który zawsze próbował nas zrozumieć(MG) i kilku juniorów którzy byli gotowi pójść z motyką na słońce. Firma rozwijała się bardzo szybko a z nią też jej pracownicy. Odchodząc z firmy byłem liderem zespołu programistów. Pełniłem tą funkcję ponad dwa lata(odpowiada to na pytania jak się awansuje w smarcie moim zdaniem doceniają zaangażowanie i dobrą pracę). Tak wkurzające bardzo jest nie dostawanie pieniędzy na czas i to jest bardzo zrozumiały argument, rozumiem każdą osobę która jest na to wkur.... Myślę że zarząd też nie jest szczęśliwy z tego powodu i pracują od rana do wieczora żeby zapewnić pieniądze pracownikom. Tak samo jak my uczą się i mają prawo coś skopać. Czasami to złe wybory których nie da się ustrzec. Wiec tak dla jasności nie krytykuje osób które się wkurzają na brak pieniędzy i nie tłumacze zarządu, ale myślę że oprócz tych pieniędzy jest coś jeszcze o czym nikt nie wspomniał. Zatrudnienie w pracy dziele na 3 filary i tak podejdę do opisu :) Benefity i kasa: Kasa niestety nie na czas od dłuższego czasu, ktoś pisał o nowym inwestorze może to coś zmieni. W smarcie nigdy nie można było liczyć na karty sportowe czy też prywatną opiekę medyczną. Jestem z tych osób dla której karta sportowa raczej się nie przyda a prywatna opieka medyczna to ściema zapraszam do Googla. Natomiast zawsze można było liczyć na książki, kursy, narzędzia (soft od jetbrainsow, ale myślę że cokolwiek co byśmy mogli udowodnić że da nam wartość w pracy). Tak, było trochę gorzej z kursami pod koniec mojej pracy, nie mówię że nie było możliwe, ale trzeba było poczekać aż zarząd wygospodaruje na to fundusze. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie nigdy nie byłem top jeżeli chodzi o konkurencję na rynku ale zawsze wychodziłem jak trzeba. Miałem problem w pewnym momencie z ludźmi w zespole bo uskarżali się że są znacząco poniżej rynku, nakreśliłem temat zarządowi i mimo odczucia że nie zostałem zrozumiany. Po odejsciu doszły mnie słuchy że coś zostało z tym zrobione :) Nadgodziny nigdy nie były przymusowe nawet jak padała prośba o popracowanie dłużej to tylko dla chętnych (osoby które nie podejmowały nadgodzin nigdy nie miały z tego tytułu nieprzyjemności) Projekty i rozwój: w smarcie nie da się nudzić, tematów jest naprawdę dużo i bardzo często są to ciekawe wyzwania. Bez problemu zawsze mogliśmy wyjść na szkolenie/meetup, nawet były godziny na własny rozwój w tygodniu pracy ( nie pamiętam wymiaru wiec nie będę kłamał). W czasach które ja pamiętam bez problemu ściągaliśmy ekspertów do problemów gdzie było potrzebne wsparcie, ale też w celu rozwoju. W trakcie mojej pracy mieliśmy audyt i szkolenie z architektury i dobrych praktyk przez bottege. Mieliśmy szkolenia frontowe, scrumowe itd. Zawsze rozmawialiśmy z osobami rozpoznawalnymi na rynku i to my te osoby wybieraliśmy nikt nam tego nie narzucał. Wiem że inne działy też miały szkolenia, nie wiem jakie. Warto dodać że technologie w projekcie wybierają pracownicy nikt tego nie narzuca, a jeżeli brakowało kompetencji pracownikom to dostawali wsparcie kogoś z zewnątrz. Ludzie: już pisałem zaczynałem z przyjaciółmi, czy można sobie znaleźć lepszych ludzi do współpracy? Faktycznie później pojawiło się kilka nowych twarzy w innych działach które powstały, czy to były dobre wybory nie mnie oceniać, ale napewno każdy był zaangażowany. Podsumowując: ogromnie szkoda że Smart złapał tą niestabilność finansową, stracili napewno dużo ludzi i dużo motywacji, natomiast zarząd wie jak to robić dobrze, ale potrzebuje czasu na złapanie wiatru w żagle. Polecam pracę w Smart factor, ale z pełną świadomością że wypłata może nie przyjść 10ego. Natomiast myślę że nie można się martwić że tej wypłaty nie będzie. Tomasz jest osobą honorową i może jestem w błędzie, nie pozwoliłby na to żeby ktoś nie miał zapłacone za swój wysiłek. Nikt nie kazał mi tego napisać to moje prywatne przemyślenia którymi się dziele trzymając kciuki za Smart Factor. Pozdrawiam, Szymon.

Magdalena
@Myszon

A jak podejmowałes się tutaj pracy na studiach jeszcze to już wtedy od razu dali ci jasną ściezkę awansów i kariery? Czy to była kwestia 'zobaczy sie'?

Myszon
@Magdalena

Zaczynaliśmy w kilka osób. Mając pomysł i kawałek produktu nad którym pracowaliśmy. Myślę że wtedy nikt nie wiedział jakie dokładnie stanowiska będą potrzebne, w jakie miejsce dojdziemy. Może nie była to kwestia zobaczy się, ale cały rozwój firmy dział się na naszych oczach. Podejrzewam a nawet mam nadzieję, że dzisiaj po kilku latach istnienia spółki nie ma wytyczanych ścieżek awansów (podpada to pod korpo). Myślę że jak komuś zależy to za pomocą super mocy jaką jest rozmowa, uda się wypracować indywidualną ścieżkę rozwoju w firmie. Pozdrawiam, Szymon

Józek1917

Firma dobra, nie wiem co za dużo mówić, jedyny powód dla którego się udzielam to masowe bezpodstawne szkalowanie firmy, przez niezdowolonych "pracowników" że tak ich określę bo w biurze narzekania usłyszałem może 14 razy łącznie przez cały okres współpracy(6lat) co w przypadku firmy która ma około 88 pracowników jak dobrze liczę nie jest cyfrą za dużą. Wypłate miałem prawie zawsze na czas a opóźnienia w przypadku startupów są zrozumiałe :)

@Józek1917

Nie wiem jak to wygląda w przypadku pracowników z takim stażem jak Twój. Gratuluję, że dostawałeś pieniądze na czas. Ja w ostatnich miesiącach co miesiąc miałem opóźnienia. A od maja całkowity przestój w wypłatach...

@NN

A to czemu Ty tak miałeś a on nie? Od stanowiska czy czegoś innego to zależy?

Czy ostatnio były problemy z płatnościami wynagrodzeń w SF? Tak, były. Warto zaznaczyć, że firma wypłaca już zaległości i rozpoczęła współpracę z nowym inwestorem strategicznym. Jak pracuje się w Smart Factor? Żadna firma nie jest doskonała, jednak mam doświadczenie w pracy w wielu różnorodnych tematach i powiem tyle - robimy wiele ciekawych projektów i rozwijane są innowacyjne technologie. Ja sam bardzo się rozwinąłem. Czy firma popełnia błędy? Tak, jak każda. Ważne jest to, że wyciągane są wnioski i wprowadzane są zmiany (a w ostatniach 8-9 miesiecach tych zmian na plus jest wiele). Wierzę, że ostatnie problemy mamy za nami.

dramat

Jak można w ogóle wspominać o czymś takim jak złe zarządzanie pieniędzmi? CZŁOWIEK DO PRACY PRZYCHODZI ABY ZARBIC PIENIĄDZE A NIE PRACOWAĆ CHARYTATYWNIE!!! nie wasza sprawa kto i jak dysponuje SWOIMI pieniędzmi, wina jest tylko i wyłącznie po stronie tej beznadziejnej firmy! Nie polecam!

Zażenowany

Nie polecam, firma nie reguluje wynagrodzeń od wielu miesięcy.... wszyscy kompetentni pracownicy już się zwolnili, pozostali jedynie ci, którzy nie są pewnie w stanie znaleźć innej pracy.... Dodatkowo bliscy współpracownicy zarządu sami dodają sobie pozytywne opinie co już przekracza jakikolwiek poziom żenady.

@Zażenowany

Dzień dobry, odpowiedź na Twojego posta pozwolę sobie podzielić na kilka części 1) wynagrodzenia - tak to prawda, przez długi czas nie byliśmy w stanie regulować ich na bieżąco. Wynikało to min z opóźnień w podpisywanych i realizowanych projektach oraz co bardzo ważne w wydłużonym o ponad 2 miesiące okresie zmiany inwestora. Od środy mamy już w akcjonariacie profesjonalny podmiot, z którym już pracujemy nad ustabilizowaniem sytuacji Spółki co stanie się w przeciągu najbliższych kilku tygodni. 2) Część naszych koleżanek i kolegów faktycznie wybrało inną drogę (co w pełni rozumiem i każdemu życzę powodzenia), z częścią my musieliśmy się rozstać ale nie rozróżniałbym na tych kompetentnych i nie kompetentnych. Uważam, że w Spółce byli i są tylko Ci, którzy być powinni, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzę a zostają z nami te osoby, z którymi jesteśmy w stanie szybko odbudować Spółkę po bardzo trudnym dla nas czasie. Bo tego, że szybko wrócimy do etapu wzrostu jestem pewien. I to właśnie dzięki tym Osobom. 3) Jestem przekonany, że każdy z członków naszego Zespołu szybko mógłby znaleźć dla siebie miejsce na rynku jeśli tylko by chciał. 4) Co do pozytywnych komentarzy to nikt z nas tego nie praktykuje i nie będzie tego robił. Nie miałoby to żadnej wartości W zeszłym tygodniu pojawiał się wątek upadłości Spółki - nie prawda, komornika w Spółce - nie prawda, PIP - nie prawda. I na koniec prośba, którą ponawiam któryś raz. Najlepiej być oczywiście anonimowym bo wtedy można napisać wszystko i nie patrzeć co jest prawdą a co nie. Ale każdy z członków Zespołu Smarta ma do mnie kontakt i jeśli coś wymaga rozstrzygnięcia lub omówienia to zawsze znajdę na to czas.

Zażenowany
@Tomasz Turczynowicz

@Tomasz Turczynowicz Pozwolę sobie nie komentować zbyt obszernie kolejnych nieprawdziwych informacji umieszczanych tu przez Pana, ponieważ mija się to z celem... chociaż podziwiam, że tym razem pod własnym imieniem i nazwiskiem, a nie tak jak Pana pracownicy.... odniosę się tylko do dwóch spraw 1) pozytywnych komentarzy, które nie pierwszy raz tutaj się pojawiają i nie pierwszy raz tajemnicą poliszynela jest ich autor, a można by spróbować zachować klasę i milczeć zamiast kłamać w tak mało wyrafinowany sposób 2) kontroli PIP-u, to że była jedna to informacja potwierdzona przez Pańskich pracowników, to że będą kolejne to bardziej niż pewne, z tym że jest to proces rozłożony w czasie

...
@Tomasz Turczynowicz

Jak ludzie mają sobie znaleźć miejsce w innej firmie , skoro nie dostali wynagrodzeni tutaj. Ci ludzie mają swoje życie na które przez wynagrodzenia, a raczej jego braknie mogą sobie pozwolić;) Boja się utraty zablokowanych środków dlatego jeszcze pracują;)

@...

To czy ktoś odszedł czy jest nadal nie zmienia nic - nasze zobowiązanie do uregulowania zobowiązań jest dokładnie takie samo. Jeśli faktycznie jest ktoś, kto został na pokładzie Spółki tylko z tego powodu to zapraszam do mnie. Uregulujemy zobowiązanie szybko i ta osoba będzie mogła się realizować w innym miejscu.

asasasa
@Tomasz Turczynowicz

Ciekawy jestem kto inwestuje w firme, z której odchodzą specjaliści...

@asasasa

Odpowiedź jest prosta - inwestują takie organizacje, które wierzą w kompetencje ludzi, którzy zostają w Spółce. Odejścia są nieuniknione z każdych, nawet najlepszych firm. Powodów zmian też jest mnóstwo.

Prawda
@Zażenowany

Potwierdzam !

Zadowolony Pracownik

Super firma, można się wiele nauczyć a zarząd jak i kadry oferują wiele wsparcia. Zarobki są dobre :) To prawda czasem się spóźniają ale wystarczy ruszyć głową i nie wydawać całej wypłaty w tydzień po jej otrzymaniu to lekkie opóźnienie przestanie powodować jakiekolwiek problemy :) Projekty prowadzone przez firmę są bardzo ciekawe, i zdecydowanie posiadanie pracy w tej firmie w CV zaowocuje w przyszłości o ile ktoś z jakiegoś nie za mądrego powodu zdecyduje się opuścić to miejsce. Wszystkie negatywne opinie są napisane przez malkontentów którzy nie potrafią zarządzać budżetem domowym i tyle w temacie :P

Poważnie?
@Zadowolony Pracownik

W tym roku pensję w terminie dostałem raz! 10.01 21.07 dostałem 2gą połowę za KWIETNIA i 1szą połowę za MAJ Ale chciałbym podziękować firmie Smart Factor za perfekcyjne szkolenie pt "Jak przeżyć 60 dni za 2000PLN" (czyt. połowę jednej pensji)

KJ

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Nie można mówić w ogóle o jakimś terminowym wynagrodzeniu. Firma posiada opóźnienia w spłatach wypłat około 3 miesięcy co jest karygodne. Co tydzień nowe spotkania oraz nic nie wnoszące tłumaczenia. Odradzam każdej osobie prace tam! Ściskam wszystkich poszukujących pracy, ale nie pakujcie się w to!

@KJ

Podpisuję się pod tym komentarzem.

asasasa
@KJ

Zgłoście to do PIP powinni zapłacić surową karę.

aaaaa
@asasasa

A co pip tutaj zrobi, komornik im siedzi na koncie i nie mogą nawet wyplat zrobić. Tlumaczyli się ostatnio że wszystko przez inwestora który nie ma zamiaru dawać już pieniędzy. No, zmienił się z tydzień temu na nowego i dalej kasy nie ma.

bbbb
@aaaaa

Ludzie zmieńcie firmę, po co się denerwować? Jest dużo więcej lepszych firm w Polsce i na świecie... PIP by im nałożył dodatkową karę a zaległe wynagrodzenie polecam wywalczyć w sądzie.

Teresa
@KJ

To tak co miesiąc są opóźnienia? Nie ma nigdy wypłat na czas?

@Teresa

Niestety nie pamiętam kiedy ostatnio wypłata była na czas... Wyplata zaległości to też loteria. Jedni dostają za cały miesiąc pieniądze, inni za pół. Nie wspominając że zaległości to już 2.5msc.

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Factor Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smart Factor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Factor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smart Factor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Factor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Smart Factor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Factor Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.

Smart Factor Sp. z o.o.