Opinie o Novo S.A. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Novo S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Novo S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novo S.A. w Tychy

Hex

Ludzie na nocce tak (usunięte przez administratora) że ludzie aktualnie co chcą już szukają nowej pracy. Zarządzanie też sięga bardzo nisko. Praca dość luzna i fajna atmosfera z wieloma ludźmi ale to za mało. + te (usunięte przez administratora) zmiany na nockach 19-3 bez opcji powrotu o których człowiek dostaje informacje jak trochę porobił żałosne.

@Halina

24 brutto na zleceniu więc nie jest to mega dużo i dodatków nocnych nie ma żadnych. Dogadać się? Ci państwo pracują koło 10 lat indie czują (usunięte przez administratora)wie kim niestety na nockach i wygodniej im szukać nowych niż wyuczyć banalnych rzeczy względnie "normalnych" Ludzi. Kilka osób już pracuje na tylko 1 lub tylko 1/2 zmiany a na nocki nie ma komu pracować nie mówiąc że system 19-3 / 20-4 mało komu pasuje i aktualni pracownicy myślą o zmianach. Jak się posypią lepsze oferty to sporo ludzi się tak zmieni. Natomiast selekcja dziewczyn jest już w ogóle częsta.

Rosomak

I zakład zamykany. To było przewidziane.

@Mao

I jak mniej przepracujesz to nie ma mowy o odprawie? Zdania podzielone tutaj co do zamknięcia zakładu, sama już nie wiem czy składać cv. A ze względu na mniejsze zamówienia to są jakieś redukcje etatów albo coś w tym stylu, pracy starcza dla wszystkich?

Diana Nowy wpis

Ja weszłam sobie na stronę firmy i jest tam oferta pracy dla specjalisty ds obsługi klienta. Jest tam wpis, że oczekują długoterminowej współpracy, a po okresie próbnym dają umowę o pracę. To ta umowa to jest na czas nieokreślony, aby właśnie zatrzymać pracownika na dłużej?

Dawid

Witam, Chciałbym otrzymać informację na temat komory przyjęć, Czy warto aplikować na to stanowisko ?

Paweł Nowy wpis
@Dawid

Robiłem w latach 2017-20. Ekipa nie fajna obgaduje i wyśmiewa.

Nick.

Ludzie z dala od tej firmy, to jest jeden wielki (usunięte przez administratora), mają wymagania z kosmosu a wynagrodzenie na poziomie 3.000 na rękę. Szefostwo oraz zmianowi bardzo wredni, toksyczni. Zatrudniają dziennie kilkanaście obcokrajowców, jeśli ktoś nie wyrabia normy to od razu mówią do widzenia. BHP praktycznie nie istnieje w tej firmie. Szkolenie przygotowawcze 15 min i do roboty. Jak ktoś jest bardziej ogarnięty to może porobi do "pierwszej" wypłaty.

@Nick.

Mam rozumieć, że zatrudniani są tu sami obcokrajowcy? Nikt z Polaków się nie zgłasza, czy ich zgłoszenia nie są rozpatrywane? Bo to było chyba niezbyt legalne, delikatnie mówiąc.

Hex Nowy wpis

90% to obcokrajowcy, a stałych Polaków tam jest garstka więc to o czymś świadczy. A z Polaków nikt się nie zgłaszał bo za 3.000 to mało kto przyjdzie robić

Na te ogłoszenia, co na ich stronie, można słać cv? Pracownik działu zaopatrzenia, w jakiej wysokości premię może mieć, że sami o tym nadmieniają? I na jaką kwotę pensji zasadniczej można się umówić?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
@pracodawca

Do którego dnia jest wypłacana wypłata na umowie zlecenie?

:))
@@pracodawca

"Ostatnie dni miesiąca" Co za tym idzie loteria czasem dostaniesz 15 czasem 25 ????

Halina
@Hex

Jeśli jest dużo osób którym się nocki nie podobają, to nie macie opcji rozmowy z przełożonym na ten temat? Jak płacą w ogóle za nocne zmiany, jest za to dodatkowa kasa? I w ogóle jak w firmie zarobki stoją?

@Halina

Rosomak

I zakład zamykany. To było przewidziane.

Zuzanna
@Rosomak

Serio zamykany? Dziwne. Bo na swojej stronie firma szuka obecnie pracownika jako Pracownik działu zaopatrzenia. Skąd takie info, że to koniec? Mnie interesuje, jaka jest umowa na start na tej posadzie? I na jaki okres?

Barbara
@Rosomak

Nie widzę nigdzie info o zamknięciu zakładu. Skąd w takim razie masz takie informacje? To już zostało potwierdzone przez zarząd?

Czesiek
@Barbara

A widziałaś kiedyś aby ogłaszano wszem i wobec że zakład zamykają. Zamkną i tyle. Co mądrzejsi to już sie zwolnili bo potem nie będzie na odprawy bo jak zakład upada to nic nikt nie dostaje. Apteki są najlepiej poinformowane i dlatego już nie zamawiają.

Barbara
@Czesiek

Zainteresował mnie temat tych odpraw. One są dla wszystkich? Jakie to kwoty? Skoro firma się zamyka to dlaczego poszukują pracowników? Troszkę to dziwne...

Mao
@Barbara

Dostają je osoby które przepracowały w firmie przynajmniej 25 lat i maja ukończone 18 lat.

Iwona
@Mao

I w jakiej wysokości? Ja również w internecie nie widzę żadnych przesłanek za zamknięciem, ale będę obserwować sytuację i zobaczę, czy to prawda czy domysły. A wypłaty normalnie płacą?

Ona
@Iwona

Firma istnieje skąd takie głupie informacje... apteki zamawiaja mniej to leki są drogie i ludzi po prostu nie stać.. pracuje tam

Magdalena
@Ona

A obserwujesz jakieś zwolnienia? Prawda to że ludzie rezygnują z pracy? Zastanawiam się czy to tylko takie pogłoski czy faktycznie coś jest na rzeczy. Możesz napisać jak w firmie wygląda temat podwyżek? Można jakieś dostać skoro z tą likwidacja mówisz że nie prawda?

@Mao

Nie rozumiem zamieszczonych wpisów. Myślę, że te osoby zostały zwolnione z jakiegoś powodu i zwyczajnie się mszczą w ten sposób. Pracuje w hurtownii i mam dobre zdanie o firmie jak i o kierownictwie. Jeśli ktoś pracuje, a nie udaje że pracuje to wszystko jest ok.

Bart

Opinia przez panią z biura????

Nie polecam tej firmy pracowałem tam 6 lat i z perspektywy czasu uważam, że jest to zmarnowany czas wiele się nauczyłem, ale jest to firma bez perspektyw bez przyszłości. Zarobki bardzo marne ludzie, którzy tam pracują na 3 zmiany 1 lub 2 niedzielę czasem nadgodziny bo w tej firmie nie ma nadgodzin bo nie można zarobki na poziomie 2.500/600 ???? i jeśli komuś się wydaje, że pod nazwą firmy "Hurtownia farmaceutyczna" dużo zarobi bo leki ba są drogi itd to się rozczarujecie. Od komory przyjęć (CKP) jako od bardziej ogarniętych pracowników oczekują żeby dużo ogarniali od ckp tj przyjmowanie kierowców i sprawdzanie palet po np. wyski skład, braki, konferencja(robienie zamówień), sprawdzanie itp za takie gówniane pieniądze

Konfekcja miało być *

Małgorzata

Ja właśnie widzę, że tutaj latanie po hurtowni to główna cecha tej firmy. Muszą mieć szczęście do pracowników skoro tak dobrze wyrabiają tak szczerze. Ale czyli od tych 6 lat stawka dosłownie ledwo się ruszała?

@Małgorzata

Tylko jak państwo podniesie bo firma sama z siebie nieda ci nic pracujesz tam jak robol przez wiele lat a stawka ci stoi w miejscu mimo np doświadczenia stażu pracy itd

Kuczok

Pracowałam w Novo od 26.09. do 30.09.2022 zostałam zwolniona bo nie wyrabialam normy tylko nikt nie powiedział ile tej normy jest. Nie leżała ani nie wiedziałam na (usunięte przez administratora) Jako nowy przeciwnik starałam się robić wszystko dokładnie bez pomyłek. Tak na zmianie niestety same Ukrainki i nie szło się z nimi dogadać. Nawet przeszkolenia BHP nie było pożądanego a co dopiero stanowiskowego postawili na linii i rób.

Beata
@Kuczok

I dostałaś już po czterech dniach zwolnienie? Czyli dostaje się umowę na okres próny na początek? A końcowo poinformowali cie ile jest tej normy?

Ona

Jak to jest ze na magazyn nie wolno wnosić tel. A wszystkie Ukrainki mają przy sobie.. Z góry widać że na sprawdzaniu stoja też Ukranki i wszystkie piszą wiadomości i nikt tego nie widzi.... Może w końcu trzeba zacząć reagować o rozpuszczonych włosach też nie wspomnę...

Witam firmy tymczasowe też są wprowadzane w błąd ponieważ zanim podjęłam pracę byłam poinformowana że zmiany są 6-14 14-22 22-14 a to nie prawda bo ja pracowałam na zmianie 13-21 i nikt nie miał na uwadze z firmy Novo tego czym nam tak autobus z pracy by nie czekać godzinę na przystankach by dostać się do domu. Dobrze że nie zaproponowała że będę zostawać do 22 bo po 5 dniach okazało się że nie wyrabiam normy a nawet nie zostałam poinformowana jaka ta normą jest. BHP żadnego nie ma pracownicy po hali latają w klapach basenowych wchodzą na konstrukcję taśmy by leki ściągać z wyższych półek. Nie siedziałam na (usunięte przez administratora) przez te 8 godzin sumienne pracowała latałam między półkami jak tylko potrafiłam najszybciej ale nie jestem Ukrainka więc szans na utrzymanie w pracy nie było żadnych. Panie z Ukrainy dość że nie da się z nimi dogadać to pokazywały swoją wyższość. Na halę hurtowni podobno nie wolno wnosić telefonów a panie z Ukrainy wszystkie miały telefony przy sobie nawet miały czas na to by na hali jeść słodkości i chować się po kątach tak by nie pracować. Brak szafki był też nie na miejscu bo osobiste rzeczy zostawienie na portierni mogły zostać skradzione i firma za to nie odpowiadała a gdzie do diabła miałam schować torebkę.

Praca w Novo jest nie opłacalna na pierwszym miejscu stawiają Ukraińców a rodaków mają w (usunięte przez administratora) Pracowałam na zmianie z samymi Ukrainkami ani się o coś zapytać bo jak się dogadać. Niby normy nie wyrabialam a w ogóle to kto normalny wyrabia normę po 5 dniach pracy bez pożądanego przeszkolenia stanowiskowego. BHP w ogóle tam nie mają kobiet latają po hali w klapach basenowych wchodzą na konstrukcję taśmy by leki ściągać z górnych półek. Nie uważam bym się leniła w jaki kolwiek sposób robiłam swoje nie wiedziałam po kontach. Poprostu miałam pecha bo nie jestem z Ukrainy. Półki to jednie chyba są tylko te które pracuje juz na umowę o pracę od 2 lub 3 lat.

Cichutka

(usunięte przez administratora). Zatrudniają po kilkanaście osób na dzień i jeśli ktoś nie biega między regałami i nie wyrabia normy szybkości pracy od razu mówią do widzenia. BHP 5 min i podpis. Szkolenie przygotowawcze do pracy 30min i do roboty. Jak ktoś szybko ogarnie to popracuje dłużej niż tydzień. Myślałam że obozy pracy w tym kraju się skończyły ale nie w tej Firmie. Praca marzec 2022r.

@Cichutka

Obozy pracy? To brzmi bardziej jak maraton. Może szykują tutaj ludzi na kolejną Olimpiadę? ;)

Bo to prawda
@Cichutka

Zgadzam się. Jak nie wyrobisz normy wylatujesz po tygodniu

Bo to prawda

Zgadzam się prawda

@Bo to prawda

Tak po prostu? Bez żadnego do widzenia? Tak w ogóle można komuś zrobić, przecież człowiek wtedy nie zdąży nawet rozejrzeć się za czymś innym. :/

Kuczok
@Cichutka

A jaka jest norma na tym Novo

Malina

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem. Trzeba biegać między regałami tylko żeby wyrobić normę. Nawet na nockach! Płaca minimalna a wymagania z kosmosu.

A dobra, widzę poniższe opinie więc nie dziękuję, poszukam szczęścia gdzie indziej :)

Hej, dostałam propozycję pracy. Co powiecie o atmosferze i ogólnych warunkach?

Ludmiła

Szefostwo straszne, (usunięte przez administratora). Zmieniają pracowników jak rękawiczki bo nikt oprócz obcokrajowców nie chce tam pracować. A i oni juz wszędzie dostają większą średnią. Praca za najniższą krajową i praca tylko głównie na noc.

Grzegorz
@Ludmiła

To dziwne, za nocki nie ma żadnych dodatków?

Ludmiła
@Grzegorz

Nie, tam nie ma takiego czasu jak rano, popołudnie czy nocki :) Jest to Państwo w Państwie.

Amelia

Totalny brak szacunku do pracowników. Obiecują szafki, karty wejść, a po dwóch tygodniach dowiadujesz się od innych pracowników, że po pół roku się może doczekasz. Oprócz tego kierownictwo uśmiechnięte i sympatyczne tylko w pierwszym tygodniu pracy później pretensje za wszystko, wymachiwanie rękami, krzywe spojrzenia i obgadywanie za plecami. Jeśli nie wyrobisz normy takiej jakiej chcą to zaczną Cię zniechęcać i gadać o zwolnieniu "bo inni wyrabiają wiecej". Zmianowy wprowadza w błąd co do przerw na papierosa, a później wychodzi co innego a po opieprzenia przez kierownika nie przyznaje się do wprowadzenia w błąd. Więcej Ukraińców niż Polaków. (usunięte przez administratora). Nie polecam.

Magda

Co gadacie Dział Wycen jest najlepszy. Nie wychodzą z pokoju obgadają wszystkich, a na biurkach mają pełno kartek i bałagan że niby coś robią :))) Mało tego królewnę na telemarketingu i ich królowa siedzą w oszklonym pokoiku i nie zajmując się praca patrzą jak konie kopulują.Podobno to je podnieca. Hit na hurtownie :)

@Magda

Magdo dlaczego nie zatrudnisz się do telemarketingu? Będziesz królewną za szybami i będziesz patrzyła na konie.I będą Ci za to płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Novo S.A. - Tychy

• Jak się pracuje w Novo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Novo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novo S.A.?

Kandydaci do pracy w Novo S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novo S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Mikołowska 93
    43-100 Tychy