Opinie o Novo S.A. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Novo S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Novo S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novo S.A. w Tychy

Tomala

Proszę o poważne odpowiedzi. Dlaczego Działy z biurowca które siedzą tylko przy kawie i nic nie robią dostają na rękę 5 tys. zł. A pracownik który musi pracować na magazynie i zostawać nadgodziny, dostaje 2300 zł ?

Kierowniczka
@Tomala

nie podoba sie to wypad ;)

Mati
@Tomala

Widocznie ich praca jest ważniejsza i na tyle jest wyceniana

@Tomala

Tomala dlaczego nie zatrudnisz się w biurowcu do picia kawy?

Sarcia

Ludzie ! Uciekajcie jak najdalej od tego miejsca, jeden na drugiego klepie, Panie które siedzą za biurkiem myślą że ludzie to roboty na baterie, tekst dla pracowników o godzinie 14.00 ( najlepiej jak dzisiaj z pracy nie wyjdziecie!!) Robimy do 18. Zwalił mnie z nóg. Nie dość że same starsze bardzo wredne kobiety, które nawet głupiego dzień dobry w szatni nie odpowiedzą i patrzą jak byś przyszła coś ukraść. Szkoda czasu na ta firmę na tych ludzi, na prawdę jeżeli nie chcecie brać tabletek na uspokojenie odpuścić sobie. Najbardziej szkoda mi było Pań sprzątaczek które od 6 do 9 pracowały na magazynie A później 3 godziny szybko zapierdzielały na szmacie żeby o 12 znowu wejść na tzw linie. Gdzie sens skoro przychodzą sprzątać mają jedną wypłatę a pracują i na sprzątaniu kibli i na magazynie !!! Szkoda po prostu szkoda bo myślałam że zatrzymań się w tej firmie na dłużej niż miesiąc. Jak najdalej od Novo.

Elo
@Sarcia

Nigdy nikt mi nie powiedział, że.musze zostać choć godzinę dłużej. Jeśli jest potrzeba to proszą ludzi, ale nie ma przymusu. A już na bank nie na popołudniowej zmianie ????

nowa

Nie polecam, (usunięte przez administratora), zero szacunku dla pracowników!!!!!!

Co robi Dział Rozliczeń, Promocji i Wycen. Zmieniają auta jak rękawiczki i non-stop dostają premie za to że kablują i siedzą u szefostwa. Skandal

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
To ona

Co się dzieje z tą firmą? Wypłaty co raz gorsze, zwalniają się ludzie którzy pracował po 10lat.. Zero po dziękowania tylko jeszcze zjeba na koniec!!! Ludzie się będą zwalniać bo nikt za takie pieniądze nie będzie tam pracował... Ogarnijcie się!!!

Ona

Jak to jest pracujesz długo i przychodzi premiera rocznica to dostajesz tyle samo co Ci go pracują miesiąc.. Mało tego odrabiasz dwe nd za 24 i 31 i stąd ta kasa na twoim koncie.. Żadna premia... Żenada

Grzegorz
@Ona

Od czego zależne są premie w Novo? Znasz firmę od środka, więc na pewno możesz mi napisać coś na ten temat. Jestem też ciekaw, jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu. Liczę, że niedługo mi odpowiesz.

osiemdziewiec

Hej, jeśli chodzi o pracę na zmianie nocnej, to jakie są godziny pracy? Standardowo 22-6? :)

Amelia

Dla zainteresowanych. Praca nie jest wcale od poniedziałku do piątku. Jeżeli potrzebują, to karzą przychodzić na 5-14. W zależności od umowy, jeżeli umowa na zmiany to człowiek pracuje 12 dni pod rząd, bez żadnego wolnego. Ludzie są tam okropni, bynajmniej niektórzy. Na nowe osoby patrzą z wyśmiewnym wzrokiem, nie dają szansy. Pracownice obgadują siebie nawzajem. Lubią Cie dopiero wtedy, kiedy kraczesz jak one. Traktują ludzi jak tania siłę robocza. Nie polecam, będę omijać szerokim łukiem.

Norbert

Przestaliście od jakiegoś czasu zaglądać na forum bo tak dobrze się pracuje?

Kacper

@noni masz na myśli ze przynosi się prace do domu?

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Novo S.A. w mieście Tychy? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Novo S.A.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Noni

MAJĄ LUDZI ZA NIC!!! NIE ROBISZ NADGODZIN NIE ZARABIASZ, 3 ZMIANY MIAŁY BYĆ NORMALNE A WYSZŁO JAK ZAWSZE ????Jednym słowem omijać szerokim łukiem no chyba że ktoś nie ma życia prywatnego to wtedy będzie praca marzeń ????

Witam ja podzielę sie opinią z 2019 roku pracowałem 6 miesięcy przez posrednika za marne grosze. Ciagle niezgodności między biurem a posrednikiem. Nie polecam . Najgorsza to kierowniczka p D-k ma skleroze problemy psychiczne zatrudnia kolesiów znajonych ze szkoły gdzie pod wplywem % skacze po regalach jeździ wozkiem widłowym oraz na widłach każe sie windowac do gory po kartony ! Totalnie brak zasad BHP! Nadmienie iz jezdzili wozkiem widłowym bez przeszkolenia- bo to ma być zrobione! Nikt tam nie miał uprawnień .. Piętrowanie leków po sam sufit a na górze jak wisienka na torcie duży karton z syropami- spadnie zabije. Dużo ukraicow którzy stawarzaka dodatkowe niebezpieczeństwo . Wypadki w pracy sa tuszowane. Jak wpadala kontrola albo prezez swoim porsche to robotę trzeba bylo zostawic I sprzątać i udawac ze jest ok . Reszta zmianowych pogania jak stado krów, wzywają, popychają!? Brak szacunku dla człowieka !Przez takie naganianie ludzie sobie wjezdzaja paleciakami po stopach itp Wpisuja cie na zmianę bez pytania w swieta praca nie ma wybacz. Przez takie naganianie ludzie sobie wjezdzaja paleciakami po stopach itp. Maaakra nie polecam nikomu.

Pracownik magazynu

Nie polecam pracy w Novo na magazynie. Tempo pracy duże, wraz z miesiącami musisz mieć coraz więcej zamówień, w lato klima nie działała, a jak działała to dalej było +20 stopni, nie mają osób i wrzucają na siłę na sobotę/niedzielę. Na pracę na umowę o pracę pod firmą nie ma co liczyć, tylko zlecenie/randstad/adeco, dużo pracowników z Ukrainy i czasami ciężko się dogadać. Kierowniczka magazynu zachowuje się jakby miała jakieś zaburzenia osobowości, robi zebrania tylko po to, aby ponarzekac na pracę pracowników magazynu i nic nie wnosi do wydajności magazynu.

Zostaw merytoryczną opinię o Novo S.A. - Tychy

• Jak się pracuje w Novo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Novo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novo S.A.?

Kandydaci do pracy w Novo S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novo S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Mikołowska 93
    43-100 Tychy