Opinie o NGS Oil & Gas S.A. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NGS Oil & Gas S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NGS Oil & Gas S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NGS Oil & Gas S.A. w Krosno

kris Nowy wpis

Nie polecam ! Za duże roszady pracowników dobrze nie świadczą o tej firmie. Obiecują złote góry , a za chwilę zwalniają. Atmosfera też nie za bardzo, a do tego kierownik bez szacunku do ludzi traktujący ich jak zło konieczne. Omijać tą firmę szerokim łukiem !!!

@kris

Co rozumiesz poprzez roszady pracowników, możesz napisać jaśniej? Chciałbym się też dowiedzieć co takiego obiecują i co jest przyczyną tych zwolnień. Są one związane z tymi obietnicami?

Pracownik NGS Nowy wpis
@kris

Pracuje w firmie ponad 8 lat i jakoś nie zauważyłem tutaj dużej rotacji pracowników, większość kadry pracuje tu od dawna, ja też i nie narzekam. W firmie też nie było zwolnień przez ostatni rok. Zastawia mnie skąd "rzekomy pracownik" ma takie informacje i dlaczego wprowadza ludzi w błąd.

czy ktoś się orientuje, czy oferta na Project Managera u nich na stronie jest aktualna i czy w ogóle jest sens aplikować? Wymogiem jest znajomość angielskiego w stopniu bardzo dobrym, czy na rekrutacji sprawdzają mocno angielski? Skoro praca opiera się na negocjowaniu i kontaktem z klientem, to czy Project Manager ma prowizję od klienta?

Szczepan

Witam, widzę że szukają Państwo Kontrolera Jakości, na jakie zarobki można liczyć na start? Czy istnieje u Państwa w zakładzie możliwość podnoszenia kwalifikacji, czy organizowane są szkolenia dla pracowników odpowiadających za dany dział? Czy pierwsza umowa to jest próbna (3-mc)?

Adrian

6000 zł + 800 do 1500 zł - tyle podano latem, że zarabia się tu w biurze. Ja co prawda nie biurowy ale z fachem w łapie. Konkretnie spawacz: 141 (TIG), 136 (FCAW) i 135 (MAG). Kto poradzi i podpowie, jak się tu pracuje i ile proponują w mojej robocie? Wyszłoby podobnie na rękę, jak powyższe stawki?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NGS Oil & Gas S.A. na stanowisko pracownicy dla przemysłu oil&gas .? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Darnok

Witam. Chciałbym zapytać jaka atmosfera między pracownikami panuje w NGS? Jaka wypłatę można dostać na stanowisku Operatora CNC ? ( Jestem osobą która we wcześniejszej firmie miała takowe stanowisko, chodź wyroby zupełnie pod inną branżę) Pozdrawiam.

Ssss

Jakiego wynagrodzenia netto można oczykiwać w pracy w biurze? Stanowisko Technologa, kontorla jakiości

Sławomir
@Ssss

Spokojnie 6000 można dostać na początek + premie + nadgodziny

Jaro
@Sławomir

Ktoś potwierdza? Czy opinie powyżej to bujda?

Maria
@Jaro

Ej czemu miałaby to być bujda? Za dobre warunki? W konkurencji mają gorzej?

gaga

Potwierdzam, żadna bujda.

Maria
@gaga

A wiadomo ile mniej więcej ta premia wynosi?

Sławomir
@Maria

800-1500zł, w zależności od wyników i sprzedaży

Agata
@Sławomir

Ta premia to kwoty netto podałeś?

Weronika

Widzę ze różne stawki dla spawaczy z tego co piszecie ale czy pracujecie po tyle samo godzin? Bo może to zależy od wymiaru czasu pracy albo od umowy? A właśnie umowa jaka jest na początek?

Firma poukładana, tematyka pracy i sektor naftowy bardzo ciekawy, możliwość podnoszenia kwalifikacji. Spoko atmosfera , fachowe wsparcie ze strony kierownictwa . Ogólnie firma na duży plus.

Jacek
@Marcin

Fajnie że napisałeś co sądzisz o pracy w NGS. Nie napisałeś natomiast nic na temat zarobków. Ile można zarobić w tym miejscu, możesz podać jakieś widełki płacowe?

@Jacek

@Jacek każdy zarabia swoją stawkę w zależności od stanowiska. Ja nie narzekam, wiadomo że zawsze mogło by być więcej, ale i tak w porównaniu do wynagrodzenia w poprzedniej firmie dostałem podwyżkę. Wydaje mi się że stawki tutaj są wyższe niż porównywalnych firmach w Krośnie i okolicach.

Jacek
@Marcin

O, czyli stawki są konkurencyjne, dobrze wiedzieć. :) A czy szukają też ludzi bez doświadczenia? Takich świeżo po szkole. :) Wiesz coś na ten temat? Jeśli tak to jak wyglądają ich warunki zatrudnienia?

Janis
@Marcin

Ta opinia jest chyba napisana przez kogoś z kierownictwa bo całkowicie mija się z prawdą. Szczególnie to fachowe wsparcie ze strony kierownictwa brzmi jak kiepski żart.

Adrian
@Janis

Od kiepskich żartów gorsze są tylko samopochwały. Przypomina mi się scena z filmu Miś, z Jarząbkiem i magiczną szafą prezesa. Polecam do obejrzenia. Akcja filmu dzieje się w 1981r., a więc (usunięte przez administratora) w nie najlepszym już wydaniu, ale po 41 latach, nadal te same zachowania i praktyki. No cóż... podsumowując, jako szukający pracy, od tej firmy lepiej trzymać się z daleka?

Mariusz

Oferta pracy na spawacza bardzo poważna, a podczas rozmowy kwalifikacyjnej okazuje się że firma ma niewiele do zaoferowania. Wynagrodzenie które mi zaproponowali jest śmieszne, (usunięte przez administratora)zł więcej niż minimalna, za takie pieniądze ich olałem.

Iwona
@Mariusz

A może taka stawka miała obowiązywać tylko na okresie próbnym i po nim znacznie wzrosnąć? Rozmawiałeś może na ten temat z firmą? Lub może do podstawowego wynagrodzenia oferowane były jakieś premie? Jak wyglądała reszta oferowanych warunków w NGS Oil & Gas?

@Mariusz

Robię w ngs 3lata i 2800zł na rękę porażka

Ilona
@Spawacz

Tutaj jest 2800 na rękę? Bez premii? Bo chyba macie jakieś dodatki tam? Współcześnie sobie nie wyobrażam firmy bez premii

@Ilona

Sama sobie spawaj za 2800,ta firma to (usunięte przez administratora)

Dawid

Ja też spawam już kilka lat tutaj, dostaję średnio 3300 na rękę + premia

Firma jak najbardziej w porządku.Zawsze miałem urlop kiedy tylko chciałem.Kasa się zgadzała. Jeśli chodzi o robotę to akurat trafiłem na anexa.Lekki dramat.Ale ogólnie firma w porządku. Rozstałem się z firmą w dość tragicznych okolicznościach. Oczywiście wszędzie będzie widnieć moja wina.I zgoda. Zważywszy na prawo przyciągania(PP) życzę im powrotu do zdrowia

Leon

Wymagają wiele, oferują niewiele.

Rree

Ile można zarobić za spawacza albo ślusaża

@Rree

1920zł tyle zarobi

Iwona
@Spawacz

A czy można się spodziewać po jakimś czasie podwyżek? Chciałabym też się dowiedzieć czy prócz wynagrodzenia coś jeszcze jest oferowane pracownikom w NGS Oil & Gas? Jakieś premie, benefity?

Macie szkolenia podnoszące kompetencje ?

@Marta

No jasne że tak 0,5 albo 0,7 i masz podniesione u majstra

Magda

A spawacz musi mieć duże doświadczenie ?

Fac
@Magda

No coty trzymasz rękę na uchwycie i tyle

Właśnie, ile tutaj zarabia spawacz? Jest to ponad 3 tysiące?

Mk

Co wy tu za pierdół wypisujecie, kolego ogarnij się, dadzą Ci 2300,2500 to max

Zagi
@Paweł

Ja myśle że 5000tys,bo tu takie poważne roboty się wykonuje

Zbychu
@Mk

Masz rację, byłem zrobiłem próbki i 2300 na początek, olałem te śmieszną kwote

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie NGS Oil & Gas S.A. w miejscowości Krosno? Czekamy na wieści od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Witam pracuje jako spawacz, chciałbym zmienić pracę czy 3200zarobie netto w ngs??? Obecnie tyle zarabiam i chciałbym tyle zarobić co teraz, proszę o komentarze, informacje

Zostaw merytoryczną opinię o NGS Oil & Gas S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w NGS Oil & Gas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NGS Oil & Gas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGS Oil & Gas S.A.?

NGS Oil & Gas S.A.
  • Franciszka Żwirki I Stanisława Wigury 6B