Opinie o Dioxid Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dioxid Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dioxid Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dioxid Sp. z o.o. w Krosno

Cześć, a generalnie to jak to jest z poszukiwaniem inżyniera procesu w porównaniu ze specjalistą ds. sprzedaży? ktoś napomknął o rotacji na tym drugim stanowisku a na stronie wciąż jest dostępna oferta dla inżyniera. Zastanawiam się czy to nie są po prostu jakieś nabory otwarte? odpowiadają na każde cv?

Czy możecie ustosunkować się co do tego zeszłorocznego stwierdzenia względem braku środków i materiałów do pracy? czy w tym roku jest już z nimi nieco lepiej? I czy wiadomo coś o przyjęciach dla specjalistów ds. marketingu i sprzedaży? pokazała mi się także zeszłoroczna oferta, wpasowuje się w zakres wymagań, zastanawiam się co firma oferuje teraz w zamian? Jakie są zarobki?

Hah Nowy wpis

Niech tak częste szukanie specjalisty da Ci do myślenia. Jest jedna osoba pracująca na takim stanowisku i co chwilę się zmienia. Taka rotacja świadczy sama za siebie. Nie pakuj się w to.

Michael

Pierwsze wrażenie pieknie I to tyle Nie polecamPraca tu to koszmar

Wanda
@Michael

A co zrobiło to dobre pierwsze wrażenie? Skoro potem było gorzej.. ale co na początku było super?

@Michael

Zgadza się pracowałem kiedyś i mam obecnie porównanie z moja obecna praca że ta firma lotnicza to porażka zero atmosfery a o pieniądzach nie wspomne. Gdyby nie parę osób z produkcji które to ciągną to nie było by niczego. Krótki epizod nie polecam nie wroce

@NICK

Czy możesz podać swoje zarobki z wtedy? Jestem w kropce, na stronie jest oferta pracy dla specjalisty ds marketingu i sprzedaży, a tutaj widzę opinie osób z produkcji (?). Spróbuję się zorientować na podstawie Waszych zarobków, jakie mogą być na tym wakacie, który mnie ciekawi.

@Agnieszka

Opinie z produkcji a może i z biura rotacja jest tu i tu podobna. Przez marketing trochę osób się przewinęło. Zarobki są uzależnione od tego co wynegocjujesz i co zaproponują raczej to nie firma gdzie jakiś system progresji jest więc minimum jest różne.

Łucja
@NICK

Można w takim razie wynegocjować sobie 5000? Czemu nie ma systemu jakiś awansów? Ktoś na ten temat rozmawiał z szefostwem? W sumie to jest rzecz, która motywuje pracowników do pracy.

Karniak Nowy wpis
@Łucja

Można mówić, nawet obieca Ci 5k po okresie próbnym za najniższą. W tym czasie przejdziesz przez fochy i nieodzywanie się na zmiane ze zrównaniem z ziemią przy innych pracownikach, brak środków i materiałów do pracy, niepłatne nadgodziny, a potem usłyszysz ze obiecanej kwoty nie będzie bo nie dokonałeś cudu i nie postawiłeś tej upadłej firmy na nogi w kilka miesięcy i zajmujesz się tylko swoimi obowiązkami a powinieneś wszystkim.

Były kołchoźnik

Firma musi sobą coś reprezentować,lecz tą firmę reprezentuje osoba którą ciężko nazwać prezesem....raczej nasuwa się słowo "ciułacz" który na każdym kroku wykorzystuje finansowo pracownika.Nie ma podstawowych narzędzi do pracy ,ba... ciężko nawet dostać robocze ubrania.Fundusz socjalny nie istnieje.Przed podpisaniem umowy właściciel snuje opowieści jak dobrze będziemy zarabiać.I na tym te dobre zarobki się kończą.Codzienne przejście przez poszczególne wydziały pana M to sytuacja rodem z (usunięte przez administratora) ,żenada to słowo najbardziej pasujące do tej" firmy" ludzie zmieniają się tu tak często, że ciężko zapamietać ich imiona. Nie wiem jak w tych czasach może się taki twór utrzymać.Stanowczo nie polecam, a kto mimo to zdecyduje się na pracę w tej ..firmie???? nie wspomni o tym komentarzu gdy się z tamtąd zwolni

Małgorzata
@Były kołchoźnik

Możesz opowiedzieć coś więcej o samej umowie? Skoro ustalone są na niej jakieś zadeklarowane zarobki to czemu miałyby tak diametralnie się zmienić? Jak ona tak naprawdę jest skonstruowana i co konkretnie jest obiecane odnośnie zarobków? Coś z pozostałymi warunkami również wypada inaczej?

Były...
@Małgorzata

Pracując w tej firmie ....Małgorzato ;) dobrze wiesz jak tam jest ,dlaczego jest taka rotacja ludzi i nikt nie chce tam pracować.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dioxid Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
XDD

nie polecam. jak tylko zacznie się pracę chce się uciec, jedna nieodpowiednia osoba u władzy i praca to koszmar

Elżbieta
@XDD

Nie brzmi to ciekawie co piszesz, to co konkretnie tam u was się dzieje ?

Leon

Nie polecam tego zakładu pracy ani pozostałych dwóch Pana (usunięte przez administratora)zakładów, wykorzystywanie ludzi na każdym kroku, nie liczy się z człowiekiem, myśli że zjadł wszystkie rozumy, brak narzędzi do pracy, z niczego masz zrobic coś, brak jakich kolwiek stołów do pracy wszystko robione na podlodze, plus jest taki że jest jedna zmiana. Nikomu NIE POLECAM

@Leon

W jaki sposób niby wykorzystują? I jak się tu zarabia, podasz jakieś kwoty?

Jarek

Ta firma od kwietnia nie istńieje przecierz

@Jarek

Firma istnieje. Obecnie podnosi się z Covida a nawet rozwija o nowe linie. Oferty pracy na stronie też już aktualne z tego co widzę.

Krzysztof
@Ala

Ta nowa linia to lakierowanie frontów meblowych

XD
@Krzysztof

o FPI chyba chodzi

Do Krzysztof
@XD

No ale ani LPI ani FPI bez ASa nie mogą robić, no i bez operatora z uprawnieniami.

Do Krzysztof
@XD

A lakierują już te fronty meblowe ?

@Jarek

Potrzebują teraz kierowce śmieciarki - w Dioxid już nawet nie ma kto jeździć

Darek S
@Jarek

Byłem widziałem nie polecam. Jak malinowski rozkręcał nowe działy szkolił pewne osoby w UTC ( lakiernik , kontroler i monter). Po ukończonym szkoleniu zamiast podnieść im wypłaty z 1200 zł w góre i zmienić umowy zaczął po nich drzeć ryjona . Wiadome ,odeszli . Podbieral ludzi z UTC po godz . Nie wiem jak to moze sie dalej krecic. Wiem ze jeden z lepszych polerników odszedł na wieki. Co bylo przyczyną , nikt nigdy sie nie dowie . Czy przez prace zmarł czy przez jej skutki uboczne _ niewiadomo

Czyli firma przechodzi kryzys ?

@Marek

O ile nowe zatrudnienia, nowe procesy i nowe zatwierdzenia są kryzysem ;)

@Ala

Nowe zatrudnienia: kierowca śmieciarki, sortowanie plastiku i kadrowa

Wacek
@Marek

Polernia nie działa, maszyny też, lakiernia nic, galwan nic - to chyba kryzys

@Ala

Do nowych procesów potrzeba mieć aesa i nadcapa - które straciły ważność w tym roku - a kolejna certyfikacja to już chyba nie nastąpi

@Marcin

O... Darka Czechowskiego z Erko podnajął ???

K

a co z RODO? ;D

@jarek skąd wiesz ze ona nie istnieje?

@Kasia

Firma cały czas istnieje . W związku z kryzysem w branży lotniczej duże zmiany tam zaszły ...moim zdaniem zmiany na lepsze , tak jak i atmosfera w firmie , ale zobaczymy jak bedzie ...

@Marek

Dziękuję Ci za odzew. Piszesz o zmianach na lepsze - a jak z zarobkami? Pytam, bo na stronie Dioxid są oferty pracy dla kontrolera jakości i napełniającego butle z gazem. Dla kandydatów to mega ważna informacja.

@Agnieszka

Ogłoszenia te są od dawna nikt nie aktualizuję strony. Osobiście nie polecam atmosfera wcale nie jest dobra a kasa tradycyjne ,,umysłowi" fizyczny marnie

@Agnieszka

Zarobki rzeczywiście nie sa najlepsze ( jak wszędzie w okolicy ) ale podobno , ma sie to zmienić w tym roku. Strona jest w aktualizacji ...

@Marek

Osobiście nie polecam ale jak ktoś chce niech próbuje praca ciężka nie jest. Prawdziwych specjalistow, pracowników niewiele zostało

Arek
@Marek

Płaca u Maliny ma się zmienić ??? Ha, chyba na mniejszą. To żart chyba. On i podwyżka??? Jak będziesz mieć w ogóle umowę o pracę to już sukces - a kasa - ponad najniższą krajową to nie licz na żadnym stanowisku. Tylko obiecywanie.......to jest malina

zainteresowana

Może ktoś powiedzieć czy jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości lub technologa? Waham się nad złożeniem cv na to stanowisku ale nie wiem czy warto i czy nie szkoda nerwów, bo firma jak widać nie ma dobrej opinii.

NIK PATRIC HARIS
@zainteresowana

witam radze się nie decydowac na prace w zakładzie dioxid,szczegulnie na galwanie gdzie liderem jest idiota krzyś który się wydziera po swoich pracownikach i nic tak na prawde nie umie,płaca 1500 zł na ręke i to nie w terminie,robiłem tam prawie 3 miechy i nie dostałem nawet ubrania roboczego,prezes nie szanuje pracowników i po karzdym się wydziera.NAPRAWDE ODRADZAM PRACE W DIOXID!

Maro
@NIK PATRIC HARIS

hehe galwan to jest jakaś porażka a nie praca:p paruje kwas siarkowy, solny, chromowy a operatorzy muszą stać koło wanien i wdychać ten (usunięte przez administratora) za marne złotówki. Co do ludzi to są ok tylko wiadome szef ciśnie ale przecież wykłada kase to nie dziwne sam dla firmy dużo poświęcił . polecam prace w biurze na resztę nie ma co tracić zdrowia , na lakierni ręce w acetonie dzień w dzień na polerni też nie łatwo masz opiłki wszędzie ????obowiązkowy godzinny prysznic bo wyglądasz jak murzyn ...

@zainteresowana

Co Ci szkodzi spróbować? A w opiniach wystarczy spojrzeć na sposób ich pisania, ortografię itp. To dużo mówi o człowieku piszącym opinię i czy warto brać ją pod uwagę. Każda firma która nie płaci gowork za konto ma takie opinie. Ci którzy płacą mają opinie piękne, bo filtrowane.

Kamil
@Ala

Komentarze piszą przeważnie prości pracownicy fizyczni - polernia, galwan, maszyny - czyli sama prawda - a takich przez te firmą przewinęło się tysiące

@jarek ale skąd takie info?

Świat 2020/21
@Marcin

@Jarek, proszę możesz dać namiar na coś konkretnego w Krośnie lub okolicy , bo pytałem już kilkunastu miejscach i przyjmują albo za podstawę albo pytać z jakiś czas ;/

Jak jest z pakietem medycznym w Dioxid Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Grześ

Jaki pakiet medyczny ??? Czyśty oszalał ??? U prywaciarza ???

Tymon

Może źle wybrana praca i stąd takie rozczarowanie. Firma spoko i ja jestem zadowolony

Niespełniony

Praca w tym przedsiębiorstwie była największym błędem w moim życiu. Brak szacunku do kogokolwiek i za jakąkolwiek wykonana dobrze pracę. Płace bardzo marne, atmosfera okropna.

Maro

ludzie i pracownicy ogólnie spoko nikt nie szuka problemów idzie sie dogadać z każdym nawet z szefem czy jego zastępcami . ale jeśli chcesz szybko zesiwieć, czy żeby Ci zęby wypadły to zapraszam na lakiernie albo galwan???????? tam śmierdzi chemia rok w rok;d , wiadome szef ciśnie bo płaci, całe biuro jest obstawione ciężko sie dostać . kiedyś z pani magazynier zrobili sobie sprzątaczkę bo szefowi tak pasowało????????, więc jeśli chcesz to prubój ale najlepsze stanowiska są pozajmowane. większość zarabia 1800 zł z biura to pewnie średnia krajowa chcecie to próbujcie do odważnych świat należy

Miro

hehe praca jak wszędzie ale szkoda zdrowia... szczególnie na galwanie kwasy parują jest już wentylacja chwile ale z wanien paruje dzień w dzień;) a Ci co tam mają sie za nie wiadomo kogo .... a (usunięte przez administratora) sie cieszą że szaraki robią na ich wypłaty tak samo jest na polerce robota nie łatwa ale dużo zdrowia sie traci widać to po ludziach .... było sie widziało , tam to jedynie praca biurowa czy dział zakupów albo kierowca to dobre opcje, jest lakiernia ale nie polecam tam też sie trują , cały czas wali acetonem , rozpuszczalnikiem wali a dostają 1800 zł max Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmniejszyć produkcje albo zatrudnić więcej ludzi

Wojtek

Czy może ktoś napisać jak aktualnie wygląda praca w tej firmie?

tomas26
@Wojtek

Wojtek bardzo żle ta praca wyglada, nie polecam

Wojtek
@tomas26

Mozesz coś wiecej napisać, jakieś konkrety argumenty, jak nie tutaj to może mailowo

@Wojtek

Prosiłabym byśmy jednak pozostali na forum i w tym miejscu dzielili się opiniami. Te komentarze stanowią dużą wartość dla osób, które planują zatrudnienie w firmie. Masz oczywiście racje, bo to ważne, by każdy wpis był odpowiednio uargumentowany i zawierał plusy i minusy pracy w Dioxid. Od czasu Twojej wypowiedzi minęło kilka tygodni. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w firmie, czekamy na Twoją odpowiedź.

Dziwię się bo myślałem że maliniak wreszcie zrobił się normalnym człowiekiem ,ale potwierdza się stara zasada że z buraka nigdy nie zrobi się Pan!

Zawiedziony

Jest to mała firmy prywatna, dumnie prezentująca się jako firma z branży lotniczej, co na pierwszy rzut oka wydaje się być prawdą, budynek prezentuje się elegancko, a i zapewnienia prezesa firmy podczas rozmowy o pracę wywołują pozytywne wrażenie. Niestety po bliższym zapoznaniu z firmą, okazuje się, że okładka książki jest mocno przereklamowana. Pracę w firmie dioxid zakwalifikowałbym do grupy sportów ekstremalnych, poranna kawa jest zbędna, a regularne przypływy adrenaliny - gwarantowane. Generalnie przemysł lotniczy uznawany jest za branżę prestiżową, ucieleśnienie jakości, dbałości o przepisy BHP, konkurencyjne zarobki itp. Niestety firma dioxid jest całkowitym zaprzeczeniem tych wartości, pracownicy nie są traktowani, jak ludzie, którzy mają rodziny, plany, marzenia - życie prywatne, są postrzegani jako element wyposażenia, które ma po prostu służyć. Spotkałem się kiedyś ze stwierdzeniem brzmiącym: "idzie człowiek do pracy, a odchodzi od szefa" w tym przypadku jego trafność jest porażająca. Jedyną pozytywną rzeczą w tej firmie było wypowiedzenie. Zdecydowanie odradzam podejmowanie zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie.

@Zawiedziony

Czy możesz napisać ile tam pracowałeś, albo na jakim dziale?

Zawiedziony
@Adam

Wystarczająco długo, żeby zrozumieć, że nie ma znaczenia jakie zajmujesz stanowisko, jeżeli szef ma "gorszy dzień" to niezależnie czy jesteś pracownikiem produkcyjnym, technologiem czy kierownikiem nie ma taryfy ulgowej, każdy swoje usłyszy - niejednokrotnie przy użyciu języka "nieparlamentarnego". Główny problem polega na tym, że szef jest impulsywnym cholerykiem, a co za tym idzie "gorsze dni" są zdecydowanie zbyt często.

Agnieszka

@NIK PATRIC HARIS, przede wszystkim pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Obrażanie innych osób jest niezgodne z regulaminem forum i warto o tym pamiętać. Jeśli chcesz wypowiedzieć się w sposób merytoryczny na temat pracy w Dioxidzie zrób to zachowując kulturę wypowiedzi. @zainteresowana, czy złożyłaś już swoją aplikacje do firmy? Jeśli czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna - trzymam za Ciebie kciuki.

Rezok844

NIK PATRIC HARIS- prawdę napisał jak jest w dioxid ,popieram

Zostaw merytoryczną opinię o Dioxid Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Dioxid Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dioxid Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dioxid Sp. z o.o.?

Dioxid Sp. z o.o.
  • Michała Mięsowicza 4A