Dioxid Sp. z o.o.

Krosno

Opinie o Dioxid Sp. z o.o.

Mirona

Czy Dioxid ma jakieś nowe oferty pracy? Widziałam jedynie ofertę Specjalisty ds. zapewnienia jakości.

Agnieszka

Zainteresowani pracą w Dioxid Sp. z o.o.? Sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma: http://www.dioxid.com.pl/praca

dfgbh

no ja tez sie dziwie ze ktos by sie zgodzil zeby wlasnie na takich warunkach pracowac..umowa to podstawa

luka

Pracowałem w malbudzie - ale szef ten sam. Na początku gość mi się spodobał nawet nie wiem dlaczego. Robiłem tam dwa i pół miesiąca i wolę robić na czarno za te same pieniądze niż u niego. On zaczął podnosić na mnie głos, to i ja zaczynałem się głośno i stanowczo odzywać. Faceta zamurowało, że zwykły pionek może wygarnąć wielkiemu panu prezesowi. Aby zrobić robotę to trzeba było prywatne narzędzia nosić z domu. I zawsze mało, mało, mało. Facet ma z osiem różnych firm, wykupił pół rynku w Krośnie, ludźmi by orał jak klecha hołotą w X wieku. Książkę by można napisać ale po co. Osobiście, nawet jakbym miał nóż na gardle - to wolałbym butelki po fosach zbierać niż tam robić, a każdy jak chce - tak zrobi. Nie chcesz - nie wierz, ale popytaj ludzi po firmach budowlanych, albo o podobnym profilu w okolicy.

ciekawy

to ile kolega weźmie w łape po 20 dniach = jak 300 za 10 dziennie hapsnie ? 6 tys ? dobrze licze ?

Pracownik2 GoodRich

Do Pracownika: eh koleś koleś - sam jesteś traktowany jak jeden ze stada baranów-wypowiadając te słowa sam nie zdajesz sobie sprawy ,że jako polernik mógłbyś zarabiać 2 a nawet 3x wiecej. [polernik zarabia śr 5-7 tyś + premia] Gdybym powiedział "murzynowi" ,że należy mu sie 200 to by tak myślał - I Ty myślisz podobnie-... Wypunktujmy z górnej póły 1.Brak BHP z prawdziwego zdarzenia(takiego jak powinno być) 2.Fikcyjne 5S - (dla zmyły) do tego bezprawne kary "FOD" 3.Brak nowego -(sprawnego sprzętu) 4.Brak porządnych masek ( z filtrem węglowym ) 5.Brak Pralni 6.Nie przestrzeganie zasad związanych z "AS" 7.Brak odpowiedniego przepływu powietrza + nieodpowiedne oświetlenie 8.Śmieszne przebrania na lakierni - w stylu 'Jarosław -zakład bez klamek' 9.Kontrola Chipowa- "ktoś" wie o której idziesz sikać - i ile sikasz 10.Bezprawne kamery ---bez zgody pracowników 11.Umowy śmieciowe.....[no comment] 12.Śmieszne wypłaty - [niekiedy niższe niż najniższa - zdarzają sie nieterminowo] 13.Jeden pracownik musi robić wszystko. Na kilku stanowiskach lub stanowczo za dużo. 14.Pracodawca-krzyczy na poszczególnych pracowników - i gestykuluje w sposób obraźliwy 15.Zamist zapłacić lepiej swoim -ściąga pracowników od nas z Good.... i teraz ci powiem najciekasze [ nie musisz nic robić 30 na godzine wpada- 10h= 300 :) ] Można by tu jeszcze wiele dopisać -ale po co Pozzdrowienia z GoodRich

Tymczasowy

Heh zaleciało mi u przedmówcy słowami szefa produkcji Piotra lub polernika Roberta - Piszesz jak jest od kąd pracujesz czy jak jest po zmianach ? Lidera ?Do których przez długi okres czasu dążył cały sztab ludzi - [czyli jakieś 3 osoby] + oczywiscie oszukiwani ,czyli polernicy Zmiany w wyrabialności materiałów ściernych -czy to nie jest wg ciebie lekka przesada?- I czy zauważyłeś może jak się tam traktuje innych ludzi ? Bo że za picie polernik niewyleci to nic nowego ... Wiec po co pić winko w firmie inko jak mozna w pracy .... xD Zauważyłeś jak się prezesso zachowuje? - Jak się czepia bezpodstawnie i klnie na pracowników ? Jak wnosze z Twojej wypowiedzi przedmówco - iż jest to Twój zakład życia ? Tylko powiedz ile tak pociągniesz ? Ile będziesz pchał wózek ? Zamiast na nim jechać.

Coś mi się wydaje że poprzednie komentarze to jakaś pomyłka, mi tam dobrze nie narzekam , mam wszystko co mi się należy , nigdy nikt mnie nie oszukał , płatności każdego miesiąca 10 tego , premia wyrobiona, ale jak komuś sie robić nie chce to pisze bzdury,wiec jak sie komus nie podoba to na przystanek pić winko w firmie inko :)

kuba

obiecują kokosy, a jest jak zawsze

stary wyga

Strzaszy zwolnieniami - to fakt - mnie tez ten typ mobingu dopadl , wymieniać jak sprzątaczki. Umów im nie zmieni bo nie chce oddawać kasy,którą dostał za nich z UP= co za tym idzie doświadczenie zawodowe związane ze zmieną stanowiska pracy im nie urośnie..... Bo na papierku tego nie ma... Dodam,że: -Pracownik musi skończyć wcześniej zlecone zadanie -bez względu na to ile to będzie trwało- po czym musi posprzątać stanowsko pracu-bo wszyśniej do domu nie pójdzie ( rozumię popsrzątaś SP , ale po 8 godzinach - bo za tyle płaci , a nie po 10 ,16 ,27 jak bywa - skoro i tak rano wraca pracownik na swoje śmieci ma nowe siły i może to zrobić. Wymaga systemu 5S - mało kto wie co to jest -jedni mieli z tego szkolenie inni nie- ale wymaga od wszystkich . Regulamin 5S napisany z błędem ( 1 punkt z = Shine co oznacza blask,połysk -sosłownie w 5S sprzątanie ) Wystawianie ocen za swoją prace i za stanowisko . Jakim cudem gość chce mieć zrobioną robotę jak każe wypełniać papierki które zajmują przeciętnemu człowiekowi od 20 do 60 min {5s+ oceny+ przewodnik + MPS } Stanowczo jak poprzednik odradzam tę firmę każdemu .Gdy ktoś niespodoba się szefowi produkcji lub liderowi -tępią gotak aby sie zwolnił [coś w rodzaju fali w starym wojsku-jak ktoś był to wiek jak to wygląda } Niekiedy dobrych pracowników wywalali :( A radził Wam stary, dobry polenik, który aktualnie poleruje w Rzeszowie - z dala od tego krośnieńskiego prywaciarskiego syfu ... System pracy -godziny sztuk -zresztą zaniżone o 50% Można polerować- ale nie TAM !

znanylubiany

potwierdzam powyrzsze opinie i dodam tylko tyle,wlascicel to kawal,reszte zostawiam dla was, pozdro

Rzecznik

potwierdzam. opinie poprzednika. jedna wielka ....!!!!!

Adam

Odradzam !!! Dioxid Sp z.o.o.Ul Mięowicza 8a.

Zostaw opinię o Dioxid Sp. z o.o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dioxid Sp. z o.o.