Opinie o Goodrich Krosno Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Goodrich Krosno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Goodrich Krosno Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodrich Krosno Sp. z o.o. w Krosno

CZARNE CHMURY Nowy wpis

Bardzo niestabilnie (umowy na okres próbny nie są przedłużane, a to dopiero początek) znów szykuje się powtórka z rozrywki z przed paru lat (mydlenie oczu, że wszystko będzie ok, a już nawet pracownicy z umowami na stałe mają pewne obawy o swoje zatrudnienie).

Rysiu Nowy wpis
@CZARNE CHMURY

Tu jest inna nazwa, ale jeśli ta firma nazywa się obecnie Collins Aeorospace, to wystawili ogłoszenie, gdzie chcą przyjąć Specjalistę ds. Utrzymania Ruchu, za 7 000–10 800 zł brutto. O co więc chodzi? Jednym osobom nie przedłuża się umów, a jednocześnie wystawia się ogłoszenia z pracą. Możesz to wytłumaczyć? Bo nie wiem, czy brać udział w tej rekrutacji.

Witam,w ofercie dla Hartownika napisano, że trzeba posiadać wiedzę z zakresu obróbki cieplnej. A co z doświadczeniem? Jeżeli ktoś wie o co chodzi w obróbkach cieplnych jest wystarczające żeby zostać faktycznie przyjętym? Pisaliście, że ciężko się dostać więc się zastanawiam czy mam w ogóle jakieś szanse.

Kamila

Możecie powiedzieć jak sytuacja wygląda ze stażystami? Mają teraz ofertę operator OSN- kurs plus praktyka, brat się zainteresował. Jak wygląda ten kurs? Ktoś był i może opisać? Ile przeważnie takich stażystów przyjmują na raz? Pytam, bo ciekawi nas czy może liczyć później na zatrudnienie

Look7 Nowy wpis
@Kamila

Najtrudniej jest się chyba dostać, potem to luz, znaczy trzeba się wykazać umiejętnościami itp. A czy wszystkich przyjmują po kursie to nie wiem, różnie z tym bywało. Firma pewnie zawsze chce mieć jak najlepszych pracowników, szczególnie taka firma.

Luizjana

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna jakie zarobki i jaka atmosfera? Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Goodrich Krosno Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Nieciekawa sytuacja z tymi zwolnieniami grupowymi. A czy przez to pracownicy którzy zostali mają więcej roboty? Są jakieś nadgodziny do robienia może przez to?

Urszula

Widzę, że w zeszłym roku w firmie dochodziło do grupowych zwolnień. Czy sytuacja się ustabilizowała? Praca w tym miejscu jest już bezpieczna, czy nadal ludzie obawiają się kolejnych zwolnień?

B12b

Teraz nie ma żadnych dodatków,wynagrodzenie podstawowe ,ponadto z wypłata lipcowa o 10 %mniejsze wynagrodzenie.Mowi się o możliwej redukcji załogi o jakieś kilkanaście procent.

leszek
@B12b

ciekawe ilu o. cnc poleci :/

nowy
@B12b

A więc zwolnienia grupowe.

@nowy

Cześć. Możesz napisać mniej więcej ile ludzi pracuje obecnie i ile planują zwolnić? Pracowałem kiedyś w goodrichu i często zastanawiam się czy nie wrócić na stare śmieci. Teraz to wszystko się pokomlikowało.

B12b
@były pracownik

230 osób na 2 zakłady

nowy

dzień dobry. są przyjęcia w goodrich na operatora? czy w związku z koronawirusem pracujecie normalnie?

mietek
@nowy

jakie przyjęcia? gdybyś trochę się zainteresował tym co się dzieje w świecie to byś wiedział że nikt teraz ludzi przyjmować nie będzie bo kryzys potężny przez koronawirusa się szykuje. poza tym Boeing leży i kwiczy więc roboty też nie ma.

Helena
@mietek

A co ze zwolnieniami w Goodrich? Nie chodzi mi tu teraz o sytuację z koronawirusem. Ale ogólnie, podobno, miały być zwolnienia grupowe. Coś wiesz?

mietek
@Helena

nikt nic nie wie jeszcze, każdy czeka co będzie bo zwolnic ludzi jest łatwo ale jakby produkcja w końcu ruszyła to nie byłoby komu robić. moim zdaniem całą branżę lotniczą czeka teraz ciężki okres. Mówi się o zwolnieniach z powodu zatrzymania produkcji Boeinga 737 a do tego jeszcze całe to (usunięte przez administratora) z wirusem. Nie wiadomo co Kanada zadecyduje ale w nieskończoność utrzymywać tych fabryk nie będą. Każdy chyba wie co to może oznaczać....

Jak wygląda ścieżka awansu w Goodrich Krosno Sp. z o.o.?

Ola

Ścieżka awansu to przede wszystkim znajomości - jak wszędzie. No i ładna "buzia".

Ładna
@Ola

Ty masz ładną? Na jakim stanowisku pracujesz?

Upadek 737 MAX - grupowe zwolnienia

operator
@Ewa

wiadomo ile ludzi odejdzie?

Robert
@operator

Mówią, że w Krośnie 100 osób, a w Tajęcinie 150, reszta ludzi postojowe na 3 miesiace

tomtom

Nowa produkcja nie zależy od dyrekcji w Krośnie.Takie decyzje strategiczne są podejmowane za wodą i teraz jak 737 padł to jest problem w Krośnie i Tajęcinie.Sam jestem ciekaw co będzie dalej, chociaż jestem z tych co już tam nie pracują, ale życzę jak najlepiej bo dużo znajomych tam zostawiłem

@Ewa

Co ty bredzisz dziewczyno???

Justyna

Słyszałam ze jakieś grupowe zwolnienia, z czego one wynikają ?

Lolek

Jak są płacone weekendy, święta?

Darek

Faktycznie na forum nie mozna dowiedzieć się o pracy a że mam zamiar aplikować to szukam info.

Tom

Chyba wszyscy z krosna wiedzą ze to najlepsza firma w tym mieście

Jarek

Mam nadzieję, że dobrze pracuje się w firmie i dlatego nikt nie pisze. Mam zamiar złożyć cv i szukam info.

Sławomir

@Kris, już dosyć dawno zadałeś pytanie na tym wątku odnośnie pracy w firmie goodrich. Czy udało się Ci dostać na rozmowę rekrutacyjną? Jeśli tak to czy mógłbyś opisać tutaj czego się z niej dowiedziałeś i czy podjąłeś się tam pracy? Jeśli dalej szukasz to radzę wejść na tę stronę - https://www.bfgoodrich.pl/ . Na samym dole strony widnieją ikonki: facebook, instagram i tweeter. Myślę, że warto bezpośrednio napisać do przedstawicieli firmy by dowiedzieć się jak tam aplikować.

piotr
@Sławomir

a wiesz może jak się można skontaktowac z szymańskim ?

Kris

Witam, chciałbym zapytac gdzie mozna wysyłać CV i jakie są szanse na zatrudnienie?

Obserwator
@Kris

Znajomości w kadrach....

lala

Praca bardzo rozwijająca ponieważ prowadzisz ciekawe projekty oraz warsztaty z zakresu ciągłego doskonalenia, prowadzenia analiz DIVE,stabilne zatrudnienia również zapewnione.

donatella

Witam, ma ktoś zaktualizowane informację jak wygląda tam praca na stanowisku kontrolera jakością i pokrewnych

Słowa kojarzące się z goodrich (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..słaba Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...ok . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1800zł/m-c brutto Najbardziej podobało mi się w goodrich:koledzy Najbardziej nie podobało mi się w goodrich było ok

Zostaw merytoryczną opinię o Goodrich Krosno Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Goodrich Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goodrich Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Goodrich Krosno Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Żwirki I Wigury 6 A
    38-400 Krosno

Goodrich Krosno Sp. z o.o.