goodrich

Krosno

Opinie o goodrich

Kris

Witam, chciałbym zapytac gdzie mozna wysyłać CV i jakie są szanse na zatrudnienie?

Obserwator
@Kris 05.01.2017 09:59

Znajomości w kadrach....

lala
użytkownik zarejestrowany

Praca bardzo rozwijająca ponieważ prowadzisz ciekawe projekty oraz warsztaty z zakresu ciągłego doskonalenia, prowadzenia analiz DIVE,stabilne zatrudnienia również zapewnione.

donatella

Witam, ma ktoś zaktualizowane informację jak wygląda tam praca na stanowisku kontrolera jakością i pokrewnych

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z goodrich (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..słaba Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...ok . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1800zł/m-c brutto Najbardziej podobało mi się w goodrich:koledzy Najbardziej nie podobało mi się w goodrich było ok

Zostaw opinię o goodrich - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie goodrich