Opinie o Ebdomada Sp. z o.o. w Łaziska Górne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ebdomada Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ebdomada Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ebdomada Sp. z o.o. w Łaziska Górne

Klaudia Nowy wpis

Musi być ukończona matura ?

Tom Nowy wpis

Koledzy nadal na rynku EBDOMADA wyłudza usługi. Przestrzegam przed podjęciem współpracy.

Przemek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jakie zarobki można wyciągnąć?

DJ

Pomagam w odzyskiwaniu należności od firmy Ebdomada. Poszkodowanych proszę o kontakt 500-467-204.

Traktor Nowy wpis
@DJ

Jakich długów? Jeden (usunięte przez administratora) tak jeździł dla firmy że go pogoniono i nagle oczekuje pieniedzy na ktore nie zarobił a ty jakie długi ściągnołes bo sobie nie przypominam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ebdomada Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
DAMIAN

FIRMA OGŁASZA UPADOŁOŚĆ

Km
@DAMIAN

A co to jest upadolosc haahah. Kretynie jeden co piszesz te opinie za niby innych współpracujący naycz sie ortografii. A nie przepraszam ty ślązak (usunięte przez administratora)

Mikołaj

Przestrzegam przed podjęciem współpracy (usunięte przez administratora) KAŻDEGO a pieniedzy nigdy nie zobaczycie

Leszek
@Mikołaj

Możesz napisać coś więcej na ten temat? Ciekawi mnie skąd taka opinia o firmie, co konkretnie się wydarzyło? Liczę na Twoją odpowiedź, każdy wpis jeste cenny!

MM

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

MAREK

Bardzo nieuczciwa firma unika kontaków zalega nadal z płatnościami

Znajomy

Bardzo nieuczciwa Firma nagminnie wszyskim mówi jutro zapłacę, a pieniedzy od 16 miesięcy nie otrzymałem.

Kolega

Nie płacxi podwykonawcą kodzy proszę nie współpracować z tą Firmą

Przyjaciel

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! raszowy (usunięte przez administratora) z Sosnowca dalej (usunięte przez administratora) podwykonawców.

Jeśli firma nie ma za co płacić to nie płaci, jak łatwo oczernić!!!

Nie płaci wynagrodzeń czały czas mówi że da zapłaci jak natępnym razam przyjedzie. Koledzy nie zatrudzniajcie się w twj fimie EBDOMADA

A czemu kłamiesz?

Papap

Jestes pracownikiem tej firmy? I nie placi ci wynagrodzenia? No nie dziwie sie ze bie placi nie majac takiego pracownika????????

EBDOMADA to Firma która okrada przewozników i pośredników przestrzegem przed podjęciem współpracy.

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!! dzwoni po przewoznikach i proponuje szybką płatność ale pieniędzy za usługi nie zobaczycie.

Natlia

(usunięte przez administratora) NIE PŁACI

Mikołów

UWAGA !!!!!! UWAGA !!!!! (usunięte przez administratora) PRZESTRZEGA

UWAGA!!!!!! UWAGA!!!!! UWAGA!!!! oszust z SOSNOWCA

Miroslaw

Wspolpracuję z tą firma prawie 2 lata jestem zadowolony. Nie mialem zadnych złych doswiadczen platnosc na czas pelna kultura. Polecam

Kierowca

UWAGA UWAGA UWAGA OSZUSCI Firma EBDOMADA . Przestrzegam przed podjęciem współracy

Zostaw merytoryczną opinię o Ebdomada Sp. z o.o. - Łaziska Górne

Ebdomada Sp. z o.o.