Opinie o Frac Detal Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Frac Detal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Frac Detal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frac Detal Sp. z o.o. w Rzeszów

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Andżela
Inne

Hej, potrzebuje info o pracy w ich punkcie w Rzeszowie. Konkretnie chodzi mi o stanowisko sprzedawcy, napisali w ofercie że oferują atrakcyjne wynagrodzenie (3500 brutto plus premie). Rodzi mi się pytanie, to ile te premie wynoszą? I za co je przyznają, biorą pod uwagę tylko wyniki? I czy idą na rękę jeśli ktoś potrzebowałby np. wolnego w tygodniu aby załatwić prywatne sprawy?

Sik Nowy wpis
Były pracownik
@Andżela

Premie są zależne od utargu miesięcznego sklepu. Mają jakiś swój system obliczania i wyliczania premii na jednego pracownika a to czy taką właśnie dostaniesz zależne jest od kierownika sklep (np. w maju wychodzi na pracownika 500 zł premii to możesz dostać to 500 lub mniej lub wiecej: np 3000 zł ale za to innemu pracownikowi zabierają). Z grafikiem da się zazwyczaj dogadać jak trafisz na spoko team. Szefostwo to (usunięte przez administratora)i ogólnie to firma schodzi powoli na (usunięte przez administratora).

Ola Nowy wpis
Inne
@Sik

Pracę się zaczyna pół godziny wcześniej i kończy pół godziny po zamknięciu sklepu, także na premię się (usunięte przez administratora) nadgodzinami,

VP Nowy wpis
Inne
@Ola

jeśli zdarza się to notoryczne, że jednak musisz te jedna godzinę więcej spędzić to nikt jeszcze o tym wprost nie rozmawiał? Rozumiem, że wszystko musi być przygotowane przed otwarciem i ogarnięte po zamknięciu ale nie można tego wprost udowodnić? Jest to spisane w zakresie obowiązków na umowie?

Administrator Nowy wpis

W firmie Frac Handel Sp. z o.o. Detal S.K.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Fakturzystka. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5000 PLN.

Zostaw merytoryczną opinię o Frac Detal Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Frac Detal Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lwowska 6
    35-959 Rzeszów
  • NIP: 5170361194 KRS: 0000445947
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Frac Detal Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii