Opinie o Agc Warszawa S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agc Warszawa S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agc Warszawa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agc Warszawa S.A. w Warszawa

Chetny do pracy!

Jak tam inflacja? Były podwyzki? Słyszałem ze Agc to kraina mlekiem i miodem płynąca dlatego wode wam zabrali. Hehehehe. Miedzynarodowy koncern....hehehehe. pozdro dla chlopakow z magazynu.

Gorgio
@Chetny do pracy!

Tak kraina mlekiem płynąca że aby wystarczyło od wypłaty do wypłaty to chłopacy kończą pracę o godzinie 22 w piątek a w sobotę są już na 6 rano żeby złapać parę nadgodzin.

Liseczek

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak podwyżka inflacyjna.

@Liseczek

A premie? W ofercie wrzuconej rok temu była mowa o premiach półrocznych i rocznych. Oferta dotyczyła stanowiska produkcyjnego. Ile takiej premii można zgarnąć?

Kornelia Nowy wpis

Jeżeli piszecie, że ludzie rezygnują to napiszcie przynajmniej dlaczego, po co gdybać. Nie widzę nowych ofert pracy na produkcję, potrzebujecie aktualnie kogoś? W starym ogłoszeniu widziałam, że macie premie regulaminową, to to takiego u was i jakie to pieniądze? Jest jeszcze premia półroczna i roczna, tak było napisane. To jakieś spore pieniądze i dla każdego pracownika?

świąteczny Marian Nowy wpis

W firmie panuje tak świąteczna atmosfera że ludzie składają wypowiedzenia. Firma robi się tak międzynarodowa że głównym motorem napędowym są ludzie ze wschodu którzy mają większe przywileje od Polaków.

Wściekły GSM Nowy wpis

jestem zadowolony bo pracuję ponad normę. Zarobki jak u niemca plus owocowe czwartki oraz darmowa herbata i kawa

@Wściekły GSM

Eee, gadanie, wyczuwam sarkazm. Jeżeli wychodzą nadgodziny, to jak w tej firmie przekonują, by zostać dłużej w pracy? I co by się takiego stało, jakbyś powiedział, że masz inne plany w dany dzień? A co do kasy, to, ile oni płacą, ale za standardowe 168 h etatu?

Liseczek

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak podwyżka inflacyjna.

Blanka
@Liseczek

A w ogóle macie jakieś podwyżki? W ogóle jak przeglądałam ofertę na Pracownika Działu Produkcji Szyb sprzed 4 lat, to było napisane, że zarobki są adekwatne do doświadczenia. Nadal tylko to ma znaczenie, to ile tak można wyciągnąć na początek?

@Blanka

Na początek zawrotna stawka 18 zł brutto na godzinę.

@Ciapa

Brutto? Przecież minimalna stawka godzinowa brutto, przy umowie o pracę wynosi obecnie 23,5 zł brutto. Pracujecie na jakiś innych umowach? I jakie są inne zachęty dla tych, co tu pracują, by zostali, a dla nowych, by zechcieli przyjść?

@Liseczek

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agc Warszawa S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Dzik

Pracownicy aby dorobić do marnej pensji przychodzą w sobotę na 6.00 kończąc pracę zaledwie 8 godzin wcześniej w piątek o 22.00. Brak tu wymaganego odpoczynku więc nie odbijają kary a później fałszują dokumenty wpisując że pracowali w daną sobotę w godzinach 14-22. Odpowiednie instytucje chętnie się o tym dowiedzą.

Czy Agc Warszawa S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Macie info o tym systemie zmianowym?? Chcą od kandydatów gotowości do tych zmian, a ile ich jest? I jakie są godziny zmian? Nocka tez jakas jest? Pytam w kontekście posady Pracownik produkcji.

@Chetny do pracy!

Śmiech na sali najniższa krajowa 22.8 na godzinę a w AGC Warszawa pracownicy ze stażem 10-20 lat mają 20-21 zł brutto na godzinę.

Irena
@Huragan

Serio, tyle płacą osobom z takim stażem? A ci pracownikom to odpowiada? Dlaczego skoro mają tyle lat doświadczenia nie odejdą, skoro uważają, że ich praca warta jest więcej? I jeszcze jedno, ciekawi mnie, czy na ostatnie święta były jakies dodatki np. paczki?

@Irena

Siedzą przez zasiedzenie z nadzieją że coś się zmieni na lepsze a tu się zmienia tylko na gorsze zwłaszcza zarobki. Spędzili tu często całe życie zawodowe i prawdopodobnie boją się zmian,nie potrafią robić nic innego, niewiedzą czy się odnajdą w innym zawodzie w wieku ok.40-50 lat.

Agnieszka

Jaka metafora... A możesz dać znać, bo tamte komentarze to mają już pół roku, jakie teraz są stawki na pierwszej umowie? Jak długo trwa okres próbny? Pomimo tego wszystkiego co tu piszecie to może chociaż atmosfera jest dobra?

Gorgio

Elka

Pisaliście na początku roku, że wynagrodzenie to najniższa krajowa. Zmieniło się coś przez te kilka MSC? Może jakieś zmiany w firmie? Ile teraz można zarobić? Macie jakiś system premiowania, możliwe żeby wpadło coś dodatkowego do wynagrodzenia?

Kalafiorro

Kiedyś to był (usunięte przez administratora) a teraz jest (usunięte przez administratora) jeżeli chcesz stracić zdrowie to tu masz na to duże szanse ,jest tu dużo dźwigania niby masz od tego urządzenia ale żeby wyrobić normę to musisz to robić ręcznie (niby nikt tego nie wymaga no ale wiadomo niema metrów niema premii).Premie były do 60% ale już bym na to nie liczył wiadomo branżę czeka zapaść . Dobry zakład dla ludzi odpornych na wiedzę i ciężkich do zameczenia . Ale nie to jest najgorsze,otóż najgorsze jest tu to że kadra zarządzająca to są ludzie z przypadku lub po znajomości bez odpowiednich kompetencji. Szczególnie trzebaby było przyjrzeć się jednej osobie która ma odpowiednie kompetencje do bycia pracownikiem ochrony a nie do zarządzania ludźmi. Niestety ta osoba próbuje zarządzać ludźmi ale potrafi tylko nakazywać , karać,poganiać jego specjalnością jest ciągle obserwowanie pracowników na monitorach(również poza godzinami swojej pracy a nawet na urlopie) jak też zza ukrycia gdzieś np.zza ściany .Brak tej osobie asertywności , empatii, zdolności motywowania swoich pracowników .Atmosfera jest fatalna . Firma nie rozwojowa inwestycje tylko z przymusu no chyba że dodatkowe kamery.

Zombi
@Kalafiorro

Kalafiorro piszecie tu takie głupoty ze asz za jajka ściska nie chcę wam sie pracować to po co oczerniasz ludzi próbując się wybielić jaki to nie jesteś super pracownik mocno pokrzywdzony gdy byś pracował normalnie a nie tylko stał i opowiadał głupoty to śmiało lekką ręką idzie wypracować te normy ale po co lepjiej pisać wypłakać żale wielce pokrzywdzonego przez życie kalafiora któremu wiecznie nie pasuję a jak ci nie pasuje to się zwolnij i tyle w temacie

Kalafiorro
@Zombi

Nie próbuję siebie wybielić bo nie mam z czego pracuje normalnie powiedziałbym wzorowo ,nie oczerniam też nikogo tylko stwierdzam fakty bo już nie mogę patrzeć na tą "patologie". Nie zwolnię się poczekam aż ktoś wyżej zacznie robić porządki .

Zombi
@Kalafiorro

Kalafiorro wzorowo o proszę idea się znalazł perła w koronie a w Realu kombinuję jak tu się wyslizgać na innych żeby to oni za niego robotę zrobili

Obiektywny

Jeżeli ktoś "zasłużył" sobie na "zmniejszenie" premii to nie bardzo rozumiem do kogo później ma pretensje. Chociaż dawno już o takich praktykach nie słyszałem. W większości opinii ludzie się skarżą na małe stawki. Ale nikt nie napisał że do stawki doliczana jest premia w wysokości około 60%. Więc nawet od tej stawki 17pln (chociaż nie wiem kto ma tam taką stawkę) wyjdzie więcej jak stawka minimalna brutto. AGC to zakład pracy a nie pensjonat czy pub. Ludzie przychodzą do pracy a nie w celach towarzyskich. Rotacje pracownicze się zdarzają ale nie jest to jakieś nagminne zjawisko. Więc raczej ludzie "pilnują" swojej pracy. A z tego można wywnioskować że nie jest tak źle.

Alicja
@Obiektywny

Na jakich zasadach są doliczane te premie? Liczą się wyniki właśnie? Czy może jakies premie uznaniowe też są? i w ogóle czy jakieś benefity pozapłacowe do tego dochodzą?

Stefan

Czy to prawda że w tym zakładzie jest sie karanym finansowo za oddawanie krwi?

Izabela

Jak to? Dlaczego jest się karanym za oddawanie krwi? :O przecież to taki szlachetny czyn. Jestem w szoku!

K.G
@Izabela

Bo zabierają premie za nieobecność w dniu oddawania krwi...

K. G.
@Stefan

Tak. Proszę nie usuwać odpowiedzi...widzę że administrator taki sam jak stare i zgniłe agc... .UPA i kamieni (usunięte przez administratora) Jeszcze (usunięte przez administratora) nie zginęła...

Były Robol
@Stefan

A dziwne, kiedyś jak można było mieć dzień wolny to przychodzili na 2 zmianę i wpisywali sobie nadgodziny, jak to się szybko obraca przeciwko pracownikom .... Brawo...

Robol
@Były Robol

Nie nadgodziny tylko umowa-zlecenie po pracy-bo tak chciał szef...a to zupełnie inna (usunięte przez administratora)....ogólnie piękne hasła,frazesy o wielkim koncernie,a to tylko zwykła korporacja.Tak naprawdę pracownik to tylko koszt a nie wartość...żal mi tych ludzi,bo sami sobie są winni....

To ja

Tu już lepiej nie będzie,bo nigdy dobrze nie było. Brak kompetencji cwaniactwo,lenistwo inwigilacja,nepotyzm zlodz.ejstwo,układy i układziki to tylko część z poważnych wad załogi tej tonącej łajby, szczególnie brygad czy kierownictwa,sami karierowicze bo robić się nie chce jak dawniej... Poza tym za dużo zydow i bedoków co się sprzedają za 5 zł. Ogólnie (usunięte przez administratora) więc nie dla mnie to (usunięte przez administratora)

C.d.n.
@To ja

Mała poprawka bo tu nie ma wol ności słowa. Ogólnie (usunięte przez administratora) więc nie dla mnie to (usunięte przez administratora).

Szkodnik
@To ja

Widzę ze tu troszkę bardziej oczytany kolega znający troszkę słowa z encyklopedii albo usłyszane z serialu klan nie ważne. To jak obrażasz tam ludzi pracujących od lat to masz jaja nie powiem choć szkoda ze nie powiesz im to w twarz pewnie nie jeden by ci w nią pluną za te bzdury co wypisujesz

Linio
@Szkodnik

W twarz to należałoby napluć tym zarządzającym za te pseudo podwyżki niby inflacyjne,niby uznaniowe tyle co kot napłakał ale Janusze i tak będą się cieszyć i (usunięte przez administratora).jak dzikie osły.

Toja
@Szkodnik

A to tutaj plują na swoich rozmówców?Chyba zabolao (usunięte przez administratora).Jak sam widzisz nie da się rozmawiać z kimś plujacym w twarz,mimo że prawda czasem boli...Wpis mówił tylko o takich "skodnikach" psujących wszystko od środka,zaś koszty ponoszą wszyscy.Swoją drogą to podziwiam tylko ciężko tu pracujących,a tobie zdrowia życzę.

Chetny do pracy!

Uważajcie zeby za jakis czas jakas madra glowa w ramach oszczednosci nie zabrala wam papieru toaletowego....

@Chetny do pracy!

Na podstawie czego padła tego typu sugestia? Ogólnie to skoro już nawiązujesz do tego to jaki socjal tu tak w zasadzie jest? Papier w pakiecie, a co jeszcze?

C.d.n.
@Małgorzata

Jest jeszczcze długopis,okulary i trochę ciepła w zimę...

@C.d.n.

czyli narzędzia do pracy wszystkie jakie potrzebne da radę otrzymać? I teraz od stycznia jak z warunkami stoicie? Mam na myśli jakieś zmiany, były? Względem stawki, organizacji pracy?

@Małgorzata

Jeśli chodzi o zmianę organizacji pracy to tak urlopy w piątki i poniedziałki bo niema zleceń do produkcji . Jak narazie żadnych zmian z warunkami i stawkami .

@Huragan

to chwila. to ile ludzie teraz tutaj mogą zarobić? te urlopy płatne są wykorzystywane? a co jeśli się skończą?

Irenka

Padajom tu cienszkie zarzuty pod adreaem kierownictaa zakładu. Moze ktos sie wypowie z kierowmictwa?

Maciek z Klanu

Wstyd sie przyznac ale to wszystko prawda. Kadra kierownicza to głównie pociotki. Nawet ksiegowy ma prace dzieki mamusi. Większość to miernoty bez wykształcenia jezyka obcego a nawet kultury. Ludzie prości. Kierownik to bohater filmu pt: "Kariera Nikodema Dyzmy". Prawda jest taka ze takim człowiekiem łatwo sie kieruje posłusznie wypełnia polecenia bez najmniejszego sprzeciwu. Dziekuje. Dobranoc.

Pirat pływający po Wiśle

A czy ten nowoczesny program Lin działa czy ok jest tylko na papierze? Słyszałem ze tak wzrosła wydajność że pracujecie 3-4dni w tygodniu.

Ser pleśniowy
@Pirat pływający po Wiśle

Ta firma jest mistrzem w wyrzucaniu pieniędzy w błoto, na wszystko są pieniądze tylko nie dla pracownika. LiN = nie działa, pieniądze w błoto. Kolejny bubel, pomysł RK z Oczyszczalnią która oczywiście tez nie działa i kolejne pieniądze w błoto. Ta firma podąża we wspaniałym kierunku, jeszcze więcej samochodów służbowych, więcej pracowników biurowych i kamer na hali. Tylko ze wkrótce jak tak dalej pójdzie to nikt tm nie będzie robił. Żal patrzeć co się dzieje z tą firmą .

Robert

Witam Jestem pracownikiem z doświadczeniem w cięciu szkła. Zastanawiam się nad pracą w AGC W-wa tylko nie wiem czy warto mi zmieniać pracę. Obecnie mam 4,5 k na rękę, czy w agc zarobię więcej? Dzięki za pomoc

Alicja
@Robert

Wiesz co ja nie wiem akurat, ale to widziałeś jakieś ogłoszenie od nich na to stanowisko? Czy planujesz aplikować "w ciemno"?

@Robert

Da się wyciągnąć nawet 6k tylko że na dwa miesiące.

Ciapa

Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Praca na większości stanowiskach jest bardzo ciężka fizycznie,nie adekwatna do otrzymywanego wynagrodzenia. Wynagrodzenie idzie na dno i jak tak dalej będzie to zrówna się z najniższa krajowa plus ewentualna premia. Uwaga są przypadki że kilkuletni wzorowy pracownik ma stawkę 17 zł/h brutto. Zachorujesz ty lub dziecko ,oddasz krew i już po premii nie tylko w danym miesiącu ale i premi tzw.13. Liczą się tylko metry i tabelki gdy jest mniej pracy to na urlop wypoczynkowy wysyłają. Praca zmianowa ale niegdy do końca nie możesz być pewny na którą zmianę będziesz miał w kolejnym tygodniu a czasami dniu. Dużo pracownikow dojeżdża ze wsi po 50-60km(niewiem jak to się opłaca) Wypłaty na czas wszystko na papierku . Bardzo dużo pracownikow z Ukrainy.

@Ciapa

Tak z ciekawości to czy ostatnia wzmianka o pracownikach ze Wschodu to uznane zostało za jakąś wadę może? Dlaczego są tu takie problemy z grafikami, że z dnia na dzień się można dowiedzieć co i jak z pracą?

@Małgorzata

Wpis o pracownikach ze wschodu to poprostu informacja dla ewentualnych kandydatow . Jeśli chodzi o grafik to poprostu jednego dnia jest bardzo dużo pracy a naprzyklad kolejnego dnia niema prawie wcale bo nie dojechały komponenty do produkcji ,wtedy jest akcja sprzątanie albo urlop.

@Ciapa

Aha. A te komponenty to nie przyjeżdżają z winy firmy? W sensie kulawa logistyka czy jak?

Zwykły robol

A jak wygląda u was sytuacja z premią "13"? W Pruszczu dostaliśmy dzisiaj informację że 25%. I jak zarobki w Warszawie bo u nas doświadczony pracownik potrafi dostać wypłaty przy 15% wydajności 3800netto.

Jan
@Zwykły robol

I co, uważasz że to mało? Czy w sumie jest okej Twoim zdaniem?

Zwykły robol
@Jan

Oczywiście że uważam że to mało zwłaszcza przy aktualnej inflacji.

@Zwykły robol

A jaką stawkę byś tak rzetelnie założył, żeby miarodajnie się pracowało?

robotnik
@Małgorzata

3300 - brygadzista 3200 - dla derektora, a 15 000 dla robola...

@robotnik

Haha, ok, rozumiem o co z rzetelnością chodzi. ;) A teraz opcja realna?

Zostaw merytoryczną opinię o Agc Warszawa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agc Warszawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agc Warszawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agc Warszawa S.A.?

Agc Warszawa S.A.
  • Bysławska 73