Opinie o Nexio Management Warszawa ul. Orzycka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nexio Management Warszawa ul. Orzycka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nexio Management Warszawa ul. Orzycka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexio Management Warszawa ul. Orzycka w Warszawa

Aleksy

Hej Miałem miesiąc temu rozmowę, rekruterka była zachwycona moim doświadczeniem i umiejętnościami. Powiedziała, że na pewno do mnie zadzwonią z potwierdzeniem, a ja u siebie mogę spokojnie składać wypowiedzenie. Niestety, nie odezwała się nigdy więcej, na prośby, pytania o kontakt olała. Nie wypowiedziałem umowy u siebie i na całe szczęście, bo jak widać zostałbym bez pracy. Bardzo nie polecam aplikować.

HR/Rekrutacja
@Aleksy

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią. W naszym standardzie procesu rekrutacji mamy w pierwszej kolejności złożenie oferty dla kandydata, co jest potwierdzeniem naszego zainteresowania nawiązaniem współpracy. Dopiero w tym kroku lub po podpisaniu umowy kandydat decyduje o złożeniu wypowiedzenia, rozwiązaniu umowy ze swoim pracodawcą. Nasz standard komunikacji z kandydatami zakłada też odpowiedzi na wszystkie wiadomości naszych kandydatów.

Piotr Barej

Świetna atmosfera, elastyczne podejście do pracownika, relacje oparte na szacunku i zrozumieniu. Kwestie techniczno/operacyjno/finansowe bez najmniejszych zastrzeżeń. Po przeszło 5 latach z żalem odchodzę ze względu na specyfikę nowych celów życiowych i zawodowych. Bardzo polecam współpracę.

Edward
@Piotr Barej

Piszesz o elastycznym podejściu do pracownika. Czy wyraża się to w możliwościach rozwoju kariery zawodowej i w konsekwencji awansu i podwyżki?

Incognito

Firma mieści się teraz na ul. SZTURMOWEJ 2 A (przeniosła się z ul. Orzyckiej), Warszawa

K

Pracuję w Nexio ponad 4 lata i jestem zadowolony. Polecam.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
janek

Jedym plusem tej firmy to - jak już ktoś wspominał - atmosfera, alet tylko dopóki jako tako się układa. Zamawiają pizze, wychodzi się razem na piwo, itd. Ale, gdy chciałem złożyć wypowiedzenie i wysłałem na ten temat maila do administracji, zadzwonili do mnie z gniewem nawet bez przywitania: CO TA ZA MAILE! Aby mnie zatrzymać, prezes dodatkowo szantażował mnie "imagem firmy", że niby szkodzę Nexio. Poza tym, organizacja pracy jest dość słaba i nie bardzo chcą realizować obietnic, w HR pracuje za mało osób. Kontraktowcy często słyszą natępujący argument: "Przecież to jest tylko kontrakt!". Jeżeli chcesz się tam zatrudnić, to radzę tylko na umowę o pracę.

janek od furmanek
@janek

Jeśli składasz wypowiedzenie mailowo i nie chce ci się nawet ruszyć do firmy żeby złożyć taki dokument to nie dziw się jak sam zostałeś potraktowany. Poważny człowiek przychodzi z wypowiedzeniem do biura a nie śle maile.

Mikel
@janek

Kontraktowcy? Ile klas szkoły podstawowej udało Ci się ukończyć?

Marek Sobierajski

Szanowny maryl_222, cieszymy się, że znalazłeś plusy w pracy Nexio, faktycznie staramy się, aby była dobra atmosfera w zespołach. Jeżeli chodzi o warunki pracy, to chyba lekka przesadza (potencjalna możliwość uduszenia?) biorąc pod uwagę, że do dyspozycji pracowników są 2 lokalizacje oraz możliwość pracy zdalnej, z której wielokrotnie Pan też korzystał.

janek od furmanek

Bredzisz. "pracuje tam grupa studentów z przerośniętymi ambicjami i mniemaniem o sobie" a potem piszesz " jedynym plusem jest atmosfera- fajni ludzie". To w końcu są przeambicjonowani z przerośniętym ego czy fajni? Zastanów się zanim znów gdzieś napiszesz takie głupoty. Marek Sobierajski brawo.

nnww

Zero odzewu po rozmowach. Obiecano, że informacja o decyzji zostanie przekazana w najbliższym czasie, a od dwóch miesięcy cisza. Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydatów.

Marle

rekrutacja to ściema, szukają pretekstów żeby pokazać że wszyscy kandydaci są do niczego, bo mają zamiast zatrudnić pracowników z Ukrainy

AS

Nie polecam tej firmy. Co prawda atmosfera jest luźna i nawet od czasu do czasu szefowie kupią dla wszystkich pizzę, ale z plusów to chyba wszystko. Gdy jesteś zatrudniany na umowę o pracę, to dają Ci ją na czas nieokreślony, ale nie dlatego, że tak Cię cenią, ale żebyś po okresie próbnym nie przyszedł po podwyżkę. W firmie jest kilku pracowników z długim stażem i nie warto wchodzić z nimi w dyskusje, gdyż w tej firmie to oni mają zawsze rację. Szefowie słuchają ich opinii i nawet nie zadadzą sobie trudu, aby wysłuchać drugiej strony i dopiero wtedy podjąć obiektywną decyzję. Szefowie nie mają wizji swojej firmy i długofalowych celów. Ich zarządzanie jest chaotyczne a decyzje podejmowane pod wpływem chwili.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexio Management Warszawa ul. Orzycka - Warszawa

• Jak się pracuje w Nexio Management Warszawa ul. Orzycka?

Zobacz opinie na temat firmy Nexio Management Warszawa ul. Orzycka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexio Management Warszawa ul. Orzycka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nexio Management Warszawa ul. Orzycka?

Kandydaci do pracy w Nexio Management Warszawa ul. Orzycka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nexio Management Warszawa ul. Orzycka