Nexio Management

Toruń

Opinie o Nexio Management

Jacek

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Agnieszka

Rzeczywiście @programista jest to forum Nexio Managementu ale w Toruniu, nie w Warszawie. Dodając opinię musimy pamiętać i zaznaczać od razu, że nie piszemy o tym oddziale - tak jak zrobiłeś to Ty. Czy opisywana rozmowa i jej przebieg, miały jakiś finał w postaci wyjaśnień działu hr?

Programista

Brak obiecanej odpowiedzi w sprawie decyzji o przyjęciu do pracy - odpowiedzi brak do tej pory. Brak umiejetności wskazania miejsca pracy poza wskazaniem przybliżonej branży i wskazania rejonu geograficznego tak dużego miasta jak Warszawa, jakby problemem było podanie nazwy ulicy... - co nie pozwala określić osobie kandydującej czasu dojazdu (może ten być nieakceptowalny?) Brak umiejętności odpowiedzi na podstawowe pytanie, jakie powinni kandydaci zadawać - czy jest to nowe stanowisko, czy wakat? - jak często były zmiany na tym stanowisku - w odpowiedzi mydlenie oczu - po prośbie o jasną odpowiedź - odpowiedź, że rekruter nie ma wiedzy w tym temacie. Więcej w opisie przebiegu rozmów kwalifikacyjnych. Brak poszanowania kandydatów w postaci braku maila chociażby z decyzją odmowna - tymbardziej obiecaną - dyskwalifikuje oddział w Warszawie w moich oczach (brak wątku dla Warszawy - czy Administrator utworzy i przeniesie opinie i przebiegi rekrutacji?)

Agnieszka

@Paweł czy firma wymaga znajomości języków obcych? Jest ona weryfikowana podczas procesu rekrutacyjnego? Kilka praktycznych wskazówek - odnośnie tego, o co pyta podczas niego pracodawca - pomoże wielu osobom opanować stres z nim związany.

Paweł

Pracuje w Nexio od kilku lat i nie mam zastrzeżeń. Nie jest to żadna korporacja jak pisał ktoś wcześniej. Jeżeli jesteś bez doświadczenia to trafiasz do zespołu, możesz liczyć na wsparcie zespołu i lidera, nabierasz doświadczenia. Jeżeli masz doświadczenie i jesteś samodzielny to trafiasz na różne projekty duże małe w zależności od zapotrzebowań i kompetencji. Moim zdaniem jest ok i ciężko się do czegoś konkretnego przyczepić.

Agnieszka

@Marek, wspominasz o tym, że Nexio Management swoim pracownikom daje szansę na rozwój. To bardzo ważna kwestia dla wielu kandydatów. Możesz powiedzieć więcej na ten temat? Czy firma stosuje np. rekrutacje wewnętrzne?

Marek

Nexio to bardzo dobry pracodawca. Firma daje swoim pracownikom szanse na rozwój. Aktualne oferty można znaleźć na stronie http://nexio.pl/kariera/

Krzysztof

Ja nie mogę.... zamiast docenić pracodawcę za to, ze nie boi sie zatrudniać młodych pracowników bez większego doświadczenia zawodowego i jest chętny aby dać im szanse, trochę przyuczyć do zawodu to szuka sie w tym jakiś złych zamiarów. Naprawdę bez przesady.

Ollama

Powiem jak wygląda - jak dostaniesz test i go zdasz popracujesz 2 tygodnie i następny test. Rozmowa - jak bardzo krótko - trafiłeś w 10 popracujesz do końca umowy. Rozmowa długa max 15 minut - w myśleniu szczegółowe pytania. Rozmowa bardzo długo + prosty test z wiedzy książkowej zda go każdy z IQ 120. - praca max 3 miechy. Nie liczcie na to, że tam zaliczycie tzw. sukces tu się kończy karierę w takich systemach pracy. Najlepiej umowa na min 6 miechów - na rok albo 2 lata. Lub nieokreślony. W normalniej firmie. W korporacji nie istnieje takie coś jak długotrwałe zatrudnienie. Albo własna działalność w korpo to jeszcze sam sobie popracujesz za projektach. Korporacje kochani to wasza śmierć lepiej szukajcie za mniej i w mniejszych firmach. Uwielbiają tu studentów po 28 roku życia jesteś dla nich martwy. Jak ukiszony ogór w zalewie octowej do jednorazowego użytku.

wuwu
@Ollama 16.09.2016 03:16

można troszkę jaśniej ? Nexio to coś zbliżonego do korpo, preferują studentów z niskimi oczekiwaniami?

jason
@ITpoint 08.06.2016 14:05
To współpraca B2B, więc jak ktoś prowadzi działalność gospodarczą lub planuje ją założyć, może przy tej formie współpracować (f...

byłem tam na rozmowie - szukają nie tylko b2b, ale i umowy o pracę. Ostatecznie nie odpowiadał mi projekt, ale firm zrobiła na mnie pozytywne wrażenie

ITpoint
@jason 13.07.2016 10:44

Tak, tak - w ogłoszeniu jest informacja, że obie formy współpracy są oferowane.

Zostaw opinię o Nexio Management - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexio Management