Opinie o Ts Berkon Ryszard Tomkowicz Bartosz Tomkowicz Sp.j. w Koszwały

counter
Dominika Nowy wpis

A jak wygląda układanie grafiku?

Kros Nowy wpis

Niestety, nie polecam tego miejsca szukającym pracy. Myślą, że jak zaoferują nowy sprzęt to ktoś się na to połasi. A 10 % to od zysku, a nie zarobku, więc na start raczej praca za podstawę, bo przecież kierownik to podsyła klientów swojemu przydu*asowi. Brak podejścia do pracowników, by czuli się docenieni. Po jakimś czasie tracisz przyjemność z takiej pracy. Kierownik (usunięte przez administratora) myślący, że może zdobyć każdego klienta, obiecując mu gruszki na wierzbie. Jak to mówi klasyk "szkoda szczempić ryja".

Kris Kros Nowy wpis
@Kros

Myślę,że sformułowanie "10 % to od zysku, a nie zarobku" jasno pokazuje, że niekoniecznie są Tobie znane podstawy ekonomii, a idąc dalej pracy w firmie handlowej.

Remik Nowy wpis

Może mi ktoś podpowiedzieć czy firma prowadzi rekrutacje a jeśli tak to czy trudno się dostać?

Bigi
 Rekomendacja

Trochę tu krwi ktoś chciał upuścic, niezle! Samochody nowe (focusy handlowcy i iveco kierowcy), iphone i dobry laptop. Prowizja 10% od zarobku to całkiem godziwy pieniądz. Dynamiczny rozwój firmy, dobrze się pracowało, polecam!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zbigniew

Jak firma aktualnie prosperuje? W jakich godzinach się tam pracuje?dzięki.

Mano

W firmie późny PRL, sprzęty przestarzałe tak jak świadomość właściciela co do warunków rynkowych. Pieniądze słabe, a prowizja to śmiech na sali. Jeśli masz wybór: wybierz inną firmę. Peace.

Jola

Potwierdzam. Firma w której nie da się pracować. Płacą grosze. W biedronce zarobi się więcej - poważnie Ciągła rotacja... Tylko jedna osoba która ma grube ryby pracuje długo. Nic dziwnego bo nie odda innym, więc reszta ma do obsługi i pozyskania tych co nie chcą współpracować. Samochody stan techniczny zły. Sprzęt okropny. Nie polecam

Tak3Nie

......

Firma krzak. Płaca najniższa krajowa i ewentualny Ochłap z prowizji jeśli da się ją wgl wyrobić. Wymagania jakby oferowali kokosy. Pozdrawiam ile właściciele mili p tyle wybór RKS - a to totalna porażka. Człowiek bez podejścia do swoich pracowników. Pełen obłudy o kłamstwa. Firma z takim kapitanem nie rozwinie skrzydeł. Samochody stare partnery 3os z paką i GPS . Stare laptopy i byle jakie telefony. Produktów masa i najchętniej za te grosze sprzedawaj wszystko i nabijaj samym producentom kasę i plany. Życzę powodzenia tym, którzy będą pracować.

Tak11Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ts Berkon Ryszard Tomkowicz Bartosz Tomkowicz Sp.j. - Koszwały

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.