Opinie o Ts Berkon Ryszard Tomkowicz Bartosz Tomkowicz Sp.j. w Koszwały

Ts Berkon Ryszard Tomkowicz Bartosz Tomkowicz Sp.j.
0 0 4 5 1
Zbigniew Nowy wpis

Jak firma aktualnie prosperuje? W jakich godzinach się tam pracuje?dzięki.

TakNie
Mano Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

W firmie późny PRL, sprzęty przestarzałe tak jak świadomość właściciela co do warunków rynkowych. Pieniądze słabe, a prowizja to śmiech na sali. Jeśli masz wybór: wybierz inną firmę. Peace.

TakNie
Jola Nowy wpis

Potwierdzam. Firma w której nie da się pracować. Płacą grosze. W biedronce zarobi się więcej - poważnie Ciągła rotacja... Tylko jedna osoba która ma grube ryby pracuje długo. Nic dziwnego bo nie odda innym, więc reszta ma do obsługi i pozyskania tych co nie chcą współpracować. Samochody stan techniczny zły. Sprzęt okropny. Nie polecam

Tak3Nie

......

Firma krzak. Płaca najniższa krajowa i ewentualny Ochłap z prowizji jeśli da się ją wgl wyrobić. Wymagania jakby oferowali kokosy. Pozdrawiam ile właściciele mili p tyle wybór RKS - a to totalna porażka. Człowiek bez podejścia do swoich pracowników. Pełen obłudy o kłamstwa. Firma z takim kapitanem nie rozwinie skrzydeł. Samochody stare partnery 3os z paką i GPS . Stare laptopy i byle jakie telefony. Produktów masa i najchętniej za te grosze sprzedawaj wszystko i nabijaj samym producentom kasę i plany. Życzę powodzenia tym, którzy będą pracować.

Tak10Nie

Ranking

Zostaw opinię o Ts Berkon Ryszard Tomkowicz Bartosz Tomkowicz Sp.j. - Koszwały

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ts Berkon Ryszard Tomkowicz Bartosz Tomkowicz Sp.j.