Opinie o Sia abrasives w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sia abrasives. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sia abrasives o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sia abrasives w Goleniów

Agguucha insta

Czyżby kisiel w majtach dalej się przelewał w innym zakładzie. Ładne rzeczy Będziesz sławna z taką postawą. W TV raczej cię nie zobaczymy co najwyżej przy ulicy.... ;-)

Jagoda
@Agguucha insta

Ale ty masz z głowa problemy emocjonalne Nie ładnie oceniać innych , chyba Ci odbiła chłopa albo jesteś potworem ze masz tyle jadu w sobie . Proponuje zmienić lekarza, tabletki ewentualnie dać po rajtach ;) kobieto spójrz w lustro i powiedz sobie ze jesteś szczęśliwa a tu nie wylewaj się bo ta dziewczyna ma z Ciebie ubaw, wiem bo poznałam

Kudłaty
@Jagoda

a ty skad taka adwokatka , jagoda..? hehehe ? następnna popraprana...

Dariusz
@Kudłaty

Widzę że atmosfera musi być świetna. :) Na co dzień na żywo też jesteście dla siebie takie "miłe"?

Izabela
@Agguucha insta

No się aguni nie wiedzie....why ?

fan
@Izabela

...bo ją ludzie poznają kim jest...wystarczy 2 - 3 miesiące...

ona
@Izabela

...niezła desperacja...;) nawet na insta haha,,

Zuzia

a skąd taka wiadomość ? obserwując ją ?

Walnięta fanka

Weź babo już skończ te wypociny Nikogo tu nie interesuje twoja frustracja na temat tej dziewczyny . Piszesz o różnych nickach jakby to kogoś interesowało skończ już i idź zrob coś ze swoją twarzą i zajmij się swoją kuweta

Agnieszka
@Walnięta fanka

Dokładnie :( Wolałabym poczytać bardziej merytoryczne wpisy na temat pracy w tym miejscu... pracujesz może w firmie?

Troskliwa

MSC 1 szczerze nie polecam. Rzucają z maszyny na maszynę a jak zwrócisz o coś uwagę to robią na złość i dają najgorsze rzeczy do roboty. Robią co chcą nie licząc się z innymi. Liderzy kryją się na wzajem i poprawiają sobie wyjścia z pracy szczególnie lubią piateczki . Ciekawe co na to góra? Widocznie w tym zakładzie są równi i równiejsi (M.P i M.M) dwa lenie patentowane

Rutyna
@Troskliwa

Ten jeden to powinien wylecieć za (usunięte przez administratora)dziwię się że szefostwo nic z tym nie robi bo wątpię że nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć ten drugi to też wcale nie lepszy. Najlepsza zmiana brawo brawo Przychodzą nowi liderzy z zewnątrz i lepiej ogarniają jak oni bo przede wszystkim mają chęci do pracy. Im to kop za bramę się należy

Bystra
@Rutyna

Pięknie to ktoś ujął, hala dopiero co zaczynała rosnąć a oni na gwałt szukali liderów-no to mają (akurat ta dwójka to zgadzam się.że się nie nadają na liderowanie ,dużo by pisać ). Same gamonie . Poczekaj kiedy przyjdzie czas i na nich.

Kojiro
@Rutyna

Bo to jest tak, że do bycia liderem trzeba mieć predyspozycje, charakter, umiejętności komunikacji i sprawiedliwości a nie tylko kurs na maszynę z Frauenfeld ;)

Haker pierwsza klasa tonieja
@Kojiro

I wszystkie komentarze napisała jedna osoba, tak przypuszczam. Zamknij się w pokoju, odłącz kabel sieciowy, nie wiem, może pomyśl co możesz zrobić dobrego dla swojego życia, żeby było atrakcyjniejsze, bo ewidentnie siada Ci na głowę. Uważaj, żebyś nie wyłapał na dziurę i ładnie nawijaj materiał ;)))

Kojiro
@Haker pierwsza klasa tonieja

Lepiej przyjrzyj się swoim krzywym zębom jak pirania. Frajernia może pokaże klasę co sama potrafi Nawinąć to mogę kierownikowi prawdę wtedy się będziesz szczerzył ;-)

Monia

Zapraszam na priv : Agguucha. Insta ????

Płomyczek
@Monia

Ta szlaufa dalej tu piszę ? Na co jak już tu nie pracuję. Za mało adoratorów w nowej pracy ? Czy masz takie luzy w (usunięte przez administratora) że jeszcze parę (usunięte przez administratora) zmieścisz i szukasz ch...a do (usunięte przez administratora)

chłopak
@Płomyczek

..."adoratorów" ???..chyba już tylko mega sfrustrowany desperat chciałby się zadawać z tak wyeksploatowaną i wyczochraną we wszystkie strony i przez wszystkich pustą lafiryndą latawicą....

@Monia

Hehehe. Klasyka: "dobra mina do złej gry i sytuacji" haha.

@Monia

Hehe..zmiana czcionki, miejsca też nic nie zmienia...:-)

@Monia

...hehhe..rada: narób sobie - o ile potrafisz- kilka bachorów, x 500 pln to będziesz coś mieć. Z pensji słabo..;)))

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sia abrasives. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Otwarta brama

Co już się na robiła Agusia Skiba u was? Że wczoraj była u nas pytała się o pracę hahaha ludzie my jej tu nie chcemy.

Ciekawy
@Otwarta brama

A gdzie jej nie chcecie?

aciwataL
@Ciekawy

W rokicie politekniku...

aciwataL

Taka dobra? Czym zasłynęła u was?

Rozważna
@Otwarta brama

Niech wraca tam gdzie była my tu nie potrzebujemy mącenia robienia afer i.t.p Mamy już dość panoszenie się tej....... Jak można być taką osobą..... Powiem tylko tyle ciekawe czy rodzice dumni z córeczki

Kuleczka

Potwierdzam ta osoba ma duże problemy emocjonalne ze sobą bo zachowuje się irracjonalne co do sytuacji w których się znajduje. Jeżeli nie zmieni swego podejścia nie wróżę jej dobrych stosunków między ludzkich. W tej firmie jak i w poprzedniej robi to samo sieje ferment i zamieszanie jaka to ona nie jest ,,ą ę,, wielka pani. A tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje tylko próbuje znaleźć kogoś kto podniesienie jej standard życia. Kto mądry widzi co to za osoba.

Płomyczek
@Kuleczka

Widzę jak ta dziewucha zachowuję się na co dzień i nic dobrego nie przewiduje co do niej. Naprawdę powinna przemyśleć swoje zachowanie...

Izabela
@Kuleczka

Ktoś w końcu przejrzał na oczy i ją powieźli.... Ktoś potwierdzi ?

po co usuwać prawde ?? po co portal ?

Alloy

Niby sama odeszła

L jak latawica
@Alloy

Agusia Skiba odeszła? Nie pracuje już u was? . K"oledzy z Politeknik. "

Aska
@L jak latawica

Ciekawe gdzie teraz zatruwa życie..biedni ludzie ;-(

Mariusz
@Aska

Chyba zalazła ci za skórę skoro tak piszesz. Miałaś z nią jakieś konflikty czy ogólnie atmosfera była kiepska?

Aska
@Mariusz

Jak tak to cię ciekawi to poczytaj komentarze, opinie wielu ludzi na jej temat tutaj i w jej poprzednim zakładzie pracy - gowork politeknik

?
@L jak latawica

Może już dość tyrania tej dziewczyny? Ma swoje próżne życie ale to jej sprawa. Tu nie jest miejsce na wywlekanie swoich kompleksów. Ona pewnie znajdzie swoje szczęście. Jakie by nie było. Fakt, że jest pusta i nic sobą nie reprezentuje, ale taka jest - szanować zera też trzeba.

Człowiek z Rokity

U nas straszą policja i że nas dyrektor informatyka dobrego znajdzie... I będą wiedzieli kto pisze NEGATYWNE komentarze.. Moim zdaniem coś muszą a mają.. Na sumieniu.. Poza tym nie potrafię zrozumieć po co zakładać stronę do wyrażania opini skoro jak pracownicy piszą i wyrażają swoje zdanie.. A nikt z tym nic nie robi.. Tylko straszą ludzi? Absurd

Krystyna
@Człowiek z Rokity

A czemu piszesz, że mają coś na sumieniu? Po czym to stwierdzasz?

Alwarez

Pytanie z grubej ruru!!!dlaczego jest taki (usunięte przez administratora) w WC, wchodząc to aż w oczy szczypie,szatnia bruda,brak ręczników oszczędności,znowu na higienie i jeszcze śmierdzi pozdrawiam serdecznie i gdzie ręczniki do rąk na podłodze, jest pandemia jaja sobie robicie

Sabo
@Alwarez

Zauważyłem, co innego wreszcie pachnie w WC i sztnie czyściutkie. Ręcznki są białe, a były zielone czy szare. Wreszcie kantyna posprzątana!!!! Wiec w czym masz problem? Może czerwony dywan sobie życzysz i kelnera.......

Krystyna
@Sabo

Wiesz może ta osoba trafiła, gdy serio było brudno. Ciekawe skąd wynika ta rozbieżność w odczuciach - może od tego kto jest w danej chwili odpowiedzialny za sprzątanie?

na szczescie

odcszedlwm z tego bagna liderzy na msc1 maja totalnie gdzies cb liczy sie tylko ich stołek jak czegoś potrzebujesz to czesto czekasz cała zmiane az to dostaniesz albo w ogole nie dostajesz wszystko aby było oee i tyle. m.p najgorszy lider, obrósł w piórka i ma nie za kij wie kogo a jak potrzebujesz czegoś to łaskę robi ze ci pomoże a przed kierownikiem udaje świetego pierwszy do wywalenia

@na szczescie

Tak, „p” tam jest liderem, a to szkolny nieuk był zawsze, ale on nie jest najgorszy stara sie czasami zaśnie w robocie tylko hihi

Teresa

A Ty długo tam pracowałaś? :)

@Teresa

tak, pracowałem tam jeszcze jak Mateusz byl operatorem, ja do tego chłopa nic nie mam osobiście, według mnie spoko gosc i jak ma sie stanowisko to można więcej. Nie chciałbym byc na ich miejscu wiec szanuje

Boberek
@na szczescie

Liderzy na MSC1 to totalna tragedia. Ciągle siedzą na kawie i udają że pracują w szczególności jak kierownik w pobliżu albo góra schodzi na halę. Zero pomocy z ich strony. Faktycznie obrośli w piórka. Ale w końcu mogliby się im do (usunięte przez administratora) dobrać. Ogólnie jest ich za dużo na dziale. Powinno się cześć z tych (usunięte przez administratora) pozwalniać albo zagonić do roboty!

Tralala

Widać, że ktos ma nudne życie i lubi uprzykrzać życie innym. Nic dziwnego ze dziewczyna chce zmienić firmę, jak w poprzedniej pracy stare baby się mściły na niej, bo mloda lub/I ładna i odpowiedziec im pewnie potrafiła na ich przytyki. Ludzie ogarnijcie się trochę. Karma wraca ...

Bober

Potwierdzam Niech znika z zakładu jak najszybciej

Ciekawy
@Bober

Również potwierdzam, niech te śmierdzące (usunięte przez administratora) znika stąd jak najszybciej. Zatruwa swoim odorem atmosferę. Dwulicowa fałszywa blać.

Bober

Taką operę zagrała że mieli jej dość i poszła mącić na inną maszynę. Jak chce mącić to za bramą.....

Kolega Arnolda
@Bober

Tyle ambicji i zdolności co się w usta zmieści:))) widać po niej że to proste.

Bobek z Kobylanki wielkiej

Witam chciałbym serdecznie podziękować osobą które tak piękne wyczyściły mi szafkę śniadaniową jak można wyrzucić komuś jego prywatne rzeczy ? Czyj to był pomysł ,czy ta osoba zostanie ukarana ? Lecimy dalej jesteśmy na hali i wchodzimy do naszych pięknych kibli zaszczane zazygane wieczne zapchane brudne i śmierdzące bez ciepłej wody ? Czy osoby sprzątające i osoby od sprawności urządzeń zostaną za to ukarane .Lecimy dalej maseczki i duszenie człowieka przez 8 godzin czy to zdrowe to raczej nie nie dość że wdycham wilgoć kurze i w kibelku zapach amoniaku to jeszcze musze być w masce ? Kto to wymyślił jest jakimś głupcem czy ta osoba zostanie ukarana ? Lecimy dalej i zaczynamy prace tutaj jest oki ale społeczeństwo jest podzielone jedni mogą iść napić się kawy a drudzy od samego rana muszą ostro działać Zawsze jest mało wynik za wszelką cenę pogarda dla pracownika brak możliwości rozwoju brak certyfikatów brak podwyżek brak normalności praca za dwie osoby jeżeli kogoś nie ma , chore normy , chore pomysły ? Czy ktoś to wszystko ogarnie bo ja już serdecznie podziękuje tej organizacji .

Teresa

To publiczne forum! Uważaj na słowa, a raczej obelgi. Nauczcie się kultury, ludzie.

Dariusz

A co tam się dzieje, hmm?

Przyjaciel Agi

Jak tam przyjaciółko nasza? Dobra płaca? Wszystko olej? Załatwisz kolegą? Pracę?

Czy Sia abrasives ma ściśle ustalone godziny pracy?

msc1

tak, pracujesz po 8 godzin w systemie dwu, lub trzy zmianowym, możliwe nadgodziny

Andriu.

W sia Abrasives Szukają od lipca nowych pracowników na różne działy. A dlaczego bo ludzie uciekają jak by się firma paliła. Po zmianie prezesa niestety tylko się pogorszyło. Ważna są tylko wyniki a człowiek zszedł na naprawdę dalszy plan. Nikt się z nim już nie liczy niestety. Ciągle są podnoszone normy mimo że maszyny nie chcą więcej produkować i ciągle się sypią.O podwyżki niema szans nawet jak zwiększasz umiejętności. Dział Teff ma naprawdę dużo pracy. Obecnie rekrutują ale nie polecam pracy w tej firmie. Tam myślę by coś pozytywnego napisać o tej firmie ale niestety nic mi na myśl nie przychodzi. Pozytywy się skończyły i nie zanosi się by się jakieś pojawiły.

Mario
@Andriu.

Zmiana prezesa akurat wyszła firmie na dobre.

byly operator

Witam, czy obsada maszyny std sheet ulegla zmianie? Zatrudniaja jeszcze na maszyne lub na fiboteca?

@byly operator

Jak najbardziej są przyjścia na różne maszyny. Ale nie każdego byłego pracownika firma wita ponownie. To chyba oczywiste. Ja też rozważam odejście. I nie wiem czy chciał bym powrócić. Obowiązków przybywa, gwarancje się kończą, a stawka mizerna. Do dzisiaj nie posiadam legalnie odzieży roboczej, pieniędzy na karcie do automatu, butów zimowych, prawidłowego numeru na karcie dostępu, a pracuję już ponad 3 lata. Jak są awarie to jestem super, bo szybko rozwiązuję problemy. Ale jak chodzi o podwyżkę to jestem na końcu układu pokarmowego. Sytuacja jak dowcip z urlopem. Jak pracownik potrzebuje - to jest nagle nie zastąpiony. A jak chce podwyżkę to może zapomnieć. Nieprawdaż ?

Lider
@Kris

Witam, mowia ze jest lepiej niż kiedys i na reke zarobki 3200 zł netto,jakie sa fakty

@Lider

Nie wiem jak jest na produkcji. Każdy mówi co innego. Na moim stanowisku w innych firmach płacą więcej o 1500- 2800zł na rękę więc nie widzę sensu bym tutaj pracował. Od mojego ostatniego wpisu zmieniło się tylko to, że dostałem zimowe buty na wiosnę. Po ponad 3 latach pracy. Może ktoś to w końcu przeczytał.

Mario
@Kris

To wiosna i lato w zimowych buciorach.. na bank nie zmarzniesz - widzisz jak dbają ;)

Pawełek,
@Lider

Tak można zarobić 3200 ale z nadgodzinami. Czyli np: jak zrobisz dwie soboty, No i zależy od stawki jaką kto ma. Ale jak to mówią kokosów w tej firmie nie zarobisz....

@Lider

3200?? Hmmm... Można zarobić ale z pełną premią i nadgodzinami w tygodniu ( po 10 godzin) , dodatkiem nocnym za pracę na 3 zmiany i co najmniej jedną sobotą. Starzy pracownicy mają więcej ale do ich stawek niema się co liczyć. Przyjdziesz to ci naobiecują ale niewiele z tych obietnic dotrzymają. Już nawet nie chcą płacić za pracę na dodatkowych maszynach. Jedyna dostępna podwyżka to inflacyjna raz w roku w styczniu ( PŁACONA Z 2-3 MIESIĘCZNYM OPÓŹNIENIEM) a ale to max 60 gr.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sia abrasives?

Pracodławca

Niema żadnych warunków. Biorą jak leci.! Zatrudniają wszystkich co chcą pracować bo niema chętnych do pracy w tej firmie. Stawki już chyba najniższe na całym parku przemysłowym a na podwyżki niema co liczyć. No chyba że normy, które zwiększają regularnie. Jak przyjdziesz do tej pracy to staniesz się członkiem ale w innym tego słowa znaczeniu hehehe.

szukają na kilka stanowisk, tutaj oferta na pracownika produkcji Opis firmy Firma sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie. Przyszłym pracownikom oferujemy: Umowa o pracę Możliwość rozwoju - podwyżki związane ze wzrostem umiejętności, finansowane przez firmę szkolenia na wózki widłowe i suwnice Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem Firmowe benefity Opis stanowiska Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa maszyn do produkcji materiałów ściernych - nauczymy Cię krok po kroku w jaki sposób zamawiać materiał potrzebny do produkcji, jak założyć go na maszynę, jak dobrać i ustawić odpowiednie parametry, a następnie na czym polega obsługa danej maszyny i na co zwracać szczególną uwagę. Kwalifikacje Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Sia abrasives?

Kris

Tak. Średnio 2 razy w tygodniu. Dziwi mnie, że nikt na to nie odpisał przez tyle czasu. Ja za mały błąd w odpowiedzi tłumaczyłem się 3 osobom. Bo wysłanych odpowiedzi nie można edytować, ani usunąć. Teraz mi to wisi. Piszę prawdę od zawsze.

Katarzyna

Pracuję w sia Abrasives od 3 miesięcy i najbardziej widoczne jest to, że firma bardzo dba o bezpieczeństwo i jakość. Pracownicy mają mozliwości zdobywania uprawnień potrzebnych do wykonywania bardziej skomplikowanych zadań. Na miejscu jest dofinansowana przez firme kantyna z pysznymi obiadami a wirus nie wpłynął na bezpieczeństwo pracowników. Kazda nagodzina jest uzgodniona i zapłacona. Podsumowując - poukładane, mądrze zaplanowane, z przestrzeganiem wszystkich zapisów prawa.

Józek
@Katarzyna

Ty jesteś z biura czy ktoś ci zapłacił za takie pisanie? Bezpieczeństwo? Higiena? Prawie co dziennie dostajemy sms z HR o nowych zakażeniach w firmie na Covid -19 A chodzenie w maseczkach non-stop przez 8 godzin w firmie nie daje nic dobrego. Oddychamy własnymi rozwijającymi się w wilgoci grzybami i bakteriami i coraz wiecej osób z tego powodu udaje się na chorobowe. Co do jakości... to ten zwrot w firmie przestał funkcjonować 3-4 lata temu. PS: Nie każdy chce chodzić na te nadgodziny i jest do tego po prostu zmuszany poleceniami służbowymi...

@Józek

Widzę, że masz zupełnie inne doświadczenia związane z pracą w firmie Sia abrasives. Czy mógłbyś napisać, jak wygląda tam aktualnie poziom wynagrodzenia? Nie jestem w temacie, więc może mnie uświadomisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Sia abrasives - Goleniów

• Jak się pracuje w Sia abrasives?

Zobacz opinie na temat firmy Sia abrasives tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sia abrasives?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sia abrasives