Opinie o Corenso Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Corenso Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Corenso Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corenso Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Corenso Poland Sp. z o.o. na stanowisko brak? Pojawiło się 4 maja na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Jasne Nowy wpis

Radzę się dobrze zastanowić i jeżeli macie inne opcje to tej żałosnej firmy nie bierzcie pod uwagę.

Czy Corenso Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Corenso Nowy wpis

Umowa o Pracę

Ona

Ja pracuje w corenso od 2 lat i w tym vzasie się zmieniło na lepsze. Premie są nie rozumiem czemu pisze się, ze nie. Kto co robi w zarządzie mnie nie intersuje bo nie ma to znaczenia dla mojej pracy. Kierownicy są ok i wiedza ci robią . Mam umowę, dostaje wypłatę i zarabiam więcej niż na początku

On
@Ona

znam Cie i piszesz (usunięte przez administratora) zresztą jak zawsze, nigdy tam nie było dobrze, brak organizacji pracy, premie ? he jakie premie ? bo nie przypominam sobie o nich ( zapomnisz o inicjatywie i gdzie jest premia )? w kieszeni kierownika P.K

@Ona

Co jesteś od Piotrka

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Corenso Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
Józek

Mogę jedynie potwierdzić, że mamy dobrą firmę, fajną pracę godną polecenia.

Stefan

Jak dla mnie jest spoko. Kasa nie jest zła, premią co miesiąc jest od roku także jakieś bajki że nie ma, prawda że większość dostaje tą "podstawową " Ale jak pracujesz sumiennie i nie lecisz w kulki to można dostać też premie wyższa. A że ktoś sobie myśli że wystarczy przyjść i 8 godzin posciemniac to niech nie narzeka że nie jest doceniany.

Mateusz

@ona a jak wielkie są te premie?

Operator

Z tego co widzę i słyszę na hali i jadalni to narzekają tylko te osoby u których widać że (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Tak to zawsze bywa , najwięcej narzekają malkontenci i lesery. Ja pracuje sumiennie i jest mi tutaj dobrze. Atmosfera ok, system pracy jest w porządku, na zarobki nie narzekam. Pracowałem wcześniej gdzie indziej i wiem że narzekają na Corenso tylko Ci którzy nie zaznali pracy w "obozach" i przy taśmie. Czasami nie chce mi się już słuchać tych głupot . Skoro jest źle to dlaczego nikt się sam nie zwalnia ? Bo nie jest źle - najprostrza odpowiedź z możliwych. Dla mnie jest ok i nigdzie indziej się nie wybieram.

Mag

(usunięte przez administratora) System premiowy nie istniej jest tylko chwytem marketingowym. Jak i pakiet socjalny. Każdego tam wycisną jak cytrynę i wywalą.

Halina

Szukam pracy i pomyślałam o Corenso. Bardzo zależy mi na dobrej atmosferze i możliwościach rozwoju. Czy oferują np. jakieś dodatkowe szkolenia?

Inga

Pewnie były powody założenia kamer bo nikt bez przyczyny nie zwiększa kosztów działalności.

Janek z wozka

Milion kamer niedługo to będą kontrolować czy sobie dobrze tylek podtarles...

Arni

Firma to jedno ma się kręcić i wykazywać fajna sprzedaż i trendy wzrostowe, a to wszystko po to żeby zarząd który nadzoruje pracę kierownictwa w Polsce się nie czepiali, taką fajna przykrywka a pod nia można robić swoje własne prywatne interesy. Zawyzanie cen inwestycji czy kupowanie produktów 5 krotnie drożej niż u konkurencji to rozumiem polityka firmy i nikt z tego nie czerpie profitów????

Karol
@Arni

Czy możesz napisać, jak opisane przez Ciebie rzeczy wpływają na codzienną pracę pracowników tej firmy? Może warto zaproponować wprowadzenie inne strategii handlowej. Czy uważasz, że szeregowi pracownicy mają możliwość wpływania na takie kluczowe kwestie?

Gabriela

@Alwaro, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Na forum zabronione jest obrażanie innych pracowników lub stosowanie w wypowiedziach wulgarnego języka. Jeżeli uczestniczyłeś w rozmowie w firmie Corenso Poland, to może podzielisz się swoimi wrażeniami z tej rozmowy? Czy składała się z jednego czy kilku etapów? Próbowałeś negocjować wynagrodzenie?

Borys

Ja pracowalem w Corenso pol roku atmosfera na produkcji nie najgorsza ale zamieszanie w biurze oraz wynagrodzenie jakie proponują skłoniło mnie do zmiany pracy.Kierownik każe produkowac jedno za chwile przychodzi 2 koerownik każe produkowac co innego po czym okazuje sie ze brakuje surowca i produkuje sie jeszcze cos innego wysylki nie naszykowane brak zupełnie kontroli jakosci a ty latasz po tej hali bo nikt nie umie nic zorganizowac.Nie polecam tego zakładu!!!!

Litvor

kiepska praca za marne pieniadze

Jan

kiepska placa ciagle zamieszanie na produkcji nikt nic nie wie Przekręty w biurze ta firma to zal

Zostaw merytoryczną opinię o Corenso Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Corenso Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corenso Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corenso Poland Sp. z o.o.?

Corenso Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Inwestycyjna 10
    41-208 Sosnowiec

Corenso Poland Sp. z o.o.