Guarana PR

Katowice

Opinie o Guarana PR

marek

Skoro nie sa zadowoleni z pracy jakiejs osoby to juz lezy w ich rekach co z tym zrobia nie musicie wy sie tym martwic, ale macie racje przynajmniej na to mieksce przyjdzie moze ktos lepszy

pppp

@wks Jak mieli tyle etatów wolnych, to chyba coś znaczy. A mianowicie niezłą rotację ludzi w tej firmie. Nie dziwię się, że nikt nie chce dłużej tam zostać.

DNS

@martyna: Uległo poprawie? Żartujesz? Pewni ludzie nigdy się nie zmieniają. Na początku myślałem, ze to mała, przyjemna firma, ale szybko się okazało że to wyzyskiwacze. Klienci im ufają - szkoda. ODRADZAM!!

mućka

Jak wyżej.

DNS

Odradzam! Nieprzyjemna atmosfera w biurze, nieprzyzwoite i chamskie odzywki od "szefostwa". Szkoda gadać.

betisu

Totalnie popaprany amator! Dodatkowo więcej zarobisz zbierając puszki po piwie. Szerokim łukiem!!!!

Zostaw opinię o Guarana PR - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Guarana PR