Agencja BG Sp. z o.o.

Opinie o Agencja BG Sp. z o.o.

Sławomir

@birut95, faktycznie to niezbyt komfortowa sytuacja. Ciekawe, z jaką częstotliwością takie niedopatrzenia zdarzają się w Agencja Zatrudnienia Barbara Góral. Może to była tylko jednostkowa sytuacja? Czy ktoś z Was podjął ostatnio pracę za pośrednictwem tej firmy?

@Sławomir

Niestety razem z chłopakiem mieliśmy podobna sytuacje..

birut95

Najpierw zapewnili, że razem z koleżanką będziemy mieć pracę. Dwa dni przed wyjazdem nie potrafili podać dokładnego adresu pracy, więc musiałyśmy wszystko odwołać. Po czym zadzwoniła pani już z konkretnej firmy, podała nam adres, od razu wszystko na nowo zorganizowałyśmy. 3 dni przed wyjazdem dostałyśmy telefon, że jednak pracy dla nas nie ma! Brak noclegu, brak transportu do prazy, zero! Zostałyśmy z niczym. Nie polecam.

Sławomir

@CaalineczkA, dziękuję Ci za Twoją obiektywną i wyczerpującą opinię. Rozumiem, że jesteś zadowolona ze współpracy z firmą? Czy inni użytkownicy forum, którzy współpracują z agencją mają podobne zdanie? Jakie macie doświadczenia i czy warunki pracy jakie oferuje pracodawca wam odpowiadały? Zachęcam was do dodawania opinii.

CaalineczkA

Już raz wyjechałam bez umowy do DE i powiedziałam sobie, że nigdy więcej, co innego przez tel a co innego na miejscu. Teraz zawsze umowa ma być kurierem lub przez maila do wglądu jeśli firma nie ma biura nie daleko mojej miejscowości. Z tą firmą ustaliłam swoje wynagrodzenie netto i mam to zapisane w umowie, reszta mnie nie interesuje, za jedzenie i nocleg firma mi nie obcięła żadnych pieniędzy. Akurat na tym zleceniu co jestem, dostaję od rodziny na jedzenie co tydzień 90 e, bo nie muszę gotować, przyjeżdża katering. Mam 3 godziny dziennie wolnego czasu oraz niedzielę po śniadaniu, zanim córka z zięciem przyjadą. Sztela swoją drogą dość fajna, czasem firma może być Ok, ale podopieczni i rodzinka trudni do zniesienia, różnie to bywa.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AGENCJA BG BARBARA POLESIAK? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Sławomir

@CaalineczkA, piszesz, że pracujesz jako opiekunka osób starszych. Czy podczas wyjazdu zakwaterowanie i posiłki są wliczone w wynagrodzenie? Czy agencja pośrednictwa negocjuje Twoją stawkę godzinową? A jak z weekendami? Są wolne czy pracujesz siedem dni w tygodniu? Dodaj swoją opinię, na pewno pomoże to innym użytkownikom tego forum w znalezieniu pracy!

CaalineczkA

byłam jako opiekunka osób starszych 6 tygodni na szteli z tą firmą, teraz jestem na postoju i od połowy czerwca znowu mam wyjechać. Tak ja sobie sama ustalałam wynagrodzenie z Panią Barbarą, można się dogadać. Oni ogłaszają się na grupach opiekunek, tam jest kontakt do nich lub na ich stronie zarabiajweuro.pl Guber oni są małą firmą w przeciwieństwie do innych agencji, a małe firmy lepiej dbają o pracowników, można to odczuć już po pierwszym wyjeżdzie

Sławomir

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w Agencji Zatrudnienia Barbara Góral? @malgosiayop, czy uważasz ją za godną polecenia? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Jeśli mogłabyś napisać o swoich doświadczeniach z tą firmą, byłoby to pomocne dla poszukujących pracy. Pozdrawiam.

malgosiayop

To jest nowa firma na rynku, ja wyjechałam z nimi na zlecenie, gdyż moja poprzednia firma nie miała dla mnie steli przez 3 miesiące, dlatego postanowiłam zmienić firmę. Jestem na zleceniu od połowy kwietnia. Wynagrodzenie wypłacone tak jak było ustalane, składki zus jeszcze nie sprawdzałam. Pierwsze wrażenie z firmą jak dla mnie na duży plus pod względem kontaktu. Zobaczymy jak dalej.

CaalineczkA

Bardzo podoba mi się zaangażowanie i dobry kontakt z tą firmą. Pani Barbara to osoba bardzo miła i konkretna, oby tak dalej :)

guber
@CaalineczkA

to mile bo agencje posrednictwa pracy maja zla opinie

Jaka u noch efektywnosc?

Sławomir

@CaalineczkA, czy możesz napisać jak długo współpracujesz już z firmą Agencja Zatrudnienia Barbara Góral? Jak długo trwa kontrakt z tą agencją, czy możliwe są negocjacje na przykład wysokości wynagrodzenia? W jaki sposób najlepiej aplikować do tej agencji? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Sławomir

@Kuba91 Na jakie stanowiska otrzymałeś oferty i co zadecydowało o Twoim wyborze? Jak oceniasz warunki mieszkaniowe i kontakt z koordynatorem na miejscu? Czy umowę podpisuje za pośrednictwem agencji Agencja Zatrudnienia Barbara Góral czy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą? @joanna1xx7 Czy agencja zapewnia ubezpieczanie dla swoich pracowników?

joanna1xx7
@Sławomir

Tak, ja miałam 3 dni przed wyjazdem wysłaną kurierem umowę wraz z polisą ubezpieczeniową na okres pobytu, za 10 dni otrzymałam też ekuz.

Kuba91

Muszę się przyznać, że nigdy nie korzystałem z żadnej agencji zatrudnienia. W zasadzie to w ogóle nie korzystałem z usług żadnej agencji. Miałem co do tego obawy, że zostanę oszukany i zamiast iść do przodu w rzeczywistości się cofnę. Przełamałem się jednak i rozpocząłem współpracę z Agencją Zatrudnienia Barbara Góral. I wiecie co? Nie żałuję! Profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście do klienta to coś, czego ze świecą szukać w dzisiejszym świecie. Jako że jestem inżynierem, dostałem kilka ofert pracy z których wybrałem najwłaściwszą dla mnie i podpisałem umowę. Praca jest zgodna z wcześniejszym opisem, zarobki również. Kontakt z Agencją się rozwija. Pracownicy dzwonią do mnie regularnie z zapytaniem czy wszystko jest organizowane zgodnie z umową. Co więcej, poleciłem kolegom po fachu kontakt z ww. Agencją. Wszyscy, którzy się do niej zgłosili są zadowoleni i na reszcie nie muszą urabiać sobie rąk za grosze w Polsce.

joanna1xx7

Fajna i uczciwa firma, która ma dobre podejście do opiekunki. Pracuję w opiece już 7 lat i wyjeżdzałam wcześnej przez duże firmy, ale nie zawsze byłam zadowolona ze względów pieniężnych, albo nie tyle ile było mówione, albo nie na czas, albo w ratach. Postanowiłam wiec poszukać innej mniejszej firmy i tak wyjechałam z tą agencją, na krótkie zlecenie . Miałam lekkie obawy na początku przed wyjazdem, bo wiadomo jak to dzis jest, ale teraz po przyjeździe do polski mogę polecić tą firmę i będę kontynuować współpracę ;)

marusienkaa

Mogę polecić tą agencję innym opiekunkom, wróciłam ze zlecenia 2 dni temu i pieniądze wpływały na czas do 10 dnia miesiaca, wreszcie wysokie składki na zus i kontakt z firmą. Wynagrodzenie co do zlecenia myślę, że było dobre, wszystkie informacje o podopiecznym zostały przekazane, nie było niespodzianek. Pozdrowienia dla p.Basi.

jablonsk@ela

maz wyjechal do pracy jako elekt. bud. za posrednictwem tej agencji. pracuje dla niemieckiej firmy w Bawarii. Troche dlugo czekal na decyzje o przyjeciu. Ogolnie nie narzeka.

kownacka76

Miesiac temu podpisałam umowe z tą firmą i wyjechałam do opieki. Najpierw wszystkich informacji o pracy udzielił mi pan, a za 3 dni zadzwoniła do mnie pani Basia i poprowadziła wszystkie formalności związane z umową. Jak na razie jest wporzadku, czasem do mnie dzwoni i pyta czy wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja BG Sp. z o.o. - Kuryłówka

• Jak się pracuje w Agencja BG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja BG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja BG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja BG Sp. z o.o.