Agencja BG Sp. z o.o.

Opinie o Agencja BG Sp. z o.o.

Ela.S????

Witam. Polecam firmę BG Polesiak. Agencja godna współpracy. Pani Basia przemiła i rzetelnie oraz szczegóowo przekazująca informacje o miejscu pracy. Na jakiekolwiek pytania czy wątpliwosci natychmiastowo udzielana jest odpowiedź. Udostępniony jest również kontakt ze zm8aną co w innych agencjach jest rzadkoscią. Polecam i pizdrawiam. Ela????????

Małgorzata ????

Serdecznie i z pełnym tego słowa znaczeniem polecam współpracę z firmą BG .Opieka w pełni zadowalająca.Profil podopiecznych przekazywany dokładnie że szczegółami.W razie jakichkolwiek pytań Pani Barbara jest dostępna i pomocną.Wyplaty i wszelką dokumentacja na czas. Takiej Szefowej życzę wszystkim opiekunką.

iza12iza7@o2.pl

Firma godna polecenia!

Dawid

Macie miejsce na przerwę w firmie ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AGENCJA BG BARBARA POLESIAK? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Koleżanki - opiekunki Współpracuję z tą firmą od niedawna, ale śmiało mogę polecić. Profesjonalne i serdeczne podejście do opiekunki, szczera i konkretna oferta przedstawiona realnie. Wypłata i składki ZUS na czas. Pani Basia jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Prawdziwa szefowa.

Agata
@Ewa

Pośrednik nie szefowa. Ona tylko pośredniczy nawet Cię nie zatrudnia. Pozdrawiam

Elżbieta
@Agata

Myli Pani pojęcia. Jaki pośrednik skoro umowa jest tylko z agencja BG i to agencja wyslala mi A1 i ekuz oraz robi wypłaty ? Czy według Pani mój syn pracujący w firmie budowlanej tez jest u pośrednika, bo buduje dom u Kowalskiego, który placi firmie? A córkę zatrudnia w salonie też pośrednicza, bo za paznokcie w salonie płaci Pani Nowak? Firma Pani Barbary jest rzetelna jak mało która, kto pracował ten sam wie.

Sebastian

To już rok jak współpracuję z Agencją BG i jestem mile zaskoczony.Pani Basia zawsze przedstawiała mi rzetelną ofertę i zawsze na początku czy też w trakcie pobytu na stelli kontaktowała się ze mną. Moim i chyba nie tylko moim zdaniem Agencja BG jest godna polecenia i szczerze ją polecam.

Agata

Firma godna polecenia. ????Szefowa, Pani Basia jest przemiła osoba z którą zawsze jest dobry kontakt. Wszystko można dogadać i liczyć na pomoc w razie problemów. Wypłaty na czas. Jedna z nielicznych firm która dba również o swojego pracownika a nie tylko o własny interes.

Józefa

Firma wpożondku, pieniąszki na czas i moja sztela super, po świentach wracam pani basiu do dziadziusia, miłego wieczorku! Józia

Mariola

Firma bardzo solidna. Pani Basia bardzo dba o swoich pracowników, pyta o warunki pracy, dba o transport. Podczas pracy dzwoni, interesuje się swoim pracownikiem. Polecam tą firmę.

Sonia

W lipcu wyjechałam pierwszy raz z firmą BG Basia Polesiak. Od dnia wyjazdu do zakończenia zlecenia miałam zapewnione wsparcie. Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby umowy były o pracę ale na to trzeba czasu i rozwiązań na najwyższych szczeblach. Mimo to elastyczność wyboru opcji warunków podpisania zlecenia jest jasna i klarowna w firmie BG. I to jest ogromny plus. Zlecenia są szczegółowo przedstawiane opiekunce i to kolejny plus. Pensja ustalona na czas lub nawet przed czasem na koncie to kolejny plus. Kontakt z firmą o każdej porze dnia i nocy...kolejny plus. Szczerze polecam.

Zofia

dobrze mi sie współpracuje z tą firmom, naprawde polecam.

Jolanta

Jestem mile zaskoczona firma.Bardzo pomocna. W moim przypadku pomogla mi eiecej niz musiala. Polecam wszystkim.

wiola

Pracujac dla p Basi i jej meza , mam wrazenie ba czuje to ze to jedyna firma ktora troszczy sie o opiekunke !!!!!!! szefowa na medal ;)

Jolanta

Jestem zadowolona z półpracy Agencja BG godna polecenia składki ZUS odprowadzane co miesiąc wypłata wcześniej niż jest w umowie . Pani Barbara jest miła i serdeczna osoba, interesuje się opiekunką.

Katarzyna Jandy

Jestem pozytywnie zaskoczona z pracy jaką wykazała się firma podczas mojego zlecenia, wynagrodzenie otrzymałam przed 10, fajne premie za święta, stały kontakt i pomoc ze strony Pani Basi zasługuje na duży plus. Jadąc do Niemiec otrzymałam dość szczegółowe informacje o podopiecznej oraz kontakt do opiekunki na miejscu, nie zostałam postawiona przed faktem dokonanym tylko wszystko się zgadzało z opisem. Poleciłam swoją koleżanke i polecić mogę każdemu tą agencje, sama też jak tylko trochę się sytuacja uspokoji to wyjadę z nimi ponownie. Pozdrawiam agencje BG, Kasia.

Bardzo dobry kontakt z firmą, nie było nigdy problemu z wypłata, zus co miesiąc, kontakt z Panią Barbara błyskawiczny, widać zainteresowanie dla opiekunki i to mi się najbardziej podoba. Śmiało polecam.

Joanna

Witam szczerze polecam firmę Bg ubezpieczenie ,zus, kontakt z firmą rewelacja .Pani Basia chyle czoła jeszcze z tak solidną i uczciwą firmą się nie spotkałam . Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ BG POZDRAWIAM JOANNA

FIRMA Surer.wypłata w terminie ,PANI Basia bardzo miła osoba ,służy pomocą w każdej chwili ,!polecam firmę

Praca

Firma godna polecenia. Z Panią Basia można konie kraść. Wszystko na w jednym paluszku. Kasa w porządku i na czas jaki jest w umowie. Życzę każdej opiekunce takiej współpracy

Dominika
@Praca

To naprawdę świetnie! Teraz to już tym chętniej dowiedziałabym się czegoś więcej na temat warunków, jakie oferuje agencja AGENCJA BG. Liczę na to, że mi trochę o nich opowiesz. Na ten moment chyba najbardziej interesuje mnie kwestia dostępu do bezpłatnej opieki medycznej. Czy macie ją zapewnioną?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja BG Sp. z o.o. - Kuryłówka

• Jak się pracuje w Agencja BG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja BG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja BG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja BG Sp. z o.o.