Agencja BG Sp. z o.o.

Opinie o Agencja BG Sp. z o.o.

Mariusz

@Jadwiga a jak zarobki? Było Ok?

Jadwiga

Wyjątkowa firma, podejście do opiekunki z sercem, mogę z czystym sumieniem polecić firmę Pani Barbary, to była moja druga Sttela z nimi i mam nadzieję nie ostatnia. Jadwiga P.

Tereska.

Moim zdaniem jedna z nie wielu firm, która uczciwie podchodzi do wszystkich rzeczy. Dla mnie najważniejsza sprawa to wypłata i kontakt z firmą i tu tak jest. Polecam Teresa S.

Irena

Szczerze polecam Panią Barbarę Polesiak !! -wiarygodna instytucja -pomocna i cały czas utrzymuje kontakt z opiekunką. Pomaga w problemach.To bardzo miła i pomocna i uczciwa osoba !!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AGENCJA BG BARBARA POLESIAK? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Renata Jacniak

Agencja BG Barbary Polesiak to firma, którą polecam z czystym sumieniem. Pełny prodesjonalizm! OGROMNA dbałość o pracownika! Dobre płace. Rzetelność w opiniach o przyszłym miejscu pracy. To moja trzecia firma, z którą współpracuję i jedyna, którą polecam innym. Jest to firma WYJĄTKOWA w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu.

beata

Agencja BG Barbara Polesiak rzetelnie wykonuje swoja prace.Wyplata jest w terminie.Zawsze jest kontakt telefoniczny,gdy mam zapytanie Pani Basia wyjasni wszystko dokladnie..Zlecenie bardzo dobre.Dokumenty dostarczone na czas.Umowa czytelna.Polecam prace w tej firmie.

Małgosia

Polecam agencję pani Barbary Polesiak. ZUS odprowadzonych co m-c od średniej krajowej, wynagrodzenie zawsze na koncie przed ustalonym.

Teresa

Bardzo dobry kontakt z biurem, super współpraca. Polecam każdemu:)

Polecam firmę .Pani Basia bardzo miła 'pomocna o każdej porze dnia.bardzo dokładnie opisane warunki pracy.Wypłata w terminie .

Wiarygodna Agencja !!

Polecam tą Agencje !!!!

Marta A.

Witam, jesli ktos szuka rzetelnej firmy , to polecam agencje Pani Basi. Prowadzaca jest przemila, bardzo kompetentna, zawsze pomocna, w ciaglym kontakcie z opiekunka. Wyplata na czas. Takze polecam . Mam czteroletnie doswiadczenie w opiece wiec prosze mi wierzyc . Pozdrawiam Marta

Wiola

Jestem opiekunka 6 lat , firma p Basi jest moja trzecia firma i napisze krótko NIEWIARYGODNA DBAŁOŚĆ O WSZYSTKO!!!!!!!

Janka

Firma godna polecenia, wszystko przygotowane rzetelnie, zlecenia przedstawione uczciwie oraz wynagrodzenie atrakcyjne i zawsze na czas. Polecam każdemu. Janka.

Roman
@Janka

Pracowałaś jako opiekunka w Niemczech, tak? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to widzę, że jest na plus, a powiedz proszę na ile się wyjeżdża? Miałaś stałe wsparcie firmy podczas wyjazdu?

Jolka62

Firma bardzo rzetelna, wyjechałam z polecenia od znajomej i nie zawiodłam się. Pani Basia non stop dostępna w razie pytań, nigdy z niczym nie było problemu. Super współpraca :)

irena59

Szczerze polecam firmę Pani Barbary Polesiak. Wrociłam z pierwszego zlecenia,jestem bardzo zadowolona. Kontakt z firma stały. Przelewy na konto w terminie. Wszystkie informacje przed wyjazdem zgodne ze stanem faktycznym. Jestem przekonana,ze mija wspołpraca z ta firma bedzie trwała.

Bronisław
@irena59

Najważniejsze, że jesteś zadowolona ze swojej pracy i stałego kontaktu z tą agencją, co jest bardzo ważne. A czy firma w pełni pokrywa koszty wyjazdu? Nie ma problemu na miejscu z warunkami mieszkalnymi lub dostaniem się do swojego podopiecznego? Zapytam jeszcze - jakie zarobki?

SzYszkoA.

Bardzo dobrze przygotowany moj wyjazd, karta ekuz dostarczona przed wyjazdem do DE, przelew do 10tego, caly czas kontakt z firmom. Moge polecic kazdemu!

Pracuje w tej firmie dłuższy okres czasu i wystawiam szkolna ocenę 6 Jest solidna uczciwa wiem że mogę zawsze na nich licznych nawet w bardzo trudnych sytuacjach życiowych jak i w pracy problemy z rodziną Wiele razy korzystałam z pomocy Nie zostałam z niczym zawsze jest chęć pomoc Przeszlam parę firm i wiem jak wygląda sytuacja ale jak tu to jest SUPER Bardzo dziękuję szefostwu Życzę dalszej między nami tak wspaniałej współpracy i z czystym sercem oraz sumienie polecam firmę Pozdrawiam Ewa Grabowicz ????

Malgorzata

Wyjechałam za tą agencją pierwszy raz na miejsce gdzie byłam pierwszą opiekunką. Zlecenie bylo opisane rzetelnie, warunki bardzo dobre, pieniądze do 10-ego następnego miesiaca. Firma udostępnia kontakt do opiekunki na zleceniu, po uzyskaniu zgody. (do mnie udostępniła).

Angelika

Takiej firmy jak ta szukałam od kilku lat, wszystko rzetelnie przygotowane, umowa bez haczyków, wypłata zawsze przychodzi na czas oraz kontakt i wsparcie od firmy jakiego nie miałam do tej pory od poprzednich pracodawców. Firmę Pani Basi poleciłam już trzem koleżankom po fachu.

Zuzanna_

Firma na medal, Pani Basia zawsze ma dopięte wszytko tak jak trzeba, wykazuje zainteresowanie opiekunkami, zawsze dzwoni i pyta czy wszystko OK, czy dojechałam na miejsce, to miłe. Dodatkowo ZUS opłacany co miesiąc i wypłata w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja BG Sp. z o.o. - Kuryłówka

• Jak się pracuje w Agencja BG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja BG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja BG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja BG Sp. z o.o.