Agencja BG Sp. z o.o.

Opinie o Agencja BG Sp. z o.o.

Maria

Super firma, polecam serdecznie.

Joanna A

Firma rzetelna, wypłata w terminie, duże zainteresowanie ze strony Pani Basi, możliwość kontaktu o każdej porze dnia, wysokie składki ZUS, bardzo dobre zarobki, polecam :)

Mariola

Bardzo dobrze układa mi się współpraca z tą agencją, Pani Barbara zawsze pod telefonem, miła i pomocna, przelew na czas, podróż zorganizowana. Jestem już od pół roku na jednej szteli, gdzie od niedawna zamieniam się z moją koleżankom, którą poleciłam. Wszystkim opiekunką mogę polecić tą firmę, uczciwa i rzetelna. Pozdrawiam M.S.

Alicja

Witam.Wyjechałam z tej firmy pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.Pani Barbara wszystko załatwia szybko,profesjonanie oraz jako opiekunka nie czuję sie pozostawiona sama sobie.Ze strony firmy duże zainteresowanie czy wszystko jest w porządku.Ubezpieczenie zdrowotne dopilnowane jak i kwestie finansowe rownież.Polecam .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AGENCJA BG BARBARA POLESIAK? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Witam serdecznie. Szczerze pragnę polecić Agencję BG. Umowa jasna , wszystko rzetelnie sporządzone. Wynagrodzenie w całości o czasie wpłynęło na konto. Zlecenie lepsze niż w opisie. Jechałam z lekka obawą, a okazało się bardzo przyjemne . Kontakt z P. Basią bardzo dobry, zainteresowanie firmy ogromne warunkami pracy oraz potrzebami. Dziękuję i polecam . ????

Halina158

Polecam Agencję BG Barbary Polesiak z Kuryłówka . Agencja sprawdzona , rzetelna , kontakt z koordynatorem o każdej porze dnia i nocy . Solidne wynagrodzenie zawsze o czasie , agencja zawsze stoi po stronie opiekunki . W razie problemów nowe zlecenie, praktycznie od razu do wyboru. Serdecznie polecam .

M.k

Witam z tą firmą współpracuje jestem zadowolona pieniądze na czas jest wsparcie z firmy . Bardzo polecam Panią (usunięte przez administratora)

Grażyna B

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Barbarą Polesiak, sztele są zawsze dobre i sprawdzone, w razie problemów mogę liczyć na pomoc Pani Barbary nawet w sobotę i w niedziele,wypłata zawsze na czas,polecam innym opiekunkom,pełen profesjonalizm i podejście do pracownika,uczciwość i rzetelność to cechuje firmę Pani Barbary.Szczerze i z głębi serca polecam tę firmę.

Kinga

W porzadku, sprawdzona Firma. Pani Barbara jest w kontakcie z opiekunka na zlecenie i interesuje sie czy wszystko ok. Wyplata na czas, transport do Niemiec tez na czas zapewniony. Szczerze polecam ta firme i w marcu wyjezdzam ponownie poprzez ta firme.

?

Współpracuje z tą firmą od niedawna. Bardzo sobie chwalę tą współprace ponieważ wszystkie potrzebne dokumenty na wyjazd są rzetelnie przygotowane w terminie. Co do umowy wszystko czytelne i przejrzyste,logistyka całego wyjazdu jest bardzo pozytywna. Panie z firmy interesują się pracownikiem oraz służą pomocą i radą w razie potrzeby. Ja ze swojej strony polecam Agencja BG Barbara Polesiak.Jest to Agencja godna polecenia. Elżbieta M

Iwona

Miło że jest taka firma jak pani Basi, dość długo szukałam agencji która nie myśli tylko o sobie ale również o pracowniku, która nie ma umowy naszpikowanej karami. To prawda że p. Basia interesuje się pracownikiem i to co dzieje sie na szteli a to ważne w naszej pracy ????, co do wypłaty i terminu to przed czasem. Szczerze życzę wszystkim takiej firmy i współpracy z nią

Iwona
@Iwona

Tam miały być wykrzykniki a nie znaki zapytania, wkradł się błąd ????????

Katarzyna_f

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Rzetelnie przedstawione miejsce, wypłata na czas i dobre zarobki. Plusem jest tez dobry kontakt z Pania Barbarą, która jest zawsze pomocna przed wyjazdem jak i w trakcie trwania zlecenia. Umowa jest krótka i jasna bez dziwnych kar jak to bywało w innych firmach. Polecam! Lubię atmosferę w Agencja BG Barbara Polesiak za: Dobra płaca i kontakt z firmą

Magda.j

Firma rzetelna pomocna w każdej sytuacji nie miałam żadnych problemów wypłata przed czasem Pani Barbara jest bardzo miła osobą osobiście polecam współpracę

Aleksandra

Bardzo zadowolona z podejścia Agencji ,czuje się zaopiekowana ,wszystkie problemy szybko rozwiązane ii cieszę się na dalszą współpracę

Ewelina

Firma rzetelna, wyplata na czas, zawsze pod tel. W razie pytan , na pewno to nie byl ostatni wyjazd pozdrawiam

ElkaNM

Z tą firmą związałam się od maja. Obecnie przebywam na kolejnym zleceniu. Agencja pani Basi wszystkie sprawy dopina na ostatni guzik i robi to bardzo sprawnie. Kontakt telefoniczny mamy ze sobą 2-3 w tygodniu. Przelew na konto dostawałam zawsze przed dziesiątym. Składki ZUS od średniej . Kontakt do firmy znalazłam przypadkowo na fb. Naprawdę fajna i miła współpraca. Polecam.

ZofiaBe

Na prośbe pani basi chciałam się podzielić opinia o firmie. Z firmom współpracuje od kilku miesięcy i jestem na drugiej szteli. Oba wyjazdy byly dobrze zorganizowane. Dostałam wszystkie informacje o miejscu a umowe na piśmie otrzymałam jeszcze w Polsce. Co do wynagrodzenia mozna sie dogadac, ja jestem zadwolona. Moge polecic wszystkim z czystym sumieniem tą agencje

Marzena

Pani Barbara sporządziła umowę o pracę w sposób profesjonalny , dbający o dobra osobiste tak fizyczne jak i psychiczne dla wszystkich stron podpisujących umowy. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Wszelkie niejasne, trudne sprawy stara się załatwić na bieżąco. Przedstawia rzetelnie miejsce pracy jak i obowiązki według informacji otrzymanych od pracodawców. Jeśli na miejscu pracy występują różnice pomiędzy opisem ofert a faktycznym stanem, Pani Basia zaraz wyjaśnia te różnice. Pani Basia jest stale pod telefonem i nie ma problemu z kontaktowaniem się z nią. Dba o pracowników z którymi podpisała umowę.

Agencja Zatrudnienia Barbara G

Chciałam się odnieść do negatywnych wypowiedzi dotyczących zatrudnienia w fabryce drobiu. Sytuację należy wyjaśnić od początku. My jako firma w tym przypadku byliśmy pośrednikiem pracy, nie pracodawcą, do naszych zadań należało znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy w fabryce. Osobom, które się do nas zgłaszały przekazywaliśmy szczegółowy opis wykonywania pracy, jaki został nam przekazany ze strony niemieckiej. Po wyrażeniu chęci do podjęcia pracy przekazywali nam informacje personalne niezbędne do aplikacji na dane stanowisko. Następnie Pracodawca ( firma niemiecka) nawiązywał bezpośredni kontakt po przez swoich pracowników z osobami( nie naszą firmę), które spełniały jego oczekiwania w celu przekazania dalszych informacji. Na tym etapie nasza rola już się skończyła, ponieważ każdy kandydat miał bezpośredni kontakt z niemieckim pracodawcą. Na miejscu okazało się, iż firma niemiecka nie wywiązała się ze swoich zadań. O zaistniałej sytuacji dowiedzieliśmy się od osób z naszej listy, które dojechały na miejsce w dniu przyjęć. Każda osoba, która z nami się kontaktowała otrzymała od nas pełne wsparcie, zabiegaliśmy o to, aby sytuacja została rozwiązana tak jak się należy. W południe otrzymaliśmy od pracowników informację zwrotną , że kwestia noclegów i pracy jest już załatwiona. Przykro nam, że taka sytuacja miała w ogóle miejsce. Po całym incydencie zrezygnowaliśmy ze współpracy z tą niemiecką firmą.

Sławomir

@anonymous, przykro mi z takiego obrotu sprawy. To nie rzuca zbyt dobrego światła na Agencja Zatrudnienia Barbara Góral. Może jednak znajdą się na forum osoby, którym udało się podjąć pracę za pośrednictwem tej agencji i są zadowolone? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja BG Sp. z o.o. - Kuryłówka

• Jak się pracuje w Agencja BG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja BG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja BG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja BG Sp. z o.o.