opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 40
    • 41
    • 42
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    08.10.2021 13:17

    Kandydat

    Czy w Action sa podwyzki dla pracownikow ?
    ReviewUserIcon
    Janek

    08.10.2021 15:31

    Pracownik

    Są
    ReviewUserIcon
    Ona 36

    19.08.2019 17:02

    Inne

    Pracowałam i ani razu nie wypłacili mi za nadgodziny nawet po trzech i pięciu miesiącach.zawsze były jakieś wymówki nie wspominając już ze nie ma z kim wyjaśnić kwestię wynagrodzenia bo nikt nic nie wie....metoda spychowa (usunięte przez administratora).Ponadto niesprawiedliwy podział obowiązków(usunięte przez administratora). Smutne ale prawdziwe
    ReviewUserIcon
    Kamila

    07.10.2021 15:07

    Były pracownik

    Za nagodziny nie płaca ale w dniach wolnych odaja
    ReviewUserIcon
    Hm

    08.10.2021 14:55

    Były pracownik

    Czemu klamiesz?
    ReviewUserIcon
    Glll

    04.10.2021 10:46

    Pracownik

    Czy w tej firmie jest infolinia dla pracowników do zgłaszania nieprawidłowości. Jeśli tak proszę o nr.
    ReviewUserIcon
    Nitka

    05.10.2021 23:55

    Pracownik

    Taak zainteresują się jak pracownicy przyjdą sami po pomoc ale szybko stracą zainteresowanie i szybko się wycofają bo się okaże że jest problem naprawdę a to już im nie na rękę, poco w regionie szum robić (usunięte przez administratora)Lepiej udawać że nikt nic nie zgłaszał lepiej głupka udawać i głupków z pracowników robić. Sklep kase zarabia więc oco się komu rozchodzi
    ReviewUserIcon
    LOfe

    07.10.2021 14:46

    Pracownik

    Możesz zgłaszać pisać dzwonić i tak nic z tym nie zrobią, nie ma infolini jest mail specjalny ale piszesz wtedy do HR a oni nic nie zrobią, zamiota pod dywan, cicho sza, bo się smród zrobi a tego kto zgłaszał wezmą na rozmowę i zrobią z nim porządek, były takie sytuacje, rejonowi i HR do jednej bramki grają razem z kierownikami, tu jest zmowa milczenia, do samego prezesa by trzeba to może by coś się zmieniło, pewnie chłop nie wie o niczym, jak są sklepy zarządzane, na nic wizyty HR po sklepach i wizyty rejonowych, bo i tak jak się dowiedzą że jest problem to utną szybko temat. Od nich by trzeba zacząć i ich kontrolować bo przekręty robią na maksa w tych sprawach
    ReviewUserIcon
    Margo

    26.09.2021 13:13

    Kandydat

    Mam pytanie, czy asystenci sklepów pracują również w weekendy?
    ReviewUserIcon
    Aade

    04.10.2021 12:59

    Pracownik

    Wogole nie skaldaj cv. Nie idź tam
    ReviewUserIcon
    Lessie

    05.10.2021 23:57

    Pracownik

    Zapierniczaniem za kierownika się zajmują
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    05.10.2021 11:44

    Kandydat

    Jak sie pracuje w Action we Wroclawiu ? Czy sa wewnetrzne delegacje pracownikow miedzy sklepami ? Ogolnie ktory sklep najlepszy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2021 18:28

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Numer

    03.10.2021 18:21

    Pracownik

    Podaj numer sklepu. Nie daj się!
    ReviewUserIcon
    Kamil

    03.10.2021 18:59

    Pracownik

    Przede wszystkim niech napisze przykłady bo nie każdy jest w stanie dobrze ocenić sytuacje. Dla jednych poniżaniem bedzie zwrócenie uwagi przez słuchawkę a dla innych poruszenie tematu na forum takze daleki byłbym w osądach….
    ReviewUserIcon
    Dżasta1

    06.09.2021 10:49

    Kandydat

    Witam wszystkich, zostalam zaproszona na rozmowę o pracę do Action (nowy magazyn w Bieruniu). Czy ktoś coś wie na temat tej pracy? To jest nowe centrum logistyczne?
    ReviewUserIcon
    Ruda

    13.09.2021 19:35

    Kandydat

    Na jakie stanowisko i od kiedy rozpoczęcie pracy 15.09 ?
    ReviewUserIcon
    Kris

    29.09.2021 20:06

    Inne

    Tak-to nowe centrum dystrybucyjne-też tam może będę pracował
    ReviewUserIcon
    Kierownik sklepu

    24.09.2021 21:05

    Kandydat

    Przebieg rekrutacji Rekrutacja przebiegła w normalny sposób - prawie 40 minut. Wszystko w miarę ok . Przypomnienie o rozmowie kwalifikacyjnej przychodziło 4 razy - 2x na @ i 2x SMS- i uwaga - poważna firma , rekrutacja na kierownika - po rozmowie zero odpowiedzi - powtarzam ZERO! Wiem, że można kogoś nie wybrać na dane stanowisko - logiczne, ale żeby nie dać żadnej odpowiedzi - nawet negatywnej.. zero szacunku do ludzi Pytania Standardowe

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #KierownikSklepu
    ReviewUserIcon
    On

    22.09.2021 20:31

    Inne

    Witam, Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna grupowa w Action?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    21.09.2021 16:12

    Pracownik

    Ile zarabia na rękę zastępca kierownika i jakie są obowiązki? Praca do przejścia? Dość duże miasto pod Wrocławiem.
    ReviewUserIcon
    Maja

    10.08.2019 09:49

    Inne

    W sklepach Action towar wykłada sie na czas. Przykladowo kontenery z towarem o wysokości okolo 150 cm i podstawie okolo 70cm x70cm trzeba wylożyć na półki w krotkim czasie.Ciągła presja zebyś pracowała jeszcze wydajniej, szybciej. Dodatkowo te sluchaweczki w uchu w których słyszysz czy już skonczyłaś jedno zadanie bo jest juz kolejnych 10.Przez sluchawke meldujesz sie czy mozeaz iśc do toalety lub sie napić wody, oczywiscie zeby to nie trwało za długo. Co do benefitow to coś im to zbyt powoli idzie to wdrażanie szkoda ze nie wdrażają tego tak szybko jak otwierają nowe sklepy.Paczki na święta ,hmmm syszysz od znajomych ze inne dyskonty robią dzieciom pracownikow czyvtez prqcownikom paczki, bony itp.tutaj tego nie ma co najwyzej dostajesz karton z produktami tej sieciówki a w srodku rozczarowanie( miska plastkowa, doniczka z choinką itp) śmiać sie czy płakać. Wiadomo w pracy wykonuje sie swoje obowiązki i dostaje sie za to wynagrodzenie ale prosze nie pisać że panuje rodzinna atmosfera i że problemy i niejasności są rozwiązywane.Tam nie ma z kim porozmawiać o problemach w funkcjonowaniu tego miejsca. Dziwi mnie tez to że wszystkie informacje są przekazywane drogą elektroniczną tzn: chesz zapytać o jakiekolwiek zaświadczenie celem przedłożenia w urzędzie i chcesz mieć to na cito? Zapomnij moze w ciagu tygodnia dostaniesz odpowiedz na meila.Pasek płacowy Prosze Pani powinien być dawany z bieżącą wyplatą a nie jak w Action z kilkumiesięcznym poślizgiem.Ubezpieczenie grupowe jest wszędzie takze to standard teraz a przecież to nie benefit bo za to płacimy.Opieka medyczna jeśli jest bezplatna to dlaczego na pasku jest zminusowana kwota za to?????? Szczerze nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Milka

    05.09.2019 19:02

    Inne

    Umowy o pracę, pierwsze 3 msc okres próbny, potem rok itd jak na razie nie słyszałam by kogoś zwolnili bo nie chcą dać umowy na stałe. Atmosfera z tego co czytam różna dużo zależy od kierownika w jaki sposób postępuje i jaką wytrworzy atmosferę. U mnie super ludzie atmosfera także, nie mam częstych rotacji personelu
    ReviewUserIcon
    Grazia

    19.09.2021 22:40

    Pracownik

    Twój post jest sprzed dwoch lat, a wszystko bez zmian, nie ma z kim porozmawiać o problemach, obłuda, fałsz, niby wartości a jak się pracownik upomni o wartości bo widzi, że nie są przestrzegane przez Menagera sklepu to go zwalniają bo jest niewygodny. Do ludzi z HR nie można się zwrócić bo oni są fałszywi. To samo regionalni. Jednym słowem (usunięte przez administratora) mieszanka fałszu obłudy kłamstw prosto w oczy, powinien się Pan dyrektor wybrać po sklepach pogadać z ludźmi albo rejonowym się przypatrzeć bo za takie ich postępowanie to firma traci bardzo, ludzie się nawzajem ostrzegają przed Praca tam
    ReviewUserIcon
    zapytanie

    17.09.2021 14:09

    Kandydat

    Do kogo trzeba się zgłosić, zeby wysłąć swoje CV ? a wgl jest jakiś numer telefonu? ja najpierw wolę pogać z kims.
    ReviewUserIcon
    Taki tam

    18.09.2021 10:15

    Pracownik

    CV możesz wysłać za pośrednictwem strony albo zostawić w sklepie :)
    ReviewUserIcon
    Ale

    06.09.2021 21:51

    Pracownik

    Okropna firma, ludzie nie idźcie tam, beznadziejna ciezka robota, poganianie pracowników, niekończące się wykładanie towaru, kierownicy lenie, nic nie robią tylko chodzą tam i z powrotem, zamiast pomoc cokolwiek na sklepie, regionalni ich kryją, niech ktoś z góry wreszcie się tym zajmie
    ReviewUserIcon
    Jacek

    16.09.2021 09:44

    Pracownik

    Hahaha. Poziom wypowiedzi na tym portalu jest naprawdę niski. Dalej narzekaj ze masz dużo pracy, nikt nic nie robi i że nie masz podwyżki. Mam nadzieje, że niedługo nie będziesz tu pracować bo nie potrzeba nam takich osób. ;)
    ReviewUserIcon
    Ola

    16.09.2021 20:08

    Pracownik

    Ciężka robota??? Niekończące się wykładanie towaru???? A co ty chciałaś w styczniu zatowarowany sklep i do grudnia nic nie robić??? Siedź ty lepiej w domu i nie zawracaj ludziom głowy bo gdzie nie pójdziesz to trzeba PRACOWAĆ. Każdy pracodawca płaci za wykonanie pracy. Nigdzie nie ma miejsca dla marudzących leni. Piszesz że kierownicy lenie?? No chyba nie więksi od ciebie. Pracuje trzy lata i nie zamierzam zmienić pracy. Polecam wszystkim.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    15.09.2021 15:07

    Inne

    Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda szkolenie dla nowego pracownika i gdzie się odbywa? Czy zwykle jest to inne miasto?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    16.09.2021 09:45

    Pracownik

    Zależy na jakie stanowisko. Na stanowisko menadżerskie (kierownik, asystent) masz szkolenie 8 tygodni w jakimś sklepie pod okiem trenera. Do sklepu to po prostu na sklepie docelowym albo jeśli nie jest otwarty to jakimś bliskim kilometrowo. ;)
    ReviewUserIcon
    Angela

    15.09.2021 14:27

    Inne

    Witam, powie mi ktoś jak wygląda praca w Action w Częstochowie? Dokładnie o zastępcę kierownika?
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    14.09.2021 10:15

    Inne

    Praca jak praca robić trzeba tylko zależy na jakich asystentów trafisz jedni tak potrafią uprzykrzyć życie że nie masz ochoty iść do pracy. Wszystko zależy od zmiany jakich masz ludzi bo są ludzie i ludziska. Szwagierka pracuje już parę lat i jest Oki a w innym actionie pracuje inna osoba z rodziny i jest porażka po miesiącu myśli o zmianie pracy mam wrażenie że tam jest (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mssp

    05.09.2021 10:16

    Kandydat

    Byłam na rozmowie o pracę w Lubinie na stanowisko sprzedawcy. Pani kierownik młoda osoba miła i kompetentna w pierwszym wrażeniu. Proszę o opinie jak pracuje się w Lubinie. Będę wdzięczna za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    mssp

    08.09.2021 13:15

    Kandydat

    Dziękuję za informację. Nie wybrano mojej osoby. I to dobra informacja raczej. Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    Patka

    06.09.2021 22:47

    Pracownik

    Odradzam wszystkim pracę w action na stanowisku asystenta, będziecie robić za siebie i za kierownika! Macie siedzieć cicho i robić, robić, robić!!!
    ReviewUserIcon
    Jacek

    07.09.2021 21:06

    Pracownik

    Wydaje mi się że ta opinia jest krzywdząca dla całej sieci. Jeśli piszesz to pisz konkretnie w którym sklepie. Bo w większości kierownik wypełni swoje zdania a asystent swoje a nie robi za kierownika….
    ReviewUserIcon
    Patka

    07.09.2021 23:15

    Pracownik

    Krzywdzące dla sieci to jest zachowanie regionalnego który wszystko wie a udaje że wszystko jest ok
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    18.07.2021 21:28

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w ACTION ponieważ twój czas pracy jest wyliczony co do sekundy z jęzorem na wierzchu szybko rozkładasz towar z wózka bo przecież na każdym wózku jest informacja w jakim czasie masz rozłożyć cały wózek i skończysz jeden to lecisz po następny i tak w kółko przerwy masz tylko 15 minut a jak się nie wyrobisz w czasie z rozładunkiem wózka to jeszcze Ciebie opiepszą że za wolno ludzie są różni jest paru konfidentów a parę osób w porządku ale nie jest to praca na dłuższą metę to bardziej praca dla młodych na 2 albo 3 miesiące i nic więcej bo kto wytrzyma pracę w ciągłym biegu za 3200 zł brutto na cały etat
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    04.09.2021 19:43

    Kandydat

    3200 brutto to nawet na mieszkanie nie starczy, tak zagraniczne firmy wykorzystują Polaków wyciągając z nich jak najbardziej się da
    ReviewUserIcon
    janek

    06.09.2021 17:16

    Pracownik

    ej ale zatrudniłas sie tutaj znajac stawkę, wiec o co chodzi? :D Ja jak szukalem pracy to jasno stawialem sprawe ile oczekuje, co mogę wnieść i dlaczego. ;)
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    14.07.2021 10:58

    Kandydat

    Dzień dobry. Chciałam prosić o kilka informacji: Ile godzin dziennie/miesięcznie się pracuje w Action, czy firma pilnuje 8-mio godzinnego dnia pracy czy raczej nacisk jest na nadgodziny a może to zależy od sytuacji? W jakich godzinach są zmiany przedpoł./popołudn? Ile aktualnie wynosi kilometrówka za dojazdy na szkolenia i ile trwa szkolenie kierownika. Jestem też ciekawa jak zachowują się regionalni wobec kierowników sklepu-czy opieprzanie np za słabe wyniki jest standardem nawet jak wszystko inne jest ok? Bo pracowałam już w sieciach gdzie zawsze się obrywało :-)
    ReviewUserIcon
    XxX

    20.08.2021 23:01

    Pracownik

    Godziny rozpoczęcia i zakączenie pracy z reguły 6--22 a dla klientów od 9,10 do 21, jeśli masz cały etat to 8h z opcją nadgodzin +2 do 10h więcej kodeks pracy nie puści, ale jeśli są etaty 1/2 lub 3/4 to też mogą ciągnąć do 8 godzin jako , dopracowania, jak masz zmianę 3 na 3 to dopracowania musisz dać pracownikowi bo nie zastaniesz sama na sklepie, gorzej jak pracownicy nie chcą zastawiać i masz problem.
    ReviewUserIcon
    Nie nie

    29.08.2021 16:33

    Pracownik

    Dokładnie masz rację dwulicowi ludzie tam rządzą, okropni hipokryci, ludzie nie idźcie tam do pracy!!!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    A

    23.08.2021 20:00

    Kandydat

    Witam serdecznie! Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na stanowisko kierownika. Chciałabym w związku z tym zapytać czy są tu osoby z Podkarpacia i mogą mi napisać 1. Jakie są zarobki na stanowisku kierowniczym 2. Jaki jest regionalny kierownik( tyran czy w miarę) 3. Jakie są godziny pracy kierownika 4. Czy Wasz sklep jest otwarty również w niedzielę ? 5. Czy kierownik ustala grafiki i czy pracuje w weekendy. Z góry dziękuję, jeśli komuś zechce się udzielić parę informacji Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Abcd

    24.08.2021 23:31

    Pracownik

    No to przecież wszystko powiedzą na rozmowie, wystarczy zapytać, ale nie bo wy wolicie po cichu na forum się dowiadywać, bo na rozmowie to się boicie wielcy kierownicy zapytać, bo jeszcze was nie zatrudnia. Lepiej po cichu na forum się orientować wcześniej czy będzie można sobie wolne weekendy robić i grafik ustalać pod siebie. Jak chcesz wiedzieć co ci firma daje to się zapytaj wprost a nie kombinuj na forum.
    ReviewUserIcon
    A

    25.08.2021 10:13

    Kandydat

    Nie boje się zadawać pytań na rozmowie, chciałam się zorientować czy wogole jest sens na nią iść. Tłumaczyć więcej nie zmierzam bo i tak zrozumiesz co zechcesz Janusz doskonale pojął o co mi chodzi ;) oby więcej takich Januszow a mniej trolli ????
    ReviewUserIcon
    alofzy

    24.08.2021 11:02

    Kandydat

    praca ciekawa czy nie ? bo chce pracowac z tej firmie na jakims wyzszym stanowisku i robic czystki po sklepach, bede wdrazac innowacyjne metody pracy , typowo polskie, zero tolerancji .,
    ReviewUserIcon
    Bartek

    24.08.2021 19:03

    Pracownik

    A Ty pytasz, stwierdzam czy co? Bo nie kumam.
    ReviewUserIcon
    Rudaa

    24.08.2021 19:08

    Pracownik

    To zacznij od góry, bo tam największy (usunięte przez administratora) przenoszony potem niżej, na sklepy
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    23.08.2021 20:36

    Kandydat

    Ktoś pracuje na lopuszanskiej w Warszawie? Jak Wam tam się pracuje? Jak kierowniczka?
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.08.2021 18:02

    Kandydat

    A jak wygląda sprawa delegacji? Są jakieś wyjazdy?
    ReviewUserIcon
    Karol

    23.08.2021 20:33

    Kandydat

    A jak z tymi 8-tygodniowym delegacjami? Firma rozlicza na podstawie faktur czy ja sam opłacam przejazd i firma rozlicza a hotel oni załatwiają? Ps. Wiesz gdzie są sklepy szkoleniowe?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    23.08.2021 11:22

    Kandydat

    Na jakie zarobki może liczyć kierownik sklepu?
    ReviewUserIcon
    Basia

    23.08.2021 13:48

    Pracownik

    Od 6800 brutto 6400 5800 brutto zależy jaki rejon Polski
    ReviewUserIcon
    aplikant

    08.07.2021 14:27

    Kandydat

    Proszę o info na jakie zarobki może liczyć kierownik sklepu Action? Czy kierownik ma obowiązek pracować na kasie jak w innych sieciach czy nie? Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Gość

    17.07.2021 00:58

    Pracownik

    Uwierz że są takie sklepy :) Byłam na takim sklepie i była to czysta przyjemność pracowania z takim kierownikiem który potrafił zakasac rękawy i pracować równo z pracownikami
    ReviewUserIcon
    XxX

    20.08.2021 23:18

    Były pracownik

    Obowiązku nie ma, ale jak masz uame 3 osoby wliczając w to siebie a zrobi się ruch i musisz otworzyć kasę bo nie możesz mieć kolejki , max 4 klientów. Więc też siadasz na kasę, też towarujesz, a jak trzeba to zmieciesz sklep jak masz pracowników na kasie i tylko ty zostajesz wolny w danej chwili.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Byłybpracownik

    18.07.2021 21:34

    Były pracownik

    Najgorsze jest to że wszystko to jedna wielka tajemnica chcesz coś donieść do kadr to wszystko przez kierownika nie ma podanego numeru telefonu nie wiesz gdzie są te kadry w innym mieście na pewno ale nie masz kontaktu nie możesz nic załatwić to jest chore pierwszy raz się z takim czymś spotykam
    ReviewUserIcon
    XxX

    20.08.2021 23:14

    Pracownik

    Ha ha , dokładnie Kadry to Tajemnica, pracownik nie ma żadnego kontaktu z nim. Jest to firma zewnętrzna prowadząc księgowość w Warszawie i tyle. Nawet kierownik i asystenci mają problemy z kontaktem bo nie ma telefonu tylko meil.
    ReviewUserIcon
    Gość

    22.07.2021 20:10

    Kandydat

    A ja zastanawiam się jak to jest z odpowiedzialnościa za manko w kasie albo uszkodzony przez klienta towar
    ReviewUserIcon
    XxX

    20.08.2021 23:06

    Pracownik

    Jak masz brak w kasie to do paru złotych przechodzi, ale większe musisz wyjaśnić i piszesz kto na danej kasie siedział. Towar zniszczony jest odsyłany ale idzie ci w koszty sklepu i musisz pilnować uszkodzeń klientów bo (usunięte przez administratora) od regionalnego i wyjaśnienie czemu tyle uszkodzeń, kradzieży itp. musi mieścić się w dopuszczonym procęciku ????
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    20.08.2021 22:06

    Kandydat

    Czy ktoś pracuje w którymś Action w Łodzi i się wypowie jak wygląda praca,atmosfera itp.:)
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    14.08.2021 08:09

    Kandydat

    Jestem ciekawy ile osób jest na zmianie pierwszej jak i drugiej ? Tzn ile pracowników sklepu i ilu asystentów ? Itd.
    ReviewUserIcon
    ania

    16.08.2021 17:15

    Pracownik

    Jest tak często ze trzech pracownikow na zmianie a bywa ze tez dwoch, asystent dwoch albo jeden ale oni i tak nic nie robia ich praca to (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pytajnik :)

    27.07.2021 16:59

    Kandydat

    Witam. Mam pytanie odnośnie godzin pracy jak przypadają zmiany (umowa na cały etat)?
    ReviewUserIcon
    ktos

    29.07.2021 20:43

    Pracownik

    bo w (usunięte przez administratora) firmie tak jest i 15 mint w gratisie
    ReviewUserIcon
    Piotr

    15.08.2021 14:35

    Pracownik

    15 mint w gratisie dla firmy ,odradzam prace tu.
    ReviewUserIcon
    MłodyBezrobotny

    06.08.2021 10:41

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy są tu osoby, które pracują w Action w Cieszynie i mogłyby mi powiedzieć, jak się tam pracuje? Jaka płaca, kierownictwo, atmosfera, ludzie w pracy? Bo widzę, że co chwila pojawia się oferta pracy z tego sklepu i z racji tego, że nigdzie nie mogę znaleźć swojej pierwszej pracy, potrzebuję poznać szczere opinie o tym sklepie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    iii

    08.08.2021 11:48

    Pracownik

    poczytaj opinie dowiesz sie duzo,kazdy sklep tak dziala szkoda czasu tam twojego odradzam.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    06.08.2021 09:13

    Kandydat

    W jakich godzinach przychodzicie do pracy? Jak to u was wygląda ? I ogólnie zmiany jak wam wypadają? Jeśli sklep jest od 9 do 21 czynny...
    ReviewUserIcon
    Ze Śląska

    27.07.2021 09:51

    Pracownik

    Zwolniłam z tej firmy się sama, bo niestety wizja podwyżki była bardzo odległa. Ale każdego przestrzegam przed tą pracą, zwłaszcza ludzi słabych psychicznie. Pracowałam na sklepie który ciągle nie podobał się regionalnej. Kierownictwo po spotkaniach z "szefową" aż płakało z bezsilności. Polakom zaczyna się mylić że to nie Home & You. Ciągle ciśnienie że szybciej, że więcej, że nadgodziny, a i tak na wizytacjach nic się nie podoba. Ciągle zebrania rozmowy, tego nie tak, to źle. To już nie ta sama firma która prowadzą Holendrzy. Polak oby przycisnąć i najsłabszych się pozbyć. Pokazać się. Człowiek nie może normalnie do pracy przyjść bo ciągle ciśnienie na wynik. Zastanówcie się 10razy. Odkąd zmienil się regionalny praca w ciągłym stresie, ciągle zmiany w regułach. A podobno prostota była ważna. Chyba kiedyś, dawno temu jak zaczynałam tutaj pracować. Oby do końca miesiąca i żegnajcie.
    ReviewUserIcon
    ona

    28.07.2021 17:39

    Pracownik

    Bardzo mądrze napisane,ludzie nie pchajcie sie tam!!!
    ReviewUserIcon
    Pytajnik :)

    26.07.2021 13:20

    Kandydat

    Witam. W moim mieście ma powstać sklep Action. Mam pytanie odnośnie stanowiska pracownik sklepu jak wygląda rekrutacja i szkolenie ile trwa itd. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    kandydatka

    23.07.2021 12:53

    Kandydat

    Rekrutacja zakończona dawno temu. Pani od HR w rozmowie tel. powiedziała, że niezależnie od wyniku rozmowy wróci z informacją czy przeszłam dalej, czy nie. Termin który podała dawno minął. Oczywiście kontaktu żadnego nie było. Jeśli się zastanawiasz jak traktują ludzi w Action to możesz sobie wyrobić opinię na podstawie czynów a nie gładkich obietnic.
    ReviewUserIcon
    Belllla

    08.07.2021 21:56

    Były pracownik

    Niektórzy kierownicy powinni nauczyć się motywacji,a nie demotywacji pracownika...widać, że nie wszyscy sluchali na ostatnim szkoleniu. Wypadałoby czasem pochwalić za starania, a nie caly czas zwracac uwage w nie odpowiedni sposób. Brak prawidłowego przekazu informacji zwrotnej!W taki sposób odbiera się energie pracownika, mimo że wcześniej przychodził z chęcią do pracy. Kierownik powinien starać się stworzyć odpowiednią atmosfere i relacje z każdym pracownikiem. Obgadywanie też dobrze nie świadczy o kierowniku.
    ReviewUserIcon
    Gość

    09.07.2021 22:56

    Pracownik

    Powiem tak... Doskonale to znam ????
    ReviewUserIcon
    Belllla

    09.07.2021 23:11

    Były pracownik

    Rosa mogę jedynie pozazdrościć, że masz super kierownika. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2021 02:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.07.2021 19:03

    Kandydat

    Ciekawe gdzie? Nie pisz głupot. Znamy się tutaj i lubimy A Ty siejesz ferment. Tylko po co?
    ReviewUserIcon
    dor

    04.07.2021 19:19

    Inne

    ok
    ReviewUserIcon
    Gość

    02.07.2021 18:16

    Kandydat

    Hej mam pytanie pracował ktoś lub pracuje w Action Żory? Jakie macie opinie?

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.