opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nick

    09.09.2024 20:38

    Pracownik

    Hej, jakie zarobki są w action? Jakie są korzyści? Są paczki i karta multisport?
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.09.2024 15:35

    Pracownik

    A jaka stawka miesięczna?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    24.08.2024 19:58

    Kandydat

    Jakie zarobki ma kierownik sklepu i w jakich godzinach pracuje?
    ReviewUserIcon
    Rybka z ferajny

    05.09.2024 13:19

    Pracownik

    W tych godzinach co sklep jest otwarty, wyjątków nie ma żadnych
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.09.2024 14:42

    Pracownik

    Kierownik powinien mieć przynajmniej jeden tydzień w miesiącu na popołudnie
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.09.2024 16:21

    Kandydat

    Czy wiecie ile zarabia kierownik regionalny ?
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.09.2024 18:47

    Były pracownik

    Już widzę jak Ci któryś regionalny pisze ile zarabia. W każdym razie niektórzy regionalni nie zarabiają odpowiednio względem swojego zaangażowania. (Za dużo)
    ReviewUserIcon
    Ana

    27.08.2024 16:06

    Pracownik

    Hej! Jaka jest stawka w Action? Ile zarabiacie miesięcznie? Jak wygląda praca? Ile weekendów się wyrabia?
    ReviewUserIcon
    Graal

    02.09.2024 11:44

    Kandydat

    Ja nadal się zastanawiam czy składać CV, bo by mi na razie bardziej na pół etatu pasowało a jak patrzyłam to głównie na pełny szukali
    ReviewUserIcon
    Ana

    03.09.2024 17:40

    Kandydat

    A jaka stawka na rękę teraz obowiązuje?
    ReviewUserIcon
    DYREKTOR

    30.08.2024 21:00

    Pracownik

    A nie wiecie jak tam jeden z Dyrektorów, tzw Adrian, podobno wrócił po kolejnym 6-cio miesięcznym l4. Nas pilnują żeby niechorowac. Ale jak widać im wyżej tym więcej można. A gość chyba od niecałych dwóch lat jest w firmie. Znowu zacznie wprowadzać swoje chore i niedorozwinięte pomysły.
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.08.2024 14:54

    Pracownik

    W obecności tego pana nie możesz mieć swojego zdania …i nie możesz patrzeć mu w oczy bo on nie patrzy Ja dostałam sugestie ,że muszę nauczyć się z nim rozmawiać .. I jeszcze parę innych kwestii …
    ReviewUserIcon
    MałaMi

    31.08.2024 17:13

    Pracownik

    Co Ty za głupoty opowiadasz?! Za każdym razem podczas rozmowy był utrzymywany kontakt wzrokowy
    ReviewUserIcon
    Webtime

    27.08.2024 17:48

    Pracownik

    Action wyplaca dodatek urlopowy?
    ReviewUserIcon
    Lol

    31.08.2024 10:54

    Pracownik

    Action jest za duża firma żeby wypłacać dodatek urlopowy, zapoznaj się z ramami prawnymi, poza tym dodatek urlopowy zastępuje zfss a on u nas funkcjonuje
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    17.08.2024 09:34

    Pracownik

    Czy wy też zaczynacie zmianę o 6 rano a na rozmowie zatrudniając się miała być zmiana od 7:45. Pracuje drugi miesiąc a w tym czasie z dnia na dzień dowiadywałem się że przychodzimy godzinę szybciej...rozumiem towar towarem ale sklep to nie piekarnia. Mazowieckie
    ReviewUserIcon
    Aga

    29.08.2024 12:06

    Były pracownik

    Musisz się przyzwyczaić że action nie interesuje Twoje życie prywatne czy coś . Mają za dużo towaru, jakąś praca nie zrobiona to i o 5 beda kazali Ci przyjść...
    ReviewUserIcon
    Renata

    05.08.2024 08:25

    Kandydat

    Hej, mam pytanie ile jest asystentów w sklepach niskoobrotowych ?
    ReviewUserIcon
    Ann

    13.08.2024 18:12

    Pracownik

    Hej.jaka jest stawka dla asystenta na początek?
    ReviewUserIcon
    Blue

    29.08.2024 00:09

    Pracownik

    1 weekend wolny. Co do pracy asystentów temat rzeka na temat ich pomocy. Zależy czy mają humor, czy nie mają w tym czasie rozmów prywatnych telefonicznych, generalnie czasem pracują.
    ReviewUserIcon
    I

    26.08.2024 17:29

    Pracownik

    Jak często macie dostawy i ile palet?
    ReviewUserIcon
    Lis

    26.08.2024 22:27

    Pracownik

    My np 35-40 palet/rolek przy dostawie
    ReviewUserIcon
    I

    27.08.2024 21:45

    Kandydat

    A jak często są dostawy?
    ReviewUserIcon
    Bla

    27.08.2024 12:30

    Były pracownik

    A może by tak przyjrzeć się regionalnym, ktorzy różnie traktują swoich podwładnych w zależności od tego co od nich dostaje. Prezenty, które wręczają kierownicy regionalnym powinny być niedopuszczane i teraz hit ciągle pieczenie ciasta :D nie niestety to nie żart. A kierownicy w prost mówią upiekę to i to wtedy jest milszy i tak się nie czepia. I ma to sens, bo kto kogo będzie się czepiał jak przed chwilą ciasto od niego dostał. To jest hit hitów pierwszy raz się z czymś takim spotykam (usunięte przez administratora) A jak ktoś nie chce brać udziału w tych szopkach to niestety ale ma pod górkę. I to znacznie. Nierówne traktowanie jest tu powszechne. Chyba że włazisz odpowiednio głęboko w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.08.2024 16:20

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    26.08.2024 16:52

    Pracownik

    Zależy jaki zespół, kierownik, asystenci…. Co sklep to inna atmosfera i kultura pracy bo nie każdy kierownik trzyma się zasad pracy Action… w mnie w sklepie są dwa sklepy, mamy spoko zespoł, często sobie pomagamy pomiędzy sklepami i nie ma problemów.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    21.08.2024 22:28

    Pracownik

    Firma powinna wprowadzić wypłacanie ekwiwalentu na kwartał dla osób, które nie chodzą na l4.... są osoby ktore chodzą ciagle na l4,maja przez to dużo urlopu nie wyjorzystanego, więc później są co miesiąc na urlopie, jak mieć notywacje przy takich sytuacjach.... osoby pracowite, zaangażowane w prace, nie są w ogóle wynagradzana w żaden sposób to jest przykre...bo są osoby które maja (usunięte przez administratora) I dostają te same pieniądze.... tak wielka firma a daje jakąś premie raz w roku....to ludzie na sklepie wykonują najgorsza prace, to ta ekipa pracuje na wysokie utargi, dziwga ciężkie kartony codziennie....
    ReviewUserIcon
    Julka 2691

    16.08.2024 16:45

    Kandydat

    Hej Chciałabym poprosić o informacje na temat wynagrodzenia na stanowisku asystenta w małym mieście. Czy duża odpowiedzialność? Idę na rozmowę więc chętnie się dowiem jak to wygląda. Dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.08.2024 09:05

    Pracownik

    4600 netto, odpowiedzialność adekwatna do wynagrodzenia.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon

    20.08.2024 17:38

    ..

    Przebieg rekrutacji Nie było. Pytania Nie było pytań.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.08.2024 14:35

    Kandydat

    Cześć, Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik, a na jakie zastępca? Czy są w firmie siatki plac ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2024 09:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Buu

    19.08.2024 09:33

    Były pracownik

    Niestety ale dużo zależy na jaki zespół trafisz i zazwyczaj znajdzie się ktoś kto szybciej Cie podpierdzieli niż pomoże
    ReviewUserIcon
    .a.

    19.08.2024 10:19

    Pracownik

    Niestety, ale tak. W Action nowy pracownik ma 2 tygodnie na przyuczenie wszystkiego i wkręcenie się w tryb pracy który polega na tym by pracować szybko, szybciej mega szybko. Tu wszystko jest na czas. Palety są na czas. Nie ma czasu na cackanie się nad nowym który nie ogarnia. Starzy pracownicy są cwani i myślą tylko o swoim czasie pracy, w tej firmie brak czegoś takiego jak empatia i pomoc.
    ReviewUserIcon
    Polka

    16.08.2024 17:44

    Pracownik

    Hej . Czy ktoś wie o co chodzi z paskiem przy wypłacie odnośnie rabatu ubrutawianego ? Czy ma to się jakoś do wypłaty ?
    ReviewUserIcon
    Lid

    16.08.2024 18:32

    Pracownik

    Regulamin wynagrodzeń stanowi, że rabat to pozapłacowe świadczenie rzeczowe stanowiące dla Pracowników korzyść w postaci zniżek na zakup towarów i stanowi przychód, który powoduje konieczność odprowadzenia zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych od wartości zniżki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.08.2024 15:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jan

    16.08.2024 14:43

    Pracownik

    A w którym regionie to reklama jest ściągana o 21? U nas normalnie we wtorek od 18
    ReviewUserIcon
    Klientka- Agnieszka

    09.08.2024 19:03

    Inne

    W dniu 08.08.24 około godziny 20.30 dokonałam zakupów w placówce w Krakowie , przy ul. Gałczyńskiego 34. W związku z faktem, jak mi trochę zaskoczonej przekazano, ze sklep nie posiada wózków do zakupów ??? tylko koszyki, zostałam zmuszona przy większej ilości zakupionych talerzy , półmisków i misek oraz innych przedmiotów ,skorzystać z kilku koszyków. Poproszona o opakowanie do zakupionego towaru pracownica sklepu tylko coś nie wyrażnie odburknęła. Natomiast Kasjerka stwierdziła że sklep nie ma obowiązku zabezpieczyć opakowań, papieru też nie sprzeda bo się skończył. a opakowania albo komuś wydali albo wyrzucili. Poproszona o komentarz w tej sprawie kierowniczka sklepu, oczywiście odmówiła podania swoich personaliów, drwiąco poradziła mi, żebym kupiła sobie ręczniki papierowe i sam opakowała zakupiony towar, po tym życząc miłego wieczoru , schowała się na zapleczu. oczywiście zdążyła jeszcze powiedzieć że mogę sobie pisać czy skarżyc gdzie tylko chcę. W konsekwencji zmuszona zostałam do zakupu nie potrzebnego kontenera plastikowego oraz ręczników papierowych. Cała procedura pakowania i zabezpieczania przez mnie porcelany trwała ok.20 min, przy biernym i drwiącej asyście personelu. Nie piszę tego komentarza w celu wywołania jakiejś szczególnej awantury, tym bardziej że jako stały klient tej sieci dotychczas byłam bardzo zadowolona z obsługi. W placówce w Nowym Sączu, personel bardzo sprawnie pomaga w zakupach, pomaga nawet w pakowaniu większej ilości zakupionych towarów, tym bardziej byłam zaskoczona na minus, nie miłą i lekceważącą obsługą w sklepie przy ulicy Gałczyńskiego 34 w Krakowie. Na pewno nie zostanę klientką tego sklepu, i nie zachęcam innych do robienia w nim zakupów . Niestety po wczorajszej wizycie w tej placówce pozostał duży niesmak i irytacja. Pozdrawiam i życzę kadrze zarządczej tej sieci, uprzejmiejszego personelu, który nie będzie obniżał opinię o kompetentnych i uprzejmych pracownikach w innych placówkach sklepów Action. Ewentualne dane osobowe do wysłania na priv
    ReviewUserIcon
    Lidka

    09.08.2024 22:20

    Pracownik

    Współczuję Pani, że ma Pani takie mniemanie o sobie. To nie jest sklep z porcelana, że do każdej zastawy jest opakowanie. Pracownicy mają obowiązek wyrzucania kartonów zbiorczych i przede wszystkim nie mają gdzie tego magazynować, żeby czekało na takiego klienta co oczekuje zapakowania każdego przedmiotu. To jest dyskont. Ponadto różnica między sklepami może być zasadnicza. Są sklepy gdzie klientów jest mniej i np jest mniej prac porządkowych i można sobie pozwolić na pomoc klientowi. A są sklepy gdzie nie wiadomo gdzie ręce włożyć. Tylko klientom się wydaje, że pracownicy nic nie robią. Takiego papieru nie ma i nie jest to wina pracownikow. A klienci myślą, że to złośliwie ktoś robi. Ponadto uprzejmość działa w dwie strony...
    ReviewUserIcon
    Klientnaszpan

    13.08.2024 22:17

    Pracownik

    Czasy kiedy działało się w myśl zasady klient nasz pan już dawno minęły, klienci są roszczeniowi i problematyczni, my jako pracownicy sklepów mamy tego dość! Mamy milion obowiązków od kierowników sklepów, robimy za trzy etaty a i tak jest źle..... Przyjedzie szanowna pani regionalna i tylko krytykuję..... Nigdy dobrego słowa, zawsze wszystko źle i nie dobrze, a na koniec dnia jeszcze przyjdzie klient który oczekuję cudów. My też jesteśmy ludźmi a nie jakimiś zwierzętami żeby nas traktować w ten sposób.....
    ReviewUserIcon
    Xoxo

    10.08.2024 19:22

    Pracownik

    Czy orientuje się ktoś może, gdybym w grudniu dała wypowiedzenie (do stycznia bym musiała jeszcze pracować) to czy dostanę wtedy tą roczną premię 1000 zł i paczkę na święta? ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.08.2024 09:44

    Pracownik

    U nas była sytuacja, że Dziewczyna przyszła nowa do pracy już na miejsce tej, która z końcem grudnia odchodziła i ta nowa dostała, a ta na wypowiedzeniu nie, ale też była na zwolnieniu i nie pracowała.
    ReviewUserIcon
    Lit

    11.08.2024 09:57

    Pracownik

    Kierownik ma prawo, jeśli nawet nie obowiązek, odesłać paczkę do DC w takiej sytuacji.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    małami

    02.08.2024 10:21

    Pracownik

    Czy w Action idzie się dogadać co do grafiku ,czy można poprosić o większość pierwszych zmian ? Czy jest sztywno dwa tygodnie pierwsza dwa druga ?
    ReviewUserIcon
    Xolo

    06.08.2024 10:53

    Pracownik

    Przecież w tej firmie od kilku miesięcy nie można robić nadgodzin xd
    ReviewUserIcon
    .a.

    11.08.2024 09:38

    Pracownik

    Najpierw są dopracowania do 150H w przypadku niepełnych etatów (i na nie powinnaś wyrazić zgodę), na nadgodziny nie musisz jeśli nie chcesz.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.08.2024 16:28

    Pracownik

    Firma zmienia się na gorsze. Było naprawdę super. Po zmianach w strukturach jest nie do zniesienia. Dosłownie druga biedra mimo że próbują swoimi śmiesznymi wartościami wyjść na lepszych to te wartości mają przestrzegać osoby pracujące na sklepie. regionalni, hr a już w ogóle area menadżera one nie dotyczą. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.08.2024 18:38

    Pracownik

    Jeszcze 2 lata temu Byłam dumna że pracuje w Action Teraz nic nie pozostało z tamtej firmy A wartości są tylko na kubku w kantynie
    ReviewUserIcon
    FERGUSON

    05.08.2024 15:08

    Inne

    Na jakie zarobki można liczyć na 3/4 etatu ?
    ReviewUserIcon
    konsta

    06.08.2024 10:16

    Inne

    dostaniesz przynajmniej pewne info a nie takie wspólne zgadywanie
    ReviewUserIcon
    orofar

    07.08.2024 09:34

    Kandydat

    ciekawe tez czy odpowiedza, pewnie na rozmowach wola takie rzeczy juz podawac
    ReviewUserIcon
    action

    17.07.2024 13:23

    Pracownik

    Co zrobić w sytuacji gdzie oznaki (usunięte przez administratora) zostały zgłaszane wielokrotnie do kierownika oraz regionalnego i temat za każdym razem cichnie? Mieliście takie sytuacje i zostały jakoś rozwiązane?
    ReviewUserIcon
    Anka

    06.08.2024 09:24

    Pracownik

    Jest specjalna infolinia, możecie tam zgłosić. Sprawa wtedy trafia do DG i AM.
    ReviewUserIcon
    Ala

    06.08.2024 09:49

    Inne

    Jeśli nie pomaga zgłoszenie do KR to są również inny pracownicy firmy jak dyrektorzy, ludzie od HR a jeśli nie pomaga to PIP.
    ReviewUserIcon
    Zespół

    21.07.2024 09:48

    Pracownik

    Praca, jak praca robię swoje i wychodzę muszę z czegoś żyć, ale zespół uuu tu się zaczynają schody, donoszą na siebie nawzajem przy każdej okazji. Brakuje jakiejkolwiek lojalności czy wsparcia. Zamiast współpracować, każdy myśli tylko o tym, jak podkopać innych, aby samemu wypaść lepiej w oczach przełożonych. Plotki i obrabianie za plecami to codzienność. Atmosfera jest toksyczna do granic możliwości. Trudno zaufać komukolwiek, bo każde słowo może zostać przekręcone i użyte przeciwko tobie. Taka atmosfera nie sprzyja produktywności, a jedynie pogłębia stres i frustrację. Kierownictwo to oddzielna historia. Nie można zgłosić żadnego problemu, bo zanim się obejrzysz, cała firma w promieniu 80 km(inne sklepy)już o tym wie. Dyskrecja i profesjonalizm są tutaj pojęciami zupełnie obcymi. Każda próba zgłoszenia uwag kończy się publicznym upokorzeniem i jeszcze większym ostracyzmem ze strony zespołu. W efekcie, praca w takim środowisku jest nie do zniesienia. Zamiast współpracy i wsparcia, doświadczasz ciągłych intryg i niezdrowej rywalizacji. Odradzam każdemu zatrudnienie się w Action. To miejsce, gdzie tracisz nie tylko czas, ale przede wszystkim zdrowie psychiczne.
    ReviewUserIcon
    Caterina

    05.08.2024 23:58

    Były pracownik

    Oj myślę że masz rację. Zabrakło szefowej u której robiły co chciały i kablowały na wszystko i wszystkich zamiast pracować jak reszta. A teraz się skończyło. Dzięki Bogu że już z tymi dziewczynami nie muszę pracować. Jestem teraz szczęśliwa.
    ReviewUserIcon
    Blablabla

    22.06.2024 12:05

    Były pracownik

    Jestem byłym pracownikiem tej firmy, zostałam zwolniona przez kierownika z Konina.Nigdy nie pracowałam z taką osobą:mobbing w tym sklepie to codzienność,krzyki,wyzwiska, obrażanie pracowników na kasie przy klientach i ciągle tylko szybko,szybko bo musimy być najlepszym sklepiem.Najgorsze że HR i regionalny o wszystkim wiedzą,ale że do wyniki są dobre to nic z tym nie robią
    ReviewUserIcon
    Vica

    05.08.2024 23:44

    Były pracownik

    Zgadza się. Dobrze że ktoś się wziął za nią i te jej nie ludzkie zachowanie. Ile ludzi musiało wycierpieć. Teraz tylko współczuć innym.
    ReviewUserIcon
    Jana

    05.08.2024 23:49

    Inne

    Myślę że gdyby takie sytuacje były na codzień to co chwila szukali by pracowników, a z tego co widzę to dziewczyny są cały czas te same. Wierzyć mi się nie chce ze ta osoba była w stanie przy klientach czy na kasie obrażać pracowników. Coś tutaj się nie klei. Czyżby to na odwet za zakończenie współpracy?

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    macin

    05.08.2024 16:39

    Pracownik

    Ktoś wspominał o potencjalnych redukcjach, ktoś potwierdzi?
    ReviewUserIcon
    Blum

    02.08.2024 18:57

    Kandydat

    Hej. Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku asystenta kierownika sklepu?
    ReviewUserIcon
    .a.

    04.08.2024 08:46

    Pracownik

    W dużym mieście 6600 brutto, nie wiem jak wygląda to w mniejszych miejscowościach.
    ReviewUserIcon
    Ela Ela

    22.06.2024 22:26

    Pracownik

    Jak to jest z przerwami ? Od ilu godzin przysługuje 15 minut a od ilu kolejne 15 ?
    ReviewUserIcon
    Mala226

    03.08.2024 00:20

    Pracownik

    Do 8h 15 min Pow 9h kolejne I pow 16h kolejne ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.08.2024 15:58

    Pracownik

    Przy pracy krótszej niż 6h - brak przerwy Praca min 6h - 9h - 15 min Powyżej 9h - 2x 15min
    ReviewUserIcon
    Mala226

    03.08.2024 00:32

    Kandydat

    Jakie jest wynagrodzenie asystenta sklepu? Czy stawka jest zależna od wielkości miasta i obrotu sklepu? Czy po okresie próbnym jest wyższa podstawa? Czy za towarowanie jest więcej płacone? Pracując 4-5dni po 10h mając 3/4 etatu Czy za delegowanie są większe pieniądze?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik i git

    01.08.2024 21:47

    Były pracownik

    Po kilku latach pracy w tej wspaniałej firmie mam dość dużo do powiedzenia. Od razu mówię, że jak każda praca ma plusy i minusy. Z plusów na pewno można powiedzieć, ze wynagrodzenie jest dobre. Jak pracownik na 3/4 etatu mogło się liczyć na 3400 na łapę. Nawet ok paczki na święta, chociaż lepsze by były bony na jakąś kwotę, bo nie każdy chce mieć bombkę z napisem ACTION na niej. — Zniżka 15 % też spoko. — Okej ekipa z małymi wyjątkami. A jeśli chodzi o minusy to heh — Może i podstawowa wypłata całkiem git, ale nie zmieniała się od niczego (oprócz opcjonalnych dodatkowych godzin), gdzie jak dla mnie sklep wysokoobrotowy z wielkim zapierdolem powinien mieć jakąś dodatkową kase np od obrotu, bo na niskoobrotowych to nic się nie dzieje, a zarabiają tyle samo — Jeśli chodzi o godziny i grafik to niezłe fikołki się działy, prośby były uznawane, ale też często i gęsto grafik zmieniał się co 2 dni, bo coś tam. Najśmieszniej było jak z trzech dni po 8 h zrobiły się magicznie 6 dni po 8/9/9,5 h! XD — Przyzwyczaj się, że w tej firmie musisz być kasjerem, wykładać towar, robić przebudowy, być majstrem, akrobatą i workiem dla niektórych kolegów z pracy — Dodawanie obowiązków np polecanie aplikacji, gdzie nie masz nawet profitu, ze ci klient poda pod nos do zeskanowania i wielkie pretensje i zdziwienie, że nikomu się nie chce o tym mówić. Podpowiedź: polecam dać nawet mały dodatek zależny od ilości zeskanowanych kodów to jakoś chętniej będzie polecana — Jeśli nie ma okresu świątecznego, gdzie jest (usunięte przez administratora) po uszy i musisz się troić, aby ogarnąć towar, kasę, a tutaj się coś wylało i masz to ogarnąć, bo kierownik ofc tego nie zrobi, to monotonia jest aż do mdłości. Towar, fejs, towar, fejs, gdzie po takim czasie jak pracowałam to plecy już rok wcześniej dawały znać, że jest źle. — Jak nie masz stalowej psychy to się nie zatrudniaj, bo pomimo kilku prac w handlu to klienci action najbardziej zachowywali się jak chamy, prostaki i kilka innych określeń. — Jak uda ci się pojechać na tak zwane towarowanie sklepu to 5 dni po 10 h zasuwasz i układasz towar jak opening team ci każe, a tak nielogicznie to robią, ze tylko się przekręcić na środku alejki. — Jeśli nie jesteś matką to nie ma zmiłuj i zasuwasz od czasu do czasu na inny sklep, towarowanie, inwenturę i tak dalej. Co dwie ostatnie sobie ceniłam, bo przynajmniej żadne dzieci nie krzyczą nad uchem. — Doprosić się kobity odpowiedzialnej za wysyłanie ludzi do napraw o ogarnięcie czegoś graniczyło cudem. XD — Przerwa na 8 h to tylko 15 minut zegarkiem w ręku co dla mnie jest chore, bo człowiek nie zje nawet na spokojnie, ale przecież trzeba ZA SU WAĆ. — Słynne "ŚWIADOMOŚĆ KOSZTÓW" była tak wykręcana, że aż szkoda gadać. — Żadnego dofinansowania na nic oprócz multisporta, ale i tak człowiek musiał 40 ziko do niego dopłacać. Action uznało, że jeśli nie siedzisz 8 h dziennie przed monitorem to nie dostaniesz np dofinansowania na okulary. Szkoda, ze nikt nie pomyślał, aby doliczyć czas na dochodzącej kasie, gdzie były dni, że wcale się z niej nie mogłeś ruszyć, bo było jakieś wariactwo na sklepie. — Słuchawki, którymi się komunikujesz to był koszmar. Jedni wręcz do nich krzyczeli, a innych nie było słychać. Wyraźnie odczułam pogorszenie słuchu na obu uszach, bo musiałam je zmieniać, bo po ciężkim dniu aż cię bębenki bolały od gadania przez tą słuchawkę. — Jeśli cudem był spokój, towar ogarnięty, resztki zrobione to zapomnij, że możesz usiąść albo postać, aby odpocząć. Nie w tej firmie. Tutaj MUSISZ CIĄGLE COŚ ROBIĆ. Nawet na kasie jak nie miałeś klienta to musiałeś coś robić, bo zaraz cię ktoś (usunięte przez administratora) że czas marnujesz co było chore. — Raz do roku przydałby się zamówić ekipę do generalnego sprzątania, bo uwaga, to pracownicy musieli czasami na kolanach coś myć, bo ŚWIADOMOŚĆ KOSZTÓW. Nawet witryny musiałeś myć, bo facetów od okien nie chcieli zamawiać. — Awans podobno można dostać, ale cóż. Zależy czy podpadniesz czymś lub komuś. Takie moje odczucia. Chociaż ostatecznie się cieszę, że go nie dostałam, bo łatwiej było się wyrwać z tego (usunięte przez administratora) — Bywały czasy, gdzie niektórzy kierownicy słysząc, że jesteś chory to i tak kazali ci przyjść, bo za mało ludzi na zmianie. Sorry not sorry chore to jest mówienie czegoś takiego do pracownika, który ma np grypę. — Na magazynie pracują jacyś nie kumaci ludzie, bo ile było zgłaszane, że wysyłają uszkodzone rolki, gdzie jeszcze dawali w kij dużo towaru, że ledwo się dało to uciągnąć to jeszcze lekkie rzeczy dawali na sam dół i cyk na samą górę ciężkie. Co powodowało, że usuwając folię z rolki kartony leciały na podłogę albo na ciebie. Miałam parę takich sytuacji i na szczęście nie było to nic ciężkiego albo żrącego. — Nieregularne godziny otwarć sklepów. W sensie jedni otwierali o 10 inni o 9, ktoś zamykał o 20, a inni musieli siedzieć do 21, gdzie po do 22, a z rana od 6.30 albo 6. A później zdziwienie, ze pracownicy mają rozwalony zegar biologiczny i są zmęczeni, nerwowi i tak dalej. To tyle, chyba wymieniłam wszystko.
    ReviewUserIcon
    Mała226

    03.08.2024 00:04

    Pracownik

    Skąd masz te 3400 na rękę ? Jakaś premia doliczona? Czy stażowe ?
    ReviewUserIcon
    Nina

    02.08.2024 23:03

    Pracownik

    A ja mam pytanie do was odnośnie mulitsporta, ktoś z Was dopisywał osobę z rodziny? Jak to załatwić ?
    ReviewUserIcon
    Malutka

    01.08.2024 19:56

    Były pracownik

    Mam pytanie do byłych pracowników. Po jaki czasie od ustania stosunku pracy otrzymaliście świadectwo pracy, mi minęło 10 dnia i świadectwa nie ma
    ReviewUserIcon
    Bubble

    31.07.2024 10:46

    Inne

    Jaka jest umowa w Acton??
    ReviewUserIcon
    Ofa

    31.07.2024 15:57

    Pracownik

    Na 3 miesiące w gorszej firmie nie pracowałam naprawdę tzn może firma spoko ale ci ludzie z 1 lapankina kierownikach
    ReviewUserIcon
    bycmoze

    01.08.2024 08:50

    Kandydat

    a później na nieokreślony czy jaki ?
    ReviewUserIcon
    Minka

    26.07.2024 14:03

    Kandydat

    Czy jest tu ktoś ze sklepu Czeladź? Proszę o opinię ,jak się pracuje zmiany,placa itp..
    ReviewUserIcon
    bycmoze

    01.08.2024 08:49

    Kandydat

    ludzie piszą ze fajnie z tego co widzę, ale nie wiem o jaka lokalizacje chodzi
    ReviewUserIcon
    Bubu

    31.07.2024 22:05

    Były pracownik

    Zaczynając pracę i czytając to forum starałem się nie nastawiać negatywnie bo wiadomo jak to jest z pisaniem takich opinii. Niestety ale wszystko co tu przeczytałem ma pokrycie w rzeczywistości... Wartości które są niby tak istotne dla firmy istnieją tylko na papierze. Z perspektywy klienta wszystko jest wręcz idealnie.. Po drugiej stronie spadają różowe okulary.. Żałuję że musiałem opinie innych doświadczyc na sobie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.07.2024 12:02

    Pracownik

    Cześć! Mam dwa pytania: 1. Jaka jest obecnie aplikacja/platforma, w której są wszystkie nasze grafiki itp.? Jak można się do niej zalogować? 2. Czy do złożenia wypowiedzenia muszę mieć specjalny wzór wypowiedzenia czy wystarczy, że sam je napiszę i złożę?
    ReviewUserIcon
    Ula

    29.07.2024 14:22

    Pracownik

    Jest aplikacja ale żeby się zalogować potrzebujesz specjalny kod serwera od przełożonej. Wypowiedzenie możesz złożyć na dowolnym druku, nawet napisanym Odręcznie.
    ReviewUserIcon
    Ooo

    29.07.2024 08:37

    Inne

    Dziewczyny ale ile Wy tych dopracowań macie? "Nie może być tak, że pracownik zatrudniony na część etatu stale wykonuje pracę w pełnym wymiarze pracy. Może to stanowić podstawę do wystąpienia przez pracownika z powództwem o ustalenie, że w istocie jest on zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy." Wasze wnioski?
    ReviewUserIcon
    Gaja

    29.07.2024 10:53

    Pracownik

    Do 150h mam dopracowania od kilku miesięcy . Pracuje na 3/4
    ReviewUserIcon
    Lin

    29.07.2024 11:54

    Pracownik

    150h to nie jest pelny etat. Więc jest tu haczyk... noi takie wystąpienie może być jak ma kilka miesięcy z rzędu po pełnym np. A nie raz taki a raz inny miesiąc
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.07.2024 12:02

    Pracownik

    Grafik zmienia się z dnia na dzień, nie można mieć swojego życia bo wiecznie nie ma osób do pracy i zamiast zatrudnić to robisz cały etat. Na 3/4 etatu robisz cały i nawet nie pytają czy chcesz. A i każdy weekend w pracy. Grafik robiony tak że cały miesiąc masz na 14 i 3 dni na rano żeby nie było ???? nie polecam
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    27.07.2024 21:41

    Pracownik

    Ale pasek wypłaty masz oddzielny od paska za dopracowania przecież i to tam właśnie w dopracowaniach się nie zgadza bo raz jest kwota normalna a raz dodatkowo 50% procent płatne część godzin mam . Nie przekraczając tych 150h . I właśnie zastanawia mnie na jakieś podstawie oni wyliczają to
    ReviewUserIcon
    Lis

    28.07.2024 10:08

    Pracownik

    Podstawy prawa pracy. I zapewne niedopatrzenie kierownika, który zamiast wpisać ci w harmonogram dopracowania to zapomniał i wyszły ci nadgodziny. Do 150h powinien wpisać godziny w harmonogramie i byłyby dopracowania.
    ReviewUserIcon
    Klara

    09.07.2024 15:45

    Pracownik

    Hej. Czy wy też dostaliście mniejszą wypłatę ? Wiem że czerwiec był o jeden dzień krótszy jeśli chodzi o pracę ale patrząc na dni pracujące i ilość godzin to tak na prawdę ponad 100zl mniejsza wpłynęła a co nie którzy dostali normalną. Nie ma paska żeby sprawdzić a zastanawiam się skąd takie różnice się biorą
    ReviewUserIcon
    Odp

    10.07.2024 16:52

    Pracownik

    Masz Kronosa w telefonie, sprawdź sobie ile godzin przepracowałaś, jest szansa, że twój kierownik wyznaczył Ci za małą liczbę godzin. I to dla tego masz mniejszą pensję.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.07.2024 18:02

    Pracownik

    Mam tyle samo godzin co w miesiącach poprzednich a jakoś wypłata niższa

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.