Opinie o Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Elbląg

Pracownik firmy Nowy wpis

Dzis dowiedziałem się że odchodzi jeden b.dobry mechanik który ogarnia śmieciarki. Gratulacje kierownictwu warsztatu. Powodzenia w nowej pracy. Kolego sympatyczny. Wojtuś nieda sobie rady. Pozdrawiam

........... Nowy wpis

Jest początek roku 2023, najniższa stawka godzinowa ustalona przez rząd to 22,80 zł, a w tym zakładzie stawki godzinowe są niższe. Jak to możliwe w spółce która należy do miasta. Czy prezydent o tym wie(może wie) . Nie boją się inspekcji pracy. Takie numery to u prywaciarza.

Były Pracownik Nowy wpis

Firma Praszka kierowcy przychodzą i odchodzą. Zabierają soboty kierownictwo to do szkoły. Powinno iść nawet się wysłowić nie potrafią. Tak jak dyrektor dobry człowiek z niego jest ale chyba dla rodziny. A i ten jeden mechanik bodajże och to on nawet nie zna podstawy mechanika. A wymarza się jak by rozumy posiadał brudas.

Pracownik Nowy wpis

Tragedia żadnego poszanowania ludzi (usunięte przez administratora) Kierowcy podpisują umowy jako kierowca ładowacz. Jak się postawisz to ukarany zostaniesz. A dyrektor to o pomstę do nieba wola nie wie co się dzieje w firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektromonter w firmie Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Pan nikt

Tą firmę trzeba zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Ludzie robią nadgodziny i nawet nikt się nie pyta czy możesz zostać. Przymusowe soboty a spróbuj nie przyjść, to przesrane u kierowniczki i po premi. Na umowie napisane, że praca 8 godzin i piec dni w tygodniu. Sprawa już zgoszona do pipu. Już nie wspomnę o pensji- śmieciowa praca i płacą. Odradzam

Dominika
@Pan nikt

No szkoda, że ta uznaniówka tu jest... Te soboty to chociaż lepiej płatne, no nie? Ale widzę, że księgowej aktualnie szukają, chyba na tym stanowisku w sobotę przychodzić to nie trzeba?

Stawka godzinowa niższa od najniższej krajowej + 20% premi i to wychodzi o parę groszy więcej niż krajowa. Premie zabierają za byle co np: zwolnienie lekarskie lub nie przyjdziesz w sobotę do pracy. Soboty przychodzi się za wolne a nadgodzin nie płacą. Firma porażka, odradzam.

Dominika
@Michał

To Ty pytałeś w tamtym roku o stawki kierownicze tutaj? To co przedstawiasz to dla jakiego stanowiska jest? Czyli tą sobotą można sobie później odbić dzień wolny? Dobrze zrozumiałam?

Przeczytałem, że stawki godzinowe są mniejsze od stawek najniższej krajowej. Jak to możliwe? Nie podpisujecie żadnej umowy?

Jakie są stawki kierownicze w firmie?

Żenada stawki godzinowe mniejsze od stawek najnizszej krajowej. Dyrektor mydli oczy sciemnoa oklamuje pracownikuw. Dyspozytorki i kierowniczki żenada mszcza sie na ludziach jak sie postawisz jedna z nich (rybcia) to zastrasza nawet swone pracownice zero szkoly i kultury.

Wiktoria

Ile tam kierowcy zarabiają ?

pionie20@wp.pl

Osobiście nic lepszego w Elblągu nie znajdziecie .

pionie20@wp.pl

A Ja pracuje i jestem zadowolony.!! Kierowca .

Mieczysław
@pionie20@wp.pl

Ile można zarobić jako kierowca w EPGK, możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia? Jak długo pracujesz w firmie i jak oceniasz kontakt z szefostwem? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać.

@pionie20@wp.pl

To zależy jaką masz stawke i czym jeżdzidz bo zależy od godzin .

Patryk

Przesadzacie z narzekaniem i mam wrażenie, że to jest szukanie na siłę złych stron. Ja polecam tym którym chce się pracować.

sanczo pancza

stawiane wymagania aby rozpoczac prace, a potem szara rzeczywistosc najnizsza krajowa dla kierowcow z kat. C przeciez to porazka , smieszna praca za marne pieniadze. praca w soboty i w niedziele nie jest platna 150% i 200%, tylko daja wolny dzien w tygodniu... NIE POLECAM !!!

Migzi
@sanczo pancza

Czyli kierowcy C najniższa krajowa? A ładowacz ile ma w takim razie? Bo jakoś brak tu logiki....

szkoda czasu

Niesamowita firma, samochody które mają po 20-30 lat i ledwie jeżdżą(do odśnieżania). Ze tam nie było żadnej kontroli to cud. Przecież większość z tego nie powinno jeździć, do tego najniższa krajowa albo do widzenia. Z takim podejściem to szkoda było czasu cv zostawiać. Nie dziwie się czemu inni kierowcy mają tam takie nastroje w pracy i podobno wytrzymali za takie pieniądze tyle co te samochody.

Zostaw merytoryczną opinię o Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.?

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.